• Ново
2018 професионален найлон водоустойчив спортен салона чанта на жените и мъжете за фитнес зала за Фитнес Тренировка рамо дамски чанти Чанта йога чанта багаж

2018 професионален найлон водоустойчив спортен салона чанта на жените и мъжете за фитнес зала за Фитнес Тренировка рамо дамски чанти Чанта йога чанта багаж

BGN 44.46
BGN 32.00 -28 %

Сума
Налично за поръчка


Карактеристики :
- Стил : спортот торба, торба, гласник торба, чанта
- Одговара спорт : пешачење; кампување; фитнес салата; occer; тенис; јога; обука; вежба
- Долго рамо, рака должина од околу 65-130cm, ширина 4cm
- Димензии : Висина * Ширина *Дебели : 20* 40 * 20cm ( ве молиме оставете 1-2 см грешка )
- Погоден за : мажите и жените
- Answer : ___________________________ Note : Во друга светлина на екранот различна боја
Забелешка (ве молиме да го прочитате пред да нарачате) : 1. Бесплатен превозот начин се испраќа со следење на број што може да ги пратите на сите процесот. 2. Бесплатен превозот време за многу нормална земја е 15-45 работни дена (Русија и Бразил 30-60 работни дена). 3. Epacket превозот време за многу нормална земја е 10-15 дена. 4. Ако потврда доаѓа, и се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас да се прошири датум на испорака за вас. 5. Сепак, ве молиме да ни веруваат. Ќе добиете пакет во времето. 6. Ако предмети кои не се примени во 60 работни дена, ние ќе рефундирање на 100% . 7. Ве молиме не го отвори спорот во рок од 60 дена, ви благодариме за вашата добрина. 8. Ве молиме не го отвори спорот и ни даваат лоши коментари, ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде решение што е можно поскоро.Нашата цел е задоволството на клиентите! 9. Ако сте примиле скршени производи, ве молиме контактирајте со нас одеднаш, ние ќе ви ги даде решение што е можно поскоро. 10.Ако не ви се допаѓа производот или има квалитет проблем за нашите производи, ве молиме контактирајте со нас,ако сакате да го вратите производот назад, ве молиме да го стори тоа во рок од 10 дена од денот беше донесено. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. 11. Кога ќе се направи ред, тоа значи дека се согласувам со горенаведените инструкции. Ви благодариме.

Всичко за продукта

Спорт:
Фитнес
Материал:
Найлон
Обемът на:
20-35л
търговска марка:
Свободен Рицар
Характеристика:
Водоустойчив, с голям капацитет
Цвят:
4 цвята
Размер:
40*20*20 см
tag1:
Мъжки спортни чанти
tag2:
спортна чанта спортна чанта
tag3:
спортна чанта за фитнес
Подходящ за:
фитнес зала, фитнес, пътувания, спорт на открито
спортгендер:
унисекс за мъже и жени
Тегло:
500g
Стил:
2 стлые

Подобни продукти в категория

Molle 900D наплечная чанта с бутылочным чанта мъжки нагрудная чанта открит тактически ловен, спортен гърдите чанта къмпинг оборудване

Изградена од страна водоотпорен и издржливи 900 D Најлон материјал Направени од издржлив тешкидолжност патент, лесно да се отвораат и затвораат...

BGN 20.00 33.41

Crossbody чанта 2018 нов за мъже нагрудная чанта черно хакове кафе класическа раменна раница мини чанта за мъже

Мажите ранец платно Спортски ранец прашка торба Отворено Велосипедизам Работи Гласник Торба Торба ранец Црна, кафе ,какиПовик за Мода Crossbody Кеси 2018 Нови За Мажи Градите Торба Црна Каки Кафе Класичен рамо назад пак Мини Кеси за мажиТаква кул торба, млади ман омилени ! Многу боја за опција !

BGN 7.98

Нова ABS пистолетен кобур тактически твърд пистолетен кобур за Пистолет Case мека поролоновая подплата за лов страйкбол

Нови ABS Пиштол Случај Тактички Тешко Пиштол Случај Пиштол Случај Поместена Пена Поставата за лов airsoftНаправени соДолжина : 27 CMШирина : 24 CMВисина : 6.5 СМТежина : 0.56 kg(Ве молиме имајте во предвид боја да изберете,Без забелешка, ние случајно испрати боја).ПлаќањеВраќање1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки...

BGN 42.00 81.50

Мъжки изкуствена кожа спортна чанта мъжки Голяма спортна чанта за фитнес, Мъже, Жени чанти тренировочная чанта с обувки джоб на чантата XA674WD

Материјал : Кожа СТПБоја : ЦрнаГолемина : 50cmx28cmx29cm(Dxšxv) Сите слики се точни пукање ,но поради влијание од страна на осветлување и различни екран ,прикажано е малку боја различни.Сите големина,е прирачник за мерење ,ве молиме оставете 12 см грешка ,ви благодариме.

BGN 58.00 77.01