• Ново
S610 26+21 предната Четка за чистачки и 12A на задната Четка за чистачки за MITSUBISHI ENDEAVOR (2004-2011), 12A задната четка за чистачки

S610 26+21 предната Четка за чистачки и 12A на задната Четка за чистачки за MITSUBISHI ENDEAVOR (2004-2011), 12A задната четка за чистачки

BGN 15.98
BGN 13.00 -19 %

Сума
Налично за поръчка


Квалитет : А+ Одделение (Нашата продавница сите wiper е+ одделение pls се земе бесплатно да ред) ( Истакна : Сите за wiper ножеви имаат 3 одделение : A+ A B Оценки ) ве Молиме да ја Потврди големина кога ќе го поставите цел.Ви благодариме!
За МИЦУБИШИ ЗАФАТ
Година : 2004-2012
Возачот Големина : 26"(650 MM)
Патникот Големина : 21"(525 MM)
Задните Wiper Големина : 12 "(300ММ)
Производ Детали
Пред Wiper Шоу
Динамичен дизајн
Притисокот е повеќе униформа,Нула тест подобро,Блиску со стакло
Ленти Заштитник
процесот на производство и производ во согласност и флексибилни
Динамичен дизајн
Притисокот е повеќе униформа,Нула тест подобро,Блиску со стакло
Интерфејс Тока
основата е простор цинк легура интерфејс,материјал стабилна и цврста
Сите сезона перформанси
Безбедност Чистота Тишина
Задните Wiper Сечилото Шоу
Посебни пластични+Стаклени влакна скелет.Материјали(PBT+30%GF) се Прилагодат на различни средини
Изгради-во Висок Степен на Пролет Челик
Нерѓосувачки челик Seiko производство,Queching,Калење третман
Нашите гума е направен од 100% natual гума,со
С. P слој,itis уште флексибилен и да се работи со голема
се изврши ceunder Супер-Студена температура(-50 Степен)
и Супер Жешка температура (70 Степен).
Без разлика во поројниот дожд или снег времето.УВ доказ.киселина proog.
Анти-Оксидација.12 месеци гаранција живот
Natual Гума
Добра флексибилност Анти-корозија
Бидејќи потекло и година на автомобили се различни,
стакло стилови и големини може да се разликуваат.
Ве молиме бидете сигурни дека ќе го купи стакло стилови и големини.
(1"=25.4 MM или 25ММ)
Инсталација
Пред Wiper Сечилото
Packge
Пакување со високо квалитетен воздух Балон колона торба Нашата Компанија
Купување Упатство ПРЕД ЦЕЛ :
1.Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, plese контактирајте со нас за детали. 2.Нашата компанија е во близина на најголемиот авто делови на пазарот на Кина, па ние сме многу среќни да се најде било кој додаток или други производи што сакате. ПЛАЌАЊЕ : 1.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние прифаќаме Alipay. 2.Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во alipay, ако не информира нас. ПРЕВОЗОТ : 1.Предмети се испраќаат само по уплата. 2.Ние брод објектот преку EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ или Воздухопловната. 3.Бесплатен превозот : a. Бесплатен превозот за да одберете земји. Ве молиме проверете ги превозот и пакување листа за детали. б. За испорачување непречено и брзо. Ние можеме да брод на објекти преку други курир. Одлуката на нас е финалето. 4.Испорака време.UPS-от, DHL, FEDEX и TNT express превозот обично се 3-5 работни дена во зависност од земјата доставени до. б.EMS изразат испорака обично трае 5-8 работни дена во зависност од земјата доставени до. в. HK регистрирани воздухопловната : Како и обично, на брод во Азија, Западот Евра, Северна Америка околу 7-15 работни дена. Брод во Јужна Америка, Средниот Исток, Источна Евра, Африка околу 15-30 работни дена. г.Тоа ќе потрае 1-2 работни дена за превозот во Кина. 5.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.

Всичко за продукта

Дължина На Продукта:
LHD, RHD
специални характеристики:
избършете дъжд и водата в задния ветровом стъкло
Хъс-Година:
2005,2004,2007,2006,2010,2011,2008
Името На Модела:
S610 12A
търговска марка:
ДЖОЙВЬЮ
Модел На Мицубиши:
Стремеж
Вид На Материала:
каучук, Желязо и пластмаса
Широчина На Елемента:
5cm
Височина На Продукта:
5cm
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
За Марки Автомобили / Модели:
Mitsubishi
Тегло На Продукта:
0.15kg
РАЗМЕРЪТ НА ЗАДНА ЧИСТАЧКИ:
12 (инч)
Година:
2004-2011
Марка На Автомобила:
за MITSUBISHI ENDEAVOR (2004-2011)
ПРЕДЕН РАЗМЕР НА СЧИЩАТЕЛЯ:
26+21 (инч)

Подобни продукти в категория

Група От Силиконов Каучук Предната И Задната Част На Четка За Чистачки Audi A1 Хетчбек 2010 Г. Съобщение, Чистачките Автоаксесоари И Авточасти

Fitment : За Ауди А1 HatchbackГодина : 2010 НавамуВозачот Големина : 24inch(60m)Патникот Големина : 16inch(40cm)Задните Wiper Големина на Ножот : 14inch(36cm)Меѓународни Големина На : Производот Се ПокажеГрупа Силиконска Гума Предните И Задните Wiper Ножот За Ауди А1 Hatchback 2010 Година Наваму,Ветробранското Стакло Wiper Автомобил Додатоци Авто ДеловиНашите Производи : Пакет : Вашиот поволни коментар : Времето за испорака е познато како што е подолуЗемјата Прибл.Време на испорака сад 815 работни дена Велика Британија / Австралија 1021 работни дена Канада / Европа / Русија / Шпанија Нормално,1421 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Јужна Азија / Блискиот Исток Нормално,1421 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Бразил / Јужна Америка Нормално,1421 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција2...

BGN 22.00 31.98

BROSHOO Car Rear Wiper Blade нож задния лост чистачки за Пежо 308 Hatchback (2007 и нататък) 295 мм Автостайлинг

Имаме сопствен wiper factorys може да обезбеди речиси сите модел на автомобил wiper ножеви.Ние ќе љубезно им помогне да го избере најдобриот wiper за вас, кои се вклопуваат во вашиот автомобил.Вие исто така може да се пријавите на нашата веб продавница за повеќе производи : Ви благодарам многуВЕСТИ : Вести 1 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $20, ние автоматски ќе ви испрати подарок...

BGN 14.00 15.84

Нова предна броня омыватель фарове Капак за BMW X1 E84 2009 2010 2011 2012 51112993585 51112993586

Предниот Браник Светлата за Миење Покрие Капа Состојба : 100% Нови За BMW X1 E84 2009 2010 2011 2012 OEM : 51112993585 51112993586 Материјал : Висок Квалитет ABS+PC Забелешка : Проверете ги Вашите Светла за Миење Покрие Капа за Да се ОбезбедиНие прифаќаме Alipay исплати само...

BGN 39.98

Bexceed на предното стъкло на превозното средство е плоска четка за чистачки за Peugeot 4007. 1 чифт(24+20) 2007~2012

24"+20" Висок Квалитет Bexceed на Автомобил шофершајбната Рамен wiper ножот за Peugeot 4007За : Peugeot 4007Годишен : 2007~2012Големина : 24" / 600mm+20" / 500mmПакување : 1 парНие сме сите видови за Peugeot на wiper ножот .Ако ви треба !

BGN 28.64

XYWPER четки чистачки за Peugeot Partner 3 2008 2009-до момента 26и 16автомобилни аксесоари, меки гумени автомобилни чистачки на предното стъкло

Нашата продавница нуди на сите модели на глобалната пред wiper Ако треба, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе искрено ви послужи.Ви благодариме што не знаат што wiper сечилото е погоден за вашето возило? Кликнете на автомобил подолу за да го најдете вистинското wiper сечилото : Возилото Модел : За Peugeot Partner 3Модел Година : 20082009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017Ножеви Тип : Одговара Push Копчето ГрбНожеви Големина : 26 "&16"стакло wiper автомобил wiper Меѓународни Wiper Големина на : Детали За Производот : Бесплатен Подарок : Крпа1、Висок квалитет wiper ножеви со долгата употреба живот 2、PBT суровини,природни гума и нерѓосувачки челик спринт во внатрешноста 3、Рамен и елегантен пролет ленти wiper ножеви...

BGN 19.00 36.48

2 бр. / лот автомобилни чистачки на предното стъкло на острието U-тип универсална за Volkswagen Amarok (2010-2012), размер 24+22

Компатибилност : За "Фолксваген" Amarok (20102012 Година),Големина На 24"+22" Пакетот Вклучува : Wiper Сечилото 24" *1 Wiper Сечилото 22" *1Карактеристики : Што е направен од висок квалитет на гума и високојаглероден челик, кој е отпорен на притисок од надворешната средина, како и ултравиолетови зраци, Озон, екстра висока и ниска температура, па како да се прошири wiper сечилото живот и перформанси...

BGN 22.72

Cawanerl за Toyota Alphard 2010-2017 Car Rubber Rear Windscreen Wiper Blade Auto Back Window Wiper 16 400mm

Карактеристики на производот : Состојба : 100% нов Должина : 16" / 400mm Боја : Црна Материјал : Мека Гума + Пластични + Челични лимови Компатибилен : За Тојота Alphard 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 Пакет : 1 x Задните Wiper Сечилото Внимание : ве Молиме проверете ја вашата задните wiper сечилото заеднички видот и должината пред да го купите тоа Како да го инсталирате : 1.Се осигура дека на површината од кои производот е да се примени е чиста, сува и слободен од сите ail, маснотии и восок...

BGN 12.00 18.06

Заден лост чистачки с нож за Skoda Roomster / Praktik (2006-Onwards) 1бр 13 330 mm, заден лост чистачки и задните четки за чистачки

Одговара за : "Шкода" Roomster / "Шкода" PraktikГодина : 2006 Година > НавамуЗадните Wiper Големина на Ножот : 13" / 33 CMЗАДНИТЕ WIPER + РАКАЗошто TRIPLwiper ножеви?TRIPLобезбедува технологија и квалитет wiper baldes да им помогне на возачот да се види јасно ивози безбедно во сите временски услови, повеќе од 10 години !ПО TRIPLwiper ножеви!!МНОГУ ВАЖНО1...

BGN 12.00 15.46

Четка за чистачки за Fiat Bravo 2007 Onwards 24+18 Wiper Blade аксесоари за автомобилни автомобилни чистачки от естествен каучук

Wiper Ножот За Фиат Браво 2007 Година Наваму 24"+18" Wiper Сечилото Додатоци За Авто Автомобил е Природна Гума СтаклоФИТИНГ ПОЗИЦИЈА : Делови за пред прозорците на автомобилотСостојба : НОВАПроизводот Број : 24"+18"Испорака : 1 сет (2 Парчиња)Способен ДА : ЗА Фиат БравоМодел Година : 2007 НАВАМУВе молиме споредете ги вашите делови со фотографирање пред да купите некој објект!!!Услуга : 1, ве Молиме контактирајте со нас директно од Aliexpress со "Разговор сега" ;2, Ако ние не сме на интернет, тоа ќе бидат високо ценети за да го добиете вашиот вид email;Било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на Бизнис Време.ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИ :

BGN 19.18

HODEE за Volvo XC90 задната Четка за чистачки за VOLVO XC90 ПЕРИОДА 2003-2006 OE:30649040

Fitment: VOLVO XC90 20032006 OE : 30649040Пакување Inclulding : 1 Buc Задните Wiper Сечилото Спецификација : Пролет : Нерѓосувачки пролет, Сол спреј тестирање за 240 часа Материјал : 70%PBT +30% Fiberglass, Силна рамка површина слој да се спротивстави на УВ Сечилото : 304 H челик и природни rubbe р.

BGN 6.40

Четка за чистачки за SEAT TOLEDO 4 (2012-Onwards) 1 компл. 24+16

Одговара за : СЕДИШТЕ ТоледоГодина : 2012 > НавамуВозачот Големина : 24" / 60СМПатникот Големина : 16" / 40 CMТЕНОК PUSH КОПЧЕТО ТИПЗошто TRIPLwiper ножеви?TRIPLобезбедува технологија и квалитет wiper baldes да им помогне на возачот да се види јасно ивози безбедно во сите временски услови, повеќе од 10 години !ПО TRIPLwiper ножеви!!МНОГУ ВАЖНО1...

BGN 23.00 28.94

S610 22+20 предната Четка за чистачки и 14F задната Четка за чистачки BENZ CITAN (2012 -), 14 задната четка за чистачки за CITAN

Квалитет : А+ Одделение (Нашата продавница сите wiper е+ одделение pls се земе бесплатно да ред) ( Истакна : Сите за wiper ножеви имаат 3 одделение : A+ A B Оценки ) ве Молиме да ја Потврди големина кога ќе го поставите цел.Ви благодариме!За БЕНЦ CITANГодина : 2012НАВАМУВозачот Големина : 22"(550 MM)Патникот Големина : 20"(500 MM)Задните Wiper Големина : 14"(350 MM)Производ ДеталиПред Wiper ШоуДинамичен дизајнПритисокот е повеќе униформа,Нула тест подобро,Блиску со стаклоЛенти Заштитникпроцесот на производство и производ во согласност и флексибилниДинамичен дизајнПритисокот е повеќе униформа,Нула тест подобро,Блиску со стаклоИнтерфејс Токаосновата е простор цинк легура интерфејс,материјал стабилна и цврстаСите сезона перформансиБезбедност Чистота ТишинаЗадните Wiper Сечилото ШоуПосебни пластични+Стаклени влакна скелет.Материјали(PBT+30%GF) се Прилагодат на различни срединиИзградиво Висок Степен на Пролет ЧеликНерѓосувачки челик Seiko производство,Queching,Калење третманНашите гума е направен од 100% natual гума,соС...

BGN 13.00 15.98

Kction четка за чистачки в автомобилни стеклоочистителях за Mercedes Benz Vito W447,(2014+),18+28,естествен каучук

KCTION wiper нож во Автомобил ветробранското стакло Стакло За Мерцедес Бенц Вито W447,(2014+),18"+28", Природна гума, Bracketless, Автомобил ДодатоциБоја : balckСпецификација на производот : Две парчињаПрименливи модели : Мерцедес Бенц Вито W447,(2014+),18"+28"Посебна функција : highdefinition, трајниТука е конверзија од инчи да сантиметри : Совршено Пакување(Пратката од Кина) : Совршено Пакување(Пратката од Русија) :

BGN 27.00 46.86

2 бр. / лот автомобилни чистачки на предното стъкло на острието U-тип универсална за Infiniti QX80 (2013-), размер: 24+19

Компатибилност : За Infiniti QX80 (20132016),големина : 24"+19" Пакетот Вклучува : Wiper Сечилото 24" *1 Wiper Сечилото 19"*1Карактеристики : Што е направен од висок квалитет на гума и високојаглероден челик, кој е отпорен на притисок од надворешната средина, како и ултравиолетови зраци, Озон, екстра висока и ниска температура, па како да се прошири wiper сечилото живот и перформанси...

BGN 22.72

Cawanerl 16 400mm Car Rubber Rear Windscreen Wiper Blade Auto Back Window Wiper за Toyota Yaris Verso mk2 1999-2005

Карактеристики на производот : Состојба : 100% нов Должина : 16" / 400mm Боја : Црна Материјал : Мека Гума + Пластични + Челични лимови Компатибилен : За Toyota Yaris Verso МК 2 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 Пакет : 1 x Задните Wiper Сечилото Внимание : ве Молиме проверете ја вашата задните wiper сечилото заеднички видот и должината пред да го купите тоа Како да го инсталирате : 1.Се осигура дека на површината од кои производот е да се примени е чиста, сува и слободен од сите ail, маснотии и восок...

BGN 12.00 17.90

Задната част на Четка за чистачки за Citroen C3 MK2 хетчбек (2009-напред) 1бр 12 300 мм, задни дискове и задни чистачки, четки за чистачки

Одговара за : Citroen C3 HatchbackГодина : 2009 > НавамуЗадните Wiper Сечилото Големина : 12" / 30 CMЗАДНИТЕ WIPER + РАКАЗошто TRIPLwiper ножеви?TRIPLобезбедува технологија и квалитет wiper baldes да им помогне на возачот да се види јасно ивози безбедно во сите временски услови, повеќе од 10 години !ПО TRIPLwiper ножеви!!МНОГУ ВАЖНО1...

BGN 13.00 15.97

аксесоари за автомобили търговия на Едро с нов десен страничен омыватель на фаровете дюзи телескопичен цилиндър за Mercedes W221 W216 2218601447

Ако не сте сигурни дали овој производ е погоден за вашиот автомобил, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им служи за вас.Модел Enigne CC KW Цилиндар Тип Година МЕРЦЕДЕС BENZ SКЛАСА (W221) 2005 / 10 SКЛАСА (W221) S 350 (221.056, 221.156) M 272.965 3498 200 6 Салон 2005 SКЛАСА (W221) S 400 Хибрид 3498 220 6 Салон 20092013 SКЛАСА (W221) S 400 Хибрид (221.095, 221.195) M 272.974 3498 205 6 Салон 2009 SКЛАСА (W221) S 500 CGI (221.073, 221.173) М 278.932 4663 320 8 Салон 2011 SКЛАСА (W221) S 600 5513 368 12 Салон 20052007 SКЛАСА (W221) S 600 (221.176) M 275.953 5513 380 12 Салон 2005 SКЛАСА (W221) S 63 AMG (221.074, 221.174) M 157.980 5461 400 8 Салон 2011 SКЛАСА (W221) S 63 AMG (221.074, 221.174) M 157.980 5461 420 8 Салон 2012ПРЕВОЗОТ 1...

BGN 65.00 68.64

QEEPEI Четка за чистачки за LAND ROVER Range ROVER 3 L322 2002-2012 26+26 автомобилни аксесоари, гумени чистачки на предното стъкло

QEEPEI Wiper Ножот За LAND ROVER Range Rover III L322 20022012 26"+26" Автомобил Додатоци Гума Шофершајбната ветробранското стакло WiperФункција : Висок квалитет wiper ножеви со метална база.PBT суровини; Природна гума и нерѓосувачки челик спринт во внатрешноста.Станот и елегантен пролет ленти wiper ножеви .Користејќи ја истата технологија како Европа премиум автомобил производители .100% OE дизајн, овие wiper ножеви може да го замени вашиот wiper сечилото директно и одговараат совршено[xlmodel][производи][33466[xlmodel][фото][0000]

BGN 35.18

Toocene Четки Чистачки За Lada Granta 2012- Двойка 24+16 Професия Силиконов Каучук Whidscreen Auto Автомобилни Аксесоари

Меѓународни wiper големина на : За Lada Granta 20112013 24"+16"Возачот Големина : 24 инченПатникот Големина : 16 инченДетали За Производот : Производ Phopo : Внимание : 1,за Да се избегне купување на погрешен стакло, Купувачите треба да се обрне внимание на автомобил година и фотографии во опис пред ставање ред...

BGN 22.00 26.98

HODEE за Volvo V50 задната Четка за чистачки за VOLVO V50 2004-2012 OE:31250094

Fitment: VOLVO V50 20042012 OE : 31250094Пакување Inclulding : 1 Buc Задните Wiper Сечилото Спецификација : Пролет : Нерѓосувачки пролет, Сол спреј тестирање за 240 часа Материјал : 70%PBT +30% Fiberglass, Силна рамка површина слој да се спротивстави на УВ Сечилото : 304 H челик и природни rubbe р.

BGN 6.40

Висококачествен Универсален автомобилен чистачките U-тип с мек натурален каучуком за Mazda 323, размер 21+19

Компатибилност : За Mazda 323,Големина 21"+19" Пакетот Вклучува : Wiper Сечилото 21" *1 Wiper Сечилото 19 *1 Карактеристики : Што е направен од висок квалитет на гума и високојаглероден челик, кој е отпорен на притисок од надворешната средина, како и ултравиолетови зраци, Озон, екстра висока и ниска температура, па како да се прошири wiper сечилото живот и перформанси...

BGN 21.76

3791010-0000/3791020-0000/3791050-2000/3791060-2000 Защелкивающееся устройство (4 броя в един пакет) за ZX komodo, GRANDTIGER

Објектот спецификитеItem Type Latching уредБренд Име KLORY БРЕНДОбјектот Должина од 30 смОбјектот Ширина 20cmОбјектот Висина 20 смТочка 1 кг ТежинаАПЛИКАЦИЈАТА ZX авто деловиДЕЛ БРОЈ 37910100000 37910200000 37910500000 37910600000Пакување & ИспоракаПакување детали : секој производ ќе бидат спакувани во поединечни кутија со етикетата на сите информации (како дел број, скратено име на англиски или шпански или руски и арапски и Кинески) на тоа, и кутии кои ќе бидат спакувани во картонска, krabičkách ќе бидат спакувани во дрвени случаи...

BGN 40.00