• Ново
2X 21cm 6.35 mm Guitar Pedal Effect Patch Cable gold Right Angle Plug Cord for Effect Pedal Instrument

2X 21cm 6.35 mm Guitar Pedal Effect Patch Cable gold Right Angle Plug Cord for Effect Pedal Instrument

BGN 20.48

Сума
Налично за поръчка

Висок Квалитет на Гитара педалата patch кабли десен Агол за Педали Patch Кабли
Карактеристики :
Бренд : Landtone
100% Сосема нов и Висок квалитет
Кабел Должина : 21cm
Боја : Црна и Златна конектор
Пакет Листата :
2 * Ефекти на возилото кабли

Всичко за продукта

Тип:
аудио кабел
търговска марка:
ландтон
Номер На Модела:
PL-621
Тип:
въжето на педалите
Цвят:
Черен

Подобни продукти в категория

Професионален висококачествен 26-инчов тенор ukulele всички твърди акация дърво COA ukulele 4 струни за акустична китара липсва ъгъл дизайн

Здраво! Почитувани купувачи,Добредојдовте во мојата продавница Големина : рок на отплата Секирај : 18 frets cupronickel Врвот : Acacia цврсто дрво дрво Назад & Страна Одбор : Acacia цврсто дрво дрво Назад & Страна Одбор : Acacia цврсто дрво дрво Вратот : Канадскиот Јавор Fingerboard : ружино дрво Мост : ружино дрво Knob : црн висококрај затворена knob звучна дупка пломба : школка обврзувачки : ружино дрво+школка Орев & Седло : ВОЛ Коска Низи : Dadario Најлон Крај : полски лак Само да го направите Најдобриот Ukulele!!!!!

BGN 431.00 478.40

Music-S 4 струнен китара Ukulele гайка и седло от ABS 1 чифт

100% Сосема нов,не се користиДвете вратот орев и седло се сосема нови и изработени од АБССовршен за ukulele поправка или изработка наседло : 53*3*7mmнут : 35*6*8.5 ммбоја : ЦрнаПакетот вклучува : 1 buc x Гитара нут1 buc x Гитара седлоAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

BGN 1.50

50 бр новата средна 0,71 мм перлено кафяви празни китара невротрансмитер, Целулоид, без печат

Многу од 50 компјутери нов медиум 0.71 mm Бисер Браун Празно гитара зема Нема ПечатењеОпис : Бренд нови;Дебелина : Медиум 0.71 mmКоличина : 50 компјутери по многуБоја : Бисер БраунПечатење : Не се печати .Материјал : CelluloidПакет : 50 компјутери гитара зема.За Објектите : Сите предмети се продава од нас се опишани како точни колку што е можно...

BGN 12.00

4 Бр Директни Стилове Вмъкване На Електрическа Тремоло Лост Whammy Бар Пластмасова Втулка Дюзи За Миене На

Сосема нов и висок квалитет.Главно for Direct Вметнување Стилови Tremolo РакаБои : БелаМатеријали : ПластикаГолемина : Како што е прикажано во СликаПакет Се Вклучени : 4 X Tremolo Рака FerruleОна што начини на плаќање можам u e ?Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер...

BGN 12.08

Ърни Топка 2920 M-Стомана Тегло Стегнати Струни За Електрическа Китара 011-048

ПРЕГЛЕДЗголемување на производството, зачестеност одговор и сила за оние кои играат рок или блузот.Мерачи .011 .014 .018p .028 .038 .048МЧелик Моќ Slinky Електрични Жици се на совршен натпревар и за оние кои сакаат буци ритамот на rockисе тркалаат или блузот...

BGN 27.18

Dopro Real Custom Natural Abalone Shell Guitar Truss Род Cover with 3 Holes Fits for Epip LP Les Paul

Abalone школка е природен материјал толку различни решетка род опфаќа може да има варијацииНаправени од вистински abalone школка3 Дупки за Epip Стил Les Pauls; Навртки кои не се опфатениОва е резервни покрие, не оригиналната корицаНие не може да се обезбеди покритие ќе се вклопи во сите Epip Les Pauls, па ве молиме да бидете сигурни да се провери димензии внимателно пред да ги нарачате на објектотРешетка Род Покрие x 1Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши...

BGN 11.00 11.82

50 бр. нов среден 0.71 мм празен камуфлаж зелен китара медиатори на Целулоид, без печат

50 компјутери нов медиум 0.71 mm Маскирна Зелена Празно гитара зема Нема ПечатењеОпис : Бренд нови;Дебелина : Медиум 0.71 mmКоличина : 5 0 компјутери по многуБоја : Зелена CamourflageПечатење : Не се печати .Материјал : CelluloidПакет : 50 компјутери гитара зема.За Објектите : Сите предмети се продава од нас се опишани како точни колку што е можно...

BGN 12.00

Аудио кабел, 6 фута (1,8 м)екраниран Стереокабель, с щепсел с 3.5 мм, с щепсел 6,3 мм (CM-01)

Почитувани купувачот, ви Благодариме за шопинг во нашата Бејтс Музичката продавница, пред да го купат, ние ќе ви даденекои ВЕТУВАЊЕ!1 ...

BGN 20.00 26.66

Продажба 5xBlack 6 струнен фиксиран твърд опашката китара мост за бразди китара

100% Сосема новЗа 6 string електрична гитара или strat гитараМатеријал : Цинк легура + металБоја : ЦрнаТопВчитување дизајн за лесна инсталација и лесен за пристап.Карактеристики целосно прилагодливи saddles(за intonation и висина ниво).Големина : 65*41mmПакетот Вклучува : 1 x мост1 x Клуч5 x ЗаврткиAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

BGN 25.00 29.33

Лот от 50 бр нови средни празни медиатори 0,71 мм, плътни черни без печат

Многу од 50 компјутери нов медиум 0.71 mm Празно гитара зема Тврда Црна Нема ПечатењеОпис : Бренд нови;Дебелина : Медиум 0.71 mmКоличина : 50 компјутери по многуБоја : Црна ЦврстаПечатење : Не се печати .Материјал : CelluloidПакет : 50 компјутери Солидна Црна гитара зема.За Објектите : Сите предмети се продава од нас се опишани како точни колку што е можно...

BGN 12.00

Black Smith Strings Nano-Carbon Shield AOT покрити люминофорной бронзови покритие струни за акустична китара, направени в Корея

НаноЈаглерод Shield AOT Обложени Phosphor Бронза Акустична СтринговиКовач акустична гитара жици се направени со најдобрите материјали и произведени со користење на stateoftheart автоматски контролирани серво ликвидација опрема...

BGN 20.78

Черен 3m 10 фута USB MIC Link Кабел USB Male to 3 Pin XLR Female Кабел Cord Adapter Microphone Линк за Windows / MAC

започнете Цена : $3.99 Цена : $2.99 Цена : $5.99 Цена : $13.99 Цена : $4.99 Цена : $3.99крајниот Производ Вовед : Ова е USB кабел за микрофон со свои звучна картичка и може да бидат компатибилни со компјутер без дополнителни драјвери...

BGN 12.78