• Ново
Фабрично магазин за черна мрежа от въглеродни влакна, конски косми френски Контрабас лук 4/4 рибешко око Абанос с инкрустирани жаба w / цветна обвивка

Фабрично магазин за черна мрежа от въглеродни влакна, конски косми френски Контрабас лук 4/4 рибешко око Абанос с инкрустирани жаба w / цветна обвивка

BGN 184.00
BGN 132.00 -28 %

Сума
Налично за поръчка

Карактеристики : Модел : SZ-DB08 100% вистински фотографија, токму иста со Стап слика : Црна решетка карбонски влакна Лак за Коса : Висок степен на коњски влакна, можете да ги ротирате завртка за да ја прилагодите стегање. Жаба : Fisheye inlayed абонос жаба w/ обоени школка Украс : Calfskin & сребрена завиткани 4/4 големина : Тежина : Околу 140 g, Должина : Околу 71cm Пакет Тежина : Околу 400g
Ве молиме Имајте на ум : Pls дозволете 1-2cm грешка поради прирачник за мерење
Пакет Листа : 1 * Двоен бас лак

Всичко за продукта

Воспользуйся:
Използването На Бас Цигулка
Номер На Модела:
SZ-DB08
Размер:
4/4
Да се придържаме към:
Черна решетка от въглеродни влакна
лък на косата:
Бял конски косми
жаба:
Рибешко око вградени эбонитовая жаба с цветна мивка
орнамент:
Телешка кожа и сребро в обертке

Подобни продукти в категория

50 бр нови средни 0,71 мм празни китара снимки на Целулоид перлено Червен

50 компјутери нов медиум 0.71 mm Празно гитара зема Celluloid Бисер ЦрвенаОпис : Бренд нови;Медиум 0.71 mmКоличина : 5 0Боја : Црвено БисерМатеријал : CelluloidПакет : 50 компјутери гитара зема.За Објектите : Сите предмети се продава од нас се опишани како точни колку што е можно...

BGN 12.00

Ърни Топка 2920 M-Стомана Тегло Стегнати Струни За Електрическа Китара 011-048

ПРЕГЛЕДЗголемување на производството, зачестеност одговор и сила за оние кои играат рок или блузот.Мерачи .011 .014 .018p .028 .038 .048МЧелик Моќ Slinky Електрични Жици се на совршен натпревар и за оние кои сакаат буци ритамот на rockисе тркалаат или блузот...

BGN 27.18

100 чилета бели бантиковых коса до 6 грама на всеки кангал 32 инча

100 хенкс бел лак за коса 6 грама секоја хенкПрочитајте пред шопинг : Ние сме професионални за Гудачки инструменти и делови, и ние се обидуваме да ги подобриме нашите производи и услугата во секое време! И o нашиот одговор ќе ви стигне во рок од 12 часа...

BGN 262.26

Dopro Real Custom Natural Abalone Shell Guitar Truss Род Cover with 3 Holes Fits for Epip LP Les Paul

Abalone школка е природен материјал толку различни решетка род опфаќа може да има варијацииНаправени од вистински abalone школка3 Дупки за Epip Стил Les Pauls; Навртки кои не се опфатениОва е резервни покрие, не оригиналната корицаНие не може да се обезбеди покритие ќе се вклопи во сите Epip Les Pauls, па ве молиме да бидете сигурни да се провери димензии внимателно пред да ги нарачате на објектотРешетка Род Покрие x 1Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши...

BGN 11.00 11.82

Безплатна доставка 42,2 мм гитарная стопорная гайка за Floyd Rose Tremolo Bridge Reflect pedal guitar parts

Пакет се Вклучени : 1 x Заклучување Орев 42.2 MM 1 x Spanner 2 x завртки, Ние сме Само се фокусира на висок квалитет на производите ...Она што начини на плаќање можам да ги користам?Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер...

BGN 11.76

50 бр. нов среден 0.71 мм празен камуфлаж зелен китара медиатори на Целулоид, без печат

50 компјутери нов медиум 0.71 mm Маскирна Зелена Празно гитара зема Нема ПечатењеОпис : Бренд нови;Дебелина : Медиум 0.71 mmКоличина : 5 0 компјутери по многуБоја : Зелена CamourflageПечатење : Не се печати .Материјал : CelluloidПакет : 50 компјутери гитара зема.За Објектите : Сите предмети се продава од нас се опишани како точни колку што е можно...

BGN 12.00

50 бр новата средна 0.71 мм празен китара избор перлено лилав без печат

50 компјутери нов медиум 0.71 mm Бисер Пурпурна гитара зема Нема ПечатењеОпис : Бренд нови;Дебелина : Медиум 0.71 mmКоличина : 50 компјутери по многуБоја : Бисер ВиолетоваПечатење : Не се печати .Материјал : CelluloidПакет : 50 компјутери гитара зема.За Објектите : Сите предмети се продава од нас се опишани како точни колку што е можно...

BGN 12.00

disado регулируема найлонов китара каишка електрическа китара акустична бас китара каишка китарните партии музикални инструменти accessoreis

Она што начини на плаќање можам да ги користам?Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер...

BGN 10.88

USB-MIDI кабел конвертор за музикалната клавиатура адаптер Кабел с led екран на Windows 8/7 / XP / VISTA/MAC OS

започнете Цена : $3.99 Цена : $2.99 Цена : $5.99 Цена : $13.99 Цена : $4.99 Цена : $3.99крајот USB да MIDI Кабел Конвертор за Музика Keybodard Адаптер Кабелот Опис : објектот е на USBда MIDI електронски пијано Музика Keybodard музика midi кабелот за адаптер...

BGN 8.00

Ърни Топка 2223 Nickel Super Слинки Custom Gauge Електрическа Китара Низ 090-042

ПРЕГЛЕДНајпопуларните Slinkys.Nickels се некои од најпопуларните на Ernie Топката Slinky гитара жици На 2223 Никел Супер Slinky е направена од никелпозлатен, челична жица завиткан околу хексадецимален облик, челик јадрото на жица...

BGN 14.38

6.35 мм 1/4 месинг резба цилиндър бас-китара, Джек пикап изход вход включете гнездо злато хром черен пистолет Китара аксесоари

100% новивисок квалитет и тестирање е во редОбјектот 100% како на сликата прикажани1 / 4" (6.35 mm) џек socket3 вкупно prongsМатеријали : МесингБои : Златен & Chrome & ЦрноПиштол боја за да изберетеПакет Се Вклучени : 1 x џек контактот Што начини на плаќање можам да ги користам?Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер...

BGN 12.00 14.40

Топ 100шт бас китара избира пъстра дебелина микс 0.58-0.81 mm плектър невротрансмитер китара е музикален инструмент с пластмасова кутия

Карактеристики100% сосема нов и висок квалитетНаправени од високо квалитетни пластични, лесни, многу издржлив и пријатен на вашите прсти.Немаат лош мирисМоже да ги исполни вашите професионални потребиДебелина : 0.58 мм 0.81 mmПроизвод Карактеристики : Тип : ИзберетеМатеријал Тип : ПластикаТип : гитара изберете музички инструментЗема Материјал : ABS Пластика Гитара СликиИме : Алис Гитара PlectrumСпецификација : Дебелина : 0.58 0.71 0.81 0.96 1.20 1.50 (mm) мешаниПримена : универзалнаБоја : шарениТежина : околу 93 gДимензија : прибл 10* 10* 2.7 cmПакет Се Вклучени : 1 x 100 парчиња шарени гитара зема

BGN 7.00 7.65

Професионален висококачествен 26-инчов тенор ukulele всички твърди акация дърво COA ukulele 4 струни за акустична китара липсва ъгъл дизайн

Здраво! Почитувани купувачи,Добредојдовте во мојата продавница Големина : рок на отплата Секирај : 18 frets cupronickel Врвот : Acacia цврсто дрво дрво Назад & Страна Одбор : Acacia цврсто дрво дрво Назад & Страна Одбор : Acacia цврсто дрво дрво Вратот : Канадскиот Јавор Fingerboard : ружино дрво Мост : ружино дрво Knob : црн висококрај затворена knob звучна дупка пломба : школка обврзувачки : ружино дрво+школка Орев & Седло : ВОЛ Коска Низи : Dadario Најлон Крај : полски лак Само да го направите Најдобриот Ukulele!!!!!

BGN 431.00 478.40

Много 100 броя нови празни средни 0,71 мм китара невротрансмитери в различни цветове

Многу од 100 компјутери нов Празен медиум 0.71 mm гитара зема Assorted colorsОпис : Бренд нови;Медиум 0.71 mmКоличина : 100Боја : избрани бои ( најмалку 8 бои )Материјал : CelluloidПразно гитара зема ...

BGN 15.84

4 Бр Директни Стилове Вмъкване На Електрическа Тремоло Лост Whammy Бар Пластмасова Втулка Дюзи За Миене На

Сосема нов и висок квалитет.Главно for Direct Вметнување Стилови Tremolo РакаБои : БелаМатеријали : ПластикаГолемина : Како што е прикажано во СликаПакет Се Вклучени : 4 X Tremolo Рака FerruleОна што начини на плаќање можам u e ?Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер...

BGN 12.08

Dopro Vintage Ashtray Tele Bridge Cover Protector за Fender Telecaster хром / черно/злато

Материјал : МеталГитара Мост Покрие клипови преку гроздобер стил ashtray Telecaster мостТоа се потпира на страничните ѕидови на мостот ashtray да се одржи во место и затоа нема да одговара на современата модерна Теле мост, кои обично доаѓа со рамна baseplateОдговара на повеќето лево или десно раце САД и Мексико гроздобер Telecaster мостови или Вилкинсон Мостови опремени со гроздобер стил триsaddles3 Бои, различни бои се различни цени, можете да нарачате вашите омилени бои.Ве молиме бидете сигурни да се потврди видот на вашиот мост кога цел објектот1x Гроздобер Теле Гитара Мост МаскаПлаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши...

BGN 18.00 20.78

Цветна Eva триъгълни калъф за цигулка с две плечевыми презрамки размер 4/4

Шарени ЕВА Триаголник виолина случајWithgood квалитет на патентДостапно Боја : Црвена / Црна / Морнарица / Сребро во парк Два назад рамо, рака...

BGN 78.40

1бр скрипичная струна тънък тунер регулатор цигулка аксесоари за 3/4-4/4 цигулка

1 PC Виолина String парична Казна Тјунер Прилагодувач Виолина Додатоци за 3 / 44 / 4 ВиолинаОпис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Одговара за 3 / 44 / 4 виолина Лесно да се инсталира...

BGN 1.00 1.18

Висококачествена ръчна Цигулка 20 години са естествено изсушени ленти Кленов професионален алкохолен лак Violino

Производ Функција Бренд : TONGLING Модел : TL0051 Панел Материјал : Природно сушено 20 години spruce Назад / Страна Плоча : Природно сушено 20 години ленти јавор Fingerboard : Високоодделение Абонос Tailpiece : Високоодделение Абонос Штипки : Високоодделение Абонос Лак : Бразил дрво Случај : Правоаголни виолина случај Боја : Природна ленти Боја : Занаетчиски дух лак Големина : 3 / 4 4 / 4Пакет Листа1*Виолина Лак; 1*Рамо Одмор; 1*Колофон; 1*рачно изработени Виолина; 1*Исклучете; 1* Случај; 4*виолина Жици; 1*бришејќи Крпа.

BGN 1279.00 1598.40

Лот от 50 бр нови средни празни медиатори 0,71 мм, плътни черни без печат

Многу од 50 компјутери нов медиум 0.71 mm Празно гитара зема Тврда Црна Нема ПечатењеОпис : Бренд нови;Дебелина : Медиум 0.71 mmКоличина : 50 компјутери по многуБоја : Црна ЦврстаПечатење : Не се печати .Материјал : CelluloidПакет : 50 компјутери Солидна Црна гитара зема.За Објектите : Сите предмети се продава од нас се опишани како точни колку што е можно...

BGN 12.00