• Ново
Открит оцеляване сгъваем къмпинг басейн оцеляване, къмпинг оборудване пътен комплект ултра-лек преносим 7-8. 5 л речни Треккинговые чанти

Открит оцеляване сгъваем къмпинг басейн оцеляване, къмпинг оборудване пътен комплект ултра-лек преносим 7-8. 5 л речни Треккинговые чанти

BGN 6.24
BGN 5.00 -20 %

Сума
Налично за поръчка


Ултра-лесни преносни 7-8.5 L Отворено Опстанок виткање кампување слив опстанок кампување опрема патување комплет Карактеристики : Ултра-светлина, само тежи околу 50g. Усвојува брзо сушење и солза-отпорни ткаенини. Со цврсти рачки. Големи и цврсти доволно да се одржи 8.5 L вода. Може да бидат отпорни на 90° топла вода. Исклучително лесно и брзо се постави и капакот надолу. Може да се стави во мала и ултра-лесни торба, лесен за носење и чување. Добро за кампување, пикник, риболов и други активности на отворено. Спецификации : Боја : Црвен Материјал : 210 Најлон & cordura Ширевте големина : Max. Прибл. 29*14*30cm Пакет се вклучуваат : 1 * слив 1 * слив торба Забелешки : 1. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење. 2. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. Ви благодариме за вашето разбирање. Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш.
За Пратката 1)ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2) S&H НЕ се вклучени ДАВАЧКИ, купувачите ќе бидат одговорни за било каква локалните даноци или други увозни давачки. 3)Наредби обработуваат во рамките вети дена по уплатата верификација. 4)Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адреси МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 5)На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за нашиот референца само. 6)УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 7)Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 39 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! За Плаќање 1)во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.имајте пријатен ден. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена од денот на нарачката. Враќање & Наплата 1)Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена ќе биде на купувачот цена. 2)Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел број. 3)Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА WINNINNG ПОНУДАТА ИЗНОС освен превозот цена, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени. За Гаранција 1)12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 2)Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).

Всичко за продукта

Цвят:
Зелен, син, червен
Спорт:
Речни Преходи
търговска марка:
Протектор Плюс

Подобни продукти в категория

Molle 900D наплечная чанта с бутылочным чанта мъжки нагрудная чанта открит тактически ловен, спортен гърдите чанта къмпинг оборудване

Изградена од страна водоотпорен и издржливи 900 D Најлон материјал Направени од издржлив тешкидолжност патент, лесно да се отвораат и затвораат...

BGN 20.00 33.41

Crossbody чанта 2018 нов за мъже нагрудная чанта черно хакове кафе класическа раменна раница мини чанта за мъже

Мажите ранец платно Спортски ранец прашка торба Отворено Велосипедизам Работи Гласник Торба Торба ранец Црна, кафе ,какиПовик за Мода Crossbody Кеси 2018 Нови За Мажи Градите Торба Црна Каки Кафе Класичен рамо назад пак Мини Кеси за мажиТаква кул торба, млади ман омилени ! Многу боја за опција !

BGN 7.98

Голям капацитет здрав найлон спорт фитнес зала чанта за мъже, жени, фитнес, открит пътуване обучение упражнения куриерски чанти за спорт WX073

Карактеристики : Стил : спортот торба, торба, гласник торба, чанта Одговара спорт : пешачење; кампување; фитнес салата; occer; тенис; јога; обука; вежба Долго рамо, рака должина од околу 65130cm, ширина 4cm Димензии : Висина * Ширина *Дебели : 25* 46 * 22cm ( ве молиме оставете 12 см грешка ) Погоден за : мажите и жените Answer : ___________________________ Note : Во друга светлина на екранот различна бојаЗабелешка (ве молиме да го прочитате пред да нарачате) : 1...

BGN 34.00 48.30

Лов 132 см пистолет, пушка чанта открит тактически чанти за носене военен пистолет калъф чанта за еърсофт стрелба с живопис топката

Лов 132cm Пиштол Пушка Торба Отворено Тактички Носење Торби Воена Пиштол Случај Рамо Торбичка за Airsoft Снимање Сликарство ТопкаКАРАКТЕРИСТИКИ : Направени со висока густина 600 D Оксфорд ткаенина материјал.Тактички дизајн.Со рака го носат на рака.Прилагодливи и монтажни една поместена рамо, рака.Со екстра дебели перница подлога за заштита.Совршен за на отворено војна игра активности.ДЕТАЛИ : Тежина : 500gГолемина околу : 132cm x 23cm ( 3 см мерење грешка)Ве молиме овозможи 13cm толеранција,ви Благодариме!Апликацијата Сценарио : Отворено, се Облекуваат, Фотографија, Риболов, Плажа, Јава, Одмор, Кампување, Mountaineering, итн.ПлаќањеВраќање1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки...

BGN 42.00 81.50

2018 професионален найлон водоустойчив спортен салона чанта на жените и мъжете за фитнес зала за Фитнес Тренировка рамо дамски чанти Чанта йога чанта багаж

Карактеристики : Стил : спортот торба, торба, гласник торба, чанта Одговара спорт : пешачење; кампување; фитнес салата; occer; тенис; јога; обука; вежба Долго рамо, рака должина од околу 65130cm, ширина 4cm Димензии : Висина * Ширина *Дебели : 20* 40 * 20cm ( ве молиме оставете 12 см грешка ) Погоден за : мажите и жените Answer : ___________________________ Note : Во друга светлина на екранот различна бојаЗабелешка (ве молиме да го прочитате пред да нарачате) : 1...

BGN 32.00 44.46

Тактически ловен нож холщовая чанта на открито спорт С лек пистолет чанта

Тактички Ловечки Нож Платно Торба Отворено Спорт со мала Тежина Пиштол ТорбаБезбедно дизајнирана да носат кратки трска .Пиштол се справи во текот на прекршок постапка .Две MOLLE појаси на секоја страна овозможи ambidestro да се качи на мрежа или пакет.Поместена, прилагодлив, отстранлив рамо, рака ви овозможува да прашка вашиот оружје.На обвивка е thickly поместена за заштита.Еластична прилог школка школки овозможи лесен пристап до пет круг breachers.ЗА ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА

BGN 32.00 44.88

Открит Риболовни Принадлежности Чанта Тактически Камуфлажни Военни Едно Рамо Раница 6 Цвят На Спортна Чанта

Отворено Риболов Справи Со Торба Тактички Маскирна ВоенаЕден Рамо Ранец 6 Боја Спортска Торба​Предмет : Тактички Спортска ТорбаСтил : Воена ТактичкаМодел : МаскирнаБоја : Црна / Тен / Зелена / ACU / CP / Џунглата МаскирнаСпорт : Лов / Пешачење / Риболов ..​ЗА ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА

BGN 53.00 75.42

Нова ABS пистолетен кобур тактически твърд пистолетен кобур за Пистолет Case мека поролоновая подплата за лов страйкбол

Нови ABS Пиштол Случај Тактички Тешко Пиштол Случај Пиштол Случај Поместена Пена Поставата за лов airsoftНаправени соДолжина : 27 CMШирина : 24 CMВисина : 6.5 СМТежина : 0.56 kg(Ве молиме имајте во предвид боја да изберете,Без забелешка, ние случајно испрати боја).ПлаќањеВраќање1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки...

BGN 42.00 81.50

Открит Molle тактическа чанта EDC грим чанта за съхранение на спортния лов пакет поясная чанта

Отворено Molle Тактички Торба EDC Шминка Складирање Торбичка Спортски Лов Пакет Појас ТорбаМатеријал : 1000 D Најлон, SBS Zip + Воена Paracord PullerDual Патентите, Водоотпорен, Scretchдоказ, ПреносниMOLLE Компатибилни, Носат Рачка, Прилог WebbingМали предмети организатор која одговара на уредно во панталони, карго џеб, или ранецПред 2"x3" јамка поле за закрпи и решетката се лизга џеб со кука & јамка затворањеГолемина : 18cm*12cm*2.5 cmБои : Црна,Војска Зелена,ТенТежина : 85gПакет Содржина : 1 x Тактички ТорбаPaymet1...

BGN 12.00 12.66

47 см на 120 см SWAT Dual Tactical Heavy Duty Messenger чанта с голям капацитет калъф за носене на пушка пистолет черно на едро

Карактеристики : Изградена на Waterfroof Висока Густина Најлон МатеријалДвојна намена,со DualРамо Поместена Висат на Рака и Рака Носат на Рака, исто така, со Sigle Рамо ПојасСо 4 слики на Мали Pouchs за Списанија или други додатоциДебела перница поместена за максимална заштита, но сепак доволно за да се носат светлинаВграденВо Продолжен Покрие Можете да ги зачувувате пушка со 50" макс...

BGN 58.00 81.58

98/118 см тактически пистолет чанта открит военен страйкбол рамото защитна чанта снайперист носи пистолет пушка калъф за стрелба с ловни чанти

98 / 118 CM Тактички Пиштол Торба Отворено Воена Airsoft Рамо Заштита Торба Снајперист Носи Пиштол Пушка Случај на Пукање Лов КесиКарактеристики : Снајперски Пушка Торба За НосењеБоја : Црна / Зелена / Кал / CP / ACUМатеријал : 600 D ОксфордГолемина на : 98 CM : Ширина : Приближно 1020cmДолжина : Околу 98cm118 CM : Ширина : Околу 1225cmДолжина : Околу 118cmСо рака го носат на ракаСо 4 списание molle поштаПрилагодлив рамо, рака1 патент на преградата на предниот делМоже да се стави пушка со обемот во овој пиштол торбаСо екстра дебели перница подлога за заштита (перница рампа може да биде отстранета)Тежина : Околу 1kg / 1.2 kgЗабелешка : Поради рачни мерења на локации, може да биде 13 cm отстапување, ве молиме прочитајте го внимателно пред да го купат.98 CM / 118 CM за вашиот избор!Пакет Содржина : 1 x Снајперист Пушка Торба за Носење

BGN 44.00 61.28

Приложна стрелба за обучение на чували с пясък да си постави за цел преносим предни и задни чанта военна пушка екипировка за CS открит

Објектот СпецификитеБендот : ВОЛКОТ РОБОВИБоја : Б.К.Материјал : 600 D Оксфорд ТкаенинаПол : УнисексТежина : Број на модел : LNBG09390Опис На Производотвисок квалитетДизајниран да се создаде цврста и стабилна платформа кога цел вашиот пушка Одлична за транспорт мали и лесни за носење и можат лесно да бидат полни со песок или друг додатен кога е потребноМека ткаенина за да се спречи вашиот пушка од било несакани марки или гребнатиниЛесно да се пополни преку изграден во инка дупкаПакет се вклучени : 1x Напред & Назад Лов Клупата ТорбаAnswer : ___________________________ Note : не спаѓаат песок, потребно е да се пополни во песок себе

BGN 19.00 26.26

2018 Високо Качество Голям Размер Водоустойчив Открит Спорт Тренировочная Чанта Спортна Чанта На Мъже, Жени Независима Обувки За Съхранение Чанта На Рамото

2018 Врвен Квалитет Големи Димензии Водоотпорен Отворен Спортски Тренинг Чанта Салата Торба Мажи Жени Независни Чевли Складирање ТорбаГолемина на : 53*27*32(L*W*H) CM

BGN 37.00 43.65

7.5*15 см преносим открит molle тактически аксесоар джобове бутилка вода чанта чайник найлонова торба приложен пакет от приложение висящи чанти

7.5*15cm Преносни Отворено ТАД Тактички Додаток џебови Шише за Вода Торба Литургија Најлон Торбичка во прилог Пакет анекс pendant кеси

BGN 14.38