• Ново
Ниска Талия Секси Дънкови Шорти Жени, Дамски Къси Дънки За Момичета 2017 Летни Дамски Колани Къси Модни Slim Fit Skinny Hot Shorts

Ниска Талия Секси Дънкови Шорти Жени, Дамски Къси Дънки За Момичета 2017 Летни Дамски Колани Къси Модни Slim Fit Skinny Hot Shorts

BGN 27.02
BGN 22.00 -19 %

Сума
Налично за поръчка

Добредојдовте на нашата продавница! Имајте на ум! Цената е за еден Шорцеви Материјал : Полиестер Препорачува големина Модел Висина 160 CM;Тежина 45kg;Носат М Големина, Над Големина За Референца! 1.Почитувани клиенти и пријатели,Кинески и Европски облека големини на облека големината не е исто. Ве молиме внимателно прочитајте на податоци за да ја одредите големината на облека облека! Ви благодариме! 2.Оваа облека големина на информации е само за референца само, ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење, Проверка на над детални мерења внимателно да се избере правилната големина.Ако не сте сигурни за вашата големина,ве Молиме испратете порака на нашата служба за корисници, ние ќе бидеме среќни да ви послужи, ве молиме да земете во вашиот биста, тежина, висина, ги споделите со нас. Ние ќе ви помогне да го изберат правото големина. ве молиме да веруваат во нас. Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор. 3. Ние се во насока на обезбедување на нашите клиенти со само најдобрите. но повратни информации е многу важно за нас е премногу, па ако имате било какви детали не се задоволни, ве молиме испратете порака до нас, ние ќе ви даде решение за излез од вашиот ум, за да ве молиме не само ни даваат неутрален негативни повратни информации или низок рејтинг на детали. Исто така, ве молиме да се надевам дека не се отвори расправа за Ali Express пред да се даде сте задоволни резолуција. 4. Пред да се направи нарачката, ве молиме прочитајте го ова внимателно, се направи ред, тогаш значи дека сте се согласиле со овие услови

Всичко за продукта

Размер:
S, M, L
Тип Елемент:
Къси панталони
Пол:
Жени
Вид На Модела:
Твърд
търговска марка:
Симабуркн
Тип На Затваряне:
Пуговица Муха
Стил Панталони:
Редовен
Състав На Материала:
Polyester
Вид На Талията:
Нисък
Вид На Монтаж:
Кльощава
Стил:
Европейски и американски стил
Номер На Модела:
Мл-223
Украса:
Бутон
Материал:
Polyester
Дамски къси панталони:
горещи къси панталони

Подобни продукти в категория

NORMOV мода есен Push Up гамаши Дамски панталони с висока талия фитнес гамаши 3D печат тренировка дишащи гамаши женски S-L

ЕУ Големина Половината(Водат) Хип (Истегнување) Должина CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 6470 2527 7688 2934 86 33.8 М 6874 2629 8092 3136 88 34.64 L 7278 2830 8496 3337 90 35.63Сите купувачи,ве Молиме проверете со вашиот превозот адреса и информации пред да се направи исплата...

BGN 18.00 24.06

TWOTWINSTYLE къдри клетчатая пола на Женски метален пръстен мозайка Bodycon Висока Талия асиметрични midi поли 2018 Модни дрехи

ГОЛЕМИНАS : Здолниште должина : 70cm,Половината : 72cm,Хип : 90cmМ : Здолниште должина : 71cm,Половината : 76cm,Хип : 94cmL : должина на Здолниште : 72cm,Половината : 80см,Хип : 98cmAnswer : ___________________________ Note : 1 инч = 2.54 см, 1 cm = 0.39 инченМерење со раце овозможи 23cm грешки што е нормалнаТрговија на големо и пад на превозот се и добредојдени? За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 37 дена да пристигнат...

BGN 36.00 57.44

SHILO GO кожени шорти дамски Пролетната мода овча кожа естествена кожа шорти с висока талия кръгла зона с нитове кратки директен

Големина на : не Постои големина за следниве оглас,pls дозволете 12cm се разликува поради прирачник за мерење ,благодарение на(Сите мерења во см и имајте на ум дека 1cm=0.39 инчи)ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!Ве молиме проверете ја големината пред купување, сопствени модели не се враќаат.Совети : како Резултат на различните индивидуални мерни методи,може да има пристрасност за 23 CM е нормално(џемпер се пристрасност околу 36 е нормално) Сите слики направени во вид,затоа што екранот не е иста,постои боја,боја да преовладуваат во вид примени...

BGN 233.60

Продажба на едро жени 3D цифрови печатни гамаши лято пролет Harajuku фитнес жени гамаши творчески ластични панталони WL8321

Добредојдовте на нашата продавница!Драг пријател, на нашата големина се европа стандард , ве молиме погледнете го подолу форма, ако се плашат премногустроги, може да се купи поголем! Можете исто така да ми кажете вашето поставување пред да нарачате ,ние ќе ви одговориво frist време!Големина ИнформацииГолемина на : Не е 23% разлика според упатство за мерење, ве молиме проверете ги датумот на мерењето.табела внимателно пред да го купи објектот...

BGN 17.00 17.58

2017 Висока Талия Лятна Мини-Пола Бонбони Цвят Жени Къса Пола Ежедневни Долната Част На Бедрата Мини Линия Тънък Молив Полата

2017 Висока Половината Лето Мини Здолниште Бонбони Боја Жените Кратко Здолниште Секојдневен Дното Хип Мини AЛинија Тенок Молив ЗдолништеТреба голем број на трговија на големо, ве молиме контактирајте меЗдолниште Должина : 40cmПревозотПо исплата потврда, Објектот ќе биде предаден во рок од 35 дена(Нарачана треба 710days)...

BGN 9.00 10.70

Реколта дънки 2018 нови летни тънки панталони с дължина до глезена на крака за жени, момичета дама маншет молив панталони ежедневни дамски тесни дънкови панталони

Опис на производот Wuxi Marca Поло Трговец co.,Itd Големина Половината(cm) Хип(cm)Croch(Пред / Зад себе)(cm) Бедрото(cm) Фармерки Должина(cm) 26 66 74 23 / 32 45 85 27 68 76.5 23.5 / 32.5 46.5 86 28 70 79 24 / 33 47.5 87 29 72 81.5 24.5 / 33.5 48.5 88 30 74 84 25 / 34 50 89 31 76 86.5 25.5 / 34.5 51.5 90 32 78 89 26 / 35 52.5 91 Совет 1...

BGN 22.00 23.68

Weyes & Kelf Sweet Elegant Princess Layer Дамски 2018 Пролет Дълги Къдри Пола Тюл Пола Пакетче Жена Розови Поли Жени

Топло прашува : 1 Поради погодени од снимањето сцени како што се светло, дисплеј, видео и слика боја ќе имаат мала разлика, ве молиме во вид е даден приоритет.2...

BGN 264.80

2012 нови и модерни дамски блестящи ярки цветни гамаши за пролетта и лятото. вискозные женски гамаши горещ предмет!!

Предмет Бр : J675( 1 ) Производи детали : Материјал : 100% viscoseТежина : 140gМесто на Потекло : Жеџијанг(Копно)( 2 )СтиловиИма толку многу убави стилови ние понуден за вас во нашата продавница...

BGN 88.00 93.47

2017 есента и зимата жените офис мини-пола мода тънък секси един breaste плътен цвят пакет хип пола червен черен молив Полата

ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛАТАГОЛЕМИНАДолжина (CM)Половината (CM)М456070 (еластични)L457080 (еластични)XL458087 (еластични) * Прирачник за мерење лесно може да води до 13cm грешка, ве молиме имајте на ум тоа...

BGN 21.00 27.82

TOIVOTUKSIA женски гамаши нов стил черен, млечен мек печатни жени на средна талия, тънки панталони женски гамаши

Одговараат за дами со раст од 155175cmМатеријал : млеко ткаенина( микро влакна),тежина 120gве молиме изберете вистинскиот што сакате да го купите...

BGN 9.00 14.22

Hot Sexy High Cut Hot Short Low Waist Секси Denim Плячка Shorts Vintage Сладко Micro Mini Short Night Club Носете Plus Size FX50

Жешка Секси Високи Намали Топла Краток Ниска Половината Секси Тексас Плен Шорцеви Гроздобер Симпатична Микро Мини Краток Еротска долна Облека, Плус Големина FX50Големина Должина(CM) Половината (CM) Колковите (CM)XS 14 70 80S 15 74 84M 15 78 88L 16 82 92XL 17 86 96xxl 18 90 100xxxl 19 94 104xxxxl 19 98 108Пакет : 1*Симпатична Жан

BGN 28.02

KOZONHEE Stretching Bell-Отгоре Jeans Women Long Stretching Flare Jeans For Girls панталони за жени дънки големи размери

Мерење ВО CM Големина S M L XL НИ 46 68 810 1012 велика БРИТАНИЈА 68 810 1012 1214 АУ 68 810 1012 1214 ЕУ 3436 3638 3840 4042 Половината Препорачуваме 6274 6678 7082 7486 Колковите 8092 8496 88103 92108 Должина 103 104 105 106 Бедрото 4650 4852 5058 5260 Пред се Зголеми 20 21 22 23 Сите tiled прирачник за мерење,поради различни мерни методи Може да бидат таму е 13 см erro Сите мерења во CM, ве Молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инченЗабелешки : Ако не сте сигурни за големината,Pls не ни побара, ние ќе ви даде најдобар советСамо кажете ни ја вашата висина,Половината ,Колковите,тежина,и биста...

BGN 38.00 47.98

Японски колеж висока талия сиво бяло на окото JK униформи плисирани поли пролет лято пола добави джоб регулираща се талия

Јапонски колеџ висока половината сиво бела мрежа JK униформи pleated здолништа пролет лето здолниште додадете џеб прилагодливи половинатаЗДОЛНИШТЕ : Големина S , Одговара половината 62 cm , Приспособување спектар 5963 cm , должина на здолниште 43 смГолемина M , Одговара половината 66 см, Приспособување спектар 6468 cm , должина на здолниште 43 смГолемина L , Одговара половината од 70 см, Приспособување спектар 6872 cm , должина на здолниште 43 смГолемина XL , Одговара половината 74 см, Приспособување спектар 7376 cm , должина на здолниште 43 смAnswer : ___________________________ Note : Податоци постои мала грешка, Мали боја разликата не е да се избегнуваат .

BGN 33.00 34.88

Шорти с ниска талия Дамски дънки, дънкови шорти 2018 Лятна мода счупена дупка дами слаб деним памук супер къси дънки момичета

Наш основен Кина поштенски парцела Курир, поради одложувањето на информации платформа, така не може да биде следење на информации, почитувани ве молиме, имајте во предвид дека нашата вети дека повторно, Ако во пропишаниот период на време, стоката не се постигне на клиентите, ние наплата безусловно, Платформа време од 25 до 40 дена

BGN 21.00 40.77

До klv корейски стил черен пакет хип поли разликата нередовен подгъва молив Микро Мини пола

KLV корејски Стил Црна Пакет Хип Здолништа Јазот Нерегуларни Полите Молив Микро Мини ЗдолништеОпис : Еј,Девојки и Жени! Она што е прекрасно лето атмосфера~ Она што е од суштинско значење во лето? Да,се разбира, е секси здолниште...

BGN 7.00 8.19

SISHION пухкави поли рокабили долната пола ретро стари жени танц Pettiskirt приплъзване долната пола с обръч пакетче тюл пола

Меки Здолништа Рокабили Petticoat Ретро Гроздобер Жените Танц Pettiskirt (Два Слоја)Здолниште тип : Ретро Гроздобер Повик ;Материјал : полиестер+ voile ;Боја Опции : Црвена Бела Црна, Жолта Сина, Розева Роза Сиво Небото Сино;Големина Опции : Слободен Големина ;Големина Информации : 1...

BGN 20.67

HU&GH Hot 2017 Print Flower Leggings Leggins Plus Size Legins Леопард grain Thin Pant Fashion Women aptitud панталони

точка име : HU&GH Топла 2017 Печати Цвет Leggings Leggins Плус Големина Legins Леопард жито Тенка Панталона Мода Жените aptitud Панталониматеријал : 80% памук 20% полиестерстил : Маскирна печатени leggingsмодел : маскирнадебели : тенокпол : дама и девојки

BGN 7.97

Жена Пролет Твърди Средата На Еластична Талия Памучни Шорти Дамски Летни Извънгабаритни Тънки Ленени Шорти Дама Тънък, Дишащ Тънък Кратък

Купони За Вас големинаГолемина на Табела Како што е Подолуве Молиме проверете ја вашата големина внимателноПостои 13cm грешка поради прирачник за мерење...

BGN 16.00 25.14

2018 пролетта и лятото плюс размер кюлоты мм обувки нарязани широки панталони панталони ежедневни панталони Женски

Големина на Половината Колковите Пред се зголеми Назад пораст Бедрото circ Должина 26 66 90 25 34 50 103 27 70 94 25 34 52 103 28 73 97 25 34 54 103 29 77 100 25 34 55 103 30 80 103 26 35 56 103 31 84 106 26 35 58 103 32 87 110 26 35 60 103 33 91 113 26 35 62 103Единица : CM Грешка 13 CM е нормално...

BGN 38.18

Взъерошенная Черен Сатен Реколта Пола Викторианската Пола С Дължина До Пода На Поръчката Плюс Размер

4ВНИМАНИЕ : Бидете сигурни дека ќе се земе вашата мерења боси, ве молиме да ни остават порака ако ви треба неколку инчи додадена на должина за да се овозможи носење на високи потпетици.Ве молиме не се измери во текот облека очекуваат undergarment, ние ќе го земе во предвид.За да бидете сигурни дека ќе добиете совршено се вклопуваат да се облекува, тоа е високо препорачливо да ни снабдување други големина мерења ако е потребно, или на друго место ќе се процени да се направи.Превозот : 1...

BGN 156.80

SETWIGG 2018 Пролет пластове тюл a-line дълги плисирани поли еластичен колан сладка окото хайвер глезените дълги плисирани поли 85 см

Материјал : Mesh & Полиестер Наредени или не : Да Stretchness(Половината) : Да Дебелина : Тенок Шема : Солидна Боја : Розова боја,Црна,Армија Зелено и Сиво Мекост : Мека Сезона : Пролет & Лето Големина Информации ( 23cm разликата е дозволено поради mannual мерење) Половината 5880см Должина 85cm(!!Предупредување : некои боја аберација поради разликата на снимањето на животната средина, светлината и аголот.)Совети за Шопинг1...

BGN 22.00 26.54

Bivigaos Summer Fashion Women ' s All-match Casual Low-waist Black Plaid Shorts Boot Cut Jeans Female Show тънки къси панталони за жени

* Големина може да бидат различни од вашата земја, ве молиме контактирајте ме за големината, ако не сте сигурни дека вашата големина!Детали За ПроизводотS код половината : 68cm, долги панталони : 26cm, хип : 88cm, голема бедрото големина : 50cmМ код половината : 72cm, долги панталони : 26cm, хип : 90cm, голема бедрото големина : 52cmXL код половината : 78cm, долги панталони : 28cm, хип : 94cm, голема бедрото големина : 54cmНекои објекти може да имаат мали несовршености на стил и боја, може да не биде 100% натпревар., измените кои сте ги видите тука, како што се компјутерски екран...

BGN 11.00 14.08

нов плюс сгущает панталони Дамски памучни разкроена панталони и дълги панталони

Плочка за грешка при мерење на околу 13cmВе молиме да се разбере Големината Должина Половината Хип 26 102 66 86 27 102 69 89 28 103 72 91 29 103 75 94 30 104 78 96 31 104 81 98 32 104 84 100 33 105 87 102

BGN 32.00 38.08

2017 гореща разпродажба лято жените плат плътен цвят шорти чист памук свободни ежедневни панталони с еластичен колан директни горещи къси панталони за момичета

2017 Топла Продажба Лето Жените Крпа Солидна Боја Шорцеви Чист Памук Лабава Секојдневен Шорцеви Еластичен Појас Директно Топли Шорцеви за Девојките 2017 Топла Продажба Лето Жените Крпа Солидна Боја Шорцеви Чист Памук Лабава Секојдневен Шорцеви Еластичен Појас Директно Топли Шорцеви за Девојките 2017 Топла Продажба Лето Жените Крпа Солидна Боја Шорцеви Чист Памук Лабава Секојдневен Шорцеви Еластичен Појас Директно Топли Шорцеви за Девојките2017 Топла Продажба Лето Жените Крпа Солидна Боја Шорцеви Чист Памук Лабава Секојдневен Шорцеви Еластичен Појас Директно Топли Шорцеви за ДевојкитеВе молиме контактирајте не по редоследот како што сакате големината, ви благодариме!S Половината 6070cm Хип 90cm Бедрото 52cm Панталони Должина 33cm М Половината 6373cm Хип 94cm Бедрото 54cm Панталони Должина 34cm L Половината 6678cm Хип 98cm Бедрото 56cm Панталони Должина 35cm XL Половината 6982cm Хип 102cm Бедрото 58cm Панталони Должина 36cm XXL половината 7287cm Хип 106cm Бедрото 60см долги панталони 37cm 3 XL половината 7590cm Хип 110cm Бедрото 64cm панталони долго 38cm 4 XL Половината 7895cm Хип 114cm Бедрото 66cm Панталони долго 39cmТаму можеби 23cm грешка, бидејќи прирачник за мерење на различни начиниТаму можеби многу litte хроматските аберации помеѓу сликата и реалната слика,бидејќи различни агли на камерата и осветлување.ви благодариме

BGN 17.00 19.42

Елегантни Прости Дълги Бели Поли Русалка За Жени За Фотосесия Страничен Цип Стил На Поръчка Възрастна Женска Пола Saias New

Plz се Обрне Внимание На Оваа : Тоа Е Само За здолниште Не се Вклучуваат На Врвот ! И Ние Може Да Обичај Прави ! Ако Alos Треба Блузи , Можете Да Контактирате Со Нас !1...

BGN 54.00 62.40

YGYEEG лятна пола midi Дамски дрехи мека коприна Висока Талия чист цвят нагънат конькобежные поли, винтидж поли с дължина до коляното

Забелешка : 1)Од големината се мери со рака,Па тоа ќе имаат 12cm разлика,ве Молиме да бидат забележани пред цел 2)Различни компјутер прикажува боите различно,Вистинската боја може малку да се разликуваат од сликите...

BGN 20.00