• Ново
12A за Daihatsu Cuore (2003-Onwards), размер: 12 (300 мм), четка за задното стъкло чистачки

12A за Daihatsu Cuore (2003-Onwards), размер: 12 (300 мм), четка за задното стъкло чистачки

BGN 15.98

Сума
Налично за поръчка


Квалитет : А+ Одделение (Нашата продавница сите wiper е+ одделение pls се земе бесплатно да ред)
( Истакна : Сите за wiper ножеви имаат 3 одделение : A+ A B Оценки )
Ве молиме Потврди големината кога ќе го поставите цел.Ви благодариме!
За Daihatsu Cuore
Година : 2003-Наваму
Големина : 12"(300ММ)
Можеби, исто така, треба пред wiper сечилото
Производ Детали
Посебни пластични+Стаклени влакна скелет.Материјали(PBT+30%GF) се Прилагодат на различни средини
Изгради-во Висок Степен на Пролет Челик
Нерѓосувачки челик Seiko производство,Queching,Калење третман
Нашите гума е направен од 100% natual гума,со
С. P слој,itis уште флексибилен и да се работи со голема
се изврши ceunder Супер-Студена температура(-50 Степен)
и Супер Жешка температура (70 Степен).
Без разлика во поројниот дожд или снег времето.УВ доказ.киселина proog.
Анти-Оксидација.12 месеци гаранција живот
Natual Гума
Добра флексибилност Анти-корозија
Производ Ефект
Бидејќи потекло и година на автомобили се различни,
стакло стилови и големини може да се разликуваат.
Ве молиме бидете сигурни дека ќе го купи стакло стилови и големини.
(1"=25.4 MM или 25ММ)
Инсталација
Packge
Пакување со високо квалитетен воздух Балон колона торба Нашата Компанија
Купување Упатство ПРЕД ЦЕЛ :
1.Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, plese контактирајте со нас за детали. 2.Нашата компанија е во близина на најголемиот авто делови на пазарот на Кина, па ние сме многу среќни да се најде било кој додаток или други производи што сакате. ПЛАЌАЊЕ : 1.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние прифаќаме Alipay. 2.Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во alipay, ако не информира нас. ПРЕВОЗОТ : 1.Предмети се испраќаат само по уплата. 2.Ние брод објектот преку EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ или Воздухопловната. 3.Бесплатен превозот : a. Бесплатен превозот за да одберете земји. Ве молиме проверете ги превозот и пакување листа за детали. б. За испорачување непречено и брзо. Ние можеме да брод на објекти преку други курир. Одлуката на нас е финалето. 4.Испорака време.UPS-от, DHL, FEDEX и TNT express превозот обично се 3-5 работни дена во зависност од земјата доставени до. б.EMS изразат испорака обично трае 5-8 работни дена во зависност од земјата доставени до. в. HK регистрирани воздухопловната : Како и обично, на брод во Азија, Западот Евра, Северна Америка околу 7-15 работни дена. Брод во Јужна Америка, Средниот Исток, Источна Евра, Африка околу 15-30 работни дена. г.Тоа ќе потрае 1-2 работни дена за превозот во Кина. 5.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга. 6.Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со помалку данок или данок на увоз, ние може да го прогласам за тоа како пониска вредност како што треба. 7.Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. 8.Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. ТЕРМИНИ : 1.Ние обезбедуваме 6 месеци гаранција. 2.Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.

Всичко за продукта

специални характеристики:
избършете дъжд и водата в задния ветровом стъкло
За Марки Автомобили / Модели:
Дайхацу
търговска марка:
ДЖОЙВЬЮ
Вид На Материала:
каучук, Желязо и пластмаса
Daihatsu Cuore-Годината На Производство:
2010,2006,2012,2004,2007,2003,2011,2008,2005,2009
Името На Модела:
12А
Широчина На Елемента:
5cm
Височина На Продукта:
5cm
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Тегло На Продукта:
0.15kg
Модел На Daihatsu:
Cuore
Размер:
12 (инч)
Година:
2003-нататък
Марка На Автомобила:
за Daihatsu Cuore

Подобни продукти в категория

Oge 12 Задни Лост Чистачки И Нож За Renault Clio 2 1998-2012 Предното Стъкло На Колата Автоаксесоари

ФункцијаВисок квалитет wiper ножеви со долгата употреба животPBT суровини; Природна гума и нерѓосувачки челик спринт во внатрешностаСтанот и елегантен пролет ленти wiper ножеви .Користејќи ја истата технологија како Европа премиум автомобил производители .100% OE дизајн, овие wiper ножеви може да го замени вашиот wiper сечилото директно и одговараат совршеноЗа Rnault Clio 219982012Големина : 12 инчен(30cm )Детали За Производот : Времето за испорака е познато како што е подолуЗемјата Прибл.Време на испорака сад 815 работни дена Велика Британија / Австралија 1021 работни дена Канада / Европа / Русија / Шпанија Нормално,1421 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Јужна Азија / Блискиот Исток Нормално,1421 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Бразил / Јужна Америка Нормално,1421 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција2...

BGN 24.00 31.98

Четка за чистачки за FIAT Panda 2013 г. 24+15 аксесоари за чистачките от естествен каучук Auto Car

Wiper Ножот За FIAT Panda 2013 година наваму 24"+15" Wiper Сечилото Додатоци За Авто Автомобил е Природна Гума СтаклоФИТИНГ ПОЗИЦИЈА : Делови за пред прозорците на автомобилотСостојба : НОВАПроизводот Број : 24"+15"Испорака : 1 сет (2 Парчиња)Способен ДА : ЗА Fiat PandaМодел Година : 2013 година НАВАМУВе молиме споредете ги вашите делови со фотографирање пред да купите некој објект!!!Услуга : 1, ве Молиме контактирајте со нас директно од Aliexpress со "Разговор сега" ;2, Ако ние не сме на интернет, тоа ќе бидат високо ценети за да го добиете вашиот вид email;Било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на Бизнис Време.ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИ :

BGN 19.18

Безплатна доставка на автомобили четка за чистачки за Nissan X-Trail размер 16 24 мека гумена четка за чистачки 2 бр. / чифт дефлекторное прозорец

Опис На Производот : Производ : Wiper ножевиКвалитет : А+ Одделение (Нашата продавница сите wiper е+ одделение pls се земе бесплатно да ред)( Истакна : Сите за wiper ножеви имаат 3 одделение : A+ A B Оценки )За Nissan XTrailГолемина : 24" 16"Ве молиме Потврди големината кога ќе го поставите цел.Ви благодариме!Меѓународни weper големина на : 14"=350 MM 16"=400 MM 18"=450 ММ 19"=475 MM 20"=500 MM21"=525 MM 22"=550 MM 24"=600 MM 26"=650 MM 28"=700 ММДетали за производот : Инсталација метод

BGN 20.00 23.33

Размерът / Видът На Предните И Задните Четки Чистачки За Toyota Land Cruiser 2002 2003 2004 2005 2006 2007 Предното Стъкло Чистачки От Каучук Аксесоари

ФункцијаВисок квалитет wiper ножеви со долгата употреба живот.PBT суровини; Природна гума и нерѓосувачки челик спринт во внатрешноста.Станот и елегантен пролет ленти wiper ножеви.Користејќи ја истата технологија како Европа премиум автомобил производители...

BGN 22.00 31.98

XYWPER четки чистачки за Peugeot Partner 3 2008 2009-до момента 26и 16автомобилни аксесоари, меки гумени автомобилни чистачки на предното стъкло

Нашата продавница нуди на сите модели на глобалната пред wiper Ако треба, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе искрено ви послужи.Ви благодариме што не знаат што wiper сечилото е погоден за вашето возило? Кликнете на автомобил подолу за да го најдете вистинското wiper сечилото : Возилото Модел : За Peugeot Partner 3Модел Година : 20082009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017Ножеви Тип : Одговара Push Копчето ГрбНожеви Големина : 26 "&16"стакло wiper автомобил wiper Меѓународни Wiper Големина на : Детали За Производот : Бесплатен Подарок : Крпа1、Висок квалитет wiper ножеви со долгата употреба живот 2、PBT суровини,природни гума и нерѓосувачки челик спринт во внатрешноста 3、Рамен и елегантен пролет ленти wiper ножеви...

BGN 19.00 36.48

KOSOO Auto Rear Car Wiper Blade For Hyundai Solaris, 280 мм 2012 година напред задното стъкло четки лост чистачки, аксесоари за автомобили

Почитувани купувачот : Вести 1 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $50, ние автоматски ќе ви испрати подарок...

BGN 11.00 12.48

Група От Силиконов Каучук Предната И Задната Част На Четка За Чистачки Audi A1 Хетчбек 2010 Г. Съобщение, Чистачките Автоаксесоари И Авточасти

Fitment : За Ауди А1 HatchbackГодина : 2010 НавамуВозачот Големина : 24inch(60m)Патникот Големина : 16inch(40cm)Задните Wiper Големина на Ножот : 14inch(36cm)Меѓународни Големина На : Производот Се ПокажеГрупа Силиконска Гума Предните И Задните Wiper Ножот За Ауди А1 Hatchback 2010 Година Наваму,Ветробранското Стакло Wiper Автомобил Додатоци Авто ДеловиНашите Производи : Пакет : Вашиот поволни коментар : Времето за испорака е познато како што е подолуЗемјата Прибл.Време на испорака сад 815 работни дена Велика Британија / Австралија 1021 работни дена Канада / Европа / Русија / Шпанија Нормално,1421 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Јужна Азија / Блискиот Исток Нормално,1421 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Бразил / Јужна Америка Нормално,1421 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција2...

BGN 22.00 31.98

Toocene четки за чистачки за Alfa Romeo GTV 1995-2005 22+18 гумени Whidscreen Auto автомобилни аксесоари

Меѓународни wiper големина : За Алфа Ромео GTV 20112013 22"+18"Возачот Големина : 22 инчен Патникот Големина : 18 инчиДетали За Производот : Производ Phopo : Инсталација метод : Внимание : 1,за Да се избегне купување на погрешен стакло, Купувачите треба да се обрне внимание на автомобил година и фотографии во опис пред ставање ред...

BGN 20.00 25.62

Безплатна доставка на автомобили четка за чистачки за Nissan Geniss размер 14 24 мека гумена четка за чистачки 2 бр. / чифт дефлекторное прозорец

Опис На ПроизводотОпис На Производот : Производ : Wiper ножевиКвалитет : А+ Одделение (Нашата продавница сите wiper е+ одделение pls се земе бесплатно да ред)( Истакна : Сите за wiper ножеви имаат 3 одделение : A+ A B Оценки )За Nissan GenissГолемина : 24" 14"Ве молиме Потврди големина и Дизајн пред пратката.Ви благодариме!Бидејќи потекло и година на автомобили се различни, стакло стилови и големини може да се разликуваат...

BGN 20.00 23.33

Нова предна броня омыватель фарове Капак за BMW X1 E84 2009 2010 2011 2012 51112993585 51112993586

Предниот Браник Светлата за Миење Покрие Капа Состојба : 100% Нови За BMW X1 E84 2009 2010 2011 2012 OEM : 51112993585 51112993586 Материјал : Висок Квалитет ABS+PC Забелешка : Проверете ги Вашите Светла за Миење Покрие Капа за Да се ОбезбедиНие прифаќаме Alipay исплати само...

BGN 39.98

Безплатна доставка на автомобил чистачка за нов Nissan Sylphy размер 14 26 мека гума на предното стъкло чистачки 2 бр. / чифт дефлекторное прозорец

Опис На ПроизводотОпис На Производот : Производ : Wiper ножевиКвалитет : А+ Одделение (Нашата продавница сите wiper е+ одделение pls се земе бесплатно да ред)( Истакна : Сите за wiper ножеви имаат 3 одделение : A+ A B Оценки )За Новиот Nissan Sylphy 20122014 годинаГолемина : 26" 14"Ве молиме Потврди големина и Дизајн пред пратката.Ви благодариме!Меѓународни weper големина на : 14"=350 MM 16"=400 MM 18"=450 ММ 19"=475 MM 20"=500 MM21"=525 MM 22"=550 MM 24"=600 MM 26"=650 MM 28"=700 ММИнсталација метод

BGN 23.00 27.01

BROSHOO Car Rear Wiper Blade нож задния лост чистачки за Пежо 308 Hatchback (2007 и нататък) 295 мм Автостайлинг

Имаме сопствен wiper factorys може да обезбеди речиси сите модел на автомобил wiper ножеви.Ние ќе љубезно им помогне да го избере најдобриот wiper за вас, кои се вклопуваат во вашиот автомобил.Вие исто така може да се пријавите на нашата веб продавница за повеќе производи : Ви благодарам многуВЕСТИ : Вести 1 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $20, ние автоматски ќе ви испрати подарок...

BGN 14.00 15.84

Kction автомобили Четка за чистачки за Citroen C3 Pluriel, C3, C-Crosser, DS3, Немо,C3 Picasso,C5, Berlingo, Jumper, естествен каучук

Тука е конверзија од инчи да сантиметри : Големината на wiper за Citroen : Почитувани firend,ве молиме да се погледне во овие предлози : 1) ве Молиме проверете ја вашата wiper големина прво.2) Овој тип wiper има 7 различни кука.Тој ќе одговара за 99% wiper рака.3) Што треба вие да се промените wiper кука себе.4) Ние, исто така, поддршка на мали големо.5) Други модели на автомобили, ве молиме контактирајте со продавачот.6) на Овој тип wiper ќе го поддржува РусијаМагацин наскоро.100% Вистински шут : Show details : Тип 1 : (Uтип кука) С3 Pluriel 2003+ 18+24 C3 20022009 16+24 CCrosser 20072015 20+24Тип 2 : C5 20032008 19+26Тип 3 : Тип 4 : C5 20082015 22+28Тип 5 : DS3 20092015 16+24 Немо 20082015 19+26 C3 20102015 16+24 C3 Picasso 20102015 16+24Тип 6 : C3 Picasso 20092010 16+24 Berlingo 20082015 16+26 Скокач 20062015 22+26Тип 7 : целата се прикаже : Производ инспекција извештајИзложба фото :

BGN 27.00 46.86

Заден лост чистачки с нож за Skoda Roomster / Praktik (2006-Onwards) 1бр 13 330 mm, заден лост чистачки и задните четки за чистачки

Одговара за : "Шкода" Roomster / "Шкода" PraktikГодина : 2006 Година > НавамуЗадните Wiper Големина на Ножот : 13" / 33 CMЗАДНИТЕ WIPER + РАКАЗошто TRIPLwiper ножеви?TRIPLобезбедува технологија и квалитет wiper baldes да им помогне на возачот да се види јасно ивози безбедно во сите временски услови, повеќе од 10 години !ПО TRIPLwiper ножеви!!МНОГУ ВАЖНО1...

BGN 12.00 15.46

Bexceed на предното стъкло на превозното средство е плоска четка за чистачки за Peugeot 4007. 1 чифт(24+20) 2007~2012

24"+20" Висок Квалитет Bexceed на Автомобил шофершајбната Рамен wiper ножот за Peugeot 4007За : Peugeot 4007Годишен : 2007~2012Големина : 24" / 600mm+20" / 500mmПакување : 1 парНие сме сите видови за Peugeot на wiper ножот .Ако ви треба !

BGN 28.64

Четка за чистачки за SEAT TOLEDO 4 (2012-Onwards) 1 компл. 24+16

Одговара за : СЕДИШТЕ ТоледоГодина : 2012 > НавамуВозачот Големина : 24" / 60СМПатникот Големина : 16" / 40 CMТЕНОК PUSH КОПЧЕТО ТИПЗошто TRIPLwiper ножеви?TRIPLобезбедува технологија и квалитет wiper baldes да им помогне на возачот да се види јасно ивози безбедно во сите временски услови, повеќе од 10 години !ПО TRIPLwiper ножеви!!МНОГУ ВАЖНО1...

BGN 23.00 28.94

Висококачествен Универсален автомобилен чистачките U-тип с мек натурален каучуком за Mazda 323, размер 21+19

Компатибилност : За Mazda 323,Големина 21"+19" Пакетот Вклучува : Wiper Сечилото 21" *1 Wiper Сечилото 19 *1 Карактеристики : Што е направен од висок квалитет на гума и високојаглероден челик, кој е отпорен на притисок од надворешната средина, како и ултравиолетови зраци, Озон, екстра висока и ниска температура, па како да се прошири wiper сечилото живот и перформанси...

BGN 21.76

Bexceed на предното стъкло на превозното средство е плоска Четка за чистачки за Пежо 406. 1 чифт(24+22) 1995~2004

Висок Квалитет Bexceed на Автомобил Шофершајбната Рамен Wiper Ножот За Peugeot 406За : Peugeot 406Годишен : 1995~2004Големина : 24" / 600mm+22" / 550mmПакување : 1 Сет

BGN 27.00 28.64

S610 22+20 предната Четка за чистачки и 14F задната Четка за чистачки BENZ CITAN (2012 -), 14 задната четка за чистачки за CITAN

Квалитет : А+ Одделение (Нашата продавница сите wiper е+ одделение pls се земе бесплатно да ред) ( Истакна : Сите за wiper ножеви имаат 3 одделение : A+ A B Оценки ) ве Молиме да ја Потврди големина кога ќе го поставите цел.Ви благодариме!За БЕНЦ CITANГодина : 2012НАВАМУВозачот Големина : 22"(550 MM)Патникот Големина : 20"(500 MM)Задните Wiper Големина : 14"(350 MM)Производ ДеталиПред Wiper ШоуДинамичен дизајнПритисокот е повеќе униформа,Нула тест подобро,Блиску со стаклоЛенти Заштитникпроцесот на производство и производ во согласност и флексибилниДинамичен дизајнПритисокот е повеќе униформа,Нула тест подобро,Блиску со стаклоИнтерфејс Токаосновата е простор цинк легура интерфејс,материјал стабилна и цврстаСите сезона перформансиБезбедност Чистота ТишинаЗадните Wiper Сечилото ШоуПосебни пластични+Стаклени влакна скелет.Материјали(PBT+30%GF) се Прилагодат на различни срединиИзградиво Висок Степен на Пролет ЧеликНерѓосувачки челик Seiko производство,Queching,Калење третманНашите гума е направен од 100% natual гума,соС...

BGN 13.00 15.98

KOSOO Auto Auto Rear Car Wiper Blade For VOLVO V60, 305 мм 2011 година на издаване дискове, четки за задното стъкло чистачки, аксесоари за автомобили

Почитувани купувачот : Вести 1 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $50, ние автоматски ќе ви испрати подарок...

BGN 13.00 14.08

QEEPEI Четка за чистачки за LAND ROVER Range ROVER 3 L322 2002-2012 26+26 автомобилни аксесоари, гумени чистачки на предното стъкло

QEEPEI Wiper Ножот За LAND ROVER Range Rover III L322 20022012 26"+26" Автомобил Додатоци Гума Шофершајбната ветробранското стакло WiperФункција : Висок квалитет wiper ножеви со метална база.PBT суровини; Природна гума и нерѓосувачки челик спринт во внатрешноста.Станот и елегантен пролет ленти wiper ножеви .Користејќи ја истата технологија како Европа премиум автомобил производители .100% OE дизајн, овие wiper ножеви може да го замени вашиот wiper сечилото директно и одговараат совршено[xlmodel][производи][33466[xlmodel][фото][0000]

BGN 35.18

2 елемента универсална гума на колата бескаркасная Четка за чистачки бензиностанция 28 инча 6 мм автомобили Четка за чистачки бензиностанция черен

AT0018488Спецификација : 100% сосема нов и висок квалитетУниверзална одговара на повеќето автомобили / автобуси / комбиња / камиони / камиониЕдноставна инсталација, се отстрани брзоЛесно да се чисти,се даде јасен приказ на грбот за вас повторноОдлична замена за стари гумени сечилотоДолжина : околу...

BGN 3.00 4.37

KOSOO Auto Rear Car Wiper Blade For Hyundai Accent, 350mm 2006-2011 лост за зъби задното стъкло чистачки, аксесоари за автомобили

Почитувани купувачот : Вести 1 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $50, ние автоматски ќе ви испрати подарок...

BGN 11.00 12.48

2 бр. / лот автомобилни чистачки на предното стъкло на острието U-тип универсална за Infiniti QX80 (2013-), размер: 24+19

Компатибилност : За Infiniti QX80 (20132016),големина : 24"+19" Пакетот Вклучува : Wiper Сечилото 24" *1 Wiper Сечилото 19"*1Карактеристики : Што е направен од висок квалитет на гума и високојаглероден челик, кој е отпорен на притисок од надворешната средина, како и ултравиолетови зраци, Озон, екстра висока и ниска температура, па како да се прошири wiper сечилото живот и перформанси...

BGN 22.72

3791010-0000/3791020-0000/3791050-2000/3791060-2000 Защелкивающееся устройство (4 броя в един пакет) за ZX komodo, GRANDTIGER

Објектот спецификитеItem Type Latching уредБренд Име KLORY БРЕНДОбјектот Должина од 30 смОбјектот Ширина 20cmОбјектот Висина 20 смТочка 1 кг ТежинаАПЛИКАЦИЈАТА ZX авто деловиДЕЛ БРОЈ 37910100000 37910200000 37910500000 37910600000Пакување & ИспоракаПакување детали : секој производ ќе бидат спакувани во поединечни кутија со етикетата на сите информации (како дел број, скратено име на англиски или шпански или руски и арапски и Кинески) на тоа, и кутии кои ќе бидат спакувани во картонска, krabičkách ќе бидат спакувани во дрвени случаи...

BGN 40.00

KOSOO Auto Rear Car Wiper Blade For KIA SOUL, 280 мм 2006-2009 лост чистачки на задното стъкло, автоаксесоари за подреждане

Почитувани купувачот : Вести 1 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $50, ние автоматски ќе ви испрати подарок...

BGN 11.00 12.48

Toocene Четки Чистачки За Lada Granta 2012- Двойка 24+16 Професия Силиконов Каучук Whidscreen Auto Автомобилни Аксесоари

Меѓународни wiper големина на : За Lada Granta 20112013 24"+16"Возачот Големина : 24 инченПатникот Големина : 16 инченДетали За Производот : Производ Phopo : Внимание : 1,за Да се избегне купување на погрешен стакло, Купувачите треба да се обрне внимание на автомобил година и фотографии во опис пред ставање ред...

BGN 22.00 26.98

YD ЗА CHEVROLET BEAT НА ЧИСТАЧКИТЕ ЗАДНА ЧИСТАЧКА НОЖ И ЛОСТ КОМПЛЕКТ

YD ЗА CHEVROLET ПОБЕДИ СТАКЛО ЗАДЕН WIPER СЕЧИЛОТО& РАКА СЕТФИТИНГ ПОЗИЦИЈА : Делови за предните светла на автомобилотСостојба : НОВАПроизводот Број : YDCV071Испорака : 1 сет Wiper Сечилото + Wiper РакаWiperbladeДолжина на : 305mmСПОСОБЕН ДА : ЗА CHEVROLET ПОБЕДИ НАВАМУ 2009Ве молиме споредете ги вашите делови со фотографирање пред да купите некој објект!!!1, ве Молиме контактирајте со нас директно од Aliexpress со "Разговор сега" ;2, Ако ние не сме на интернет, тоа ќе бидат високо ценети за да го добиете вашиот вид email;Било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на Бизнис Време.Опис : • Сите предмети ќе биде предаден во 3 работни денови по добиете вашето целосно плаќање• Телефонски број е потребно за испорака• Време на испорака варира во зависност од вашата локација и превозот агент можете да изберете• Ако не можете да добиете предмети во времето, ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќе ги провери и да ги реши тоа за вас наскоро.Гаранција : • Решавање на било какви проблеми со вас во добар начин по комуникација...

BGN 31.98