• Ново
Ukulele 23 инча Хавайски мини китара 4 струни ukulele Палисандър грозде звук дупка музикален инструмент електрическа ukulele с пикапом

Ukulele 23 инча Хавайски мини китара 4 струни ukulele Палисандър грозде звук дупка музикален инструмент електрическа ukulele с пикапом

BGN 95.84
BGN 79.00 -18 %

Сума
Налично за поръчка


св Карактеристики : 23" мини големина, совршена големина за возрасни и деца. Со деликатна подесување колче, лесно да се вклучите. Најлон string да се направи убав звук. Има посебен звук дупка, исклучителна изведба. Моделот на ukelele е многу таписерии и убава. Спецификации : Тело : ружино дрво Назад Одбор : ружино дрво Страна Одбор : ружино дрво Fingerboard : ружино дрво Вратот : Махагони String : Најлон Објект Големина : 23 инчен Пакет Листа : 1 * 23" Ukelele Забелешка : Постојат 2 вида на ukulele за Избор : Електрични ukulele и Ordinay ukulele . Answer : ___________________________ Note : Ordinay ukulele (без електрични) Забелешка : Електрични Ukulele

Всичко за продукта

Размер:
23 inches
Материал На Корпуса:
Палисандрово дърво
Материал На Задната Част / Страна:
Палисандрово дърво
Подходящ за:
Новини, унисекс, домашно обучение
търговска марка:
Seven Angel
Материал Fretboard:
Палисандрово дърво
Номер На Модела:
23 PT UKU

Подобни продукти в категория

MOOER сив Faze Fuzz педал гладка, реколта полицай звуков ефект педали безплатна доставка

започнетеПочитувани купувачот, ви Благодариме за шопинг во нашата Бејтс Музичката продавница, пред да го купат, ние ќе ви даденекои ВЕТУВАЊЕ!1 ...

BGN 103.00 137.60

200шт лилаво каишка за китката ремък за мобилен Mp3 DC 170мм

200 Компјутери Пурпурна врвка за околу Рака Lanyard за Мобилни Mp3 DCКоличина : 200 компјутериБоја : ВиолетоваВкупна Должина : 170 мм (6.7 инчи)За Објектите : Сите предмети се продава од нас се опишани како точни колку што е можно...

BGN 25.60

50 бр нови средни 0,71 мм празни китара снимки на Целулоид перлено Червен

50 компјутери нов медиум 0.71 mm Празно гитара зема Celluloid Бисер ЦрвенаОпис : Бренд нови;Медиум 0.71 mmКоличина : 5 0Боја : Црвено БисерМатеријал : CelluloidПакет : 50 компјутери гитара зема.За Објектите : Сите предмети се продава од нас се опишани како точни колку што е можно...

BGN 12.00

4 Бр Директни Стилове Вмъкване На Електрическа Тремоло Лост Whammy Бар Пластмасова Втулка Дюзи За Миене На

Сосема нов и висок квалитет.Главно for Direct Вметнување Стилови Tremolo РакаБои : БелаМатеријали : ПластикаГолемина : Како што е прикажано во СликаПакет Се Вклучени : 4 X Tremolo Рака FerruleОна што начини на плаќање можам u e ?Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер...

BGN 12.08

USB-MIDI кабел конвертор за музикалната клавиатура адаптер Кабел с led екран на Windows 8/7 / XP / VISTA/MAC OS

започнете Цена : $3.99 Цена : $2.99 Цена : $5.99 Цена : $13.99 Цена : $4.99 Цена : $3.99крајот USB да MIDI Кабел Конвертор за Музика Keybodard Адаптер Кабелот Опис : објектот е на USBда MIDI електронски пијано Музика Keybodard музика midi кабелот за адаптер...

BGN 8.00

Лешояд маркери инкрустация етикети етикети за китара-Cats Foot Print-WP

Можете да ги инсталирате овие на вашата електрична или акустична гитара со 24 3 / 4h, 25 1 / 2h гитара necks со 22 или 24 frets.Тоа е Голема Налепници! Тие изгледаат како ВИСТИНСКА апликација! Секој може да уживам во тоа! КУЛ И ЛЕСНО! СУПЕРТЕНОК! Можете да ги Менувате вашите гитара лесно !! Пломба Налепници се Отстранува.Овие налепница може да ги покрие оригинални точка знаци лесно.Тие ќе не фатат со вашите прсти додека играте!Тоа е можно да се користи како прст леснотија спреј или лимон масло.Без лепило е остави зад себе, ако сте кора исклучување на налепница...

BGN 36.78

Много 50шт 3мм Малки сърца китара медиатори Плектры за електрически китари на Джаз бас асорти цветове

Многу 50pcs 3мм Мали Срце Облик Гитара Зема Plectrums За Електрична Гитара ЏезОпис : Brand new; Дебелина : 3мм Количина : 50 Компјутери Големина : 23x20x3 mm Анти Прескокнете , издржлив Материјал : Пластични Боја : Assorted ColorsПакет : 50 компјутери 3мм гитара зема.За Објектите : Сите предмети се продава од нас се опишани како точни колку што е можно...

BGN 13.60

JOYO ACE-30 гитарная струна скрубер лешояд пречиствател за китара бас струнен музикален инструмент, резервни части, аксесоари

JOYO ACE30 Гитара Жици Почиста Инструмент Прашина ПочистаОпис : Име : JOYO ACE30 Гитара Жици Почиста Инструмент Прашина ПочистаБренд : JOYOМодел : ACE30Материјал : Ткаенина & ПластикаПакет се вклучени : 1 x JOYO ACE30 Гитара Жици Почиста Инструмент Прашина Почиста​

BGN 4.00 4.66

Ърни Топка 2223 Nickel Super Слинки Custom Gauge Електрическа Китара Низ 090-042

ПРЕГЛЕДНајпопуларните Slinkys.Nickels се некои од најпопуларните на Ernie Топката Slinky гитара жици На 2223 Никел Супер Slinky е направена од никелпозлатен, челична жица завиткан околу хексадецимален облик, челик јадрото на жица...

BGN 14.38

1бр скрипичная струна тънък тунер регулатор цигулка аксесоари за 3/4-4/4 цигулка

1 PC Виолина String парична Казна Тјунер Прилагодувач Виолина Додатоци за 3 / 44 / 4 ВиолинаОпис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Одговара за 3 / 44 / 4 виолина Лесно да се инсталира...

BGN 1.00 1.18

disado 22 Прагчета Кленовая електрическа лешояд кленов лешояд китарните партии струни на китара с музикални инструменти и аксесоари

Спецификации : 1 Вратот Материјал : Јавор 2 Fingerboard Материјал : Јавор 3 Frets : 22 frets 4 Тјунер дупки : 10мм 5 Прилагодување : Двојно adjustble решетка род,глава на вредноста 6...

BGN 110.40

Kmise Guitar Hook Hanger Holder Wall Mount Стойката Rack for Bass Акустична Electric Guitar Parts Accessories Black Padded

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

BGN 11.00 11.18

Много 50 бр нови средни 0,71 мм празни китара медиатори на небето сини, без печат

Многу од 50 компјутери нов медиум 0.71 mm Небото сино гитара зема Нема ПечатењеОпис : Бренд нови;Дебелина : Медиум 0.71 mmКоличина : 50 компјутери по многуБоја : Небото синоПечатење : Не се печати .Материјал : CelluloidПакет : 50 компјутери Небото сино гитара зема.За Објектите : Сите предмети се продава од нас се опишани како точни колку што е можно...

BGN 12.00