• Ново
Molle 900D наплечная чанта с бутылочным чанта мъжки нагрудная чанта открит тактически ловен, спортен гърдите чанта къмпинг оборудване

Molle 900D наплечная чанта с бутылочным чанта мъжки нагрудная чанта открит тактически ловен, спортен гърдите чанта къмпинг оборудване

BGN 33.41
BGN 20.00 -40 %

Сума
Налично за поръчка

Изградена од страна водоотпорен и издржливи 900 D Најлон материјал. Направени од издржлив тешки-должност патент, лесно да се отвораат и затвораат. Водоотпорен дизајн, може да се користи во влажни средини. Molle дизајн на предната страна, molle систем пошта може да се додадат слободно. Со шише торбичка, може да се стави вашите шише за вода. Налепница база е достапна за употреба на армијата закрпи или значки да се покаже личност. Прилагодливи рамо, рака, тоа може да се прилагоди во зависност од вашата потреба. Главната торбичка има interlayer, може да се одржи 7.9" таблет компјутер. Добар избор за активности на отворено. Материјал : 900 D Најлон Тежина : 400g Demension : 32cm(Висина) x 24cm(Ширина) x 10cm(Дебелина) Главни Торбичка : 25cm(Висина) x 18cm(Ширина) x 7cm(Дебелина) Шише Торбичка : 14cm(Висина) x 7cm(Дијаметар)
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Под нормален случај : може да се доставуваат до повеќето земја во 16 и 35 дена
Во посебен случај : како Празник&Remote Област,може да биде донесено во 35 до 60 дена
Следење на Веб-страница : http : //intmail.11185.cn/
Напомена : може да се следи само во Кина копното,ако сакате следење на информации сите на патот ве молиме изберете
на Ali Express Стандард Превозот или e Packet
Ali Express Saver Превозот
15 до 20 дена deliever да Русија,20 до 25 дена deliever да Шпанија,во некој посебен случај може да биде подолг,може да се следи по целиот пат
Ali Express Стандард За Испорака
16 и 35 дена deliever за повеќето земја,во некој посебен случај може да биде подолг,може да се следи по целиот пат
Ние прифаќаме враќање или надоместок само во три ситуации следете ги
пакет unreceived над 60 дена(Бразил над 90 дена) или пакет доби оштетени
пакет краток испраќаат или примаат погрешни производи
квалитетот на производот проблем
* * * Ако купувачот се уште сакаат производи ние, исто така може да ја прифати

Всичко за продукта

Спорт:
Лов
Материал:
Найлон
търговска марка:
Эйрссон
Спорт:
Лов, Туризъм И Къмпинг
Категория:
чанта през рамо
Тип:
Чанта
Обемът на:
По-малко от 20L

Подобни продукти в категория