• Ново
Benro GC268TB2 статив от въглеродни влакна монопод на стативи за камери с топка глава B2 4 секции максимална изтегляне 16 кг DHL Безплатна доставка

Benro GC268TB2 статив от въглеродни влакна монопод на стативи за камери с топка глава B2 4 секции максимална изтегляне 16 кг DHL Безплатна доставка

BGN 1192.00
BGN 620.00 -48 %

Сума
Налично за поръчка


5
Во текот на Врвот Нов Репер во Tripod Водечка Индустрија и во индустријата на втората револуција по патентирана обратна виткање Патентирана технологија 900 централна колона брз странични технологија за позиционирање (Патент Бр : 201420159161.0) 6 Патентирани технологии Неизмерна Креативност Супер Силен Продолжи Работата Функција на Додатоци се Откаже традиција и да се развие нова ера на созд tripod операција за Отстранување и инсталирате слободно без алатки со можност да биде продолжен за мулти апарати и објективи снимање со можност да биде продолжен за движење на камерата снимање со можност да биде продолжен за рачно и електронски лизгачот снимањето Квалитетот на Прво место Висока Јачина Магнезиум Технологија Висока јачина магнезиум технологија само брендирани tripod направени од страна на магнезиум во Кина Повисока сила и полесна тежина во споредба со општата фалсификувани алуминиум Супер силен шок апсорпција создавање на прекрасни стабилност Aerospace Технологија На Третата Генерација на Супер Силен Карбонски Влакна 8 X+ Творец на 8 X+ карбонски влакна технологија (Патент Бр : 200720047347.7) Висока модули aerospace карбонски влакна 8 X+ третата генерација супер силен карбонски влакна

Всичко за продукта

Дължина в сгънат вид (мм):
460
Пакет:
ДА
Тип:
Професионален Статив
търговска марка:
Бенро
Тегло (гр):
1850
Номер На Модела:
GC268TB2
Воспользуйся:
цифров фотоапарат
Максимална цилиндрична форма и Дължина (мм):
1650
Материал:
Въглеродни Влакна
is_customized:
Yes
Целта:
цифров фотоапарат
Цвят:
Черен
Тип:
Професионален Статив
Характеристики:
Преносим
Размер:
75*15*15
главата:
B2
Име на продукта:
Гоклассические Статив
360 градуса:
ДА

Подобни продукти в категория

Xiletu QR-120 универсален битумен скоба+PU-120 Быстроразъемная плоча 1/4'-3 / 8 инчов винт за монтаж и монопод, дължина-120 mm * ширина 38 mm

QR120 Менгеме+СТП120 QR Плоча:Функција:1 Хоризонтална мушка1pcs2.1 / 43 / 8 инчен интерфејс3.Прецизност ГолеминаПакет Листа На QR120 Плоча:1.СТП120 QR Плоча 1pcsПакет Листа На QR120 Менгеме:1.QR120 Менгеме 1pcs 2...

BGN 7.00 9.44

DJI OSMO статив плосък скоба за DJI Osmo (+) / OSMO Mobile 4K Handheld Camera Gimbal / Stablizer аксесоари

Главната функција, ќе се користат за да се поправат OSMO или камера, стабилизација и антисе тресат функција и OSMO службен опремени со tripod слични...

BGN 25.41

Mcoplus DSLR стабилизатор 26-59/60-150см 360-градусная завъртане на камерата от въглеродни влакна, Steadicam за цифров огледално-рефлексен фотоапарат

Mcopldslr фото Стабилизатор 26"59" / 60150cm 360 степени Rotatable Карбонски Влакна Камера Steadicam за Дигитални SLR КамераМала тежина & Висок квалитет на карбонски влакна материјал Капацитет Опсег : Прибл...

BGN 174.40

1/4-20 статив закопчалка на винт за светкавица на фотоапарат горещ студен сапата адаптер за камера алуминий метал 1/4 винт адаптер черен

Функција : Материјал : Елоксирани Алуминиумски МеталБоја : ЦрнаОвој адаптер дозволи уредите со стандарден 1 / 4" завртка дупка да биде инсталиран на флеш топла чевли слот...

BGN 1.00 1.63

F07466 стативи за монтиране адаптер + регулиране на дълъг винт на капака за по спортна камера за GoPro HD Hero Камера

Важно Informaiton за Секоја Вредност Клиенти : За Продажба на Шпицот на Сезоната, некои Логистичка може да го одложи за неколку дена...

BGN 2.00

Benro GC157T статив от въглеродни влакна стативи фотоапарат монопод 3 части и чанта за носене максимална натоварване 10 кг DHL Безплатна доставка

5Во текот на Врвот Нов Репер во Tripod Водечка Индустрија и во индустријата на втората револуција по патентирана обратна виткање Патентирана технологија 900 централна колона брз странични технологија за позиционирање (Патент Бр : 201420159161.0) 6 Патентирани технологии Неизмерна Креативност Супер Силен Продолжи Работата Функција на Додатоци се Откаже традиција и да се развие нова ера на созд tripod операција за Отстранување и инсталирате слободно без алатки со можност да биде продолжен за мулти апарати и објективи снимање со можност да биде продолжен за движење на камерата снимање со можност да биде продолжен за рачно и електронски лизгачот снимањето Квалитетот на Прво место Висока Јачина Магнезиум Технологија Висока јачина магнезиум технологија само брендирани tripod направени од страна на магнезиум во Кина Повисока сила и полесна тежина во споредба со општата фалсификувани алуминиум Супер силен шок апсорпција создавање на прекрасни стабилност Aerospace Технологија На Третата Генерација на Супер Силен Карбонски Влакна 8 X+ Творец на 8 X+ карбонски влакна технологија (Патент Бр : 200720047347.7) Висока модули aerospace карбонски влакна 8 X+ третата генерација супер силен карбонски влакна

BGN 408.00 784.00

5шт 1/4 Женски до 3/8 мъжки конвертирате винт за адаптер за DSLR фотоапарат, Статив, монопод и Быстроразъемная плоча - 712

Опис : завртка адаптер претвора од 1 / 4" женски 3 / 8" машки, бидат погодни за камери, tripods, топката глави, светлина стои, флеш загради и monopods итн...

BGN 13.00 14.40

VCT-668 Yunteng нов професионален Гъвкав статив за цифров огледално-рефлексен фотоапарат с топка глава чанта за носене

Yunteng Нови VCT668 Професионален Флексибилен Tripod Да Monopod за Дигитални SLR Камера со Топката Главата Носи ТорбаTripod + 3димензионални Амортизацијата Главата КомплетПродолжи да 1460mmВграденво балон ниво360 хоризонтална и 90 вертикална вртливата Топката главатаКонтрола за прилагодување на главата позиција4делови алуминиум нозеОпрема управувана центар колонаБрзо ослободување нога кодотНе се лизга гумени нозеЛесен и преносливМонтажни брзо ослободување плоча за брзо поврзување со камера или видео камера1 / 4? машки конец компатибилен со сите Камери и CamcordersДоаѓа со торба за носењеИдеален за надворешна употреба, патување и тајмерот пукаСпецификација : Материјал : Алуминиум Легура & ПластикаMax...

BGN 64.00 67.20

GAQOU 1/4 3/8 мъжки вътрешна резба винт за монтиране адаптер за статив табела винт EB планина за светкавица на камерата на статив светлина щанд метал

Функција : 1 / 4" и 3 / 8" навој завртки, Широко се користи на камерата додатоци, како што се : tripod, monopod, ballhead, блиц светлина стојат, итн...

BGN 1.00 2.53

Sirui P-324 Monopod професионален преносим статив от въглеродни влакна 4 части и чанта за носене максимална зареждане на EMS

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТНасловDHL Бесплатен Превозот Sirui P324 Monopod Професионални Карбонски Влакна Преносни Selfie Tripod 4 Дел За Canon Nikon, Sony SLR Камера Носи Торба Max вчитување 10kgСпецификација За ПроизводБренд : SiruiTripod тип : Професионални Monopod без ball HeadМодел : P324Материјал : Јаглерод ВлакнаДел : 4Макс висина : 1700mmMin висина : 560mmТежина : 0.60 kgМакс мечка : 10 KGПакет : ДаЗА P СЕРИЈА За крајна стабилност, ништо друго туку tripod ќе се направи...

BGN 214.85

3шт 3/8 инча аксесоари за фотография противоскользящий гума статив Спайк за Gitzo Benro Статив, монопод с капак

3pcs 3 / 8 инчи фотографија додатоци Антилизга Гумени tripod скок за Gitzo Benro Tripod Monopod со МаскаОбјектот карактеристики : Нерѓосувачки челик материјал за да додадете дополнителни stabilities и заштитаСтандард 3 / 8" машки навој да се компатибилна со речиси сите видови на tripods и monopodsМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликДимензии : Должина : 3.5 смЗавртка : 3 / 8"16Објектот Се Вклучени : 3x 3 / 8" нога скок3x Гумени Капак1.Ние ќе брод од вашиот производ во 17 дена (според количината) откако ќе го завршите плаќање2.Испорака метод : Кина пост / Aliexpress стандард за испорака / Шун ќе Економски Воздух Mail / Epacket / eЕМС / EMS / DHL.3.Ве молиме да се забележи дека поради разликите во сопствени расчистување пати и превозот време, пакетотвреме на испорака се различни.4.Ве молиме контактирајте со нас ако вашиот пакет имаат проблем со превозот.1.Плаќањето мора да се изврши во рок од 30 дена по ред создадени, ако цел не е платен по 3 дена,ќе бидат затворени.2.Ако вие не може да направи плаќање за нов ред,ве молиме почекајте неколку минути, или контактирајте со нас,ниеќе ви помогне да ги проверите дали постои било каков проблем на нов поредок.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерските провизии,давачки и даноци за увоз во вашата земја.1.Вашиот почетокот на потврда ќе бидат високо appreciately по добивањето на вашиот пакет.2.Ви благодарам многу за шопинг во нашата продавница и да даде толку многу поддршка на нас.Вашето мислење е многуважно за нас.3.ако не сте задоволни со нашата производот и нашите услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации, ние ќенавистина го цениме за вашата добрина.4.ако сте проблем со пакетот и време на испорака.Ве молиме контактирајте со нас пред да се отвориспорот.1.Објектот се оправдани ослободени од дефекти за 3 месеци од податоците на понудата.2.Ако стоки обезбедени за да ви се оштетени на испорака,треба да го известите на пораки во рамките15days3.По одобрување, вие сте одговорни за враќање на предмети во оригиналното пакување од Локалните воздух илилокалните поштата.4.Откако примање стока во оригиналното пакување,ние ќе рефундирање на 100% ...

BGN 12.78

Статив за монтиране адаптер за Статив, монопод за монтиране адаптер за Gopro Hero 4 3+ 3 2 аксесоари за Gopro SJCAM

Карактеристики : *Овој адаптер се поврзува на вашиот Gopro камера за да monopod или tripod брзо и без грешка Можете да го користите овој адаптер на било екстремни активност ви се допаѓа, без да се грижиш за својата издржливост...

BGN 2.08

DHL Безплатна доставка Zomei Z888 DSLR камера, статив, монопод и топка корона Быстроразъемная плоча реверсивная централна ос с корпус

5 Zomei Z888 Доживотна Гаранција Компактен Патување Професионални Алуминиум Tripod Monopod со Топката Главата за Сите Канон Sony / Nikon / Samsung / Panasonic / Олимп / Кодак / Fuji, Камери и Видео КамераКарактеристики : Zomei 66.3 инчен Флексибилни Лесни Преносни Tripod се Залагаме за Canon / Sony / Nikon / Samsung / Panasonic / Олимп / Кодак / Fuji,Камери и Camcorders со ТорбаZomei Z888 преносни Патување Tripod Колекции обезбедуваат исклучителна комбинација на материјали, изградба и карактеристики плус прскање на боја! Одлично за точка и пука, mirrorless, микро 4 / 3 и dslr фото апарати, плус претвора до monopod во секунди...

BGN 155.00 297.60

2 елемента помещение черно портативен сгъваем статив, стойка за Canon, Nikon камера DV видеокамери Безплатна доставка + номер за проследяване

% Сосема Нов & Висок КвалитетМАКСИМАЛНА Тежина : 1.5 КИЛОГРАМИИдеален за макро употреба со дигитални камериЛесен за употреба и многу преносниПрилагодливи камера планината аголПрилагодливи камера нозеСветлината пластична телоПогоден За Камера, видео камера и dslr фото & SLRГолемина : Прибл.156 x 51 x 17mm (L*W*T)Боја : Црна1 x Мини Преносни Tripod

BGN 9.00 9.57

OEM Car Twist Lock издънка планина + 1 инч кратко ръка с универсален държач за мобилен телефон X-Grip за смартфон за определяне на ram памет

OEM пресврт заклучување вшмукување чаша база, двоен приклучок систем и универзална пролет натоварени XЗафат држачот за мобилни телефони...

BGN 39.92

Быстроразъемный адаптер за Manfrotto 200 PL-14

100% нови, високо квалитетни 1 / 4 метал одредување завртка (приклучат на камера), трајни гумена подлога за да се запре скапи седиште нема завртка на полукружна прстен, отстранете / закачите брзо од камерата на Нова општа намена со голема брзина камера плоча царинење, планината оваа камера лесно на tripod со оваа голема брзина царинење плоча, компатибилен Manfrotto 200 PL14 Ова брзо царинење плоча камера места вашата камера во најдобар снимање агол и е безбедно и правилно да се зезнав вашиот tripod correctly100% нови, високо квалитетни1 / 4 метал одредување завртка (приклучат на камера), трајни гумена подлога за да се запре скапи седиштеНема завртка на полукружна прстен, отстранете / закачите брзо од камератаНова општа намена со голема брзина камера плоча царинење, планината оваа камера лесно на tripod со оваа голема брзина царинење плоча, компатибилен Manfrotto 200 PL14Ова брзо царинење плоча камера места вашата камера во најдобар снимање агол и е безбедно и правилно да се зезнав вашиот tripod правилноБоја : ЦрнаМатеријал : алуминиумскиНадворешни димензии : прибл...

BGN 14.00 14.29

250-400 мм длиннофокусный обектив скоба комплект за наблюдение на птици по-дълги Быстроразъемная плоча, дълга Котвата употреба приплъзване

Ние прифаќаме трговија на големо наредби Ве молиме контактирајте не за понуда, доколку сте купување на повеќе предмети или имате било qeustions за prodcuts...

BGN 60.00

Преносима камера монопод Sandbeach трева почвата стабилизатор на фиксирани на стена Стойка държач пластмаса за камери Gopro xiaomi yi sj

Карактеристики : Не може да се Отстранува конектор.Плажа, почвата, трева фиксна стапка.Спецификации : Материјал : пластикаНе се вклучуваат камера и други додатоци Поддршка : Ние нудиме целосна поддршка за сите наши производи!Ве молиме да се чувствуваат слободни да ја пораката со било какви прашања или прашања може да имате и ние ќе ви одговори што е можно поскоро...

BGN 5.00 5.31