• Ново
Нов водоустойчив суха чанта 20л / 10л/5л, суха чанта за каране на лодка, каране на каяк плуване риболов къмпинг плаващ рафтинг, кану и сноуборд

Нов водоустойчив суха чанта 20л / 10л/5л, суха чанта за каране на лодка, каране на каяк плуване риболов къмпинг плаващ рафтинг, кану и сноуборд

BGN 39.26
BGN 22.00 -44 %

Сума
Налично за поръчка


Нови Водоотпорен Сува Торба 20 L/10 L/5 L, Сува Вреќа За Пловењето Kayaking Риболов, Пливање Кампување Лебди Рафтинг Canoeing Аикидо
Пакет содржина : 1 парче водоотпорен пливање торба.
Белешки : тежината и големината на горенаведените производи се мери со рака, не може да биде малку неточност. вашата цел е добредојдена под премисата дека ќе го прифати сето тоа.
За Плаќање
1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена, инаку, цел, за жал ќе бидат затворени автоматски.
За превозот
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен неколку земји и APO/FPO)
2. Нарачки ќе бидат обработени навремено по плаќање на проверка. Генерално Следење на информации е на располагање во рамките на 5-10 дена.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на периодот на валидност, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Задоволството на клиентите е нашиот постојан извршување на цели!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
8. Тоа обично трае 15-60 денови за испорака, Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во одделни земји
9. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки
10. BR купувачот ве молиме наведете cpf или cnpj, тоа ќе биде подобро за вас да се добие побрзо. ви благодариме
Се врати и враќање
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
За повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Всичко за продукта

търговска марка:
Naturehike
Обемът на:
6L
Размер:
M
Спорт:
Речни Преходи
Случай:
Пътуване, каминг, туризъм, пикник, барбекю на открито
Цвят:
Зелено Синьо Лилаво Оранжев Розов
Материал:
500D PVC чиста зажимная плат
Обемът на:
5Л 20Л 10Л
Нето тегло:
5л-275г 10л-375г
Номер На Модела:
FS15M010-J FS15M005-J FS15M020-J
АКСЕСОАРИ:
UTX-DURAFLEX
Хидростатично Налягане:
20000мм

Подобни продукти в категория

40л открит Река трекинг чанта суха чанта двойни презрамки пакет вода плувен раница водоустойчива чанта плаващи каяк

40 L Отворено Реката Пешачење Торба Сува Торба Двојно рамо ремени Вода Пакет Пливање Ранец Водоотпорен Перница Лебдат KayakingМатеријал : ПВЦКапацитет : 40 LП : Дали големината е во согласност со детали опис ? A : Тоа е нормално ако имаат мала разлика со вистински производ поради сите купувачот да користат различни мерење алатки...

BGN 54.00 57.98

Molle 900D наплечная чанта с бутылочным чанта мъжки нагрудная чанта открит тактически ловен, спортен гърдите чанта къмпинг оборудване

Изградена од страна водоотпорен и издржливи 900 D Најлон материјал Направени од издржлив тешкидолжност патент, лесно да се отвораат и затвораат...

BGN 20.00 33.41

Crossbody чанта 2018 нов за мъже нагрудная чанта черно хакове кафе класическа раменна раница мини чанта за мъже

Мажите ранец платно Спортски ранец прашка торба Отворено Велосипедизам Работи Гласник Торба Торба ранец Црна, кафе ,какиПовик за Мода Crossbody Кеси 2018 Нови За Мажи Градите Торба Црна Каки Кафе Класичен рамо назад пак Мини Кеси за мажиТаква кул торба, млади ман омилени ! Многу боја за опција !

BGN 7.98

7.5*15 см преносим открит molle тактически аксесоар джобове бутилка вода чанта чайник найлонова торба приложен пакет от приложение висящи чанти

7.5*15cm Преносни Отворено ТАД Тактички Додаток џебови Шише за Вода Торба Литургија Најлон Торбичка во прилог Пакет анекс pendant кеси

BGN 14.38

Открит Molle тактическа чанта EDC грим чанта за съхранение на спортния лов пакет поясная чанта

Отворено Molle Тактички Торба EDC Шминка Складирање Торбичка Спортски Лов Пакет Појас ТорбаМатеријал : 1000 D Најлон, SBS Zip + Воена Paracord PullerDual Патентите, Водоотпорен, Scretchдоказ, ПреносниMOLLE Компатибилни, Носат Рачка, Прилог WebbingМали предмети организатор која одговара на уредно во панталони, карго џеб, или ранецПред 2"x3" јамка поле за закрпи и решетката се лизга џеб со кука & јамка затворањеГолемина : 18cm*12cm*2.5 cmБои : Црна,Војска Зелена,ТенТежина : 85gПакет Содржина : 1 x Тактички ТорбаPaymet1...

BGN 12.00 12.66

2018 Високо Качество Голям Размер Водоустойчив Открит Спорт Тренировочная Чанта Спортна Чанта На Мъже, Жени Независима Обувки За Съхранение Чанта На Рамото

2018 Врвен Квалитет Големи Димензии Водоотпорен Отворен Спортски Тренинг Чанта Салата Торба Мажи Жени Независни Чевли Складирање ТорбаГолемина на : 53*27*32(L*W*H) CM

BGN 37.00 43.65

Приложна стрелба за обучение на чували с пясък да си постави за цел преносим предни и задни чанта военна пушка екипировка за CS открит

Објектот СпецификитеБендот : ВОЛКОТ РОБОВИБоја : Б.К.Материјал : 600 D Оксфорд ТкаенинаПол : УнисексТежина : Број на модел : LNBG09390Опис На Производотвисок квалитетДизајниран да се создаде цврста и стабилна платформа кога цел вашиот пушка Одлична за транспорт мали и лесни за носење и можат лесно да бидат полни со песок или друг додатен кога е потребноМека ткаенина за да се спречи вашиот пушка од било несакани марки или гребнатиниЛесно да се пополни преку изграден во инка дупкаПакет се вклучени : 1x Напред & Назад Лов Клупата ТорбаAnswer : ___________________________ Note : не спаѓаат песок, потребно е да се пополни во песок себе

BGN 19.00 26.26

Мъжки изкуствена кожа спортна чанта мъжки Голяма спортна чанта за фитнес, Мъже, Жени чанти тренировочная чанта с обувки джоб на чантата XA674WD

Материјал : Кожа СТПБоја : ЦрнаГолемина : 50cmx28cmx29cm(Dxšxv) Сите слики се точни пукање ,но поради влијание од страна на осветлување и различни екран ,прикажано е малку боја различни.Сите големина,е прирачник за мерење ,ве молиме оставете 12 см грешка ,ви благодариме.

BGN 58.00 77.01

Тактически ловен нож холщовая чанта на открито спорт С лек пистолет чанта

Тактички Ловечки Нож Платно Торба Отворено Спорт со мала Тежина Пиштол ТорбаБезбедно дизајнирана да носат кратки трска .Пиштол се справи во текот на прекршок постапка .Две MOLLE појаси на секоја страна овозможи ambidestro да се качи на мрежа или пакет.Поместена, прилагодлив, отстранлив рамо, рака ви овозможува да прашка вашиот оружје.На обвивка е thickly поместена за заштита.Еластична прилог школка школки овозможи лесен пристап до пет круг breachers.ЗА ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА

BGN 32.00 44.88

Военен тактически Molle боен раница, чанта BK CP

НИ Војска Тактички Molle Напад Ранец, Торба CG01Б.К. Комунални ранец направени со висока густина Најлон материјал. 1" molle webbing во текот на ранец. Прилагодлив рамењата, градите и половината рака. На рака и клип од целиот ранец, може да се додадете на пошта и додатоци. Монтажни страна пошта и половината торба која може да се користи сам. Вкупно 8 патент прегради. Го издржат тешките борба ситуација. Совршени за активности на отворено. Тежина : 1788g Size : 22"(H) x 16"(L) x 5"(W) 1 x Ранец, Торба + 2x страна пошта и 1x половината торба

BGN 84.78

98/118 см тактически пистолет чанта открит военен страйкбол рамото защитна чанта снайперист носи пистолет пушка калъф за стрелба с ловни чанти

98 / 118 CM Тактички Пиштол Торба Отворено Воена Airsoft Рамо Заштита Торба Снајперист Носи Пиштол Пушка Случај на Пукање Лов КесиКарактеристики : Снајперски Пушка Торба За НосењеБоја : Црна / Зелена / Кал / CP / ACUМатеријал : 600 D ОксфордГолемина на : 98 CM : Ширина : Приближно 1020cmДолжина : Околу 98cm118 CM : Ширина : Околу 1225cmДолжина : Околу 118cmСо рака го носат на ракаСо 4 списание molle поштаПрилагодлив рамо, рака1 патент на преградата на предниот делМоже да се стави пушка со обемот во овој пиштол торбаСо екстра дебели перница подлога за заштита (перница рампа може да биде отстранета)Тежина : Околу 1kg / 1.2 kgЗабелешка : Поради рачни мерења на локации, може да биде 13 cm отстапување, ве молиме прочитајте го внимателно пред да го купат.98 CM / 118 CM за вашиот избор!Пакет Содржина : 1 x Снајперист Пушка Торба за Носење

BGN 44.00 61.28

Голям капацитет здрав найлон спорт фитнес зала чанта за мъже, жени, фитнес, открит пътуване обучение упражнения куриерски чанти за спорт WX073

Карактеристики : Стил : спортот торба, торба, гласник торба, чанта Одговара спорт : пешачење; кампување; фитнес салата; occer; тенис; јога; обука; вежба Долго рамо, рака должина од околу 65130cm, ширина 4cm Димензии : Висина * Ширина *Дебели : 25* 46 * 22cm ( ве молиме оставете 12 см грешка ) Погоден за : мажите и жените Answer : ___________________________ Note : Во друга светлина на екранот различна бојаЗабелешка (ве молиме да го прочитате пред да нарачате) : 1...

BGN 34.00 48.30

Нова ABS пистолетен кобур тактически твърд пистолетен кобур за Пистолет Case мека поролоновая подплата за лов страйкбол

Нови ABS Пиштол Случај Тактички Тешко Пиштол Случај Пиштол Случај Поместена Пена Поставата за лов airsoftНаправени соДолжина : 27 CMШирина : 24 CMВисина : 6.5 СМТежина : 0.56 kg(Ве молиме имајте во предвид боја да изберете,Без забелешка, ние случајно испрати боја).ПлаќањеВраќање1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки...

BGN 42.00 81.50

Добро качество на 900D Оксфорд рамо чанти за пътуване фитнес оборудване мъжки спортен раница Спортни чанти за фитнес ръчно носене

Добар Квалитет 900 D Оксфорд Рамо Торби за Патување ФитнесОпрема Мажите Спортски Ранец Салата Кеси За Фитнес Рака НосатГолемина (должина*ширина*висина) : 30*18*20cmГлавен Материјал : 900 D Оксфорд 9*6Структура : Една од главните оддел, два странични џебови и еден преден џебКапацитет : 1520 LБои : Тен , ACU Маскирна , КП , Црна , Зелена , Дигитални Woodland , Пустината МаскирнаПримена : Во Слободно Време , Спорт , Патуваат , Секојдневниот ЖивотНето Тежина : Околу 0.65 kgКЛИЕНТОТ ТРЕБА ДА ЗНАЕТЕ ( ЗА ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА )Почитувани купувачот , добредојдовте на нашата продавница ! Ако не сте задоволни со нашата служба или имате било какви прашања во врска со предмети , ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине вашите повратни информации , ние ќе бидат задоволни да се реши ова прашање за вас ...

BGN 35.00 48.21

Открит Риболовни Принадлежности Чанта Тактически Камуфлажни Военни Едно Рамо Раница 6 Цвят На Спортна Чанта

Отворено Риболов Справи Со Торба Тактички Маскирна ВоенаЕден Рамо Ранец 6 Боја Спортска Торба​Предмет : Тактички Спортска ТорбаСтил : Воена ТактичкаМодел : МаскирнаБоја : Црна / Тен / Зелена / ACU / CP / Џунглата МаскирнаСпорт : Лов / Пешачење / Риболов ..​ЗА ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА

BGN 53.00 75.42

Открит оцеляване сгъваем къмпинг басейн оцеляване, къмпинг оборудване пътен комплект ултра-лек преносим 7-8. 5 л речни Треккинговые чанти

Ултралесни преносни 78.5 L Отворено Опстанок виткање кампување слив опстанок кампување опрема патување комплет Карактеристики : Ултрасветлина, само тежи околу 50g...

BGN 5.00 6.24

2018 професионален найлон водоустойчив спортен салона чанта на жените и мъжете за фитнес зала за Фитнес Тренировка рамо дамски чанти Чанта йога чанта багаж

Карактеристики : Стил : спортот торба, торба, гласник торба, чанта Одговара спорт : пешачење; кампување; фитнес салата; occer; тенис; јога; обука; вежба Долго рамо, рака должина од околу 65130cm, ширина 4cm Димензии : Висина * Ширина *Дебели : 20* 40 * 20cm ( ве молиме оставете 12 см грешка ) Погоден за : мажите и жените Answer : ___________________________ Note : Во друга светлина на екранот различна бојаЗабелешка (ве молиме да го прочитате пред да нарачате) : 1...

BGN 32.00 44.46

Открит мъжки спортен фитнес чанти баскетбол раница училищни чанти за юноши футболна топка пакет чанта за лаптоп футбол чиста спортна чанта

Отворено Мажите Спортски Сали Кеси Кошарка Ранец Училиште Кеси За Тинејџер Момчиња Фудбалска Топка Пакет Торба за Лаптоп Фудбал Нето Салата ТорбаТопло Совети : 1 : 1 инч = 2.54 см, 1cm = 0.39 инчен 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings...

BGN 22.00 34.24