• Ново
2 бр латунное дупка електрически китари пикап хамбакер капак, хром, черно злато за избор на ширина 38.2 mmxLength 69.8 mm

2 бр латунное дупка електрически китари пикап хамбакер капак, хром, черно злато за избор на ширина 38.2 mmxLength 69.8 mm

BGN 9.58

Сума
Налично за поръчка


Материјал : Месинг
Боја : Сребрена (Хром позлатен ) & Црно Злато за да изберете
Опфаќа Ширина : прибл 38.2 mm
Опфаќа Должина : околу 69.8 mm
Големина : Како што е прикажано во слика
Пакетот Вклучува :
2 x Пикап Маска
Она што начини на плаќање можам да ги користам? Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. За Превозот 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ 2. Нарачки ќе бидат обработени во рамките на 24-60 часа на исплата потврди, вообичаено. 3. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона и викенди. 4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. EMSза 5-10 работни дена. DHLза 4-7 дена Кина Пост/Хонг Конг Постза 15-50 работни дена За Политика на Враќање 1) ве Молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по користи или како резултат на оштетувања од вода. 2) Постапката за враќање на стоката како што е следново Step1) Контакт Преку Alibaba.com's центарот,или пратете ни е-маил Step2) испратете ни слика на неисправни стока, и исто така како многу детали како е можно за проблемот што го имаат Step3) се Врати на објект за согласи на размена или наплата. 4) Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот. За Повратни информации задоволството на клиентите е Нашата цел ! 1)Како можам да ја напуштат повратни информации за продавачот ? http : //help..com/feedback_suppliers.html 2)ве Молиме да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. 3) ве Молиме слободно да се contacu нас Ако Има било какви проблеми за бизнис, ние ќе направиме се најдобро за вас ,ви благодарам. Answer : ___________________________ Note : *ве Молиме љубезно ве молиме да се разбере дека можеби БОЈАТА не е 100% исто како вистински производ, бидејќи камерата, монитор, или било какви други причини ви Благодариме.

Всичко за продукта

Номер На Модела:
да вземете
Тип:
да вземете
търговска марка:
QHX
is_customized:
Yes
Цвят:
Сребро (хромированное покритие ) и черен цвят &
Тегло:
24G/Pcs
Материали:
Месинг
Размер:
As shown in the photo

Подобни продукти в категория

Dopro Real Custom Natural Abalone Shell Guitar Truss Род Cover with 3 Holes Fits for Epip LP Les Paul

Abalone школка е природен материјал толку различни решетка род опфаќа може да има варијацииНаправени од вистински abalone школка3 Дупки за Epip Стил Les Pauls; Навртки кои не се опфатениОва е резервни покрие, не оригиналната корицаНие не може да се обезбеди покритие ќе се вклопи во сите Epip Les Pauls, па ве молиме да бидете сигурни да се провери димензии внимателно пред да ги нарачате на објектотРешетка Род Покрие x 1Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши...

BGN 11.00 11.82

200шт лилаво каишка за китката ремък за мобилен Mp3 DC 170мм

200 Компјутери Пурпурна врвка за околу Рака Lanyard за Мобилни Mp3 DCКоличина : 200 компјутериБоја : ВиолетоваВкупна Должина : 170 мм (6.7 инчи)За Објектите : Сите предмети се продава од нас се опишани како точни колку што е можно...

BGN 25.60

50 бр. нов среден 0.71 мм празен камуфлаж зелен китара медиатори на Целулоид, без печат

50 компјутери нов медиум 0.71 mm Маскирна Зелена Празно гитара зема Нема ПечатењеОпис : Бренд нови;Дебелина : Медиум 0.71 mmКоличина : 5 0 компјутери по многуБоја : Зелена CamourflageПечатење : Не се печати .Материјал : CelluloidПакет : 50 компјутери гитара зема.За Објектите : Сите предмети се продава од нас се опишани како точни колку што е можно...

BGN 12.00

USB-MIDI кабел конвертор за музикалната клавиатура адаптер Кабел с led екран на Windows 8/7 / XP / VISTA/MAC OS

започнете Цена : $3.99 Цена : $2.99 Цена : $5.99 Цена : $13.99 Цена : $4.99 Цена : $3.99крајот USB да MIDI Кабел Конвертор за Музика Keybodard Адаптер Кабелот Опис : објектот е на USBда MIDI електронски пијано Музика Keybodard музика midi кабелот за адаптер...

BGN 8.00

100 чилета бели бантиковых коса до 6 грама на всеки кангал 32 инча

100 хенкс бел лак за коса 6 грама секоја хенкПрочитајте пред шопинг : Ние сме професионални за Гудачки инструменти и делови, и ние се обидуваме да ги подобриме нашите производи и услугата во секое време! И o нашиот одговор ќе ви стигне во рок од 12 часа...

BGN 262.26

1 бр винт-в электрогитаре Тремоло Arm Whammy Bar резба 6 mm (M6) безплатна доставка черен

Сосема нов и висок квалитет.Главно за tremolo мост систем.Висок квалитет со блек метал материјалБои : ЦрнаМатеријал : железоАрм Должина : 170mm (прибл.).Арм Дијаметар : 6mm (прибл.).завртка навој дијаметар : 6mmПакет Се Вклучени : 1 X Tremolo Рака Што начини на плаќање можам u e ?Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер...

BGN 14.82

6.35 мм 1/4 месинг резба цилиндър бас-китара, Джек пикап изход вход включете гнездо злато хром черен пистолет Китара аксесоари

100% новивисок квалитет и тестирање е во редОбјектот 100% како на сликата прикажани1 / 4" (6.35 mm) џек socket3 вкупно prongsМатеријали : МесингБои : Златен & Chrome & ЦрноПиштол боја за да изберетеПакет Се Вклучени : 1 x џек контактот Што начини на плаќање можам да ги користам?Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер...

BGN 12.00 14.40

Много 50 бр нови средни 0,71 мм празни китара медиатори на небето сини, без печат

Многу од 50 компјутери нов медиум 0.71 mm Небото сино гитара зема Нема ПечатењеОпис : Бренд нови;Дебелина : Медиум 0.71 mmКоличина : 50 компјутери по многуБоја : Небото синоПечатење : Не се печати .Материјал : CelluloidПакет : 50 компјутери Небото сино гитара зема.За Објектите : Сите предмети се продава од нас се опишани како точни колку што е можно...

BGN 12.00

Music-S 4 струнен китара Ukulele гайка и седло от ABS 1 чифт

100% Сосема нов,не се користиДвете вратот орев и седло се сосема нови и изработени од АБССовршен за ukulele поправка или изработка наседло : 53*3*7mmнут : 35*6*8.5 ммбоја : ЦрнаПакетот вклучува : 1 buc x Гитара нут1 buc x Гитара седлоAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

BGN 1.50

Фабрично магазин за черна мрежа от въглеродни влакна, конски косми френски Контрабас лук 4/4 рибешко око Абанос с инкрустирани жаба w / цветна обвивка

Карактеристики : Модел : SZDB08 100% вистински фотографија, токму иста со Стап слика : Црна решетка карбонски влакна Лак за Коса : Висок степен на коњски влакна, можете да ги ротирате завртка за да ја прилагодите стегање...

BGN 132.00 184.00

Лот от 50 бр нови средни празни медиатори 0,71 мм, плътни черни без печат

Многу од 50 компјутери нов медиум 0.71 mm Празно гитара зема Тврда Црна Нема ПечатењеОпис : Бренд нови;Дебелина : Медиум 0.71 mmКоличина : 50 компјутери по многуБоја : Црна ЦврстаПечатење : Не се печати .Материјал : CelluloidПакет : 50 компјутери Солидна Црна гитара зема.За Објектите : Сите предмети се продава од нас се опишани како точни колку што е можно...

BGN 12.00

Аудио кабел, 6 фута (1,8 м)екраниран Стереокабель, с щепсел с 3.5 мм, с щепсел 6,3 мм (CM-01)

Почитувани купувачот, ви Благодариме за шопинг во нашата Бејтс Музичката продавница, пред да го купат, ние ќе ви даденекои ВЕТУВАЊЕ!1 ...

BGN 20.00 26.66

Черен 3m 10 фута USB MIC Link Кабел USB Male to 3 Pin XLR Female Кабел Cord Adapter Microphone Линк за Windows / MAC

започнете Цена : $3.99 Цена : $2.99 Цена : $5.99 Цена : $13.99 Цена : $4.99 Цена : $3.99крајниот Производ Вовед : Ова е USB кабел за микрофон со свои звучна картичка и може да бидат компатибилни со компјутер без дополнителни драјвери...

BGN 12.78

Dopro Vintage Ashtray Tele Bridge Cover Protector за Fender Telecaster хром / черно/злато

Материјал : МеталГитара Мост Покрие клипови преку гроздобер стил ashtray Telecaster мостТоа се потпира на страничните ѕидови на мостот ashtray да се одржи во место и затоа нема да одговара на современата модерна Теле мост, кои обично доаѓа со рамна baseplateОдговара на повеќето лево или десно раце САД и Мексико гроздобер Telecaster мостови или Вилкинсон Мостови опремени со гроздобер стил триsaddles3 Бои, различни бои се различни цени, можете да нарачате вашите омилени бои.Ве молиме бидете сигурни да се потврди видот на вашиот мост кога цел објектот1x Гроздобер Теле Гитара Мост МаскаПлаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши...

BGN 18.00 20.78

Цветна Eva триъгълни калъф за цигулка с две плечевыми презрамки размер 4/4

Шарени ЕВА Триаголник виолина случајWithgood квалитет на патентДостапно Боја : Црвена / Црна / Морнарица / Сребро во парк Два назад рамо, рака...

BGN 78.40

Висококачествена ръчна Цигулка 20 години са естествено изсушени ленти Кленов професионален алкохолен лак Violino

Производ Функција Бренд : TONGLING Модел : TL0051 Панел Материјал : Природно сушено 20 години spruce Назад / Страна Плоча : Природно сушено 20 години ленти јавор Fingerboard : Високоодделение Абонос Tailpiece : Високоодделение Абонос Штипки : Високоодделение Абонос Лак : Бразил дрво Случај : Правоаголни виолина случај Боја : Природна ленти Боја : Занаетчиски дух лак Големина : 3 / 4 4 / 4Пакет Листа1*Виолина Лак; 1*Рамо Одмор; 1*Колофон; 1*рачно изработени Виолина; 1*Исклучете; 1* Случај; 4*виолина Жици; 1*бришејќи Крпа.

BGN 1279.00 1598.40

1бр скрипичная струна тънък тунер регулатор цигулка аксесоари за 3/4-4/4 цигулка

1 PC Виолина String парична Казна Тјунер Прилагодувач Виолина Додатоци за 3 / 44 / 4 ВиолинаОпис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Одговара за 3 / 44 / 4 виолина Лесно да се инсталира...

BGN 1.00 1.18

Професионален висококачествен 26-инчов тенор ukulele всички твърди акация дърво COA ukulele 4 струни за акустична китара липсва ъгъл дизайн

Здраво! Почитувани купувачи,Добредојдовте во мојата продавница Големина : рок на отплата Секирај : 18 frets cupronickel Врвот : Acacia цврсто дрво дрво Назад & Страна Одбор : Acacia цврсто дрво дрво Назад & Страна Одбор : Acacia цврсто дрво дрво Вратот : Канадскиот Јавор Fingerboard : ружино дрво Мост : ружино дрво Knob : црн висококрај затворена knob звучна дупка пломба : школка обврзувачки : ружино дрво+школка Орев & Седло : ВОЛ Коска Низи : Dadario Најлон Крај : полски лак Само да го направите Најдобриот Ukulele!!!!!

BGN 431.00 478.40

Много 100 броя нови празни средни 0,71 мм китара невротрансмитери в различни цветове

Многу од 100 компјутери нов Празен медиум 0.71 mm гитара зема Assorted colorsОпис : Бренд нови;Медиум 0.71 mmКоличина : 100Боја : избрани бои ( најмалку 8 бои )Материјал : CelluloidПразно гитара зема ...

BGN 15.84

4/4 размер на троен лешояд эбонитовый лешояд цигулка части и аксесоари

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет, Направени од природни абонос дрво парична Казна fingerboard за виолина поправка или одлуки За 4 / 4 Големина Виолина Материјал : Абонос Должина : 27.2 cm / 10.71"(приближно) Боја : Црна Количина : 1 компјутер Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен Нема мало пакет...

BGN 7.00 7.98

Безплатна доставка, скрипичная струна Pirastro Piranito, само Струна(615200), сферичен край, Произведено в Германия

Објектот Се Испраќаат По Случаен ИзборНие ги испратите на мали додатоци од Воздухопловната стандардно.Ако сакате брза испорака метод, ве молиме контактирајте со мене.

BGN 21.17

2 бр 6.35 мм до 3.5 мм стерео микрофон, китара кабел аудио конвертор адаптер свързващ конектор женски мъжки

6.35 mm(женски) 3,5 мм(машки) конверторТежина : 5 / парчеМатеријали : Легури и Бакарбоја : златнаПакетот Вклучува : 2 x Гитара кабел Аудио Конвертор Што начини на плаќање можам да ги користам ? Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер...

BGN 18.50

Безплатна доставка, скрипичная струна Pirastro piranito, D String(615300), 4/4, сферичен край. произведено в Германия

Објектот Се Испраќаат По Случаен ИзборНие ги испратите на мали додатоци од Воздухопловната стандардно.Ако сакате брза испорака метод, ве молиме контактирајте со мене.

BGN 24.30

Ърни Топка 2920 M-Стомана Тегло Стегнати Струни За Електрическа Китара 011-048

ПРЕГЛЕДЗголемување на производството, зачестеност одговор и сила за оние кои играат рок или блузот.Мерачи .011 .014 .018p .028 .038 .048МЧелик Моќ Slinky Електрични Жици се на совршен натпревар и за оние кои сакаат буци ритамот на rockисе тркалаат или блузот...

BGN 27.18