• Ново
2017 летни дамски каре поли Harajuku Висока Талия плисирани поли черен A-Line Midi момичета поли женски плюс размер XS-XXL 50

2017 летни дамски каре поли Harajuku Висока Талия плисирани поли черен A-Line Midi момичета поли женски плюс размер XS-XXL 50

BGN 35.87
BGN 19.00 -47 %

Сума
Налично за поръчка

1. Материјал : Полиестер 2. Големина : XS/S/M//L/XL /XXL 3. Бои за избор : Црна, Сива, Розова 4. Додатоци : Здолништа
5. Материјал на платно ви дава пријатно чувство. Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење, бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на оваа група (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)
Големина
Должина
Половината
Колковите
XS
S
М
37
37.5
38
62
66
70
L
XL
XXL
38.5
39
39.5
74
78
82
Известување
1.Таму може да се 1-3cm случајни грешки поради прирачник за мерење.
2.Сите фотографии се прикажани се 100% реално. Овие photes се земени од себе. Но, не може да биде малку боја сенчење, бидејќи на различни монитори и светлина состојба.
3.Генерално, повеќето од нашите производи се во парк, вашата цел ќе биде предаден во рамките на 1-3 работни дена по вашата исплата е потврдена од страна . Но, може да има некои топла производи што се трајно надвор од акциите, ние ќе го контактот што ПОБРЗО да побара продолжување или промена други предмети или некој од вашиот предлог.
Трговија на големо
1. Нашите производи поддршка на големо, ве Молиме контактирајте со нас прво, ако ви треба голема цел, ние ќе ви ги даде голем попуст .
2. Ако ви треба измеша нарачки, ве молиме контактирајте со нас пред да заврши на плаќањето, затоа што од нас може да ви даде повеќе попусти .
3. Нашите производи се произведени во Кина, продукција на центарот; ќе можат да уживаат највисок попуст .
4. Овој производ е направен од висок квалитет.
Feed Врати
1. Ние можеме да се осигура дека нашите производи се внимателно проверени пред превозот надвор, па можете да веруваат дека квалитетот.
2. Многу го цениме дека ќе може да ни даде пет ѕвездички, додека да се добијат производи. Ви благодарам многу!
Политика На Враќање
1. Сите производи, кои се испраќаат во земјата може да се врати, како додека тие се неискористени и во совршена состојба. Без прашања праша!
2. Ние ќе плати за испорака надоместок, доколку постои било каков квалитет или погрешно испраќање објекти.
3. Ние нема да го прифати предмети кои се намерно уништени од страна на човечкото однесување.
4. Ние го продолжи рокот за плаќање на побарувањето од редовни 7 дена, 15 дена по денот на приемот на предмети; ве молиме контактирајте со нас пред да ја испратите назад.
2017 Нова Пролет Лето Женска Plaid Здолништа Harajuku Висока Половината Pleated Црна Девојки Здолништа Плус Големина Женски Облека XXL 50

Всичко за продукта

Размер:
XS, S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жени
Стил:
Чист Стил
търговска марка:
Момиче Liwa
Дължина На Роклята:
Над Коляното, Мини
Номер На Модела:
010512002
Украса:
Чрез шнурове
Силует:
Плисе
Талия:
Империя
Материал:
Polyester
Вид На Модела:
Каре
Цвят:
Черен, Розов, Сив
Размер:
XS,S,M,L,XL,XXL
Ключови думи 1:
Дамски поли
Ключови думи 2:
Пола
Ключови думи 3:
Черни Къси Поли
Ключови думи 4:
Миди Полата
Ключови думи 5:
Каре Поли
Ключови думи 6:
летни поли
Стил:
модерен стил
Сезон:
Лято, Есен, Пролет

Подобни продукти в категория

Елегантни Прости Дълги Бели Поли Русалка За Жени За Фотосесия Страничен Цип Стил На Поръчка Възрастна Женска Пола Saias New

Plz се Обрне Внимание На Оваа : Тоа Е Само За здолниште Не се Вклучуваат На Врвот ! И Ние Може Да Обичај Прави ! Ако Alos Треба Блузи , Можете Да Контактирате Со Нас !1...

BGN 54.00 62.40

нов плюс сгущает панталони Дамски памучни разкроена панталони и дълги панталони

Плочка за грешка при мерење на околу 13cmВе молиме да се разбере Големината Должина Половината Хип 26 102 66 86 27 102 69 89 28 103 72 91 29 103 75 94 30 104 78 96 31 104 81 98 32 104 84 100 33 105 87 102

BGN 32.00 38.08

2017 безплатна доставка плюс размер къдри многослойни поли гореща възрастен червена лента от Черна органза Секси пънк пола пакетче жени Pettiskirts

Добредојдовте на Quan Zhou Kophia Трговија Co.,Ltd.Тина услуги за вас1.Poducts Име2017 бесплатен превозот Плус Големина Возбудува Слоевит Здолништа Топла Возрасни Црвена Лента на Црна Organza Секси Панк Туту Здолниште Жените Pettiskirts2.Производи ДеталиОпис 2017 бесплатен превозот Плус Големина Возбудува Слоевит Здолништа Топла Возрасни Црвена Лента на Црна Organza Секси Панк Туту Здолниште Жените PettiskirtsПлаќањеPay Pal, Western Union, Банкарски трансфер(Т / T).МатеријалSpandex,Памук,ПолиестерПакувањеУбав пакет / картонска кутија, ние можеме да се осигураме дека нашите производи стигнат до секое costumer со премиерот состојбаПерењеНе машина за перење ,не хлор белење, не пеглање, не хемиско чистење...

BGN 18.14

SHILO GO кожени шорти дамски Пролетната мода овча кожа естествена кожа шорти с висока талия кръгла зона с нитове кратки директен

Големина на : не Постои големина за следниве оглас,pls дозволете 12cm се разликува поради прирачник за мерење ,благодарение на(Сите мерења во см и имајте на ум дека 1cm=0.39 инчи)ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!Ве молиме проверете ја големината пред купување, сопствени модели не се враќаат.Совети : како Резултат на различните индивидуални мерни методи,може да има пристрасност за 23 CM е нормално(џемпер се пристрасност околу 36 е нормално) Сите слики направени во вид,затоа што екранот не е иста,постои боја,боја да преовладуваат во вид примени...

BGN 233.60

Червен Многослоен Тюл Раффлед Бална Рокля Долната Пола, Къса Мини Пола Пакетче Жените Клуб Танцови Секси Долната Пола Prettiskirt Възрастен

Бурлеска Возрасни Жени Tulle Туту ЗдолништеПретерани туту здолниште со 6 слоеви! Направени од високо qulity organza мека мрежа,во здолниште има многу добра форма,погоден за појавување на корсети и како изведба се облекуваат.SKU : 3771Бренд : CorzzetБоја : Виолетова, Црна, Бела, Црвена, Зелена, Сина, Розова, Топла РозоваГолемина Avaiable : S / M, L / XL, XXLПакетот Вклучува : Здолниште*1S / M, M / XL, XXLS / M : Половината 56cm80см / 22"31" Должина 31cm / 12.5"L / XL : Половината 62cm85cm / 25"33" Должина 32cm / 12.5"XXL : Половината 68cm90cm / 27"35" Должина 34cm / 13.5"

BGN 25.00 50.56

Шорти Дамски Летни Модни Ежедневни Памучни Шорти 4 Continuum Цвят Къси Панталони Марка Дрехи Горещи Секси Дамски Шорти Плюс Размер

Шорцеви Жените Лето Мода Обичните Памучни Панталони 4 Цврсти Бои Кратки Панталони Бренд За Облека, Секси Жешка Жена Шорцеви Плус ГолеминаДа почитувани купувачи : 1...

BGN 15.00 15.98

2017 гореща разпродажба лято жените плат плътен цвят шорти чист памук свободни ежедневни панталони с еластичен колан директни горещи къси панталони за момичета

2017 Топла Продажба Лето Жените Крпа Солидна Боја Шорцеви Чист Памук Лабава Секојдневен Шорцеви Еластичен Појас Директно Топли Шорцеви за Девојките 2017 Топла Продажба Лето Жените Крпа Солидна Боја Шорцеви Чист Памук Лабава Секојдневен Шорцеви Еластичен Појас Директно Топли Шорцеви за Девојките 2017 Топла Продажба Лето Жените Крпа Солидна Боја Шорцеви Чист Памук Лабава Секојдневен Шорцеви Еластичен Појас Директно Топли Шорцеви за Девојките2017 Топла Продажба Лето Жените Крпа Солидна Боја Шорцеви Чист Памук Лабава Секојдневен Шорцеви Еластичен Појас Директно Топли Шорцеви за ДевојкитеВе молиме контактирајте не по редоследот како што сакате големината, ви благодариме!S Половината 6070cm Хип 90cm Бедрото 52cm Панталони Должина 33cm М Половината 6373cm Хип 94cm Бедрото 54cm Панталони Должина 34cm L Половината 6678cm Хип 98cm Бедрото 56cm Панталони Должина 35cm XL Половината 6982cm Хип 102cm Бедрото 58cm Панталони Должина 36cm XXL половината 7287cm Хип 106cm Бедрото 60см долги панталони 37cm 3 XL половината 7590cm Хип 110cm Бедрото 64cm панталони долго 38cm 4 XL Половината 7895cm Хип 114cm Бедрото 66cm Панталони долго 39cmТаму можеби 23cm грешка, бидејќи прирачник за мерење на различни начиниТаму можеби многу litte хроматските аберации помеѓу сликата и реалната слика,бидејќи различни агли на камерата и осветлување.ви благодариме

BGN 17.00 19.42

Оригинални Летни Ленени Панталони Зреещи Еластичен Колан Дамски Дълги Панталони Пясъчната Пране Зреещи Pantaloni Панталони Donna Pantalone

Оригиналниот Лето Лен Панталони Bloomers Еластичен Појас Жените Долги Панталони Песок Миење Harem Панталони Bottoms Pantaloni Дона PantaloneОписиИнформации За ОбјектотМодел БР.BXF2262МатеријалЕден слој РамијаБојаЦрна, Длабоко Сива, Вино ЦрвеноКарактеристикиЦврст, Еластичен Појас, Harem Панталони, Лабава Панталони, Долги Панталони, Жените Панталони, Bloomers, Pantalon Femme, Pantalones Mujer, Pantaloni ДонаСезонатаПролет,Лето,ЕсенГолеминаБесплатни ГолеминаОдговараат наСите Старосни ГрупиСостојба100% Сосема НовСтилОригиналниот Дизајн 2017 Лен ПанталониЗабелешкаПоради темната боја, памук и лен ткаенини карактеристики,боја ќе биде лебдеше за неколку пати кога ќе се мијат,ве молиме измијте го со студена вода одделно,избегне впива за долго време и bleacher.Се прилагодитеПрифатетеDropshipПрифатетеГолемина на : Модел : Висина : 168cm Тежина : 50kgЕдна ГолеминаПоловинатаХипНапред / Назад ПорастБедрото63~9715232 / 38 / ТелеНога ОтворањеДолжина / / 3489 / Answer : ___________________________ Note : 1...

BGN 45.00 74.78

Жена Пролет Твърди Средата На Еластична Талия Памучни Шорти Дамски Летни Извънгабаритни Тънки Ленени Шорти Дама Тънък, Дишащ Тънък Кратък

Купони За Вас големинаГолемина на Табела Како што е Подолуве Молиме проверете ја вашата големина внимателноПостои 13cm грешка поради прирачник за мерење...

BGN 16.00 25.14

Жените висока талия гамаши секси хип твърди панталони дамски модни разтеглив, гамаши Adventure Time Секси Legins хип твърди панталони

ПоловинатаХип Должина / S / cm5574718090 / M / cm5778728291 / L / cm5982738492 / X L / cm6184748693 / 2 XL / CM6388758894 / Answer : ___________________________ NOTE : 1 Големината може да биде 13cm неточноста поради рака мерка2...

BGN 25.60

Взъерошенная Черен Сатен Реколта Пола Викторианската Пола С Дължина До Пода На Поръчката Плюс Размер

4ВНИМАНИЕ : Бидете сигурни дека ќе се земе вашата мерења боси, ве молиме да ни остават порака ако ви треба неколку инчи додадена на должина за да се овозможи носење на високи потпетици.Ве молиме не се измери во текот облека очекуваат undergarment, ние ќе го земе во предвид.За да бидете сигурни дека ќе добиете совршено се вклопуваат да се облекува, тоа е високо препорачливо да ни снабдување други големина мерења ако е потребно, или на друго место ќе се процени да се направи.Превозот : 1...

BGN 156.80

Реколта дънки 2018 нови летни тънки панталони с дължина до глезена на крака за жени, момичета дама маншет молив панталони ежедневни дамски тесни дънкови панталони

Опис на производот Wuxi Marca Поло Трговец co.,Itd Големина Половината(cm) Хип(cm)Croch(Пред / Зад себе)(cm) Бедрото(cm) Фармерки Должина(cm) 26 66 74 23 / 32 45 85 27 68 76.5 23.5 / 32.5 46.5 86 28 70 79 24 / 33 47.5 87 29 72 81.5 24.5 / 33.5 48.5 88 30 74 84 25 / 34 50 89 31 76 86.5 25.5 / 34.5 51.5 90 32 78 89 26 / 35 52.5 91 Совет 1...

BGN 22.00 23.68

Японски колеж висока талия сиво бяло на окото JK униформи плисирани поли пролет лято пола добави джоб регулираща се талия

Јапонски колеџ висока половината сиво бела мрежа JK униформи pleated здолништа пролет лето здолниште додадете џеб прилагодливи половинатаЗДОЛНИШТЕ : Големина S , Одговара половината 62 cm , Приспособување спектар 5963 cm , должина на здолниште 43 смГолемина M , Одговара половината 66 см, Приспособување спектар 6468 cm , должина на здолниште 43 смГолемина L , Одговара половината од 70 см, Приспособување спектар 6872 cm , должина на здолниште 43 смГолемина XL , Одговара половината 74 см, Приспособување спектар 7376 cm , должина на здолниште 43 смAnswer : ___________________________ Note : Податоци постои мала грешка, Мали боја разликата не е да се избегнуваат .

BGN 33.00 34.88

TWOTWINSTYLE къдри клетчатая пола на Женски метален пръстен мозайка Bodycon Висока Талия асиметрични midi поли 2018 Модни дрехи

ГОЛЕМИНАS : Здолниште должина : 70cm,Половината : 72cm,Хип : 90cmМ : Здолниште должина : 71cm,Половината : 76cm,Хип : 94cmL : должина на Здолниште : 72cm,Половината : 80см,Хип : 98cmAnswer : ___________________________ Note : 1 инч = 2.54 см, 1 cm = 0.39 инченМерење со раце овозможи 23cm грешки што е нормалнаТрговија на големо и пад на превозот се и добредојдени? За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 37 дена да пристигнат...

BGN 36.00 57.44

HSPL женска пола 2017 нов дизайн на летни плисирани поли плътен цвят дамски Висока Талия мода ретро Saias Femininas

Слика преземени од Страна на ТелефонотГолемина на Половината Должина S 66cm 58cm М 70cm 59cm L 74cm 60cm XL 78cm 61cm 2 XL 82cm 62cm

BGN 22.00 40.00

HU&GH Hot 2017 Print Flower Leggings Leggins Plus Size Legins Леопард grain Thin Pant Fashion Women aptitud панталони

точка име : HU&GH Топла 2017 Печати Цвет Leggings Leggins Плус Големина Legins Леопард жито Тенка Панталона Мода Жените aptitud Панталониматеријал : 80% памук 20% полиестерстил : Маскирна печатени leggingsмодел : маскирнадебели : тенокпол : дама и девојки

BGN 7.97

Womem'S Бохемска print Korea silk дълго зреещи жените пролет лято bodycon свободни ежедневни панталони 38

h210Табела големина 13 CM грешка големина панталони должина хип половината cm инчен cm инчен cm XL 94 37.01 133 52.36 7076 2 XL 98 38.58 140 55.12 7686 3 XL 100 39.37 146 57.48 8696 4 XL 103 40.55 153 60.24 96106 Облека имаат било какви прашања ...

BGN 27.00 33.41

SETWIGG 2018 Пролет пластове тюл a-line дълги плисирани поли еластичен колан сладка окото хайвер глезените дълги плисирани поли 85 см

Материјал : Mesh & Полиестер Наредени или не : Да Stretchness(Половината) : Да Дебелина : Тенок Шема : Солидна Боја : Розова боја,Црна,Армија Зелено и Сиво Мекост : Мека Сезона : Пролет & Лето Големина Информации ( 23cm разликата е дозволено поради mannual мерење) Половината 5880см Должина 85cm(!!Предупредување : некои боја аберација поради разликата на снимањето на животната средина, светлината и аголот.)Совети за Шопинг1...

BGN 22.00 26.54

До klv корейски стил черен пакет хип поли разликата нередовен подгъва молив Микро Мини пола

KLV корејски Стил Црна Пакет Хип Здолништа Јазот Нерегуларни Полите Молив Микро Мини ЗдолништеОпис : Еј,Девојки и Жени! Она што е прекрасно лето атмосфера~ Она што е од суштинско значење во лето? Да,се разбира, е секси здолниште...

BGN 7.00 8.19

S-XXL женска пола стари тръби дантела мозайка средна дължина на жена ретро секси 2018 Пролет елегантен партия офис поли високо качество

SXXL Жените Здолниште Гроздобер Труба Чипка Комбинација Тенок Средината на Долг Женски Ретро Секси 2018 Пролет Елегантен Партија Канцеларија Здолништа со Висок Квалитет Големина на Табелата (cm) Големина Половината Hipline Тело Должина Одговараат на Половината Одговараат Hipline S 66 88 81 6266 8286 M 70 92 82 6770 8790 L 74 96 83 7074 9194 XL 79 101 84 7478 9598 XXL 83 105 84 7883 99102 Топло Совети : 1...

BGN 42.00 82.40

Hot Sexy High Cut Hot Short Low Waist Секси Denim Плячка Shorts Vintage Сладко Micro Mini Short Night Club Носете Plus Size FX50

Жешка Секси Високи Намали Топла Краток Ниска Половината Секси Тексас Плен Шорцеви Гроздобер Симпатична Микро Мини Краток Еротска долна Облека, Плус Големина FX50Големина Должина(CM) Половината (CM) Колковите (CM)XS 14 70 80S 15 74 84M 15 78 88L 16 82 92XL 17 86 96xxl 18 90 100xxxl 19 94 104xxxxl 19 98 108Пакет : 1*Симпатична Жан

BGN 28.02

YGYEEG лятна пола midi Дамски дрехи мека коприна Висока Талия чист цвят нагънат конькобежные поли, винтидж поли с дължина до коляното

Забелешка : 1)Од големината се мери со рака,Па тоа ќе имаат 12cm разлика,ве Молиме да бидат забележани пред цел 2)Различни компјутер прикажува боите различно,Вистинската боја може малку да се разликуваат од сликите...

BGN 20.00

Модни дамски секси ластични кльощава памук, гамаши, Панталони с висока талия

WJ НОВА Мода Жените Секси Еластичен Слаби Памук Висока Половината Leggings ПанталониСостојба : 100% Сосема Нов & Високо Квалитетен Материјал : Модални Големина : една големина Големинадолжинахипполовината M8086cm / 31.433.8"80110cm / 31.443.3"6094cm / 23.637.0" Боја : бела, кафе, црвено вино, темно сина, сина, сива, црна Панталона Стил : leggings Повод : мода Шема : Солидна Сезона : Есен(Падот),Зимски Пакет : 1* на жените leggings

BGN 4.00 5.39