• Ново
Healthsweet Mini Electric Eye Massager Vibration Pen Massage Device Anti-aging Remove Eye Wrinkles Pouch Eye Care Beauty Machine

Healthsweet Mini Electric Eye Massager Vibration Pen Massage Device Anti-aging Remove Eye Wrinkles Pouch Eye Care Beauty Machine

BGN 16.06
BGN 11.00 -32 %

Сума
Налично за поръчка


Healthsweet Мини Електрични Око Massager Пенкало Вибрациона Масажа Уред Анти-стареењето Отстрани Око Брчки Торбичка Око Нега на Убавината на Машина
Карактеристики :
1.Ionic и вибрациона масажа,повеќе effeciently да се отстрани око навремено.црни очи.затегнување на кожата околу очите.
2.Интелигентни допир контрола,нема копче на оваа машина.Можете да уживате во вашите лични убавина заштита во вашиот дом,канцеларија,патувања.
3.Мини и ергономски дизајн,лесно да се носат во вашите чанти andconfortable во вашите раце.
4.Висока класа подарок за дамите.
Како да го користите :
1.Полетување заштитна капа,лизгајте од капакот на батеријата и вметнете 1x AAA батерија (не вклучувајќи ).
2.Се применуваат саканата око нега крем или суштината на навремено дел околу очите или устата област.
3.Нежно масажа на кожата околу навремено дел.Бидете сигурни дека contactling сребрена плоча сензор кога го користите.Овој инструмент ќе работи автоматски откако масажа на главата и на кожата контакт.
4.Ве молиме чисти масажа на главата со крпа или ткиво по употребата, и го стави на ззп.
Спецификација :
Напојување :
DC1.5 V, 1x AAA батерија (не се вклучени)
Пакет се вклучени :
1 x Око Massager
1.Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на ТТ, Western union, Moneygram и други како што е подолу.
2.Ние не сме одговорни за царински давачки.
3.Имате 15 дена да се направи исплата откако ќе се направи нова цел, инаку ќе се затвори цел. 1.Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од ЕМС Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, Превозот, Сингапур Пост Epacket, Пос Малезија, SFExpress. Но, ако не одберете превозот метод, ние ќе го испратам до вас од страна на продавачот за испорака метод.
2.Тоа обично треба за 30 до 60 дена, повеќе или помалку, за да вашата земја, руската Федерација, можеби е потребно повеќе од 60 дена; и Бразил некои пати треба повеќе од 90 дена. Ако не можете да го зедов тоа во време ве молиме контактирајте со нас
Обично ние ќе ја испрати на производот во рок од 5 дена по вашата исплата.
3.Превозот статус нема да се ажурира толку брзо, Тоа треба 5 до 10 дена да се ажурира. 4. Русија Купувачот се забележи дека, во некои области во русија се премногу оддалечени за испраќање, некои купувачи треба да се обрне повеќе $5 за addittional превозот надомест кога купувачот изберете RETS-ЕКСПРЕС . Инаку ние би можеле да го промените други превозот метод на бродот на наредби. Дали вашиот производ се појави на квалитетот на проблемот или е оштетен, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ја или наплата за вас.
Ако не примате предметот по заштита на време, ние ќе го препрати или наплата за вас. Ако откажана редот, Ali Express ќе се врати на плаќање во рок од 7 to12 дена. Тоа ќе биде испратена назад до карта ќе се плаќа.
Како да се провери наплата, можете да кликнете на овој веб https : //icshall.alipay.com/hall/cate Question.htm?type=KNOWLEDGE_BASE&help Id=71&language=en_US

Всичко за продукта

Цвят:
Бял, Розов
Тип:
Дръжка За Масаж На Очите
търговска марка:
Лековита сладост
Материал:
Пластмаса
Номер На Модела:
масажор за очи
Плавателни Съдове На Фалшиви Мигли:
Машината Е Направена
Размер:
Approx. 108 x 21 x 20mm/4.25 x 0.8
източник на захранване:
DC1. 5V, 1xAAA батерия (не е включена в комплекта)
консумирана мощност:
65 Mw
Ток На Покой:
Време на продължителна употреба:
7-8часов
Размер:
Approx. 108 x 21 x 20mm/4.25 x 0.8
Честота На Вибрации:
8000 об мин
силата на:
0.5 Watt
костюм за:
Очите, Лицето

Подобни продукти в категория

Преносима намаляване на машина мадами/3 в 1 ултразвукова Ультракрасном Microcurrent за организма загуба на тегло с намаляване на многофункционално

Преносни Ултразвучно Инфраред Microcurrent Тело Massager 3 Во 1 Масти Горење Машина За Домашна Употреба Мини Машина За СлабеењеМеѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид : а...

BGN 70.00 79.84

1бр анти-стрес десетки аналгезия октопод, главата, скалпа, врата на стреса освобождаване на релаксиращ масаж Нокът масажор на тялото, лифтинг на лице инструменти

Пакет : 1 Парче × Главата Massager100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : прсти (нерѓосувачки челик)Масажа на глава или точки на телотоПомогне да ја отстраните напнатоста во мускулите и замор, да се подобри циркулацијата на крвтаМала тежина massager, идеална за дома, патување и заводот за здравствена заштитаДимензија : 23cm во должинаБоја : Случајни боја

BGN 1.55

Търговия на едро с 30 бр Южна Корея SAEYANG SDE-H37LN от 45 000 об / мин микромотор съвет компоненти Ротор аксесоари електрически двигател Ротор

Трговија на големо 30 КОМПЈУТЕРИ Јужна Кореја SAEYANG SDEH37 LN 45000 ВРТЕЖИ во минута Микро Моторни Handpiece Компоненти Роторот Машина Додатоци Електричен Мотор Роторот име на Производ : Електричен Мотор Роторот Спецификација : Електричен Мотор Роторот Дијаметар : 2.35 mm 3.0 mm 3.175 5 мм...

BGN 511.87

ABS стимулант масажор електрически EMS треньор безжичен стимулатор на мускулите Smart Body фитнес масажор безжични инструменти на здравеопазването

Безжична Мускулите Stimulator Smart ЕМС Стимулација Тренер Тело Фитнес Massager Електрични ABS Stimulator Безжична Здравствена Заштитаве молиме имајте предвид дека $7 е за 5 парови Замена Гел Hydrogel НалепнициФункција : EMS за абдомен / рака / нога Обука,за телото делумно остварување или масажа.Можете да се здобијат со построги мускулите и совршена фигура по последователни употреба на овој производ за 68 недели (околу 20 минути дневно, 5 пати неделно)...

BGN 9.00 11.20

200шт отслабване пъпа остана тънък пластир отслабнете изгаряне на мазнини крем за отслабване на здравеопазването мазнини етикети грижи за лицето, асансьор инструм?

100pcs Пакет вклучуваат : 10bags=100pcs Тенок ПревезОпис на производот : столче јасно фолија принцип е да се користат природни гастроинтестиналниот подвижност од помогне на телото да се елиминираат преостанатите отпадоци, улогата може да им помогне на желудникот, телото се остатоци од старите ќе се излачува природно да се намали товарот, ефектот на телесна модификација, и без какви било несакани ефекти, е најсигурен брзо слабеење добар помошник...

BGN 6.16

8 бр./лот 98*16 мм, розов цвят, зъбни блокове PMMA Виланд система розово диск PMMA стоматологичен фреза диск PMMA 98x16 mm цвят pink

8pcs / многу 98*16mm Розова Боја Стоматолошки ПММА Блокови Wieland Систем Розова ПММА Диск Стоматолошки ПММА Мелничката Диск 98x16mm Сенка розованг Бесплатен Превозот Бесплатен Превозот со Висок Квалитет со Висок Квалитет 98 *22mm / 25ммПроизвод Карактеристики1) Има совршена боја слична на забите2) Одлични biocompatibility3) Направени преку висока температура, висок притисок4) Добра wearability4) Розова БојаПроизвод SpecifiactionПроизвод КарактеристикиVickers цврстина : 26,60 ХВ.Flexural сила : 114 MPa.EМодул : 2771 MPa.Остаток на мономерДијаметар : 98 mm.Дебелина : 16 mmПакетот Вклучува : 8 Pieces / многу OD98*16mm

BGN 172.00 183.22

3шт неръждаема предната акне петно-пъпка Отстраняване Extractor инструмент комедон Y523ma31dropship

Нерѓосувачки Blackhead Лицето Акни Место Pimple Смена Extractor Алатка Comedone 3 PcsКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет и тоа : Акни, Blackheads, Флеки Идеален за минимизирање на оштетување на кожата ефикасен начин да се отстрани blackheads Blackhead Comedone Акни Blemish Смена Nipper Нерѓосувачки Убавина Алатки Пинцети должина : 11.5 cm Акни игла должина : 12 см Blackhead Смена должина : 14 см Материјал : не ' Рѓосувачки челик Тип Кожа : АкниСклони Кожа Боја : Сребро Пол : Унисекс Настава : Пирс на заразениот дел(акни) со остар акни Клип...

BGN 3.00 4.18

Ултразвукова криотерапия горещ студен чук лифтинг led светлина Фотон масажор за лице, Грижа за кожата ултразвук спа салон за красота Обзавеждане

Спецификација : 1 Име на производ : 7 LED Светло Ултразвучно Топло Ладно Лицето Massager 2 Моќност : 1 W 3 Номинална Напон : DC5 V 4...

BGN 56.00 79.63

1бр силиконова маска за лице покриване на Ухото на куката маска за лице, делото да се предотврати изпаряването на есенции се ускори усвояването хидратиращ инструме

1pc Силиконска Маска на Лицето Маска Увокука Лицето Маска, Маска Спречи Суштината Испарување забрзуваат Апсорпција Навлажнувачки Убавина АлаткаКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!Силиконски материјал,Меки,тенки,животната средина и безбедноста.Уникатен виси уво тип дизајн,може ефикасно да се спречи маска, да падне или shift кога ќе шетаат со лицето маска на лицето.Примени над лицето маска, за да може ефективно да се спречи вода и суштината испарување.Може да се направи на лицето маска апсорпција во целост.Може да се користи и изми се повторува.Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 2.00 2.54

1 Бр Нов Ръчен Инструмент За Премахване На Окосмяване По Лицето Threading Beauty Epilator Tool -B118

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Метал,Пластика Боја : Случајни испорака Доколку купите повеќе, може да се добијат на истата боја или со повеќе бои што ги Отстранува коса во коренот за подолго траење на косатаслободен тен Отстранува вишокот / несаканите лицето коса, оставете ја вашата кожа чувство на помека и косата слободни Природни, безбедно и практично Без хемиски, секој може да Го користат работи како пинцети, освен дека тој ги отстранува поголема површина на губење на време, па тоа е побрзо Количина : 1 Компјутер Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 3.00 3.34

3 бр./лот практически акне игла пинсети акне акне, премахване на упорит огъване гиб главата грижа за лицето инструменти комедон акне аспиратор

Практична Акни Игла Пинцети Blackhead Акни, Отстранување Посочи Наведнуваат Mib Главата, Лицето За Нега На Алатки Comedone Акни ExtractorКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет!Погоден за третман на акни, црна глава акни, отстранување.Изработени од нерѓосувачки челик, практична и издржлива.Едноставен и лесен за употреба.Спецификации : Материјал : Нерѓосувачки челикБоја : СребренаГолемина : Прибл.90*10ммПакет се вклучени : 1 x Comedone Акни Extractor Сет(вклучуваат 3pcs)

BGN 3.00 3.30

Ултразвукова Микроэлектрическая Предната Апаратура Мъртва Кожа Черна Корона Отстраняване Лопата Машина На Кожата Домакински Красотата Apparatu

1349166345808Ултразвучно Микро Електрична Лицето Инструмент Мртвата Кожа Црна Раководител На Смена Лопата Кожата Машина За Домаќинство Апарати УбавинаКарактеристики : Ултразвучно длабинско чистење на кожата, нечистотии се извезува.Ултразвучно исхрана за одржување на кожа на лицето храна.Ултра микро масажа, ефикасно олеснување на лицето замор.Употребата на топла ефект, многу удобно.Нерѓосувачки челик за нега на главата, издржливи.Опис : Совршен подарок за семејство или пријатели.Светлината во тежина лесно да се носат на патување.Погоден за домашни и патување.Спецификации : Материјал : пластични, од не ' рѓосувачки челикБоја : белаГолемина : 155*45*20mmВлез : AC100240 V 50 / 60 HzИзлез : DC9 V 500m A DC5 V 1АМоќност : 3 WПакетот Вклучува : 1 x Лопата Кожата Машина1 x Моќ АдаптерAnswer : ___________________________ Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 41.00 53.01

Безоперационный RF радиочестотни изгаряне на мазнини хранителни вещества инфузия на двойна брадичка, бръчки Отстраняване отопление лице на очите красотата инстру

ОписDot Matrix RF е терапија користење на моно поларните радио фрекфентна енергија да се стегне и тон на лицето и момче на кожата и подобрување на неговата контура...

BGN 130.00 143.95

Китай горещи продукти СБР IPL машина дръжка част

Фабриката за директна продажба 12x30 15x50mm место elight ipl се справи со shr ipl handpiece за продажбаipl се справи со : 12x30 15x50mm место големинасо 3 филтри вклучувајќиза повеќе информации во врска со IPL се справи , ве молиме контактирајте ме

BGN 560.00

Високо Качество На Sonic Skin Scrubber Ексфолиант Makeup Blemish Pores Cleansing Electric Silicone Лицето Washing Brush Massager

1.Мазни и меки силиконски четка е nonabrasive доволно за секојдневна употреба.2 Sonic vibrating се канализира преку меки силиконски контактточки за да нежно се отстрани мртвите клетки на кожата, како и unclog порите на нечистотија и масло, шминка остатоци.3.Со 5 нивоа на брзина да се исполнат различни типови на кожа,сите достапни за senstive, нормална кожа.4.Батерија стил, може да се користи повеќе од 5hours по полнењето.5.Водоотпорен полнење порта, не грижете се за вода оди во четка внатрешниот.6.Повеќе ергономски дизајн, следи counturs на лицето.Спецификација големина на единица 90x70x30mm Н W 90g Напојување DC4.2 V Брзина 1 2000±10% вртежи во минута Брзина 2 2500 ±10%вртежи во минута Брзина 3 2900 ±10%вртежи во минута Брзина 4 3200 ±10% вртежи во минута Брзина 5 3400 ±10% вртежи во минута

BGN 39.00 43.02

1pc 98*12mm ST HT зубоврачебные циркониеви керамични блокове за отворени CAD/CAM фрезерной система Wieland за производство на фиксирани частично зъбната протеза

1pc 98*12mm ST ХТ стоматолошки циркони керамички блокови за Wieland Отвори CAD / CAM мелничката систем за изработка на фиксни делумна протеза[Пакет]Едно парче по пена кутија со Хартија Кутија надвор[Отвори CAD CAM Мелничката Систем]Нашите 98mm стоматолошки циркони керамички блокови се дизајнирани за Wieland Zeno и други видови на CAD / CAM мелничката систем како што Wieland Zeno, Роланд, Потекло, Yena, Imesicore, Shera и VHF итн...

BGN 76.00 80.99