• Ново
Benro GC157T статив от въглеродни влакна стативи фотоапарат монопод 3 части и чанта за носене максимална натоварване 10 кг DHL Безплатна доставка

Benro GC157T статив от въглеродни влакна стативи фотоапарат монопод 3 части и чанта за носене максимална натоварване 10 кг DHL Безплатна доставка

BGN 784.00
BGN 408.00 -48 %

Сума
Налично за поръчка


5
Во текот на Врвот Нов Репер во Tripod Водечка Индустрија и во индустријата на втората револуција по патентирана обратна виткање Патентирана технологија 900 централна колона брз странични технологија за позиционирање (Патент Бр : 201420159161.0) 6 Патентирани технологии Неизмерна Креативност Супер Силен Продолжи Работата Функција на Додатоци се Откаже традиција и да се развие нова ера на созд tripod операција за Отстранување и инсталирате слободно без алатки со можност да биде продолжен за мулти апарати и објективи снимање со можност да биде продолжен за движење на камерата снимање со можност да биде продолжен за рачно и електронски лизгачот снимањето Квалитетот на Прво место Висока Јачина Магнезиум Технологија Висока јачина магнезиум технологија само брендирани tripod направени од страна на магнезиум во Кина Повисока сила и полесна тежина во споредба со општата фалсификувани алуминиум Супер силен шок апсорпција создавање на прекрасни стабилност Aerospace Технологија На Третата Генерација на Супер Силен Карбонски Влакна 8 X+ Творец на 8 X+ карбонски влакна технологија (Патент Бр : 200720047347.7) Висока модули aerospace карбонски влакна 8 X+ третата генерација супер силен карбонски влакна

Всичко за продукта

Максимална цилиндрична форма и Дължина (мм):
1600
Пакет:
ДА
Тип:
Професионален Статив
търговска марка:
Бенро
Дължина в сгънат вид (мм):
605
Номер На Модела:
GC157T
Воспользуйся:
цифров фотоапарат
Тегло (гр):
1300
Материал:
Въглеродни Влакна
is_customized:
Yes
Целта:
цифров фотоапарат
Цвят:
Черен
Тип:
Професионален Статив
Характеристики:
Преносим
Размер:
75*15*15
главата:
Няма
Име на продукта:
Иди Путешествуй Стативи
360 градуса:
ДА

Подобни продукти в категория

Xiletu QR-120 универсален битумен скоба+PU-120 Быстроразъемная плоча 1/4'-3 / 8 инчов винт за монтаж и монопод, дължина-120 mm * ширина 38 mm

QR120 Менгеме+СТП120 QR Плоча:Функција:1 Хоризонтална мушка1pcs2.1 / 43 / 8 инчен интерфејс3.Прецизност ГолеминаПакет Листа На QR120 Плоча:1.СТП120 QR Плоча 1pcsПакет Листа На QR120 Менгеме:1.QR120 Менгеме 1pcs 2...

BGN 7.00 9.44

1/4-20 статив закопчалка на винт за светкавица на фотоапарат горещ студен сапата адаптер за камера алуминий метал 1/4 винт адаптер черен

Функција : Материјал : Елоксирани Алуминиумски МеталБоја : ЦрнаОвој адаптер дозволи уредите со стандарден 1 / 4" завртка дупка да биде инсталиран на флеш топла чевли слот...

BGN 1.00 1.63

Гореща продажба на камерата притежава мобилен телефон статив, монопод нов мобилен телефон за iPhone 6S 6 5 SE за Samsung S6 S7

Она што Ќе Добиете : 1 x Универзални Завртка Порта Телефон Камера Extender Стапка (Нема мало кутија или на било која опрема)

BGN 3.97

250-400 мм длиннофокусный обектив скоба комплект за наблюдение на птици по-дълги Быстроразъемная плоча, дълга Котвата употреба приплъзване

Ние прифаќаме трговија на големо наредби Ве молиме контактирајте не за понуда, доколку сте купување на повеќе предмети или имате било qeustions за prodcuts...

BGN 60.00

PULUZ Heavy Duty Видео Камери Aluminum Alloy Tripod with Fluid Drag tripod Head for Canon, Sony, Nikon DSLR SLR Camera

1 Направени од високо квалитетни алуминиумски легури.2 Течност амортизацијата главата систем за непречено ротирате и навалување за снимање.3...

BGN 264.00 433.60

Benro Mefoto mk10 Bluetooth Selfie Stick статив за телефон монопод Автопортрет+GoPro закопчалка за iPhone Samsung Gopro 4 5 Android

Производот е дизајниран специјално за паметен телефон или Go Pro фотографија Тоа е пренослив selfie поддршка за полнење кои можат да бидат користени како мини tripod, tabletop tripod и selfie стап...

BGN 28.00 62.38

Четырехсекционный телескопичен монопод от алюминиево-магнезиева сплав PULUZ с референтната основата за монтиране на стена

1 Цевка направена од алуминиумлегура на магнезиум, повеќе трајни и стабилни.2 Четиридел нога со флип брави, ви овозможува да се прилагоди на висината на monopod од 65cm (25.6 inch) за да 185cm (72.8 инчен).3...

BGN 133.00 154.78

SIRUI P-326 мини преносим статив от въглеродни влакна монопод за Iphone Sumsang цифров фотоапарат, статив за Canon, Nikon, Sony, за да Gropo

Детали За Производот НасловDHL Бесплатен Превозот Sirui P326 Monopod Професионални Карбонски Влакна Преносни Selfie Tripod 6 Одделението За Canon Nikon, Sony SLR Камера Max вчитување 10kgСпецификација За ПроизводБренд : SiruiTripod тип : Професионални Monopod без ball HeadМодел : P326Материјал : Јаглерод ВлакнаДел : 6Макс висина : 1540mmMin висина : 380mmТежина : 0.43 kgМакс мечка : 10 KGПакет : Yes (да) ЗА P СЕРИЈА За крајна стабилност, ништо друго туку tripod ќе се направи...

BGN 197.25

Jieyang JY90C carbon fiber professional microphone Бум микрофон ковшовый прът окачен на прът 3 m тръба

Бренд : Jieyang Тип : JY90 C Тежина : 0.54 kg Име : професионални микрофон Бум Материјал Карбонски Влакна Цевка со дијаметар : 28mm Складирање висина : 90cm Товарот:3kg Должина : 3m

BGN 145.00 278.56

3шт 3/8 инча аксесоари за фотография противоскользящий гума статив Спайк за Gitzo Benro Статив, монопод с капак

3pcs 3 / 8 инчи фотографија додатоци Антилизга Гумени tripod скок за Gitzo Benro Tripod Monopod со МаскаОбјектот карактеристики : Нерѓосувачки челик материјал за да додадете дополнителни stabilities и заштитаСтандард 3 / 8" машки навој да се компатибилна со речиси сите видови на tripods и monopodsМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликДимензии : Должина : 3.5 смЗавртка : 3 / 8"16Објектот Се Вклучени : 3x 3 / 8" нога скок3x Гумени Капак1.Ние ќе брод од вашиот производ во 17 дена (според количината) откако ќе го завршите плаќање2.Испорака метод : Кина пост / Aliexpress стандард за испорака / Шун ќе Економски Воздух Mail / Epacket / eЕМС / EMS / DHL.3.Ве молиме да се забележи дека поради разликите во сопствени расчистување пати и превозот време, пакетотвреме на испорака се различни.4.Ве молиме контактирајте со нас ако вашиот пакет имаат проблем со превозот.1.Плаќањето мора да се изврши во рок од 30 дена по ред создадени, ако цел не е платен по 3 дена,ќе бидат затворени.2.Ако вие не може да направи плаќање за нов ред,ве молиме почекајте неколку минути, или контактирајте со нас,ниеќе ви помогне да ги проверите дали постои било каков проблем на нов поредок.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерските провизии,давачки и даноци за увоз во вашата земја.1.Вашиот почетокот на потврда ќе бидат високо appreciately по добивањето на вашиот пакет.2.Ви благодарам многу за шопинг во нашата продавница и да даде толку многу поддршка на нас.Вашето мислење е многуважно за нас.3.ако не сте задоволни со нашата производот и нашите услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации, ние ќенавистина го цениме за вашата добрина.4.ако сте проблем со пакетот и време на испорака.Ве молиме контактирајте со нас пред да се отвориспорот.1.Објектот се оправдани ослободени од дефекти за 3 месеци од податоците на понудата.2.Ако стоки обезбедени за да ви се оштетени на испорака,треба да го известите на пораки во рамките15days3.По одобрување, вие сте одговорни за враќање на предмети во оригиналното пакување од Локалните воздух илилокалните поштата.4.Откако примање стока во оригиналното пакување,ние ќе рефундирање на 100% ...

BGN 12.78

DJI OSMO статив плосък скоба за DJI Osmo (+) / OSMO Mobile 4K Handheld Camera Gimbal / Stablizer аксесоари

Главната функција, ќе се користат за да се поправат OSMO или камера, стабилизација и антисе тресат функција и OSMO службен опремени со tripod слични...

BGN 25.41