• Ново
Еластичността На Релеф Предотвратяване На Артрит На Коляното Китката На Ръката Протектор За Охрана На Спортни Подкрепа Протектор Pad Дишащи Коленете 2017

Еластичността На Релеф Предотвратяване На Артрит На Коляното Китката На Ръката Протектор За Охрана На Спортни Подкрепа Протектор Pad Дишащи Коленете 2017

BGN 3.78
BGN 3.00 -21 %

Сума
Налично за поръчка

1 Пар Олеснување Спречи Артритис Коленото Врвка За Околу Рака Заштитник Guard Спортски Поддршка Заштитник Подлога Еластичност Дише Kneepads
Материјал : Јаглен+Емулзија+Полиестер
1 Боја 1 size (Еластична Доволно)
【Карактеристики】 :
1, спортски заштита. Може ефикасно да се спречи движење во процесот на судир или контузија, ефективната заштита на мускулите и зглобовите;
2, повреда грижа. Може да се спречи болка се зголеми, варење околу дел од оток, намалување на болката предизвикана од оштетување на мускулите и непријатности, и на тој начин да го забрза оздравувањето;
3, топло делови. Се вклопуваат во употреба на делови, со добри топлина, кој може ефективно да се одржуваат локалните температурата на телото, зголемување на циркулацијата на крвта;
4, користи упорни. Со одлична флексибилност, трајни и лесни да се носат, меки и удобни, долг живот, погоден за различни спортови.
【Перење за одржување】 : неутрален детергент ладна вода рака мие, се исуши, не го изложувајте, жешко пече
100% Сосема Нов и висок квалитет Забелешка : 1. Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 2-3cm грешка. 2. И item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. се надевам на разбирање. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1.Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. 2. Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални. Земавме овие фотографии од самите себе. 3. Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ). 4. Можете да ја прогласи пониска вредност? Да, обично ние'll прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. 5. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, какви 's цената на големо? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. За Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Позитивни Повратни информации е многу важна за нас. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек.

Всичко за продукта

Размер:
M
търговска марка:
Aolikes
Възраст:
Универсален
Номер На Модела:
Коляното На Китката На Ръката На Защитник Спорт Гвардия
Материал:
Въглища + Емулсия+Полиестер

Подобни продукти в категория

Търговия на едро Безплатна доставка SWAT USMC ASHOOTING ПРЕСТРЕЛКА ЕЪРСОФТ PAINTBALL черен класически каска M88

Погоден За Лов, Стрелаштво Skirmish, Отворено Activites, Велосипедизам и др.Стандард Прашање од НАС ВОЈСКА, USMC, СВАТ.......итн Направени од Светло & Кондензација Материјал (Само ~540g) Многу издржливи & тешко да се скрши...

BGN 40.00

20 бр 0.55 мм тънък лепкава freel тенис улавяне, тенис overgrip, бадминтон grip, бадминтон overgrip(бял / черен)

Големина : 110 CM*2.5 CM*0.55 MMВисок квалитет siver лента,мека одлично чувство.Тенис зафат,тенис overgrip,бадминтон зафат,бадминтон overgripНие обезбедуваме бесплатен превозот само со кина пост, не EMS, ви благодариме !Превозот : 1...

BGN 27.00 30.38

Регулируема Еластична Плечевая Подкрепа Скоба Баскетболно Ръка Ръкав За Мъже Сигурността На Спортни Травми Гвардия Коректор На Стойката На Тялото Протектор На Гъ

Прилагодливи Еластична Рамо Поддршка Подготвуваат Кошарка Рака Ракав Мажите Безбедноста На Спортски Повреди Guard Држење Пенкалата Назад ЗаштитникОбјектот Информации : Lycar влакна, Spandex Рамо Поддршка ЗаградаПрилагодливи еластична еден рамо поддршка, една големина одговара на сите.Оваа единствена рамо поддршка е одлична за сите спортски активности и секојдневна употреба од страна на мажите и жените.Се ослободат од околу употребата повреди, видови и оштетените мускули, рамоЕфективна затоплување поддршка за лекување и превенција на повреди На рамото.Пакет Содржина : 1 * Еден Рамо Прилагодливи Подготвуваат Влошки (left & right side опционално)

BGN 6.00 8.69

Високо качество на Еърсофт Tactical Mesh Mask Full Face Steel Mask FAST Helmet Mask BK / DE/FG / Green

Висок Квалитет Airsoft Тактички Мрежа Маска Полно Лице Челик Маска БРЗО Шлем Маска Б.К / DE / FG / Зелена опис на производот: Погоден се користи за различни БРЗ стил шлемови; Спарта стилски маска за заштита од airsoft ББ е Алаткапомалку Инсталација и Отстранување : Многу лесен и лесно да се инсталира и да се отстранат од шлем, како тоа е алаткапомалку инсталација на вашиот тактички шлем Лесни Лицето Маска,лесно да се носат насекаде За безбедноста, ве молиме да се носат заштитни очила кога се користи оваа маска за игра во случај на ризик од оштетување за време на челик жица дел Спецификација : Материјал : Пластика, Најлон + Челична Мрежа Тежина : 200g Големина : за 17.5 x 24cm Забелешка : Пакет вклучени само една маска ( Шлем Не се Вклучени)

BGN 30.00 43.41

Алуминиеви тактически аксесоари за каски Vas Shroud W/ 3-Hole Pattern Fit ACH, MICH, PASGT леки морски каски NVG Mount

Алуминиум Тактички Шлем Додатоци Vas Покровот W / 3Дупка Моделот Одговара на ACH, MICH, PASGT Лесни Морски Шлемови NVG Планината КАРАКТЕРИСТИКИ : Алуминиум Оксид Материјал ,corrosiveness на корозија ,Оксидација отпор својата сите ACH, MICH, PASGT и Лесни Морски ШлемовиСо 3дупка шема Идеален за замена на оригиналните шлем "кука и на рака" систем на монтирањеМоже да се користи за монтирање night vision devices (бара ноќ визија за монтажа рака и NVG очила)Боја : Црна ,песок,војска зеленаПакет вклучувајќи1 * Vas покровот3 * 10мм болт3 * оревиПлаќањеВраќање1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки...

BGN 21.00 40.64

Професионално налягане поддръжка на глезена превръзка на глезена спортна сигурност глезен презрамки Pad футбол баскетбол под наем крак защита на краката

Големина на Нозе Должина НИ ЕУ, велика БРИТАНИЈА cm инчен S 2124 8.39.5 46 3538 35 М 24.525.5 9.710 6.58 3941 5.57 L 2628.5 10.211.2 8.511 4245 7.510 XL 2931 11.412.2 1113.5 4548 1012.5

BGN 6.00 8.14

Горещ Спортен Наколенник Дишаща Мъжки Спортен Мобилен Дълъг Коляно Който Поддържа Подложка Протектор Спортен Баскетбол Крак Ръкав Наколенник

Добредојде!!!Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас,Откако ЌЕ ги Примите Објект, НИЕ Го Ценат, Ако Може да се Земе Еден Момент за Да Остави Позитивна (5 Ѕвезди) Повратни информации За Нашите Производи И Услуги.Ви благодарам многу!!!(1) Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет (2) И Дизајн и лесен за употреба (3) Многу Светлина (4) Убаво изработка (5) Саќе компресија подлога дизајн за заштита на лактот против влијание (6) Против лизга Дизајн, Па Нема лесно да падне.(7) Useness : За Спорт, на пример играње кошарка, играње фудбал и други спортски тимГолемина : M Должина : 42cm Ширина(Unstretched) : 18 cm Тежина L Должина : 43cm Ширина(Unstretched) : 20 cm Тежина 65kg85kg XL Должина : 45см Ширина(Unstretched) : 21 cm Тежина > 80 кг 1, Било други додатоци НЕ се вклучени...

BGN 4.00 5.52

Macure Tape Healthcare Knee Атлетик Kinesiology Tape Медицински Еластични Sport Muscle Kinesiology Tape лепило и наколенници

Опис (пред намалување серија)Пред се намали kinesiology лента за КоленоStickness(Кора сила≥5 / см)Еластичност(1 : 1.61 : 1.8)ВодоотпоренНекои Делови да се КористиSuperstar Колекции

BGN 6.00 7.98

Неопреновый Колан Пот Премия Талия Треньор Машинка За Подстригване Колан Body Shaper Горещи Шейперы Талия Cincher На Мъже, Жени Коригиращото Бельо

Опис На Производот : 1 Име на производ : спортски половината поддршка појас за слабеење спортски појас2 Материјал : neoprene3...

BGN 15.00 20.54

AOLIKES 1бр подкрепа на китките приключи Bracer гривна протектор фитнес зала фитнес тенис спорт китката гривна еластична превръзка запястный тунел поддръжка

AOLIKES 1 PCS Зглоб Поддршка Заврши Bracer Wristband Заштитник Салата Фитнес, Тенис Спортски Зглоб Хривнија Завој Карпален Тунел Поддршка(1 PCS,Не 1 Пар)Големина : Слободниот ПрилагодливПроизвод должина : околу 39,5 см, ширина : за 7.5 cm

BGN 3.00 3.18

Nasinaya Фигурно пързаляне обувки калъф кадифе за деца, възрастни защитни ролкови кънки аксесоари за каране на кънки блестящи кристали 9

св уметностТемна боја е малку исчезнат.Ве молиме да се мијат пред употреба.Овој производ е само за топлиот покрие,не вклучувајќи мраз скејт.Изработен од еластичен материјал сомотГолемина S погодна за НАС децата големина 10,11,12,12.5,13,1 (Кинески големина 27,28,29,30,31,32)Големина M погодна за НАС децата големина 1.5,2.5,3,4 (Кинески големина 33,34,35,36 )Големина L погодни за НАС жените големина 6,7,7 .5 (Кинески големина 37,38,39 )Големина XL погодна за НАС жените големина 8.5,9,10 (Кинески големина 40,41,42 )Големина XXL погодна за НАС мажите големина 8.5,9.5 (Кинески големина 43,44 )Големина XXXL погодна за НАС мажите големина 10.5,11 (Кинески големина 45,46 )

BGN 12.00 17.58

Тактически M35 M40 M42 каска high-performance военна каска, страйкбол, пейнтбол каска плат, покриване на камуфлаж

Тактички M35 M40 M42 Шлем на Висока јачина на Воена Шлем Airsoft Макбаскет Шлем Крпа Покрие МаскирнаКАРАКТЕРИСТИКИ : Стандард воените трупи шлем покритие за M35 M40 M42 шлем.ДЕТАЛИ : Боја Кавер Тежина 70gsAnswer : ___________________________ NOTE : Шлем се продава одделно не се опфатени во овој предмет.ПлаќањеВраќање1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки...

BGN 32.00 62.66

Нова Гореща Разпродажба Високо Качество На Универсален Преносим Военен Стоманена Каска M1 Тактически Защитни Армейское Екипировка Полето Зелена Каска

Нова Топла Продажба Висок Квалитет На Универзалната Преносни Воена Челик М1 Шлем Тактички Заштитна Војска Опрема Поле Зелено ШлемФункција : Апсолутно врвен репро М1 Челичен Шлем во Областа Зелена L новодојдени.Овие шлемови се направени од силен челик, не алуминиум или пластика.Таа ги има сите точни фитинзи и има врвен репро платно лагер и брадата рака.Главно се користи за собирање, пустината опстанок игра и возење на мотор.Двете форма и детали на шлем е иста како вистинска еден.Материјал : челик,ABSГолемина L : се вклопува 5862 cmБоја : Поле ЗеленаТежина : 1.40 KGПакетот Вклучува : 1 x M1 ШлемПлаќањеВраќање1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки...

BGN 64.00 125.38

FAST Helmet Accessories RAIL ADAPTER SET Peltor Comtac Headset Ops-Основната Helmet ARC Rail Adapter FOR C1 C2 C4 BD5672

БРЗО Шлем додатоци ЖЕЛЕЗНИЧКИ АДАПТЕР ПОСТАВИТЕ Peltor Comtac Слушалки OpsCore Шлем ЛАК Железнички Адаптер ЗА Ц1 Ц2 C4 BD5672Опис : Овој дел виси заградата за посебен дел од Ц1 / C2 слушалки!Peltor Comtac Слушалки OpsCore Шлем ЛАК Железнички Адаптер(Опс, ТактичкиCore ЛАК шлем страна шини за бесење Comtac I / II тактички слушалки заградата)Се однесува на БРЗА брза реакција шлем (BJ, PJ генерички), ACH структура MICH2000 шлем, MICH2001 шлем, IBH шлем, додека шлем на двете страни на ЛАК шлем страна железнички седиштето може да се приклучишУпотреба : се Користи директно на тактички шлем тело виси Ц1 или C2 тактички слушалкиБоја : Б.К...

BGN 29.00 56.35

Фитнес Спорт Вдигане На Тежести, Тренировка Фитнес Ръчен Тайна Еластична Превръзка Поддръжка На Ръка Колан

Салата Спорт Дигање Обука Фитнес Зглоб Обвива Завој Рака Поддршка На РакаОпис : 100% сосема нов и висок квалитет на Уникатен палецот јамка дизајн, полесно да се носат Прилагодливи стегање, комфорни и издржливи...

BGN 3.00 4.35

Самозалепващи превръзка тайна 4,5 м х 2,5 см еластична тиксо първа помощ на жените и мъжете фитнес бодибилдинг тренировка Фитнес поддръжка

Почитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам.Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер...

BGN 1.00 1.22

Турмалиновая Магнитна Терапия Самонагревающаяся Шейная Скоба За Защита На Турмалиновая Шейная Скоба Терапия Амбалажна Лента Поддръжка На Спонтанната

Функција : 1.Inlaying постојан магнети 2.Изедначи на нервен систем 3.Промовира циркулацијата на крвта 4.Надлежност на вратот / половината / колена' болка & ладно 5.Помогне да се излечи грлото на ' рбетот болест 6.Без користење на електрична енергија & спонтано греење 7.Безбеден и лесен за употреба 8.Очигледно ефекти за одржување на здравјето Како да го користите : 1...

BGN 10.00 15.52

2 бр фитнес, джогинг, колоездене поддръжка на коляното стягане на еластичен найлон Спорт компрессионный наколенник ръкав за баскетбол волейбол

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Ние Нудиме На Голема Цел Од Голем Попуст ,Ако Имате Било Какви Прашања,Ве Молиме Контактирајте Со Нас!Ви благодарам многу!!!2 ПАРЧИЊА Фитнес, Трчање, Велосипедизам Коленото Поддршка Протези Еластична Најлон Спорт Компресија Коленото Подлога Ракав за Кошарка, ОдбојкаГолемина на табелата : должина Горна ширина Подолу широк Погоден за нога обемот М 27cm 16cm 14cm 3541cm L 27 см 17 см 15 см 4247 cm XL 27cm 18cm 16cm 4855cmОпис на производот:Главната материјал силиконска гума латекс предиво spandexЗабелешки : 1...

BGN 9.00 10.51

1 бр дишаща лента за подкрепа на китките Спорт на открито запястный еластична превръзка артрит, навяхване протектор гривна

Дише Зглоб Поддршка на Рака Отворено Спортски Карпален Подготвуваат Артритис Sprain Заштитник Wristband Главните Карактеристики AOLIKES зглоб Поддршка е идеална за Возење, планинарење, фудбал, кошарка, бадминтон, тенис, атлетика и многу други спортови...

BGN 2.00 2.40

2017 стикер обувки пръчка по стъпалата на лепящи подложки за краката, плажен чорап водоустойчив ХИПОАЛЕРГИЧЕН лигав подложка за крака

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Ако likeour продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^^ ^^ ^^2017 Налепница Чевли се Држи на Стапалата Леплива Влошки за Нозете плажа sock водоотпорен Противалергиски лепило подлога за Нозете S ЕВРА : 3235 НАС : 3.55 велика БРИТАНИЈА : 23.5 Должина : 21.5 cm M EUR : 3639 НАС : 67.5 велика БРИТАНИЈА : 46.5 Должина : 23cm L ЕВРА : 4043 НАС : 7.59 велика БРИТАНИЈА : 78.5 Должина : 24.5 cm XL ЕВРА : 4447 НАС : 1012 велика БРИТАНИЈА : 9.511.5 Должина : 26m Материјал : ултра влакна' '

BGN 2.00 2.37

Aolikes 1 бр. фитнес зала коленете мениск Protetor Joelho подкрепа Brace затихване наколенник Rodilleras Tutore Ginocchio

AOLIKES 1 PCS Салата Коленото Влошки Менискус Protetor Joelho Поддршка Подготвуваат Амортизацијата Kneepad Rodilleras Tutore Ginocchio(1 PCS,Не 1 Пар)Големина : Free / Прилагодливи (Погоден за нога обемот : 3853cm)

BGN 13.00 14.38

Коленни ръкав (1 чифт), подкрепа и компресия за вдигане на тежести, пауэрлифтинга и кроссфита-7 мм неопреновый ръкав за най-добрите коремни преси

Коленото Ракави (1 Пар) Поддршка и Компресија за Кревање, Powerlifting & Cross Fit 7mm Neoprene Ракав за Најдобар Squats"Црна, Црвена Сина, Сива

BGN 14.00 14.96

Безплатна доставка за автентичен Лакът спортна безопасност за защита на разширено высокоэластичный фрактура на лакътя навяхване защитно един чифт от две

детали за производотРежим l : Лактотпакување : Еден пар на облека, боја кутијаМатерија l : Најлон 70%, 20% гума, еластични влакна на 10%functinon : за Да се олесни хронична лактот болка проблем , за рехабилитација , трчање , тежина обука и често се прават коленото мечка прекумерен притисок активност ...

BGN 19.00 21.15