• Ново
DHL Безплатна доставка Zomei Z888 DSLR камера, статив, монопод и топка корона Быстроразъемная плоча реверсивная централна ос с корпус

DHL Безплатна доставка Zomei Z888 DSLR камера, статив, монопод и топка корона Быстроразъемная плоча реверсивная централна ос с корпус

BGN 297.60
BGN 155.00 -48 %

Сума
Налично за поръчка


5 Zomei Z888 Доживотна Гаранција Компактен Патување Професионални Алуминиум Tripod Monopod со Топката Главата за Сите Канон Sony/Nikon/Samsung/Panasonic/Олимп/Кодак/Fuji, Камери и Видео Камера
Карактеристики : Zomei 66.3 инчен Флексибилни Лесни Преносни Tripod се Залагаме за Canon/Sony/Nikon/Samsung/Panasonic/Олимп/Кодак/Fuji,Камери и Camcorders со Торба
Zomei Z888 преносни Патување Tripod Колекции обезбедуваат исклучителна комбинација на материјали, изградба и карактеристики - плус прскање на боја! Одлично за точка и пука, mirrorless, микро 4/3 и dslr фото апарати, плус претвора до monopod во секунди. Тоа е голема tripods за дигитални фото апарати. Исто така, тоа е идеален за внатрешна и надворешна фотографија. Совршен за настани, спортски активности, фаќањето дека еден неверојатен шут.Тоа може да се користи за многу различни стил камери .Футрола со рамо, рака вклучени за транспорт и заштита.
Спецификации
Модел : Z888 Портокал
Максимално Оптоварување : 20 кг
Макс Висина : 66.3 во (1685mm)
Укината Должина : 18.1 во (460 mm)
Број на Нога Делови : 4
Нога Заклучување Вид : Пресврт кодот
Центар Колумна : Fixed Центар Колона
Panning Опсег : 360 степени
Зачинети Нозе : N/A
Посебна Panning Заклучување : Да
Брзо Ослободување (QR) Плоча : Arca-Швајцарски Стил
Меур Ниво : Да
Шефот На Планината Тема Големина : 3/8"
Тежина : 3.7 lb (1.7 кг)
Пакетот Вклучува :
ZOMEi Z888 Tripod * 1
За Носење * 1
'

Всичко за продукта

Цвят:
Треска, Златист, Оранжев, Син, Черен
Дължина в сгънат вид (мм):
460
Пакет:
ДА
Тип:
Професионален Статив
търговска марка:
Zomei
Тегло (гр):
2123
Материал:
Алуминий
Воспользуйся:
цифров фотоапарат
Максимална цилиндрична форма и Дължина (мм):
1685
Номер На Модела:
Z888
Тип На Блока:
парче
Тегло На Опаковката:
1.900kg (4.19lb.)

Подобни продукти в категория

Xiletu QR-120 универсален битумен скоба+PU-120 Быстроразъемная плоча 1/4'-3 / 8 инчов винт за монтаж и монопод, дължина-120 mm * ширина 38 mm

QR120 Менгеме+СТП120 QR Плоча:Функција:1 Хоризонтална мушка1pcs2.1 / 43 / 8 инчен интерфејс3.Прецизност ГолеминаПакет Листа На QR120 Плоча:1.СТП120 QR Плоча 1pcsПакет Листа На QR120 Менгеме:1.QR120 Менгеме 1pcs 2...

BGN 7.00 9.44

2 елемента помещение черно портативен сгъваем статив, стойка за Canon, Nikon камера DV видеокамери Безплатна доставка + номер за проследяване

% Сосема Нов & Висок КвалитетМАКСИМАЛНА Тежина : 1.5 КИЛОГРАМИИдеален за макро употреба со дигитални камериЛесен за употреба и многу преносниПрилагодливи камера планината аголПрилагодливи камера нозеСветлината пластична телоПогоден За Камера, видео камера и dslr фото & SLRГолемина : Прибл.156 x 51 x 17mm (L*W*T)Боја : Црна1 x Мини Преносни Tripod

BGN 9.00 9.57

PULUZ Heavy Duty Видео Камери Aluminum Alloy Tripod with Fluid Drag tripod Head for Canon, Sony, Nikon DSLR SLR Camera

1 Направени од високо квалитетни алуминиумски легури.2 Течност амортизацијата главата систем за непречено ротирате и навалување за снимање.3...

BGN 264.00 433.60

250-400 мм длиннофокусный обектив скоба комплект за наблюдение на птици по-дълги Быстроразъемная плоча, дълга Котвата употреба приплъзване

Ние прифаќаме трговија на големо наредби Ве молиме контактирајте не за понуда, доколку сте купување на повеќе предмети или имате било qeustions за prodcuts...

BGN 60.00

Selens три hotshoe чадър на притежателя, отточна тръба на шарнирна връзка светлина щанд скоба всички метални 1to3 гореща обувка за светкавица speedlite speedlight

Selens три hotshoe чадор држач Вртливата Светлина Стојат Заградата сите металниПакетот Вклучува : 1 × три топла чевли чадор држачОваа флеш планината заградата е дизајниран со 3 независни прилагодливи топла чевли и чадор држи Дупки...

BGN 14.08

CENINE Jam регулируема закопчалка музикален клип на Gopro Hero4 Session 4 3 за Xiaomi Yi Action Camera SJ4000 SJ5000 аксесоари

1x На Jam Music планината(Камерата не е вклучена)1.Тоа може да се направи во три различни должини и 360 ° ротирачки дизајн, да ви донесе многу флексибилни снимање искуство.2.На Џем може да се монтира на гитара вратило, тапан круг, тастатури, месинг инструменти, како и други музички инструменти што стојат микрофон3.Во прилог на музички изведби, тоа исто така може да се дефинира за да се дијаметар помал од 3.3 cm на други предмети, но, исто така, уживаат голема accoutrements на други активности.4.Должина 26cm5.Клипот до 3.3 cm во дијаметар6.Материјал : ABS пластика + алуминиумски7.Се применува за Gopro .xiaoyi.sjcam.AEE

BGN 36.00 45.20

KOLIVAR QZSD Q620 професионален DSLR камера на статив + панорамна корона стабилна тежка поставка за камера за един обектив за телефотография записващо устройство

QZSD Q620 Професионални dslr фото Видео Камера Tripod + Панорамска Глава Стабилна Тешки Камерата се Залагаме за Telephoto Леќа Рекордер видео камера Карактеристики : Материјал : Алуминиум легура Max...

BGN 190.00 292.80

Преносима камера монопод Sandbeach трева почвата стабилизатор на фиксирани на стена Стойка държач пластмаса за камери Gopro xiaomi yi sj

Карактеристики : Не може да се Отстранува конектор.Плажа, почвата, трева фиксна стапка.Спецификации : Материјал : пластикаНе се вклучуваат камера и други додатоци Поддршка : Ние нудиме целосна поддршка за сите наши производи!Ве молиме да се чувствуваат слободни да ја пораката со било какви прашања или прашања може да имате и ние ќе ви одговори што е можно поскоро...

BGN 5.00 5.31

SIRUI P-326 мини преносим статив от въглеродни влакна монопод за Iphone Sumsang цифров фотоапарат, статив за Canon, Nikon, Sony, за да Gropo

Детали За Производот НасловDHL Бесплатен Превозот Sirui P326 Monopod Професионални Карбонски Влакна Преносни Selfie Tripod 6 Одделението За Canon Nikon, Sony SLR Камера Max вчитување 10kgСпецификација За ПроизводБренд : SiruiTripod тип : Професионални Monopod без ball HeadМодел : P326Материјал : Јаглерод ВлакнаДел : 6Макс висина : 1540mmMin висина : 380mmТежина : 0.43 kgМакс мечка : 10 KGПакет : Yes (да) ЗА P СЕРИЈА За крајна стабилност, ништо друго туку tripod ќе се направи...

BGN 197.25

DJI OSMO статив плосък скоба за DJI Osmo (+) / OSMO Mobile 4K Handheld Camera Gimbal / Stablizer аксесоари

Главната функција, ќе се користат за да се поправат OSMO или камера, стабилизација и антисе тресат функција и OSMO службен опремени со tripod слични...

BGN 25.41

GoPro аксесоари обрат велосипед велосипед, мотоциклет волана монтиране на скоба адаптер за монтиране на статив, за Gopro Hero 5 4 3+ SJCAM камери

Карактеристики : *Изработени од алуминиумска легура, со висок квалитет и лесен Одговара за Справи со Бар за 30мм32милиметри...

BGN 113.00 123.02

1/4-20 статив закопчалка на винт за светкавица на фотоапарат горещ студен сапата адаптер за камера алуминий метал 1/4 винт адаптер черен

Функција : Материјал : Елоксирани Алуминиумски МеталБоја : ЦрнаОвој адаптер дозволи уредите со стандарден 1 / 4" завртка дупка да биде инсталиран на флеш топла чевли слот...

BGN 1.00 1.63

Быстроразъемный адаптер за Manfrotto 200 PL-14

100% нови, високо квалитетни 1 / 4 метал одредување завртка (приклучат на камера), трајни гумена подлога за да се запре скапи седиште нема завртка на полукружна прстен, отстранете / закачите брзо од камерата на Нова општа намена со голема брзина камера плоча царинење, планината оваа камера лесно на tripod со оваа голема брзина царинење плоча, компатибилен Manfrotto 200 PL14 Ова брзо царинење плоча камера места вашата камера во најдобар снимање агол и е безбедно и правилно да се зезнав вашиот tripod correctly100% нови, високо квалитетни1 / 4 метал одредување завртка (приклучат на камера), трајни гумена подлога за да се запре скапи седиштеНема завртка на полукружна прстен, отстранете / закачите брзо од камератаНова општа намена со голема брзина камера плоча царинење, планината оваа камера лесно на tripod со оваа голема брзина царинење плоча, компатибилен Manfrotto 200 PL14Ова брзо царинење плоча камера места вашата камера во најдобар снимање агол и е безбедно и правилно да се зезнав вашиот tripod правилноБоја : ЦрнаМатеријал : алуминиумскиНадворешни димензии : прибл...

BGN 14.00 14.29

WEIFENG WT3110A статив с 3-лентов поставка за главата светлина Nikon D7000 D80 D90 D3100 DSLR фотоапарат Sony NEX-5N Canon 650D 60D 600D WT-3110A

WEIFENG WT3110 A Tripod Со 3Начин Главата Светлина се Залагаме за Nikon D7000 D80 D90 D3100 dslr фото Sony NEX5 N Канон 650 D 60 D 600 D WT3110 AДобиете овој пренослив, лесни и достапни tripod со 3начин главаФункции : Tripod + 3Начин Главата Продолжи да 1020mm Изграденаво балон ниво 360° хоризонтална и 90° вертикална вртливата со 3начин глава 4делови алуминиум нозе Брзо ослободување нога заклучување Не се лизга гумени нозе Зафат за прилагодување на главата позиција Лесен и пренослив Брзо ослободување главата за лесно поврзување со камера или видео камера Компатибилен со сите Камери и Camcorders Доаѓа со носи торба Идеален за надворешна употреба, патување и тајмерот пукаСпецификација : Материјал : Алуминиум Легура & Пластични Max...

BGN 25.58

OEM Car Twist Lock издънка планина + 1 инч кратко ръка с универсален държач за мобилен телефон X-Grip за смартфон за определяне на ram памет

OEM пресврт заклучување вшмукување чаша база, двоен приклучок систем и универзална пролет натоварени XЗафат држачот за мобилни телефони...

BGN 39.92

Статив за монтиране адаптер за Статив, монопод за монтиране адаптер за Gopro Hero 4 3+ 3 2 аксесоари за Gopro SJCAM

Карактеристики : *Овој адаптер се поврзува на вашиот Gopro камера за да monopod или tripod брзо и без грешка Можете да го користите овој адаптер на било екстремни активност ви се допаѓа, без да се грижиш за својата издржливост...

BGN 2.08

Гореща продажба на камерата притежава мобилен телефон статив, монопод нов мобилен телефон за iPhone 6S 6 5 SE за Samsung S6 S7

Она што Ќе Добиете : 1 x Универзални Завртка Порта Телефон Камера Extender Стапка (Нема мало кутија или на било која опрема)

BGN 3.97

VCT-668 Yunteng нов професионален Гъвкав статив за цифров огледално-рефлексен фотоапарат с топка глава чанта за носене

Yunteng Нови VCT668 Професионален Флексибилен Tripod Да Monopod за Дигитални SLR Камера со Топката Главата Носи ТорбаTripod + 3димензионални Амортизацијата Главата КомплетПродолжи да 1460mmВграденво балон ниво360 хоризонтална и 90 вертикална вртливата Топката главатаКонтрола за прилагодување на главата позиција4делови алуминиум нозеОпрема управувана центар колонаБрзо ослободување нога кодотНе се лизга гумени нозеЛесен и преносливМонтажни брзо ослободување плоча за брзо поврзување со камера или видео камера1 / 4? машки конец компатибилен со сите Камери и CamcordersДоаѓа со торба за носењеИдеален за надворешна употреба, патување и тајмерот пукаСпецификација : Материјал : Алуминиум Легура & ПластикаMax...

BGN 64.00 67.20

3шт 3/8 инча аксесоари за фотография противоскользящий гума статив Спайк за Gitzo Benro Статив, монопод с капак

3pcs 3 / 8 инчи фотографија додатоци Антилизга Гумени tripod скок за Gitzo Benro Tripod Monopod со МаскаОбјектот карактеристики : Нерѓосувачки челик материјал за да додадете дополнителни stabilities и заштитаСтандард 3 / 8" машки навој да се компатибилна со речиси сите видови на tripods и monopodsМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликДимензии : Должина : 3.5 смЗавртка : 3 / 8"16Објектот Се Вклучени : 3x 3 / 8" нога скок3x Гумени Капак1.Ние ќе брод од вашиот производ во 17 дена (според количината) откако ќе го завршите плаќање2.Испорака метод : Кина пост / Aliexpress стандард за испорака / Шун ќе Економски Воздух Mail / Epacket / eЕМС / EMS / DHL.3.Ве молиме да се забележи дека поради разликите во сопствени расчистување пати и превозот време, пакетотвреме на испорака се различни.4.Ве молиме контактирајте со нас ако вашиот пакет имаат проблем со превозот.1.Плаќањето мора да се изврши во рок од 30 дена по ред создадени, ако цел не е платен по 3 дена,ќе бидат затворени.2.Ако вие не може да направи плаќање за нов ред,ве молиме почекајте неколку минути, или контактирајте со нас,ниеќе ви помогне да ги проверите дали постои било каков проблем на нов поредок.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерските провизии,давачки и даноци за увоз во вашата земја.1.Вашиот почетокот на потврда ќе бидат високо appreciately по добивањето на вашиот пакет.2.Ви благодарам многу за шопинг во нашата продавница и да даде толку многу поддршка на нас.Вашето мислење е многуважно за нас.3.ако не сте задоволни со нашата производот и нашите услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации, ние ќенавистина го цениме за вашата добрина.4.ако сте проблем со пакетот и време на испорака.Ве молиме контактирајте со нас пред да се отвориспорот.1.Објектот се оправдани ослободени од дефекти за 3 месеци од податоците на понудата.2.Ако стоки обезбедени за да ви се оштетени на испорака,треба да го известите на пораки во рамките15days3.По одобрување, вие сте одговорни за враќање на предмети во оригиналното пакување од Локалните воздух илилокалните поштата.4.Откако примање стока во оригиналното пакување,ние ќе рефундирање на 100% ...

BGN 12.78

SmallRig Cool Cheese Bar с резбови отвори 1/4 и 3/8 за Lilliput Fa1011, fa1013,669hb,669gl, 869gl & Coollcd 619ah, 819ah - 1091

Small Rig Сирење Бар со 1 / 4 Инчи и 3 / 8 Инчи Завртка Дупка 1091 е опремен со индустриски стандард 1 / 4"20 и 3 / 8"16 навој дупки, кои го прават тоа можно да се качи на било 1 / 4"20 и 3 / 8"16 додатоци...

BGN 17.00 19.20

За аксесоари GoPro 360 градуса завъртане на поставка спортен мотор за монтиране на кормилото за GoPro HERO5 HERO4 Session HERO 5 4 3 2 1 SJ4000

Карактеристики1 Сосема нов и висок квалитет.2 Лесен и пренослив3 Совршен за стегање вашата камера за радијатор капа (и метални и пластични капаци) на karts.4...

BGN 5.00 6.22

Sirui P-324 Monopod професионален преносим статив от въглеродни влакна 4 части и чанта за носене максимална зареждане на EMS

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТНасловDHL Бесплатен Превозот Sirui P324 Monopod Професионални Карбонски Влакна Преносни Selfie Tripod 4 Дел За Canon Nikon, Sony SLR Камера Носи Торба Max вчитување 10kgСпецификација За ПроизводБренд : SiruiTripod тип : Професионални Monopod без ball HeadМодел : P324Материјал : Јаглерод ВлакнаДел : 4Макс висина : 1700mmMin висина : 560mmТежина : 0.60 kgМакс мечка : 10 KGПакет : ДаЗА P СЕРИЈА За крајна стабилност, ништо друго туку tripod ќе се направи...

BGN 214.85

2017 нов Zomei Q111 професионален статив преносим Pro алуминиев статив, стойка за фотоапарат с 3-лентов Панорамирующей глава за цифровия огледално-рефлексен фотоапарат

Направен од висок квалитет на алуминиум Max дијаметар е за 25mm многу стабилен.3Начин Вртливата Течност Главата со Arca Швајцарската компатибилен менгеме лесно да се стави на и исклучување...

BGN 95.98

F07466 стативи за монтиране адаптер + регулиране на дълъг винт на капака за по спортна камера за GoPro HD Hero Камера

Важно Informaiton за Секоја Вредност Клиенти : За Продажба на Шпицот на Сезоната, некои Логистичка може да го одложи за неколку дена...

BGN 2.00