• Ново
AHL мотоциклет накладки задни джанти за Kawasaki KFX 450 R (KSF 450 B) KFX450R KFX450 R KSF450 2008-2014

AHL мотоциклет накладки задни джанти за Kawasaki KFX 450 R (KSF 450 B) KFX450R KFX450 R KSF450 2008-2014

BGN 14.18
BGN 13.00 -8 %

Сума
Налично за поръчка


Искрени честитки до сите купувачи : ве Молиме споредете ја големината на сликата покажа со твоите користи делови , и да се обезбеди овие накладките на оваа големина одговара за вашиот мотор ! Материјал : Метал & Месинг легури Објект Должина : A : 4.6 cm Објект Ширина : A : 4.5 cm Објект Дебелина : A : 0.78 cm
Карактеристики :
Висока Температура Отпорни
Материјал : метал & месинг легури
Боја : Како На Сликата Покажа
Позиција : Задните
Безбедност : Висок квалитет за да бидете сигурни дека безбедноста
Долго долговечност : На голема носивост и извонредна моќ за долго време во различни средина и услови
Стабилни перформанси : Напредни триење формули кои може да се обезбеди стабилни перформанси низ широк спектар температура
Удобноста : Напредни материјали кои може да се намали бучавата и вибрациите, така што ќе можат да се чувствувате лесно и удобно да се запре
Примена : За HUSQVARNA CR 125/CR 250/WR 250/CR 360/WR 360 (92-94)
WR 125 (93-94)
TE350/TE610/TC610 (92-94)
За Kawasaki KX 80 L/N/R/T/W (88-00)
KX 85 A/Б (01-11)
KX 100/Б/В (89-00)
KSF 250 (94-04)
KXT 250 B2 Tecate 3 Тркала Модел (87)
KEF 300 НА Lakota (95-00)
KEF 300 Б Lakota Спорт (01-03)
KFX 450 R KSF 450 Б (08-14)
За Suzuki РМ 100 К3 (03)
За Јамаха YFM 125 Р Raptor (11-14)
YFS 200 Blaster (03-06)
YFM 250 Р Raptor (08-09)
YFZ 350 Banshee (87-09)
YFM 350 X/F (92-04)
YFM 350 Wolverine (95-05)
YFM 350 Воин (87-04)
YFZ 450 S/T (04-05)
Ова е крупен карактеристики за накладките .
ТУКА СЕ И ПОВЕЌЕ ПРОИЗВОДИ МОЖЕ ДА ЗАИНТЕРЕСИРАНИ !!!!
Повеќе одлични производи, ве молиме посетете ја нашата продавница :
Купувачот Читање
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(освен Бесплатен превозот). Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 работни дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 45 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.

Всичко за продукта

Дължина На Продукта:
4.6cm
Вашия Мотор Правят:
Кавазаки
Широчина На Елемента:
4.5cm
Тегло На Продукта:
0.229kg
Година:
2008-2014
специални характеристики:
Директен заместител на оригиналните части
Името На Модела:
KFX 450 R (KSF 450 B) KFX450R KFX450 R KSF450
търговска марка:
AHL
Тип Елемент:
Спирачни Дискове
Диаметъра На Продукта:
0inch
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Вид На Материала:
сплави на метали, месинг
Височина На Продукта:
0.78cm
Цвят:
Както показа снимка
Произход:
Китай
is_customized:
Yes
Позиция:
Задни
OEM код:
AHL-FA84
Брой:
1 чифт
Години:
2008-2014
Състояние:
НОВО
подходящ:
KX 85 A1-A5/ A6F-A9F/ AAF/ ABF/ B1-B5/ B6F-B9F )
Размер:
46 x 45 x 7,8 мм

Подобни продукти в категория

CNC мотор спирачна течност резервоара резервоара на съединителя цилиндър на капитана маслен чаша за Aprilia, Ducati, Honda Kawasaki Suzuki Yamaha Triumph

Функција : Состојба : 100% Сосема НовБоја : 6 бои,Црвена / Црна / Сребрена / Портокал / Титаниум / СиноМатеријал : 6063 Палка АлуминиумЗавртка димензии : 5mmИнсталација Позиција : Левата СтранаЛесна инсталација, Без Инсталација НаставаПакет Се Вклучени : Еден пред резервоар (Како што е прикажано на сликата) која вклучува : 1x течност нафта резервоарот со завртка1x гумени цевки2x стегиЗабелешка : Заменете Одделени Пумпа за Кочница САМО (над компатибилност е само за референца,како што е овој производ не е специјално дизајниран за секој велосипед,ве молиме внимателно да се провери димензии јасно да се обезбеди тоа одговара на вашиот велосипед пред да го купат.)Fitment : Aprilia Mille РСВ TuonoDucati Чудовиште Multistrada 749 848 916 996 998 999 1098 1198Хонда БЛАГАЈНИЧКИ CBR NSR RVF RVT VFR VTR HornetKawasaki EX јас zr ZRX ZX ZXR ZZR НинџаSuzuki GSF GSX GSXR RF RGV SV TL Разбојник Hayabusa КатанаТриумф Daytona Ракета Скремблер Брзина Street TripleYamaha FJR FZ FZS FZR TZR YZF Fazer1...

BGN 8.00 10.11

Лост, педали, заден на един крак спирачна система с ЦПУ за Honda CRF250X CRF450X 2005- CRF 250 450 X OEM 46510-KSC-000 46510-KSC-305 46510-MEY-305

CNC Задна Нога Сопирачките на Возилото Показател За Хонда CRF250 X CRF450 X 20052016 CRF 250 450 X ОЕМ 46510KSC000 46510KSC305 46510MEY305Сосема нов Премиум надградба замена Задна Кочница Педалата Лост...

BGN 73.00 79.98

Хромирани спирачни лостове за съединител за Yamaha YZF R1 2004-2008 YZF R6 2005-

Карактеристики : Направени Од Високо Квалитетна Палка АлуминиумСтандард Широк Лост Ножот Со Измазнети РабовиПоудобно И Полесно Да Се ПовлечеДиректно Замени Фабрика ДржелаЛесна Инсталација...

BGN 23.33

Мотоциклет спирачни лостове съединител за BMW K1600GT/GTL K 1600GT K 1600 GT K1600 GT GTL 2011-2015 2017 аксесоари за съединителя и спирачката

Мотоцикл Прилагодливи Виткање Продолжи Кочница Спојки Показател за Suzuki GSXR600 gsxr 600 1000 750 GSXR750 GSXR1000 gsr750 gsr600 Карактеристики : CNC Палка Мотоцикл Кочница Спојки Држела се навистина onthefly позиција прилагодливи држела, наменета за ОЕМ стил господар цилиндри...

BGN 62.00 79.98

Мотоциклет предните накладки са подходящи за победа кори Нес JACKPOT HAMMER ' s HARD BAKK KINGPIN VEGAS ZACH NESS VEGAS CROSS ROADS

Накладките Сет100% Сосема нов.Боја како на сликата Цената за поставување(2 парчиња) ОДГОВАРА ЗА ПОБЕДА : BOARDWALK ОД 13 ДО 15 FКОРИ НЕС ЏЕКПОТ 0810 FКОРИ НЕС ПОБЕДА КРОСКАНТРИ 1112 FКРОСКАНТРИ 1015 FКРОСКАНТРИ ТУРНЕЈА 1215 FКРОСКАНТРИ 8 ТОПКА 15 FКРСТОТ ПАТИШТА 1012 FКРСТОТ ТУРИНГ 1314 FКРСТОТ ПАТИШТА КЛАСИЧЕН ЗБОРУВАШЕ ТРКАЛА 1314 FКРСТОТ ПАТИШТА 8ТОПКА ФРЛИЈА ТРКАЛА 14 СЛОВЕЦ 15 FЧЕКАН 0811 FЧЕКАН S 0815 FЧЕКАН 8 ТОПКА 1015 FТЕШКО ТОПКАТА 1213 FHIGHBALL 1415 FKACKPOT 1011 FСУДИЈА ОД 13 ДО 15 FКРАЛОТ PIN 0812 FKINGPIN ТУРНЕЈА 0809 FKINGPIN 8ТОПКА 0811 FKINGPIN НИСКО F 09МАГНУМ 15 FВЕГАС 8 ТОПКА 0815 FВЕГАС 0812 FВЕГАС НИСКА 0809 FВЕГАС ЏЕКПОТ 0809 FЗАК НЕС ВЕГАС 1112 F1.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат.2.Вие ќе примите објект исто како и сликите...

BGN 8.00 8.80

22 мм 7/8 мм с ЦПУ Handlebar Protector спирачна прикачване Protect Lever Guard Proguard за KTM DUKE125 / 200 DUKE390 RC125 RC200 RC390

погодни за : 22 мм дијаметарПакет се вклучени : Еден пар на Кочница Спојки Држела Заштита на СтражаAnswer : ___________________________ Note : Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо ве молиме контактирајте со нас за да добиете најновите цена.Одговара : за Aprilia, за BMW, за Buell, за Ducati, за Харли Дејвидсон, за Хонда, Индиски, за Kawasaki, за KTM, за Suzuki, за Триумф и за Јамаха Одговара за сите мотоцикли Производ Фото : НИ 8.01 / парче НАС 31.99 / пар НИ 23.06 / парче НАС 8.58 / пар НИ 23.98 / пар НИ 23.99 / пар НИ 7.5 / парче НАС 14 / парче НАС 6.99 / пар НИ 32.03 / парче

BGN 38.00 38.22

За Kawasaki KLX 125 KLX125, D-TRACKER 125 2010- 2015 2014 2013 2012 2011 CNC Pivot Racing Dirt Bike сцепление спирачни лостове горещи

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо Fitment : За Kawasaki KLX125,ДTRACKER 125 20102016За Kawasaki KLX150 S 20092013За Kawasaki KLX250,ДTRACKER 20082013 Карактеристики на Производот : 1) со Врвен квалитет T6065T6 алуминиум ЦПУ Машински и Боја елоксирани...

BGN 34.00 46.18

1 чифт матово черно Cluth на спирачния лост, определени за победата на крос кънтри Вегас -2017

Карактеристики: Состојба:Резервни 100% Сосема Нова Боја: Мат Црна Тип: Спојки Кочница Држела Материјал:Висока Класа Квалитетот и Многу Издржливи Висока класа квалитетот и многу издржливи Пакет Вклучуваат: 1 Pair Fitment : 20162017 Победа Визија 20162017 Победа Вегас 20162017 Победа Магнум 20162017 Победа Судија Меѓуна 2015 Победа Судија Меѓуна.сите опции 20082009 Kingpin 2008 Kingpin 8 Топка 2009 Kingpin Туринг&Ниска&Pinball сите опции за 20132014 година им Суди на сите опции, ве Молиме Проверете со Вашиот Велосипед Пред да го Купите !

BGN 99.94

За Suzuki SV1000/S 2003-2007 GSX1250 F / SA 2010-2015 TL1000R 1998-2003 сгъваеми прибиращи регулируеми спирачни лоста на съединителя с ЦПУ

Состојба : 100% Сосема Нов Материјал:Алуминиум Легура Функција:6 позиции со прилагодливи Lenght : Виткање : 5",Продолжува : 6" Лост Боја : Црна / Сребрена / Gold / Сино / Red / Сива / Портокал / Зелен Инсталација:Многу лесно да се качи .Не се вклучуваат настава Други : имаме 8 Рачки во боја & 8 Прилагодувач Бои .АКО ви треба други ,ве молиме контактирајте со нас во времето пред да го купите Одговара : Suzuki SV1000 / S 20032007 Година Suzuki GSX1250 F / SA 20102015 Suzuki TL1000 R 19982003 вашите нарачки ќе биде предаден во рок од 24 часа, ние ќе ги провери секоја точка и пакет нив и пред пратката...

BGN 46.37

Къси спирачни лоста на съединителя са подходящи за SUZUKI GSXR600 2011-2017, GSXR750 2011-2017,GSXR1000 2009-2017,GSX-S1000/F / ABS 2015-2017

Добредојдовте на Витез на БогНасловКраток Кочница Спојки Држела Одговара за SUZUKI GSXR600 20112017,GSXR750 20112017,GSXR1000 20092017,GSXS1000 / F / ABS 20152017Опис Conditon : 100% Сосема Нов Материјал : CNC Палка 6061 T6 Алуминиум, АнтиOxdizing и Долготрајни...

BGN 34.66

Предните крака крака са за Suzuki GSF400 GK75A BANDIT GSF 400 600 1200 GSF1200 GSF600

Детали за производотРезервни Делови 100% НовиЛесно Да Се ИнсталираВисока класа на квалитет и многу издржливиПозиција : ПреднатаМатеријал : АлуминиумPacakge Вклучуваат : Вашиот изберете Како Слика се Прикажани)Fitment : Suzuki GSF400 GK75 A РАЗБОЈНИК 400 Suzuki GSF1200 РАЗБОЈНИК 1200 19962005 Suzuki GSF600 РАЗБОЈНИК 600 19962000 вашите нарачки ќе биде предаден во рок од 24 часа, ние ќе ги провери секоја точка и пакет нив и пред пратката...

BGN 20.78

L&R Silver Хидравличен Усилвател На Спирачките Cluth Комплект За Победата На Крос Кънтри Вегас 2017

Карактеристики: Состојба:Резервни 100% Сосема Нова Боја: Сребро Тип: Спојки Кочница Држела Материјал:Висока Класа Квалитетот и Многу Издржливи Висока класа квалитетот и многу издржливи Пакет Вклучуваат: 1 Pair Fitment : 20162017 Победа Визија 20162017 Победа Вегас 20162017 Победа Магнум 20162017 Победа Судија Меѓуна 2015 Победа Судија Меѓуна.сите опции 20082009 Kingpin 2008 Kingpin 8 Топка 2009 Kingpin Туринг&Ниска&Pinball сите опции за 20132014 година им Суди на сите опции, ве Молиме Проверете со Вашиот Велосипед Пред да го Купите !

BGN 99.92

CNC сгъваеми и прибиращи спирачни лостове за съединител за Honda CB919 2002-2007 червен / сребрист 2003 2004 2005 2006

"Количка" главно работи на скршени за заштита при велосипед случува да се сруши, тоа може да се свитка до автоматски да ја намали најмалку на оштетување на вашиот велосипед.И тогаш, "Продолжи" работи на функцијата на личен избор на поставувања, може да се прилагоди на должината според вашата желба, подолго или пократко.Сосема нов и многу лесно за инсталација...

BGN 58.70

Къси и дълги за Triumph 675 STREET TRIPLE R / RX 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 мотоциклет с ЦПУ спирачни лоста на съединителя

Добредојдовте во мојата продавница!Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете.Ние ќе ви даде детали на превозот што треба.Fitment За Триумф DAYTONA 675 20062015 (F35 / T333)За Триумф SPEED TRIPLE 20082010 (F35 / T333)За Триумф 675 STREET TRIPLE R / RX 20092016 (F35 / T333)Функција : Висок квалитет 100 % сосема новМатеријал : Алуминиум легураБоја : Покаже како СликаПрилагодлив : Целосно 6 позиции со прилагодливиДруги : Совршено се вклопуваат и да нема измена е потребно, без инсталирате инструкции вклучуваатМногу бои за вашиот избор (сива, сребрена, црвена, златна, црна,зелена, сина,портокалова) Пакувани Вклучувајќи : 1 пар (кочница & спојки на менувачот )Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 72 часа по приемот на вашата потврдена исплатата...

BGN 33.00 37.60

Arashi 1 комплект GSX-750 CNC предни и задни спирачен диск, спирачни ротори за Suzuki GSX 750 1989 1990 1991 1992

Добредојдовте На Arashi Официјалната Продавница Карактеристики: Пред летачкиот диск rotors се изградени од 420 нерѓосувачки челик,со 6061T6 Алуминиум центар центар за помалку тежина...

BGN 319.00 353.94

!С логото на нови червени + титан за Honda CBF 500 CBF500 2006-2007 CNC регулируеми, сгъваеми прибиращи мотоциклетни спирачни лоста на съединителя

Ние и Ветуваме на оваа Кочница Cluth Рачката е со највисок квалитет во Кина пазарот ,ние ви препорачуваме да не купат поевтини и лош квалитет на производот, Поради што ќе се намали Висок степен на вашиот мотор!ќе љубов оваа лост, ние сме сигурни !Љубезно потсетување : ние ќе натпревар право држела adpater според наслов и опис товарвклучувајќи (модел и година ) ,се тоа е лесно!

BGN 46.00 53.57

Къси спирачни лоста на съединителя са подходящи за 2006 2007 2008 2009 2010 SUZUKI GSXR600/GSXR750, 2005-2006 Gsxr1000 спестяване на усилия мотоциклет

Добредојдовте на Витез на БогНасловКраток Кочница Спојки Држела Одговара за 2006 2007 2008 2009 2010 SUZUKI GSXR600 / GSXR750,20052006 GSXR1000 Напори за Зачувување на МотоциклОпис Conditon : 100% Сосема Нов Материјал : CNC Палка 6061 T6 Алуминиум, АнтиOxdizing и Долготрајни...

BGN 34.66

8 цвята 3D таблетка кух дизайн патент за Honda CBR1000RR / FIREBLADE / SP 2017 CNC червен мотоциклет спирачни лоста на съединителя лазерен лого

Ние и Ветуваме на оваа Кочница Cluth Рачката е со највисок квалитет во Кина пазарот ,ние ви препорачуваме да не купат поевтини и лош квалитет на производот, Поради што ќе се намали Висок степен на вашиот мотор!Дизајн патент за сертификација,( 3 D текстура дизајн, Rhomb& Шупливи дизајн ) ќе љубов оваа лост, ние сме сигурни !Состојба:100% Сосема Нов Материјал:Висок квалитет на алуминиум CNC целната Функција:6 Позиција Прилагодливи Објект тежина : 400g Количина : 1 Пар=1 Кочница рачката+1 Спојки лост должина : 147 MM (5.8 во) Insallation : Многу лесно да се качи .Не се вклучуваат настава Изглед : Неверојатен Изглед и Specail дизајн и Различните Бои ќе го направат вашиот мотор изгледа кул и привлечна Функција : 3 D текстура дизајн нека вашиот handopprate вашиот велосипед лесно , Против пролизгување.Исто така Rhomb& Шупливи дизајн може да се намали на пречка од ветар Со Лого(Ласерски) : CBR Fitment : За Хонда CBR1000 RR / FIREBLADE / СП 2017 Боја : Зелена / Црна / Црвена / Портокал / Титаниум / Sliver / Сино / Златна се достапни...

BGN 46.00 53.25

CNC сгъваеми и прибиращи спирачни лостове съединител за Triumph Sprint ST / ABS 2005-2010 Blue/Black2006 2007 2008 2009

"Количка" главно работи на скршени за заштита при велосипед случува да се сруши, тоа може да се свитка до автоматски да ја намали најмалку на оштетување на вашиот велосипед.И тогаш, "Продолжи" работи на функцијата на личен избор на поставувања, може да се прилагоди на должината според вашата желба, подолго или пократко.Сосема нов и многу лесно за инсталација...

BGN 46.00 58.70

CNC сгъваеми и прибиращи спирачни лостове за съединител за YAMAHA YZF R1 2004-2008 син/черен 2005 2006 2007

"Количка" главно работи на скршени за заштита при велосипед случува да се сруши, тоа може да се свитка до автоматски да ја намали најмалку на оштетување на вашиот велосипед.И тогаш, "Продолжи" работи на функцијата на личен избор на поставувања, може да се прилагоди на должината според вашата желба, подолго или пократко.Сосема нов и многу лесно за инсталација...

BGN 58.70

Плаващ Преден Спирачен Диск Ротор За Ducati 1098 R S Супербайк 2007-2009 1198 Супербайк 2009 Мотоциклет

Дел Име : Лебди Предни Диск Сопирачки Роторот Fitment : Ducati 1098 Супербајк 20072008 1098 Р Супербајк 20082009 1098 S Супербајк 20072008 1098 Tricolore Супербајк 20072008 1198 Супербајк 2009Состојба : 100% Сосема новМатеријал : Висок Квалитет на Железо внатрешниот прстен & Нерѓосувачки челик надворешниот прстенБоја : Како на сликата шоуПакет : ве Молиме изберетеВисок Квалитет Направени ,1000% Нов ,Откако На Пазарот На Делови.Ова пред летачкиот диск rotors се изградени од 420 нерѓосувачки челик...

BGN 142.00 142.37

За Kawasaki NINJA 250R 08-12 300R 13-17 Z250SL 16-17 VERSYS 300X 2017 сгъваеми прибиращи регулируеми спирачни лоста на съединителя с ЦПУ

Состојба : 100% Сосема Нов Материјал:Алуминиум Легура Функција:6 позиции со прилагодливи Lenght : Виткање : 5",Продолжува : 6" Лост Боја : Црна / Сребрена / Gold / Сино / Red / Сива / Портокал / Зелен Инсталација:Многу лесно да се качи .Не се вклучуваат настава Други : имаме 8 Рачки во боја & 8 Прилагодувач Бои .АКО ви треба други ,ве молиме контактирајте со нас во времето пред да го купите Одговара : Kawasaki NINJA 250 R 20082012 Kawasaki NINJA 300 R 20132017 Kawasaki Z250 SL 20162017 Kawasaki VERSYS 300 X 2017 вашите нарачки ќе биде предаден во рок од 24 часа, ние ќе ги провери секоја точка и пакет нив и пред пратката...

BGN 46.37

7/8 инча мръсотия под наем/наем ями сгъване тръба и спирачния лост резервни части

малување на Спојката и Кочница РачкатаБоја Опција : Сребро или ЦрнаВе молиме Оставете порака на бојата кога ќе цел, без било порака, ние само испратите Сребро!Цена incudingспојката лост x 1pcкочница лост x 1pcвиткање кочница показател за dirt bike / јама велосипед употреба! САД$ 8.00 / парчеCNC опрема ниво за dirt bike, dirt bike резервни делови, сопирачки систем бесплатен превозот! САД$ 13.68 / парчеPro TAPER се Справи со костец за dirt bike / јама велосипед користат пар42mm Филтер за Воздух Почиста 250cc ATV Quad Нечистотија Јама Велосипед парчеMIKUNI VM22 Хидрати 26 MM PZ26 CARBURETOR ХИДРАТИ 125 CC парчеИздувните за dirt bike / јама велосипед употреба! 125cc 150cc 28mm конекција! САД$ 16.84 / парчеDirt Bike Пневматик Rim Заклучување на ПНЕВМАТИК БЕЗБЕДНОСТ БОЛТ 1.6 / 1.85 / 2.15 / 2.50 САД$ 10.00 / парчеВрвен квалитет на dirt bike / јама велосипед Нога Штипки од нерѓосувачки челик САД$ 18.00 / пар

BGN 19.00 20.00

Хромирани покриване на корпуса превключвател за Harley Electra Glide FLHTC Road Glide FLHX FLTRX

Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.КАРАКТЕРИСТИКИ : Резервни 100% НовиБоја : ХромМатеријал : Висок квалитет палка алуминиум со хром финишПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ : 2 X Хром Switch Куќишта Осигурување (Лево и Право)Fitment : ( Ве молиме Имајте на ум : Тоа нема да дојде со дополнителни Радио и / или Електронски Крстарење )19962012 Харли Дејвидсон Електра Глајд Класичен FLHTC19962009 Харли Дејвидсон Електра Глајд FLHT20102011 Харли Дејвидсон Стрит Глајд Trike FLHXXX20062012 Харли Дејвидсон Стрит Глајд FLHX20102012 година Харли Дејвидсон Роуд Глајд Кастом FLTRX вашите нарачки ќе биде предаден во рок од 24 часа, ние ќе ги провери секоја точка и пакет нив и пред пратката...

BGN 29.73