• Ново
2 елемента китара, струнни мазане лютье грижи инструмент за почистване на fretboard Червен

2 елемента китара, струнни мазане лютье грижи инструмент за почистване на fretboard Червен

BGN 4.83
BGN 4.00 -17 %

Сума
Налично за поръчка

100% сосема нов и висок квалитет
Опис : единствена алатка која ви овозможува да се движи конците исклучите fretboard и задржете нив додека работите на frets или fretboard. Секој криви засилувач се вклопува зад вратот, за да се фати да се олабави жици и да ви даде простор за поднесување, чистење, полирање или светло поправки. Заврши-friendly rubberized слој заштитува вратот. Едноставен, но елегантен алатка која ви овозможува да ги држат конците надвор од вашиот начин, без користење на рацете или отстранување на конците од својата гитара.
Спецификации : Точка Име : Гитара String Spreaders Материјал : Метал + Гума Кутија Големина : 1 x 7.3 cm/0.39 x 2.87 inche Боја : Покаже како слика Количина : 2 парчиња
Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 2 x Гитара String Spreaders (без мало пакет)

Всичко за продукта

търговска марка:
Родина
Номер На Модела:
3Т0491
Тип:
Мазане Китарни Струни
Размер на кутията:
Името на елемент :
Материал:

Подобни продукти в категория

USB-MIDI кабел конвертор за музикалната клавиатура адаптер Кабел с led екран на Windows 8/7 / XP / VISTA/MAC OS

започнете Цена : $3.99 Цена : $2.99 Цена : $5.99 Цена : $13.99 Цена : $4.99 Цена : $3.99крајот USB да MIDI Кабел Конвертор за Музика Keybodard Адаптер Кабелот Опис : објектот е на USBда MIDI електронски пијано Музика Keybodard музика midi кабелот за адаптер...

BGN 8.00

Аудио кабел, 6 фута (1,8 м)екраниран Стереокабель, с щепсел с 3.5 мм, с щепсел 6,3 мм (CM-01)

Почитувани купувачот, ви Благодариме за шопинг во нашата Бејтс Музичката продавница, пред да го купат, ние ќе ви даденекои ВЕТУВАЊЕ!1 ...

BGN 20.00 26.66

100 чилета бели бантиковых коса до 6 грама на всеки кангал 32 инча

100 хенкс бел лак за коса 6 грама секоја хенкПрочитајте пред шопинг : Ние сме професионални за Гудачки инструменти и делови, и ние се обидуваме да ги подобриме нашите производи и услугата во секое време! И o нашиот одговор ќе ви стигне во рок од 12 часа...

BGN 262.26

Топ 100шт бас китара избира пъстра дебелина микс 0.58-0.81 mm плектър невротрансмитер китара е музикален инструмент с пластмасова кутия

Карактеристики100% сосема нов и висок квалитетНаправени од високо квалитетни пластични, лесни, многу издржлив и пријатен на вашите прсти.Немаат лош мирисМоже да ги исполни вашите професионални потребиДебелина : 0.58 мм 0.81 mmПроизвод Карактеристики : Тип : ИзберетеМатеријал Тип : ПластикаТип : гитара изберете музички инструментЗема Материјал : ABS Пластика Гитара СликиИме : Алис Гитара PlectrumСпецификација : Дебелина : 0.58 0.71 0.81 0.96 1.20 1.50 (mm) мешаниПримена : универзалнаБоја : шарениТежина : околу 93 gДимензија : прибл 10* 10* 2.7 cmПакет Се Вклучени : 1 x 100 парчиња шарени гитара зема

BGN 7.00 7.65

4/4 размер на троен лешояд эбонитовый лешояд цигулка части и аксесоари

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет, Направени од природни абонос дрво парична Казна fingerboard за виолина поправка или одлуки За 4 / 4 Големина Виолина Материјал : Абонос Должина : 27.2 cm / 10.71"(приближно) Боја : Црна Количина : 1 компјутер Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен Нема мало пакет...

BGN 7.00 7.98

Много 100 броя нови празни средни 0,71 мм китара невротрансмитери в различни цветове

Многу од 100 компјутери нов Празен медиум 0.71 mm гитара зема Assorted colorsОпис : Бренд нови;Медиум 0.71 mmКоличина : 100Боја : избрани бои ( најмалку 8 бои )Материјал : CelluloidПразно гитара зема ...

BGN 15.84

Music-S 4 струнен китара Ukulele гайка и седло от ABS 1 чифт

100% Сосема нов,не се користиДвете вратот орев и седло се сосема нови и изработени од АБССовршен за ukulele поправка или изработка наседло : 53*3*7mmнут : 35*6*8.5 ммбоја : ЦрнаПакетот вклучува : 1 buc x Гитара нут1 buc x Гитара седлоAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

BGN 1.50

JOYO ACE-30 гитарная струна скрубер лешояд пречиствател за китара бас струнен музикален инструмент, резервни части, аксесоари

JOYO ACE30 Гитара Жици Почиста Инструмент Прашина ПочистаОпис : Име : JOYO ACE30 Гитара Жици Почиста Инструмент Прашина ПочистаБренд : JOYOМодел : ACE30Материјал : Ткаенина & ПластикаПакет се вклучени : 1 x JOYO ACE30 Гитара Жици Почиста Инструмент Прашина Почиста​

BGN 4.00 4.66

Ърни Топка 2223 Nickel Super Слинки Custom Gauge Електрическа Китара Низ 090-042

ПРЕГЛЕДНајпопуларните Slinkys.Nickels се некои од најпопуларните на Ernie Топката Slinky гитара жици На 2223 Никел Супер Slinky е направена од никелпозлатен, челична жица завиткан околу хексадецимален облик, челик јадрото на жица...

BGN 14.38

Много 50 бр нови средни 0,71 мм празни китара медиатори на небето сини, без печат

Многу од 50 компјутери нов медиум 0.71 mm Небото сино гитара зема Нема ПечатењеОпис : Бренд нови;Дебелина : Медиум 0.71 mmКоличина : 50 компјутери по многуБоја : Небото синоПечатење : Не се печати .Материјал : CelluloidПакет : 50 компјутери Небото сино гитара зема.За Објектите : Сите предмети се продава од нас се опишани како точни колку што е можно...

BGN 12.00

50 бр. нов среден 0.71 мм празен камуфлаж зелен китара медиатори на Целулоид, без печат

50 компјутери нов медиум 0.71 mm Маскирна Зелена Празно гитара зема Нема ПечатењеОпис : Бренд нови;Дебелина : Медиум 0.71 mmКоличина : 5 0 компјутери по многуБоја : Зелена CamourflageПечатење : Не се печати .Материјал : CelluloidПакет : 50 компјутери гитара зема.За Објектите : Сите предмети се продава од нас се опишани како точни колку што е можно...

BGN 12.00

Dopro Real Custom Natural Abalone Shell Guitar Truss Род Cover with 3 Holes Fits for Epip LP Les Paul

Abalone школка е природен материјал толку различни решетка род опфаќа може да има варијацииНаправени од вистински abalone школка3 Дупки за Epip Стил Les Pauls; Навртки кои не се опфатениОва е резервни покрие, не оригиналната корицаНие не може да се обезбеди покритие ќе се вклопи во сите Epip Les Pauls, па ве молиме да бидете сигурни да се провери димензии внимателно пред да ги нарачате на објектотРешетка Род Покрие x 1Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши...

BGN 11.00 11.82

200шт лилаво каишка за китката ремък за мобилен Mp3 DC 170мм

200 Компјутери Пурпурна врвка за околу Рака Lanyard за Мобилни Mp3 DCКоличина : 200 компјутериБоја : ВиолетоваВкупна Должина : 170 мм (6.7 инчи)За Објектите : Сите предмети се продава од нас се опишани како точни колку што е можно...

BGN 25.60