• Ново
Oge Предната И Задната Част На Четка За Чистачки За Suzuki Vitara 2015 2017 Предното Стъкло, Каучук Автоаксесоари

Oge Предната И Задната Част На Четка За Чистачки За Suzuki Vitara 2015 2017 Предното Стъкло, Каучук Автоаксесоари

BGN 30.38
BGN 21.00 -31 %

Сума
Налично за поръчка


Автомобил Направи : За Suzuki Vitara
Година : 2015-2017
Пред Големина : 24" & 16"
Задниот Дел На Ножот Големина : 10"

Oge Refills користи напредна технологија, лента површината се справи со три посебни третман (SP-флуор мазива, обложување третман, N-chlorinated), high-definition, тивко, се носат.

Всичко за продукта

Дължина На Продукта:
Front Wiper, Front And Rear Wiper
Тегло На Продукта:
0.3kg
специални характеристики:
почистете предното стъкло
Широчина На Елемента:
24inch
За Марки Автомобили / Модели:
Suzuki
Вид На Материала:
Пластмасови суровини PBT, естествен каучук
Гранд Витара-Годината На Производство:
2015
Сертифициране На Входящи Тестове:
ROHS
Година:
2017 година
Името На Модела:
F03/B1-25
Височина На Продукта:
16inch
търговска марка:
ОГЭ
Модел Suzuki:
Гранд Витара
Качество:
Високо качество
Размер четки за предни чистачки:
24+16
Размер На Диска Задна Чистачки:
10
Автомобили:
за suzuki
За година:
2015 2016 2017
Марка На Автомобила:
За Suzuki Vitara

Подобни продукти в категория

Безплатна доставка на автомобили четка за чистачки за Nissan X-Trail размер 16 24 мека гумена четка за чистачки 2 бр. / чифт дефлекторное прозорец

Опис На Производот : Производ : Wiper ножевиКвалитет : А+ Одделение (Нашата продавница сите wiper е+ одделение pls се земе бесплатно да ред)( Истакна : Сите за wiper ножеви имаат 3 одделение : A+ A B Оценки )За Nissan XTrailГолемина : 24" 16"Ве молиме Потврди големината кога ќе го поставите цел.Ви благодариме!Меѓународни weper големина на : 14"=350 MM 16"=400 MM 18"=450 ММ 19"=475 MM 20"=500 MM21"=525 MM 22"=550 MM 24"=600 MM 26"=650 MM 28"=700 ММДетали за производот : Инсталација метод

BGN 20.00 23.33

Задната част на Четка за чистачки за Porsche Macan (2014-напред) 1бр 16 400 мм, автомобилни задна чистачка,задни чистачки на предното стъкло чистачки

Одговара за : Порше MacanГодина : 2014 > НавамуЗадните Wiper Сечилото Големина : 16" / 40 CMТоа е задните wiper сечилото само, НЕ вклучувајќи ги АРМЗошто TRIPLwiper ножеви?TRIPLобезбедува технологија и квалитет wiper baldes да им помогне на возачот да се види јасно ивози безбедно во сите временски услови, повеќе од 10 години !ПО TRIPLwiper ножеви!!МНОГУ ВАЖНО1...

BGN 14.00 17.62

Четка за чистачки Audi SQ5 (2012-Onwards) 1 компл. 24+20

Одговара за : Audi SQ5Година : 2012 > НавамуВозачот Големина : 24" / 60СМПатникот Големина : 20" / 50 CMЗошто TRIPLwiper ножеви?TRIPLобезбедува технологија и квалитет wiper baldes да им помогне на возачот да се види јасно ивози безбедно во сите временски услови, повеќе од 10 години !ПО TRIPLwiper ножеви!!МНОГУ ВАЖНО1...

BGN 23.00 29.65

SKTOO за Chrysler 300C Sebring предното челно стъкло с воден улей на кутията чистачки распылительная един пулверизатор спрей дюзи cool Wei(двойна дупка)

Fitment : За Jeep Compass 2007 2010За RAM меморија 1500 2011 2012За RAM меморија 2500 2011 2012За Dodge Просек 2008 2011За Dodge Полначот 2006 2010За Dodge Durango 2004 2009 ГодинаЗа Dodge Гранд Караван 2008 2013За Dodge H100 2012 2013За Dodge ПАТУВАЊЕ 2009 2012За Dodge МАГНУМ 2006 2008За Dodge РАМ 1500 ПИКАП 2009 2010За Dodge RAM меморија 2500 ПИКАП 2009 2010За Dodge RAM меморија 3500 ПИКАП 2009 2010За Chrysler 300 2006 2010За Chrysler PT Cruiser 2006 2010За Chrysler Градот & Земјата 2008 2013Specifacations : Материјал : ПластикаБоја : ЦрнаГолемина : 4.4x1.5x2.2cm / 1.73x0.59x0.87"Количина : 2 Компјутери / 1 Сет

BGN 12.00 16.00

Toocene Четки Чистачки За Lada Granta 2012- Двойка 24+16 Професия Силиконов Каучук Whidscreen Auto Автомобилни Аксесоари

Меѓународни wiper големина на : За Lada Granta 20112013 24"+16"Возачот Големина : 24 инченПатникот Големина : 16 инченДетали За Производот : Производ Phopo : Внимание : 1,за Да се избегне купување на погрешен стакло, Купувачите треба да се обрне внимание на автомобил година и фотографии во опис пред ставање ред...

BGN 22.00 26.98

HODEE за Volvo V50 задната Четка за чистачки за VOLVO V50 2004-2012 OE:31250094

Fitment: VOLVO V50 20042012 OE : 31250094Пакување Inclulding : 1 Buc Задните Wiper Сечилото Спецификација : Пролет : Нерѓосувачки пролет, Сол спреј тестирање за 240 часа Материјал : 70%PBT +30% Fiberglass, Силна рамка површина слој да се спротивстави на УВ Сечилото : 304 H челик и природни rubbe р.

BGN 6.40

Cawanerl за Toyota Alphard 2010-2017 Car Rubber Rear Windscreen Wiper Blade Auto Back Window Wiper 16 400mm

Карактеристики на производот : Состојба : 100% нов Должина : 16" / 400mm Боја : Црна Материјал : Мека Гума + Пластични + Челични лимови Компатибилен : За Тојота Alphard 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 Пакет : 1 x Задните Wiper Сечилото Внимание : ве Молиме проверете ја вашата задните wiper сечилото заеднички видот и должината пред да го купите тоа Како да го инсталирате : 1.Се осигура дека на површината од кои производот е да се примени е чиста, сува и слободен од сите ail, маснотии и восок...

BGN 12.00 18.06

KAWOO Car Rear Wiper Blade Blads Back Window Wipers Arm за Mitsubishi Lancer Hatch (2014-) 355mm Auto Windscreen Blade Стайлинг

KAWOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Сечилото Задниот Прозорец Стакло Рака За Мицубиши Lancer Насад(2014) 355mm Автоматски Бришачи Сечилото Стил

BGN 11.00 12.64

Toocene четки за чистачки за Alfa Romeo GTV 1995-2005 22+18 гумени Whidscreen Auto автомобилни аксесоари

Меѓународни wiper големина : За Алфа Ромео GTV 20112013 22"+18"Возачот Големина : 22 инчен Патникот Големина : 18 инчиДетали За Производот : Производ Phopo : Инсталација метод : Внимание : 1,за Да се избегне купување на погрешен стакло, Купувачите треба да се обрне внимание на автомобил година и фотографии во опис пред ставање ред...

BGN 20.00 25.62

Четка за чистачки за FIAT Panda 2013 г. 24+15 аксесоари за чистачките от естествен каучук Auto Car

Wiper Ножот За FIAT Panda 2013 година наваму 24"+15" Wiper Сечилото Додатоци За Авто Автомобил е Природна Гума СтаклоФИТИНГ ПОЗИЦИЈА : Делови за пред прозорците на автомобилотСостојба : НОВАПроизводот Број : 24"+15"Испорака : 1 сет (2 Парчиња)Способен ДА : ЗА Fiat PandaМодел Година : 2013 година НАВАМУВе молиме споредете ги вашите делови со фотографирање пред да купите некој објект!!!Услуга : 1, ве Молиме контактирајте со нас директно од Aliexpress со "Разговор сега" ;2, Ако ние не сме на интернет, тоа ќе бидат високо ценети за да го добиете вашиот вид email;Било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на Бизнис Време.ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИ :

BGN 19.18

Четка за чистачки на предното стъкло на превозното средство за Renault MEGANE 3 (2011+) , 16+24, естествен каучук, без скоби, на автомобилни аксесоари

Автомобил Шофершајбната Wiper Ножот За Рено MEGANE 3 (2011+) , 16"+24", Природна гума, Bracketless, Автомобил ДодатоциБоја : balckСпецификација на производот : Две парчињаПрименливи модели : "Рено" MEGANE 3 (2011+)Посебна функција : highdefinition, трајниТука е конверзија од инчи да сантиметри : Совршено Пакување(Пратката од Кина) : Совршено Пакување(Пратката од Русија) :

BGN 27.00 47.78

Cawanerl 16 400mm Car Rubber Rear Windscreen Wiper Blade Auto Back Window Wiper за Toyota Yaris Verso mk2 1999-2005

Карактеристики на производот : Состојба : 100% нов Должина : 16" / 400mm Боја : Црна Материјал : Мека Гума + Пластични + Челични лимови Компатибилен : За Toyota Yaris Verso МК 2 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 Пакет : 1 x Задните Wiper Сечилото Внимание : ве Молиме проверете ја вашата задните wiper сечилото заеднички видот и должината пред да го купите тоа Како да го инсталирате : 1.Се осигура дека на површината од кои производот е да се примени е чиста, сува и слободен од сите ail, маснотии и восок...

BGN 12.00 17.90

Размерът / видът на предните и задните четки чистачки за Cadillac CTS 2008 2009 2010 гумени чистачки на предното стъкло на автомобилни аксесоари

Меѓународни wiper големина на : За Кадилак BLS Вагон 2008 Година НавамуВозачот Големина : 23 инчиПатникот Големина : 23 инчиЗадните wiper големина : 12 инченДетали За Производот : Производ Phopo : Внимание : 1,за Да се избегне купување на погрешен стакло, Купувачите треба да се обрне внимание на автомобил година и фотографии во опис пред ставање ред...

BGN 10.00 11.18

Четка За Чистачки За Автомобили Fait Scudo, Idea, Freemont, Qubo, Fiorino, Croma, Grande Punto, Punto Evo, Panda, Fiat 500, Bravo,Ducato

Тука е конверзија од инчи да сантиметри : Големината на wiper за FIAT : Почитувани firend,ве молиме да се погледне во овие предлози : 1) ве Молиме проверете ја вашата wiper големина прво.2) Овој тип wiper има 7 различни кука.Тој ќе одговара за 99% wiper рака.3) Што треба вие да се промените wiper кука себе.4) Ние, исто така, поддршка на мали големо.5) Други модели на автомобили, ве молиме контактирајте со продавачот.6) на Овој тип wiper ќе го поддржува РусијаМагацин наскоро.100% Вистински шут : Show details : Тип 1 : (Uтип кука) Scudo 2007+ 20+28 Идејата 2004 до 2007 година 16+22 Freemont 2011+ 18+24Тип 2 : Croma 2005+ 17+24Тип 3 : Тип 4 : Гранде Punto 2005+ 15+26 Punto Evo 2009+ 15+26Тип 5 : Qubo 2008+ 19+26 Fiorino 2007+ 19+26Тип 6 : Панда 2012+ 15+24 Фиат 500 2007+ 14+24 Браво 2007+ 18+24 Ducato 2006+ 22+26 Doblo 2010+ 16+24Тип 7 : целата се прикаже : Производ инспекција извештајИзложба фото : Совршено Пакување(Пратката од Кина) : Совршено Пакување(Пратката од Русија) :

BGN 27.00 46.86

XYWPER четки чистачки за Peugeot Partner 3 2008 2009-до момента 26и 16автомобилни аксесоари, меки гумени автомобилни чистачки на предното стъкло

Нашата продавница нуди на сите модели на глобалната пред wiper Ако треба, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе искрено ви послужи.Ви благодариме што не знаат што wiper сечилото е погоден за вашето возило? Кликнете на автомобил подолу за да го најдете вистинското wiper сечилото : Возилото Модел : За Peugeot Partner 3Модел Година : 20082009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017Ножеви Тип : Одговара Push Копчето ГрбНожеви Големина : 26 "&16"стакло wiper автомобил wiper Меѓународни Wiper Големина на : Детали За Производот : Бесплатен Подарок : Крпа1、Висок квалитет wiper ножеви со долгата употреба живот 2、PBT суровини,природни гума и нерѓосувачки челик спринт во внатрешноста 3、Рамен и елегантен пролет ленти wiper ножеви...

BGN 19.00 36.48

KOSOO Auto Rear Car Wiper Blade For Hyundai Solaris, 280 мм 2012 година напред задното стъкло четки лост чистачки, аксесоари за автомобили

Почитувани купувачот : Вести 1 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $50, ние автоматски ќе ви испрати подарок...

BGN 11.00 12.48

Oge 12 Задни Лост Чистачки И Нож За Renault Clio 2 1998-2012 Предното Стъкло На Колата Автоаксесоари

ФункцијаВисок квалитет wiper ножеви со долгата употреба животPBT суровини; Природна гума и нерѓосувачки челик спринт во внатрешностаСтанот и елегантен пролет ленти wiper ножеви .Користејќи ја истата технологија како Европа премиум автомобил производители .100% OE дизајн, овие wiper ножеви може да го замени вашиот wiper сечилото директно и одговараат совршеноЗа Rnault Clio 219982012Големина : 12 инчен(30cm )Детали За Производот : Времето за испорака е познато како што е подолуЗемјата Прибл.Време на испорака сад 815 работни дена Велика Британија / Австралија 1021 работни дена Канада / Европа / Русија / Шпанија Нормално,1421 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Јужна Азија / Блискиот Исток Нормално,1421 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Бразил / Јужна Америка Нормално,1421 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција2...

BGN 24.00 31.98

BROSHOO Car Rear Wiper Blade нож задния лост чистачки за Пежо 308 Hatchback (2007 и нататък) 295 мм Автостайлинг

Имаме сопствен wiper factorys може да обезбеди речиси сите модел на автомобил wiper ножеви.Ние ќе љубезно им помогне да го избере најдобриот wiper за вас, кои се вклопуваат во вашиот автомобил.Вие исто така може да се пријавите на нашата веб продавница за повеќе производи : Ви благодарам многуВЕСТИ : Вести 1 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $20, ние автоматски ќе ви испрати подарок...

BGN 14.00 15.84

S610 22+20 предната Четка за чистачки и 14F задната Четка за чистачки BENZ CITAN (2012 -), 14 задната четка за чистачки за CITAN

Квалитет : А+ Одделение (Нашата продавница сите wiper е+ одделение pls се земе бесплатно да ред) ( Истакна : Сите за wiper ножеви имаат 3 одделение : A+ A B Оценки ) ве Молиме да ја Потврди големина кога ќе го поставите цел.Ви благодариме!За БЕНЦ CITANГодина : 2012НАВАМУВозачот Големина : 22"(550 MM)Патникот Големина : 20"(500 MM)Задните Wiper Големина : 14"(350 MM)Производ ДеталиПред Wiper ШоуДинамичен дизајнПритисокот е повеќе униформа,Нула тест подобро,Блиску со стаклоЛенти Заштитникпроцесот на производство и производ во согласност и флексибилниДинамичен дизајнПритисокот е повеќе униформа,Нула тест подобро,Блиску со стаклоИнтерфејс Токаосновата е простор цинк легура интерфејс,материјал стабилна и цврстаСите сезона перформансиБезбедност Чистота ТишинаЗадните Wiper Сечилото ШоуПосебни пластични+Стаклени влакна скелет.Материјали(PBT+30%GF) се Прилагодат на различни срединиИзградиво Висок Степен на Пролет ЧеликНерѓосувачки челик Seiko производство,Queching,Калење третманНашите гума е направен од 100% natual гума,соС...

BGN 13.00 15.98

Bexceed на предното стъкло на превозното средство е плоска Четка за чистачки за Пежо 406. 1 чифт(24+22) 1995~2004

Висок Квалитет Bexceed на Автомобил Шофершајбната Рамен Wiper Ножот За Peugeot 406За : Peugeot 406Годишен : 1995~2004Големина : 24" / 600mm+22" / 550mmПакување : 1 Сет

BGN 27.00 28.64

YD ЗА CHEVROLET BEAT НА ЧИСТАЧКИТЕ ЗАДНА ЧИСТАЧКА НОЖ И ЛОСТ КОМПЛЕКТ

YD ЗА CHEVROLET ПОБЕДИ СТАКЛО ЗАДЕН WIPER СЕЧИЛОТО& РАКА СЕТФИТИНГ ПОЗИЦИЈА : Делови за предните светла на автомобилотСостојба : НОВАПроизводот Број : YDCV071Испорака : 1 сет Wiper Сечилото + Wiper РакаWiperbladeДолжина на : 305mmСПОСОБЕН ДА : ЗА CHEVROLET ПОБЕДИ НАВАМУ 2009Ве молиме споредете ги вашите делови со фотографирање пред да купите некој објект!!!1, ве Молиме контактирајте со нас директно од Aliexpress со "Разговор сега" ;2, Ако ние не сме на интернет, тоа ќе бидат високо ценети за да го добиете вашиот вид email;Било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на Бизнис Време.Опис : • Сите предмети ќе биде предаден во 3 работни денови по добиете вашето целосно плаќање• Телефонски број е потребно за испорака• Време на испорака варира во зависност од вашата локација и превозот агент можете да изберете• Ако не можете да добиете предмети во времето, ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќе ги провери и да ги реши тоа за вас наскоро.Гаранција : • Решавање на било какви проблеми со вас во добар начин по комуникација...

BGN 31.98

Висококачествен Универсален автомобилен чистачките U-тип с мек натурален каучуком за Mazda 323, размер 21+19

Компатибилност : За Mazda 323,Големина 21"+19" Пакетот Вклучува : Wiper Сечилото 21" *1 Wiper Сечилото 19 *1 Карактеристики : Што е направен од висок квалитет на гума и високојаглероден челик, кој е отпорен на притисок од надворешната средина, како и ултравиолетови зраци, Озон, екстра висока и ниска температура, па како да се прошири wiper сечилото живот и перформанси...

BGN 21.76

3791010-0000/3791020-0000/3791050-2000/3791060-2000 Защелкивающееся устройство (4 броя в един пакет) за ZX komodo, GRANDTIGER

Објектот спецификитеItem Type Latching уредБренд Име KLORY БРЕНДОбјектот Должина од 30 смОбјектот Ширина 20cmОбјектот Висина 20 смТочка 1 кг ТежинаАПЛИКАЦИЈАТА ZX авто деловиДЕЛ БРОЈ 37910100000 37910200000 37910500000 37910600000Пакување & ИспоракаПакување детали : секој производ ќе бидат спакувани во поединечни кутија со етикетата на сите информации (како дел број, скратено име на англиски или шпански или руски и арапски и Кинески) на тоа, и кутии кои ќе бидат спакувани во картонска, krabičkách ќе бидат спакувани во дрвени случаи...

BGN 40.00

QEEPEI Четка за чистачки за LAND ROVER Range ROVER 3 L322 2002-2012 26+26 автомобилни аксесоари, гумени чистачки на предното стъкло

QEEPEI Wiper Ножот За LAND ROVER Range Rover III L322 20022012 26"+26" Автомобил Додатоци Гума Шофершајбната ветробранското стакло WiperФункција : Висок квалитет wiper ножеви со метална база.PBT суровини; Природна гума и нерѓосувачки челик спринт во внатрешноста.Станот и елегантен пролет ленти wiper ножеви .Користејќи ја истата технологија како Европа премиум автомобил производители .100% OE дизајн, овие wiper ножеви може да го замени вашиот wiper сечилото директно и одговараат совршено[xlmodel][производи][33466[xlmodel][фото][0000]

BGN 35.18