• Ново
Benro SystemGo модул за поддръжка на статив GSC290 90 градуса конектор GoCoupler за монтаж аксесоари за фото студио Безплатна доставка

Benro SystemGo модул за поддръжка на статив GSC290 90 градуса конектор GoCoupler за монтаж аксесоари за фото студио Безплатна доставка

BGN 123.20
BGN 64.00 -48 %

Сума
Налично за поръчка


5

Всичко за продукта

Пакет:
ДА
търговска марка:
Бенро
Материал:
Алуминий
Воспользуйся:
цифров фотоапарат
Номер На Модела:
GSC290
Тип:
.

Подобни продукти в категория

DJI OSMO статив плосък скоба за DJI Osmo (+) / OSMO Mobile 4K Handheld Camera Gimbal / Stablizer аксесоари

Главната функција, ќе се користат за да се поправат OSMO или камера, стабилизација и антисе тресат функција и OSMO службен опремени со tripod слични...

BGN 25.41

Jieyang JY90C carbon fiber professional microphone Бум микрофон ковшовый прът окачен на прът 3 m тръба

Бренд : Jieyang Тип : JY90 C Тежина : 0.54 kg Име : професионални микрофон Бум Материјал Карбонски Влакна Цевка со дијаметар : 28mm Складирање висина : 90cm Товарот:3kg Должина : 3m

BGN 145.00 278.56

250-400 мм длиннофокусный обектив скоба комплект за наблюдение на птици по-дълги Быстроразъемная плоча, дълга Котвата употреба приплъзване

Ние прифаќаме трговија на големо наредби Ве молиме контактирајте не за понуда, доколку сте купување на повеќе предмети или имате било qeustions за prodcuts...

BGN 60.00

DHL Безплатна доставка Zomei Z888 DSLR камера, статив, монопод и топка корона Быстроразъемная плоча реверсивная централна ос с корпус

5 Zomei Z888 Доживотна Гаранција Компактен Патување Професионални Алуминиум Tripod Monopod со Топката Главата за Сите Канон Sony / Nikon / Samsung / Panasonic / Олимп / Кодак / Fuji, Камери и Видео КамераКарактеристики : Zomei 66.3 инчен Флексибилни Лесни Преносни Tripod се Залагаме за Canon / Sony / Nikon / Samsung / Panasonic / Олимп / Кодак / Fuji,Камери и Camcorders со ТорбаZomei Z888 преносни Патување Tripod Колекции обезбедуваат исклучителна комбинација на материјали, изградба и карактеристики плус прскање на боја! Одлично за точка и пука, mirrorless, микро 4 / 3 и dslr фото апарати, плус претвора до monopod во секунди...

BGN 155.00 297.60

1/4-20 статив закопчалка на винт за светкавица на фотоапарат горещ студен сапата адаптер за камера алуминий метал 1/4 винт адаптер черен

Функција : Материјал : Елоксирани Алуминиумски МеталБоја : ЦрнаОвој адаптер дозволи уредите со стандарден 1 / 4" завртка дупка да биде инсталиран на флеш топла чевли слот...

BGN 1.00 1.63

FITTEST PHOTO FLP-GH4 Custom L Bracket L Plate vertival plate за Panasonic LUMIX GH4 Arca Swiss RRS съвместим

НАЈСИЛНИТЕ Обичај L Заградата светлина ефикасно шокдоказ брзо ослободување плоча совршено се вклопуваат за Panasonic LUMIX GH4 камера Најсилните сосема нов брзо ослободување Lзаградата & камера контрола прилагодено за Panasonic LUMIX GH4 камера, компатибилен со ArcaШвајцарски stardard,и заградата основна плоча и вертикална плоча се 100% компатибилни со РПС лостстегач за ослободување! Компатибилност : Starndard ArcaШвајцарски dovetails, компатибилен со Arca Швајцарија, на РПС, кирк, Wimberley, Markins, Sunwayfoto, Benro, Сури, Fotopro....

BGN 35.18

CENINE Jam регулируема закопчалка музикален клип на Gopro Hero4 Session 4 3 за Xiaomi Yi Action Camera SJ4000 SJ5000 аксесоари

1x На Jam Music планината(Камерата не е вклучена)1.Тоа може да се направи во три различни должини и 360 ° ротирачки дизајн, да ви донесе многу флексибилни снимање искуство.2.На Џем може да се монтира на гитара вратило, тапан круг, тастатури, месинг инструменти, како и други музички инструменти што стојат микрофон3.Во прилог на музички изведби, тоа исто така може да се дефинира за да се дијаметар помал од 3.3 cm на други предмети, но, исто така, уживаат голема accoutrements на други активности.4.Должина 26cm5.Клипот до 3.3 cm во дијаметар6.Материјал : ABS пластика + алуминиумски7.Се применува за Gopro .xiaoyi.sjcam.AEE

BGN 36.00 45.20

VCT-668 Yunteng нов професионален Гъвкав статив за цифров огледално-рефлексен фотоапарат с топка глава чанта за носене

Yunteng Нови VCT668 Професионален Флексибилен Tripod Да Monopod за Дигитални SLR Камера со Топката Главата Носи ТорбаTripod + 3димензионални Амортизацијата Главата КомплетПродолжи да 1460mmВграденво балон ниво360 хоризонтална и 90 вертикална вртливата Топката главатаКонтрола за прилагодување на главата позиција4делови алуминиум нозеОпрема управувана центар колонаБрзо ослободување нога кодотНе се лизга гумени нозеЛесен и преносливМонтажни брзо ослободување плоча за брзо поврзување со камера или видео камера1 / 4? машки конец компатибилен со сите Камери и CamcordersДоаѓа со торба за носењеИдеален за надворешна употреба, патување и тајмерот пукаСпецификација : Материјал : Алуминиум Легура & ПластикаMax...

BGN 64.00 67.20

PULUZ джобен мини-статив с топка глава 360 градуса за спортни камери GoPro / DSLR-камери / смартфони

1 Лесен и пренослив дизајн.2 Направени од дебели и цврсти пластични, совршен за снимање акција спортски снимки од одреден агол, но, исто така, може да се користи како рака зафат да снимате видео или фотографии со твоите Go Pro, компактен фотоапарат или smartphone.3...

BGN 13.00 14.94

GoPro аксесоари обрат велосипед велосипед, мотоциклет волана монтиране на скоба адаптер за монтиране на статив, за Gopro Hero 5 4 3+ SJCAM камери

Карактеристики : *Изработени од алуминиумска легура, со висок квалитет и лесен Одговара за Справи со Бар за 30мм32милиметри...

BGN 113.00 123.02

PULUZ Heavy Duty Видео Камери Aluminum Alloy Tripod with Fluid Drag tripod Head for Canon, Sony, Nikon DSLR SLR Camera

1 Направени од високо квалитетни алуминиумски легури.2 Течност амортизацијата главата систем за непречено ротирате и навалување за снимање.3...

BGN 264.00 433.60

Xiletu QR-120 универсален битумен скоба+PU-120 Быстроразъемная плоча 1/4'-3 / 8 инчов винт за монтаж и монопод, дължина-120 mm * ширина 38 mm

QR120 Менгеме+СТП120 QR Плоча:Функција:1 Хоризонтална мушка1pcs2.1 / 43 / 8 инчен интерфејс3.Прецизност ГолеминаПакет Листа На QR120 Плоча:1.СТП120 QR Плоча 1pcsПакет Листа На QR120 Менгеме:1.QR120 Менгеме 1pcs 2...

BGN 7.00 9.44

OEM Car Twist Lock издънка планина + 1 инч кратко ръка с универсален държач за мобилен телефон X-Grip за смартфон за определяне на ram памет

OEM пресврт заклучување вшмукување чаша база, двоен приклучок систем и универзална пролет натоварени XЗафат држачот за мобилни телефони...

BGN 39.92

Четырехсекционный телескопичен монопод от алюминиево-магнезиева сплав PULUZ с референтната основата за монтиране на стена

1 Цевка направена од алуминиумлегура на магнезиум, повеќе трајни и стабилни.2 Четиридел нога со флип брави, ви овозможува да се прилагоди на висината на monopod од 65cm (25.6 inch) за да 185cm (72.8 инчен).3...

BGN 133.00 154.78

SIRUI P-326 мини преносим статив от въглеродни влакна монопод за Iphone Sumsang цифров фотоапарат, статив за Canon, Nikon, Sony, за да Gropo

Детали За Производот НасловDHL Бесплатен Превозот Sirui P326 Monopod Професионални Карбонски Влакна Преносни Selfie Tripod 6 Одделението За Canon Nikon, Sony SLR Камера Max вчитување 10kgСпецификација За ПроизводБренд : SiruiTripod тип : Професионални Monopod без ball HeadМодел : P326Материјал : Јаглерод ВлакнаДел : 6Макс висина : 1540mmMin висина : 380mmТежина : 0.43 kgМакс мечка : 10 KGПакет : Yes (да) ЗА P СЕРИЈА За крајна стабилност, ништо друго туку tripod ќе се направи...

BGN 197.25

За аксесоари GoPro 360 градуса завъртане на поставка спортен мотор за монтиране на кормилото за GoPro HERO5 HERO4 Session HERO 5 4 3 2 1 SJ4000

Карактеристики1 Сосема нов и висок квалитет.2 Лесен и пренослив3 Совршен за стегање вашата камера за радијатор капа (и метални и пластични капаци) на karts.4...

BGN 5.00 6.22

Mcoplus DSLR стабилизатор 26-59/60-150см 360-градусная завъртане на камерата от въглеродни влакна, Steadicam за цифров огледално-рефлексен фотоапарат

Mcopldslr фото Стабилизатор 26"59" / 60150cm 360 степени Rotatable Карбонски Влакна Камера Steadicam за Дигитални SLR КамераМала тежина & Висок квалитет на карбонски влакна материјал Капацитет Опсег : Прибл...

BGN 174.40

Sirui P-324 Monopod професионален преносим статив от въглеродни влакна 4 части и чанта за носене максимална зареждане на EMS

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТНасловDHL Бесплатен Превозот Sirui P324 Monopod Професионални Карбонски Влакна Преносни Selfie Tripod 4 Дел За Canon Nikon, Sony SLR Камера Носи Торба Max вчитување 10kgСпецификација За ПроизводБренд : SiruiTripod тип : Професионални Monopod без ball HeadМодел : P324Материјал : Јаглерод ВлакнаДел : 4Макс висина : 1700mmMin висина : 560mmТежина : 0.60 kgМакс мечка : 10 KGПакет : ДаЗА P СЕРИЈА За крајна стабилност, ништо друго туку tripod ќе се направи...

BGN 214.85