• Ново
RAINFUN S590 24+16-инчовата специална четка за чистачки на автомобил за Opel Combo D(12 -), специални автоматични чистачки на предното стъкло

RAINFUN S590 24+16-инчовата специална четка за чистачки на автомобил за Opel Combo D(12 -), специални автоматични чистачки на предното стъкло

BGN 37.31

Сума
Налично за поръчка


!!!!!
Ве молиме проверете го вашиот автомобил LHD или RHD внимателно пред цел.
Ако вашиот автомобил е RHD диск (PLS проверете возачот, ако тоа е во десната рака на автомобилот = RHD) , ве молиме дозволете ни да знаеме, wiper на ветер можат да бидат различни. Вашиот плаќаат за цел ќе се третираат како вашата потврда на податоци.
ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ :
ЗА "Опел" Комбо D (12-)
ГОЛЕМИНА : ВОЗАЧОТ СТРАНА : 24" (600mm)
ПАТНИКОТ СТРАНА : 16" (400mm)
Ве молиме Потврди големината кога ќе го поставите цел.Ви благодариме!
Бидејќи потекло и година на автомобили се различни, стакло стилови и големини може да
се разликуваат. Ве молиме бидете сигурни дека ќе го купи стакло стилови и големини.
Може исто така да треба задните wiper, кликнете на следната фотографија за линк :
ПОВРЗЕТЕ се :
ВЧИТУВАЊЕ ЕФЕКТ :
ПРОИЗВОД ДЕТАЛИ :
ИНСТАЛАЦИЈА :
КУПУВАЊЕ ПРИРАЧНИК : BFORE ЦЕЛ :
1.Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, plese контактирајте со нас за
детали.
2.Нашата компанија е во близина на најголемиот авто делови на пазарот на Кина, па ние сме многу среќни да се
најдете било додаток или други производи што сакате. ПЛАЌАЊЕ :
1.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние прифаќаме Alipay.
2.Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во alipay, ако не информира нас. ПРЕВОЗОТ :
1.Предмети се испраќаат само по уплата.
2.Ние брод објектот преку EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ или Воздухопловната.
3.Бесплатен превозот :
а. Бесплатен превозот за да одберете земји. Ве молиме проверете ги превозот и пакување листа за детали.
б. За испорачување непречено и брзо. Ние можеме да брод на објекти преку други курир. Одлуката на нас е
конечна.
4.Време на испорака
а.UPS-от, DHL, FEDEX и TNT express превозот обично се 3-5 работни дена во зависност од
земјата доставени до.
б.EMS изразат испорака обично трае 5-8 работни дена во зависност од земјата доставени до.
в. HK регистрирани воздухопловната :
Како и обично, на брод во Азија, Западот Евра, Северна Америка околу 7-15 работни дена.
Брод во Јужна Америка, Средниот Исток, Источна Евра, Африка околу 15-30 работни дена.
г.Тоа ќе потрае 1-2 работни дена за превозот во Кина.
5.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се
одговорност на превозот услуга.
6.Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со помалку данок или данок на увоз, ние може да се
да ја прогласи како пониска вредност како што треба.
7.Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на
информации за производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.
8.Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. УСЛОВИ :
1.Ние обезбедуваме 6 месеци гаранција.
2.Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.
3.Сите предмети што многу да се врати во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или
размената на стоки.
4.Предмети вратени по 7 дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка.
5.Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени.

Всичко за продукта

За Марки Автомобили / Модели:
Опел
Вид На Материала:
ПЛАСТМАСА, ЖЕЛЯЗО И КАУЧУК
Височина На Продукта:
4inch
Opel Combo-Годината На Производство:
2013,2012
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Модел На Opel:
Комбо
Името На Модела:
S-590
търговска марка:
Малко дъжд
специални характеристики:
ИЗБЪРШЕТЕ ПРЕДНОТО СТЪКЛО ВОДА И ДЪЖД
Широчина На Елемента:
4inch
Тегло На Продукта:
0.6kg
РАЗМЕР НА ЧИСТАЧКИ:
24+16 (инч)
Дължина на пакета:
28 инча
Година:
12-
Марка На Автомобила:
За Opel Combo D

Подобни продукти в категория

Toocene Четки Чистачки За Lada Granta 2012- Двойка 24+16 Професия Силиконов Каучук Whidscreen Auto Автомобилни Аксесоари

Меѓународни wiper големина на : За Lada Granta 20112013 24"+16"Возачот Големина : 24 инченПатникот Големина : 16 инченДетали За Производот : Производ Phopo : Внимание : 1,за Да се избегне купување на погрешен стакло, Купувачите треба да се обрне внимание на автомобил година и фотографии во опис пред ставање ред...

BGN 22.00 26.98

Четка за чистачки за Fiat Bravo 2007 Onwards 24+18 Wiper Blade аксесоари за автомобилни автомобилни чистачки от естествен каучук

Wiper Ножот За Фиат Браво 2007 Година Наваму 24"+18" Wiper Сечилото Додатоци За Авто Автомобил е Природна Гума СтаклоФИТИНГ ПОЗИЦИЈА : Делови за пред прозорците на автомобилотСостојба : НОВАПроизводот Број : 24"+18"Испорака : 1 сет (2 Парчиња)Способен ДА : ЗА Фиат БравоМодел Година : 2007 НАВАМУВе молиме споредете ги вашите делови со фотографирање пред да купите некој објект!!!Услуга : 1, ве Молиме контактирајте со нас директно од Aliexpress со "Разговор сега" ;2, Ако ние не сме на интернет, тоа ќе бидат високо ценети за да го добиете вашиот вид email;Било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на Бизнис Време.ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИ :

BGN 19.18

KOSOO Auto Rear Car Wiper Blade For KIA SOUL, 280 мм 2006-2009 лост чистачки на задното стъкло, автоаксесоари за подреждане

Почитувани купувачот : Вести 1 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $50, ние автоматски ќе ви испрати подарок...

BGN 11.00 12.48

Размерът / Видът На Предните И Задните Четки Чистачки За Toyota Land Cruiser 2002 2003 2004 2005 2006 2007 Предното Стъкло Чистачки От Каучук Аксесоари

ФункцијаВисок квалитет wiper ножеви со долгата употреба живот.PBT суровини; Природна гума и нерѓосувачки челик спринт во внатрешноста.Станот и елегантен пролет ленти wiper ножеви.Користејќи ја истата технологија како Европа премиум автомобил производители...

BGN 22.00 31.98

2 бр. / лот автомобилни чистачки на предното стъкло на острието U-тип универсална за Infiniti QX80 (2013-), размер: 24+19

Компатибилност : За Infiniti QX80 (20132016),големина : 24"+19" Пакетот Вклучува : Wiper Сечилото 24" *1 Wiper Сечилото 19"*1Карактеристики : Што е направен од висок квалитет на гума и високојаглероден челик, кој е отпорен на притисок од надворешната средина, како и ултравиолетови зраци, Озон, екстра висока и ниска температура, па како да се прошири wiper сечилото живот и перформанси...

BGN 22.72

Четка за чистачки Audi SQ5 (2012-Onwards) 1 компл. 24+20

Одговара за : Audi SQ5Година : 2012 > НавамуВозачот Големина : 24" / 60СМПатникот Големина : 20" / 50 CMЗошто TRIPLwiper ножеви?TRIPLобезбедува технологија и квалитет wiper baldes да им помогне на возачот да се види јасно ивози безбедно во сите временски услови, повеќе од 10 години !ПО TRIPLwiper ножеви!!МНОГУ ВАЖНО1...

BGN 23.00 29.65

Четка за чистачки на предното стъкло на превозното средство за Renault MEGANE 3 (2011+) , 16+24, естествен каучук, без скоби, на автомобилни аксесоари

Автомобил Шофершајбната Wiper Ножот За Рено MEGANE 3 (2011+) , 16"+24", Природна гума, Bracketless, Автомобил ДодатоциБоја : balckСпецификација на производот : Две парчињаПрименливи модели : "Рено" MEGANE 3 (2011+)Посебна функција : highdefinition, трајниТука е конверзија од инчи да сантиметри : Совршено Пакување(Пратката од Кина) : Совршено Пакување(Пратката од Русија) :

BGN 27.00 47.78

Четка За Чистачки За Автомобили Fait Scudo, Idea, Freemont, Qubo, Fiorino, Croma, Grande Punto, Punto Evo, Panda, Fiat 500, Bravo,Ducato

Тука е конверзија од инчи да сантиметри : Големината на wiper за FIAT : Почитувани firend,ве молиме да се погледне во овие предлози : 1) ве Молиме проверете ја вашата wiper големина прво.2) Овој тип wiper има 7 различни кука.Тој ќе одговара за 99% wiper рака.3) Што треба вие да се промените wiper кука себе.4) Ние, исто така, поддршка на мали големо.5) Други модели на автомобили, ве молиме контактирајте со продавачот.6) на Овој тип wiper ќе го поддржува РусијаМагацин наскоро.100% Вистински шут : Show details : Тип 1 : (Uтип кука) Scudo 2007+ 20+28 Идејата 2004 до 2007 година 16+22 Freemont 2011+ 18+24Тип 2 : Croma 2005+ 17+24Тип 3 : Тип 4 : Гранде Punto 2005+ 15+26 Punto Evo 2009+ 15+26Тип 5 : Qubo 2008+ 19+26 Fiorino 2007+ 19+26Тип 6 : Панда 2012+ 15+24 Фиат 500 2007+ 14+24 Браво 2007+ 18+24 Ducato 2006+ 22+26 Doblo 2010+ 16+24Тип 7 : целата се прикаже : Производ инспекција извештајИзложба фото : Совршено Пакување(Пратката од Кина) : Совршено Пакување(Пратката од Русија) :

BGN 27.00 46.86

Безплатна доставка на автомобили четка за чистачки за Nissan Geniss размер 14 24 мека гумена четка за чистачки 2 бр. / чифт дефлекторное прозорец

Опис На ПроизводотОпис На Производот : Производ : Wiper ножевиКвалитет : А+ Одделение (Нашата продавница сите wiper е+ одделение pls се земе бесплатно да ред)( Истакна : Сите за wiper ножеви имаат 3 одделение : A+ A B Оценки )За Nissan GenissГолемина : 24" 14"Ве молиме Потврди големина и Дизајн пред пратката.Ви благодариме!Бидејќи потекло и година на автомобили се различни, стакло стилови и големини може да се разликуваат...

BGN 20.00 23.33

Висок клас U-образна Универсален автомобилен чистачки с мек натурален каучуком за Mazda Demio (2010-2011), размер 24+14

Компатибилност : За Mazda Demio (20102011),Големина на 24"+14" Пакетот Вклучува : Wiper Сечилото 24" *1 Wiper Нож 14 *1 Карактеристики : Што е направен од висок квалитет на гума и високојаглероден челик, кој е отпорен на притисок од надворешната средина, како и ултравиолетови зраци, Озон, екстра висока и ниска температура, па како да се прошири wiper сечилото живот и перформанси...

BGN 21.76

S610 22+20 предната Четка за чистачки и 14F задната Четка за чистачки BENZ CITAN (2012 -), 14 задната четка за чистачки за CITAN

Квалитет : А+ Одделение (Нашата продавница сите wiper е+ одделение pls се земе бесплатно да ред) ( Истакна : Сите за wiper ножеви имаат 3 одделение : A+ A B Оценки ) ве Молиме да ја Потврди големина кога ќе го поставите цел.Ви благодариме!За БЕНЦ CITANГодина : 2012НАВАМУВозачот Големина : 22"(550 MM)Патникот Големина : 20"(500 MM)Задните Wiper Големина : 14"(350 MM)Производ ДеталиПред Wiper ШоуДинамичен дизајнПритисокот е повеќе униформа,Нула тест подобро,Блиску со стаклоЛенти Заштитникпроцесот на производство и производ во согласност и флексибилниДинамичен дизајнПритисокот е повеќе униформа,Нула тест подобро,Блиску со стаклоИнтерфејс Токаосновата е простор цинк легура интерфејс,материјал стабилна и цврстаСите сезона перформансиБезбедност Чистота ТишинаЗадните Wiper Сечилото ШоуПосебни пластични+Стаклени влакна скелет.Материјали(PBT+30%GF) се Прилагодат на различни срединиИзградиво Висок Степен на Пролет ЧеликНерѓосувачки челик Seiko производство,Queching,Калење третманНашите гума е направен од 100% natual гума,соС...

BGN 13.00 15.98

QEEPEI Четка за чистачки за LAND ROVER Range ROVER 3 L322 2002-2012 26+26 автомобилни аксесоари, гумени чистачки на предното стъкло

QEEPEI Wiper Ножот За LAND ROVER Range Rover III L322 20022012 26"+26" Автомобил Додатоци Гума Шофершајбната ветробранското стакло WiperФункција : Висок квалитет wiper ножеви со метална база.PBT суровини; Природна гума и нерѓосувачки челик спринт во внатрешноста.Станот и елегантен пролет ленти wiper ножеви .Користејќи ја истата технологија како Европа премиум автомобил производители .100% OE дизајн, овие wiper ножеви може да го замени вашиот wiper сечилото директно и одговараат совршено[xlmodel][производи][33466[xlmodel][фото][0000]

BGN 35.18

KOSOO Auto Rear Car Wiper Blade For Citroen C-Quatre, 275 мм 2008 година на издаване дискове, четки за задното стъкло чистачки, аксесоари за автомобили

Почитувани купувачот : Вести 1 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $50, ние автоматски ќе ви испрати подарок...

BGN 14.00 15.68

Kction автомобили Четка за чистачки за Citroen C3 Pluriel, C3, C-Crosser, DS3, Немо,C3 Picasso,C5, Berlingo, Jumper, естествен каучук

Тука е конверзија од инчи да сантиметри : Големината на wiper за Citroen : Почитувани firend,ве молиме да се погледне во овие предлози : 1) ве Молиме проверете ја вашата wiper големина прво.2) Овој тип wiper има 7 различни кука.Тој ќе одговара за 99% wiper рака.3) Што треба вие да се промените wiper кука себе.4) Ние, исто така, поддршка на мали големо.5) Други модели на автомобили, ве молиме контактирајте со продавачот.6) на Овој тип wiper ќе го поддржува РусијаМагацин наскоро.100% Вистински шут : Show details : Тип 1 : (Uтип кука) С3 Pluriel 2003+ 18+24 C3 20022009 16+24 CCrosser 20072015 20+24Тип 2 : C5 20032008 19+26Тип 3 : Тип 4 : C5 20082015 22+28Тип 5 : DS3 20092015 16+24 Немо 20082015 19+26 C3 20102015 16+24 C3 Picasso 20102015 16+24Тип 6 : C3 Picasso 20092010 16+24 Berlingo 20082015 16+26 Скокач 20062015 22+26Тип 7 : целата се прикаже : Производ инспекција извештајИзложба фото :

BGN 27.00 46.86

Висококачествен Универсален автомобилен чистачките U-тип с мек натурален каучуком за Mazda 323, размер 21+19

Компатибилност : За Mazda 323,Големина 21"+19" Пакетот Вклучува : Wiper Сечилото 21" *1 Wiper Сечилото 19 *1 Карактеристики : Што е направен од висок квалитет на гума и високојаглероден челик, кој е отпорен на притисок од надворешната средина, како и ултравиолетови зраци, Озон, екстра висока и ниска температура, па како да се прошири wiper сечилото живот и перформанси...

BGN 21.76

Cawanerl 16 400mm Car Rubber Rear Windscreen Wiper Blade Auto Back Window Wiper за Toyota Yaris Verso mk2 1999-2005

Карактеристики на производот : Состојба : 100% нов Должина : 16" / 400mm Боја : Црна Материјал : Мека Гума + Пластични + Челични лимови Компатибилен : За Toyota Yaris Verso МК 2 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 Пакет : 1 x Задните Wiper Сечилото Внимание : ве Молиме проверете ја вашата задните wiper сечилото заеднички видот и должината пред да го купите тоа Како да го инсталирате : 1.Се осигура дека на површината од кои производот е да се примени е чиста, сува и слободен од сите ail, маснотии и восок...

BGN 12.00 17.90

Oge Предната И Задната Част На Четка За Чистачки За Suzuki Vitara 2015 2017 Предното Стъкло, Каучук Автоаксесоари

Автомобил Направи : За Suzuki VitaraГодина : 20152017Пред Големина : 24" & 16"Задниот Дел На Ножот Големина : 10"​Oge Refills користи напредна технологија, лента површината се справи со три посебни третман (SPфлуор мазива, обложување третман, Nchlorinated), highdefinition, тивко, се носат.

BGN 21.00 30.38

Нова предна броня омыватель фарове Капак за BMW X1 E84 2009 2010 2011 2012 51112993585 51112993586

Предниот Браник Светлата за Миење Покрие Капа Состојба : 100% Нови За BMW X1 E84 2009 2010 2011 2012 OEM : 51112993585 51112993586 Материјал : Висок Квалитет ABS+PC Забелешка : Проверете ги Вашите Светла за Миење Покрие Капа за Да се ОбезбедиНие прифаќаме Alipay исплати само...

BGN 39.98

SUMKS задна чистачка и лост за Toyota Aygo от 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013

Автомобил Направи : За Toyota AygoМодел Година : 2005 2013Задните Wiper Големина : 12"Пакетот Вклучува : 1 * Задните Рака & 1 * Задните СечилотоSUMKS Wiper Ножеви Понуда..Лесно монтирање wiper ножеви вклучувајќи зрак ножеви, Хибридни ножевиЗаврши ножеви видови за сите видови на автомобили или камиониГрафит слој refills да се направи ножеви избрише потивок и неспокојотДо 40% подолг живот од другите конкуренти тестирани од страна на ОрганотПроизвод Профили : Брза Испорака : Пакет : Ние нудиме на животната Срединапријателски пакет од страна на пакување на производот со воздушното перничеЗаврши животната срединапријателски, нема загадување, не штети на животната средина Силна воздушното перниче за заштита на производи од тоа да биде оштетена при транспортот Помал товар на трошоците за да се заштедат пари за купувачитеПовратни информации : Ако сте задоволни со SUMKS Предмети, ве молиме да ја објавите 5ѕвезда видиш дека е многу важно за нашата продавница.И Ние би сакале да понуди 2 ДОЛАРИ, купон за купувачите, ако купувачи на барањата како што е подолу : Пост 5ѕвезди преглед со најмалку 4 слики од екранот Напишете најмалку 50 зборови во прегледЗа нас : SUMKS имаат Speciallized во wiper ножеви за повеќе од 20 години и продажба на wiper ножеви за над 60 земји SUMKS обезбедува високи перформансицена сооднос производиНаплата или Замена : Ве молиме Не го Остави Негативни Преглед или Пораст Спор.Ако имате било каков проблем со објектот кога ќе примите тоа, ве Молиме испратете ни порака преку Aliexpress, ние се случува да се грижи за вас во 12 часот...

BGN 18.00 24.30

Четка за чистачки за SEAT TOLEDO 4 (2012-Onwards) 1 компл. 24+16

Одговара за : СЕДИШТЕ ТоледоГодина : 2012 > НавамуВозачот Големина : 24" / 60СМПатникот Големина : 16" / 40 CMТЕНОК PUSH КОПЧЕТО ТИПЗошто TRIPLwiper ножеви?TRIPLобезбедува технологија и квалитет wiper baldes да им помогне на возачот да се види јасно ивози безбедно во сите временски услови, повеќе од 10 години !ПО TRIPLwiper ножеви!!МНОГУ ВАЖНО1...

BGN 23.00 28.94