• Ново
BENRO GSC200 GoSystem статив аксесоар GoCoupler2 съединител за статив фотографско студио, аксесоари Безплатна доставка

BENRO GSC200 GoSystem статив аксесоар GoCoupler2 съединител за статив фотографско студио, аксесоари Безплатна доставка

BGN 123.20
BGN 64.00 -48 %

Сума
Налично за поръчка


5

Всичко за продукта

Пакет:
ДА
търговска марка:
Бенро
Материал:
Алуминий
Воспользуйся:
цифров фотоапарат
Номер На Модела:
GSC200
Тип:
.

Подобни продукти в категория

PULUZ Heavy Duty Видео Камери Aluminum Alloy Tripod with Fluid Drag tripod Head for Canon, Sony, Nikon DSLR SLR Camera

1 Направени од високо квалитетни алуминиумски легури.2 Течност амортизацијата главата систем за непречено ротирате и навалување за снимање.3...

BGN 264.00 433.60

250-400 мм длиннофокусный обектив скоба комплект за наблюдение на птици по-дълги Быстроразъемная плоча, дълга Котвата употреба приплъзване

Ние прифаќаме трговија на големо наредби Ве молиме контактирајте не за понуда, доколку сте купување на повеќе предмети или имате било qeustions за prodcuts...

BGN 60.00

Weifeng WT3110A алуминиев статив с 3-лентов 350мм-1020мм гъвкав статив за фотоапарат DSLR за Iphone 6s с безплатен клипс

Камерата Tripod за Canon EOS Бунтовнички T2i T3i T4i и за Nikon D7100 D90 D3100Карактеристики : Преносни tripod со флексибилни нозеНаправен од висок квалитет на duralumin, тешко е доволноПогоден за повеќето дигитални камери и camcordersДржи вашиот камерата мирно во секој аголОвој пренослив брзо да го инсталирате панел може да се поправи на вашата камера лесноСпецификација : Максимална Висина40.16 во / 102 cmМинимална Висина13.78 воУкината Должина13.58 воТежина16.58 мл / 458 гНога ДеловиПро Квалитет На Алуминиум 3 Дел НогаГлава Тип360° Вртливата Течност ГлаваНога Заклучување ТипАвтоусогласување на метал брзофлип нога бравиМатеријалАлуминиумБојаЦрна1 x WEIFENG Професионални Tripod WT3110 A1 x Најлон за носење[relateproductdetail / ]1...

BGN 18.00 21.92

133,5 52,5 см инча универсална камера на статив притежателя скоба с чанта за носене за фотоапарат

Про ПОЗНАВАЧ 133.5 cm / 52.5 во WF3642 B Tripod комплет НОВИ со Ballhead и носи торба за камератаПакетот Вклучува : 1 × WF3642 B Tripod1 × Ballhead1 × Торба За НосењеВисок квалитет на алуминиум и нејзините цевки составување на целата tripods телото; се повлечеout копчето дизајн во angling прилагодување кетеринг за различни земјата барања; и брз флип нога заклучување ви нуди поефикасно и пријатно ракување.Спецификација*Укината висина : 510mm*Макс.Оперативен висина : 1335mm*Мин.висина : 355mm*Цевка со дијаметар : 19.8 mm*Нето тежина : 930g

BGN 77.66

За аксесоари GoPro 360 градуса завъртане на поставка спортен мотор за монтиране на кормилото за GoPro HERO5 HERO4 Session HERO 5 4 3 2 1 SJ4000

Карактеристики1 Сосема нов и висок квалитет.2 Лесен и пренослив3 Совршен за стегање вашата камера за радијатор капа (и метални и пластични капаци) на karts.4...

BGN 5.00 6.22

WEIFENG WT3110A статив с 3-лентов поставка за главата светлина Nikon D7000 D80 D90 D3100 DSLR фотоапарат Sony NEX-5N Canon 650D 60D 600D WT-3110A

WEIFENG WT3110 A Tripod Со 3Начин Главата Светлина се Залагаме за Nikon D7000 D80 D90 D3100 dslr фото Sony NEX5 N Канон 650 D 60 D 600 D WT3110 AДобиете овој пренослив, лесни и достапни tripod со 3начин главаФункции : Tripod + 3Начин Главата Продолжи да 1020mm Изграденаво балон ниво 360° хоризонтална и 90° вертикална вртливата со 3начин глава 4делови алуминиум нозе Брзо ослободување нога заклучување Не се лизга гумени нозе Зафат за прилагодување на главата позиција Лесен и пренослив Брзо ослободување главата за лесно поврзување со камера или видео камера Компатибилен со сите Камери и Camcorders Доаѓа со носи торба Идеален за надворешна употреба, патување и тајмерот пукаСпецификација : Материјал : Алуминиум Легура & Пластични Max...

BGN 25.58

OEM Car Twist Lock издънка планина + 1 инч кратко ръка с универсален държач за мобилен телефон X-Grip за смартфон за определяне на ram памет

OEM пресврт заклучување вшмукување чаша база, двоен приклучок систем и универзална пролет натоварени XЗафат држачот за мобилни телефони...

BGN 39.92

2017 нов Zomei Q111 професионален статив преносим Pro алуминиев статив, стойка за фотоапарат с 3-лентов Панорамирующей глава за цифровия огледално-рефлексен фотоапарат

Направен од висок квалитет на алуминиум Max дијаметар е за 25mm многу стабилен.3Начин Вртливата Течност Главата со Arca Швајцарската компатибилен менгеме лесно да се стави на и исклучување...

BGN 95.98

Sirui P-324 Monopod професионален преносим статив от въглеродни влакна 4 части и чанта за носене максимална зареждане на EMS

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТНасловDHL Бесплатен Превозот Sirui P324 Monopod Професионални Карбонски Влакна Преносни Selfie Tripod 4 Дел За Canon Nikon, Sony SLR Камера Носи Торба Max вчитување 10kgСпецификација За ПроизводБренд : SiruiTripod тип : Професионални Monopod без ball HeadМодел : P324Материјал : Јаглерод ВлакнаДел : 4Макс висина : 1700mmMin висина : 560mmТежина : 0.60 kgМакс мечка : 10 KGПакет : ДаЗА P СЕРИЈА За крајна стабилност, ништо друго туку tripod ќе се направи...

BGN 214.85

CENINE Jam регулируема закопчалка музикален клип на Gopro Hero4 Session 4 3 за Xiaomi Yi Action Camera SJ4000 SJ5000 аксесоари

1x На Jam Music планината(Камерата не е вклучена)1.Тоа може да се направи во три различни должини и 360 ° ротирачки дизајн, да ви донесе многу флексибилни снимање искуство.2.На Џем може да се монтира на гитара вратило, тапан круг, тастатури, месинг инструменти, како и други музички инструменти што стојат микрофон3.Во прилог на музички изведби, тоа исто така може да се дефинира за да се дијаметар помал од 3.3 cm на други предмети, но, исто така, уживаат голема accoutrements на други активности.4.Должина 26cm5.Клипот до 3.3 cm во дијаметар6.Материјал : ABS пластика + алуминиумски7.Се применува за Gopro .xiaoyi.sjcam.AEE

BGN 36.00 45.20

Benro GC157T статив от въглеродни влакна стативи фотоапарат монопод 3 части и чанта за носене максимална натоварване 10 кг DHL Безплатна доставка

5Во текот на Врвот Нов Репер во Tripod Водечка Индустрија и во индустријата на втората револуција по патентирана обратна виткање Патентирана технологија 900 централна колона брз странични технологија за позиционирање (Патент Бр : 201420159161.0) 6 Патентирани технологии Неизмерна Креативност Супер Силен Продолжи Работата Функција на Додатоци се Откаже традиција и да се развие нова ера на созд tripod операција за Отстранување и инсталирате слободно без алатки со можност да биде продолжен за мулти апарати и објективи снимање со можност да биде продолжен за движење на камерата снимање со можност да биде продолжен за рачно и електронски лизгачот снимањето Квалитетот на Прво место Висока Јачина Магнезиум Технологија Висока јачина магнезиум технологија само брендирани tripod направени од страна на магнезиум во Кина Повисока сила и полесна тежина во споредба со општата фалсификувани алуминиум Супер силен шок апсорпција создавање на прекрасни стабилност Aerospace Технологија На Третата Генерација на Супер Силен Карбонски Влакна 8 X+ Творец на 8 X+ карбонски влакна технологија (Патент Бр : 200720047347.7) Висока модули aerospace карбонски влакна 8 X+ третата генерација супер силен карбонски влакна

BGN 408.00 784.00

Преносима камера монопод Sandbeach трева почвата стабилизатор на фиксирани на стена Стойка държач пластмаса за камери Gopro xiaomi yi sj

Карактеристики : Не може да се Отстранува конектор.Плажа, почвата, трева фиксна стапка.Спецификации : Материјал : пластикаНе се вклучуваат камера и други додатоци Поддршка : Ние нудиме целосна поддршка за сите наши производи!Ве молиме да се чувствуваат слободни да ја пораката со било какви прашања или прашања може да имате и ние ќе ви одговори што е можно поскоро...

BGN 5.00 5.31

Штативная главата на камерата быстроразъемная плоча 1/4 винт за d7100 d600 d800 70d 7d, 5d mark iii DSLR

ТОП / ИЗВЕСТУВАЊЕ Топло прашува Почитувани купувачи, ве молиме прочитајте производи опис, што е многу важно за вашето купување !!! Различни земји и различни превозот се различни, време на испорака, се Проценува Време на Испорака : 1560 дена Продавачот Гарантира : за време На Испорака од 60 дена (Бразил 90 дена) !!! ПРОДАВАЧОТ ПРЕПОРАЧУВА* Направи на ситеметални материјали, трајни, максимално оптоварување од околу 3kg * Со стандардната 1 / 4" дизајн, погоден за камера и леќа со 1 / 4" завртка дупка; тоа може да биде инсталиран во дното на камерата или леќа со прсти или со шрафцигер, многу погодно...

BGN 3.04

DHL Безплатна доставка Zomei Z888 DSLR камера, статив, монопод и топка корона Быстроразъемная плоча реверсивная централна ос с корпус

5 Zomei Z888 Доживотна Гаранција Компактен Патување Професионални Алуминиум Tripod Monopod со Топката Главата за Сите Канон Sony / Nikon / Samsung / Panasonic / Олимп / Кодак / Fuji, Камери и Видео КамераКарактеристики : Zomei 66.3 инчен Флексибилни Лесни Преносни Tripod се Залагаме за Canon / Sony / Nikon / Samsung / Panasonic / Олимп / Кодак / Fuji,Камери и Camcorders со ТорбаZomei Z888 преносни Патување Tripod Колекции обезбедуваат исклучителна комбинација на материјали, изградба и карактеристики плус прскање на боја! Одлично за точка и пука, mirrorless, микро 4 / 3 и dslr фото апарати, плус претвора до monopod во секунди...

BGN 155.00 297.60

5шт 1/4 Женски до 3/8 мъжки конвертирате винт за адаптер за DSLR фотоапарат, Статив, монопод и Быстроразъемная плоча - 712

Опис : завртка адаптер претвора од 1 / 4" женски 3 / 8" машки, бидат погодни за камери, tripods, топката глави, светлина стои, флеш загради и monopods итн...

BGN 13.00 14.40

Гореща продажба на камерата притежава мобилен телефон статив, монопод нов мобилен телефон за iPhone 6S 6 5 SE за Samsung S6 S7

Она што Ќе Добиете : 1 x Универзални Завртка Порта Телефон Камера Extender Стапка (Нема мало кутија или на било која опрема)

BGN 3.97

KOLIVAR QZSD Q620 професионален DSLR камера на статив + панорамна корона стабилна тежка поставка за камера за един обектив за телефотография записващо устройство

QZSD Q620 Професионални dslr фото Видео Камера Tripod + Панорамска Глава Стабилна Тешки Камерата се Залагаме за Telephoto Леќа Рекордер видео камера Карактеристики : Материјал : Алуминиум легура Max...

BGN 190.00 292.80

Benro Mefoto mk10 Bluetooth Selfie Stick статив за телефон монопод Автопортрет+GoPro закопчалка за iPhone Samsung Gopro 4 5 Android

Производот е дизајниран специјално за паметен телефон или Go Pro фотографија Тоа е пренослив selfie поддршка за полнење кои можат да бидат користени како мини tripod, tabletop tripod и selfie стап...

BGN 28.00 62.38

Xiletu QR-120 универсален битумен скоба+PU-120 Быстроразъемная плоча 1/4'-3 / 8 инчов винт за монтаж и монопод, дължина-120 mm * ширина 38 mm

QR120 Менгеме+СТП120 QR Плоча:Функција:1 Хоризонтална мушка1pcs2.1 / 43 / 8 инчен интерфејс3.Прецизност ГолеминаПакет Листа На QR120 Плоча:1.СТП120 QR Плоча 1pcsПакет Листа На QR120 Менгеме:1.QR120 Менгеме 1pcs 2...

BGN 7.00 9.44

EACHSHOT VCT-520 професионален статив за Samsung iPhone, HTC, Huawei, ZTE, мобилен телефон, цифров фотоапарат, slr камери действия

Карактеристики : Tripod + 3димензионални Амортизацијата Главата КомплетПродолжи да 125cm360 хоризонтална и 90 вертикална вртливата Топката главатаКонтрола за прилагодување на главата позиција3делови алуминиум нозеОпрема управувана центар колонаБрзо ослободување нога кодотНе се лизга гумени нозеЛесен и преносливМонтажни брзо ослободување плоча за брзо поврзување со камера или видео камера1 / 4 машки конец компатибилен со сите Камери и CamcordersДоаѓа со торба за носењеИдеален за надворешна употреба, патување и тајмерот пукаСпецификации : Материјал : Алуминиум Легура & ПластикаMax...

BGN 67.78

10 бр. Быстроразъемная табела винт 1/4 интерфейсен адаптер на винт за Canon, Nikon, Sony Camera to Tripod Monopod Head аксесоари

ТОП / ИЗВЕСТУВАЊЕ Топло прашува Почитувани купувачи, ве молиме прочитајте производи опис, што е многу важно за вашето купување !!! Различни земји и различни превозот се различни, време на испорака, се Проценува Време на Испорака : 1560 дена Продавачот Гарантира : за време На Испорака од 60 дена (Бразил 90 дена) !!! ПРОДАВАЧОТ ПРЕПОРАЧУВА* Направи на ситеметални материјали, трајни, максимално оптоварување од околу 3kg * Со стандардната 1 / 4" дизајн, погоден за камера и леќа со 1 / 4" завртка дупка; тоа може да биде инсталиран во дното на камерата или леќа со прсти или со шрафцигер, многу погодно...

BGN 16.80

SmallRig Cool Cheese Bar с резбови отвори 1/4 и 3/8 за Lilliput Fa1011, fa1013,669hb,669gl, 869gl & Coollcd 619ah, 819ah - 1091

Small Rig Сирење Бар со 1 / 4 Инчи и 3 / 8 Инчи Завртка Дупка 1091 е опремен со индустриски стандард 1 / 4"20 и 3 / 8"16 навој дупки, кои го прават тоа можно да се качи на било 1 / 4"20 и 3 / 8"16 додатоци...

BGN 17.00 19.20