• Ново
2 бр 6.35 мм до 3.5 мм стерео микрофон, китара кабел аудио конвертор адаптер свързващ конектор женски мъжки

2 бр 6.35 мм до 3.5 мм стерео микрофон, китара кабел аудио конвертор адаптер свързващ конектор женски мъжки

BGN 18.50

Сума
Налично за поръчка


6.35 mm(женски) 3,5 мм(машки) конвертор
Тежина : 5/парче
Материјали : Легури и Бакар
боја : златна
Пакетот Вклучува :
2 x Гитара кабел Аудио Конвертор Што начини на плаќање можам да ги користам ? Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. За Превозот 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ 2. Нарачки ќе бидат обработени во рамките на 24-60 часа на исплата потврди, вообичаено. 3. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона и викенди. 4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. EMSза 5-10 работни дена. DHLза 4-7 дена Кина Пост/Хонг Конг Постза 15-50 работни дена За Политика на Враќање 1) ве Молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по користи или како резултат на оштетувања од вода. 2) Постапката за враќање на стоката како што е следново Step1) Контакт Преку Alibaba.com's центарот,или пратете ни е-маил Step2) испратете ни слика на неисправни стока, и исто така како многу детали како е можно за проблемот што го имаат Step3) се Врати на објект за согласи на размена или наплата. 4) Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот. За Повратни информации задоволството на клиентите е Нашата цел ! 1)Како можам да ја напуштат повратни информации за продавачот ?http : //help..com/feedback_suppliers.html 2)ве Молиме да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. 3) ве Молиме слободно да се contacu нас Ако Има било какви проблеми за бизнис, ние ќе направиме се најдобро за вас ,ви благодарам. Answer : ___________________________ Note : *ве Молиме љубезно ве молиме да се разбере дека можеби БОЈАТА не е 100% исто како вистински производ, бидејќи камерата, монитор, или било какви други причини ви Благодариме

Всичко за продукта

Тип:
аудио кабел
Номер На Модела:
аудио кабел
търговска марка:
QHX
is_customized:
Yes
Цвят:
Злато
Тегло:
8g/piece
Материали:
Метални

Подобни продукти в категория

Аудио кабел, 6 фута (1,8 м)екраниран Стереокабель, с щепсел с 3.5 мм, с щепсел 6,3 мм (CM-01)

Почитувани купувачот, ви Благодариме за шопинг во нашата Бејтс Музичката продавница, пред да го купат, ние ќе ви даденекои ВЕТУВАЊЕ!1 ...

BGN 20.00 26.66

Много 100 броя нови празни средни 0,71 мм китара невротрансмитери в различни цветове

Многу од 100 компјутери нов Празен медиум 0.71 mm гитара зема Assorted colorsОпис : Бренд нови;Медиум 0.71 mmКоличина : 100Боја : избрани бои ( најмалку 8 бои )Материјал : CelluloidПразно гитара зема ...

BGN 15.84

Dopro Real Custom Natural Abalone Shell Guitar Truss Род Cover with 3 Holes Fits for Epip LP Les Paul

Abalone школка е природен материјал толку различни решетка род опфаќа може да има варијацииНаправени од вистински abalone школка3 Дупки за Epip Стил Les Pauls; Навртки кои не се опфатениОва е резервни покрие, не оригиналната корицаНие не може да се обезбеди покритие ќе се вклопи во сите Epip Les Pauls, па ве молиме да бидете сигурни да се провери димензии внимателно пред да ги нарачате на објектотРешетка Род Покрие x 1Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши...

BGN 11.00 11.82

1 бр винт-в электрогитаре Тремоло Arm Whammy Bar резба 6 mm (M6) безплатна доставка черен

Сосема нов и висок квалитет.Главно за tremolo мост систем.Висок квалитет со блек метал материјалБои : ЦрнаМатеријал : железоАрм Должина : 170mm (прибл.).Арм Дијаметар : 6mm (прибл.).завртка навој дијаметар : 6mmПакет Се Вклучени : 1 X Tremolo Рака Што начини на плаќање можам u e ?Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер...

BGN 14.82

Топ 100шт бас китара избира пъстра дебелина микс 0.58-0.81 mm плектър невротрансмитер китара е музикален инструмент с пластмасова кутия

Карактеристики100% сосема нов и висок квалитетНаправени од високо квалитетни пластични, лесни, многу издржлив и пријатен на вашите прсти.Немаат лош мирисМоже да ги исполни вашите професионални потребиДебелина : 0.58 мм 0.81 mmПроизвод Карактеристики : Тип : ИзберетеМатеријал Тип : ПластикаТип : гитара изберете музички инструментЗема Материјал : ABS Пластика Гитара СликиИме : Алис Гитара PlectrumСпецификација : Дебелина : 0.58 0.71 0.81 0.96 1.20 1.50 (mm) мешаниПримена : универзалнаБоја : шарениТежина : околу 93 gДимензија : прибл 10* 10* 2.7 cmПакет Се Вклучени : 1 x 100 парчиња шарени гитара зема

BGN 7.00 7.65

Много 50шт 3мм Малки сърца китара медиатори Плектры за електрически китари на Джаз бас асорти цветове

Многу 50pcs 3мм Мали Срце Облик Гитара Зема Plectrums За Електрична Гитара ЏезОпис : Brand new; Дебелина : 3мм Количина : 50 Компјутери Големина : 23x20x3 mm Анти Прескокнете , издржлив Материјал : Пластични Боја : Assorted ColorsПакет : 50 компјутери 3мм гитара зема.За Објектите : Сите предмети се продава од нас се опишани како точни колку што е можно...

BGN 13.60

MOOER сив Faze Fuzz педал гладка, реколта полицай звуков ефект педали безплатна доставка

започнетеПочитувани купувачот, ви Благодариме за шопинг во нашата Бејтс Музичката продавница, пред да го купат, ние ќе ви даденекои ВЕТУВАЊЕ!1 ...

BGN 103.00 137.60

Продажба 5xBlack 6 струнен фиксиран твърд опашката китара мост за бразди китара

100% Сосема новЗа 6 string електрична гитара или strat гитараМатеријал : Цинк легура + металБоја : ЦрнаТопВчитување дизајн за лесна инсталација и лесен за пристап.Карактеристики целосно прилагодливи saddles(за intonation и висина ниво).Големина : 65*41mmПакетот Вклучува : 1 x мост1 x Клуч5 x ЗаврткиAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

BGN 25.00 29.33

Music-S 4 струнен китара Ukulele гайка и седло от ABS 1 чифт

100% Сосема нов,не се користиДвете вратот орев и седло се сосема нови и изработени од АБССовршен за ukulele поправка или изработка наседло : 53*3*7mmнут : 35*6*8.5 ммбоја : ЦрнаПакетот вклучува : 1 buc x Гитара нут1 buc x Гитара седлоAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

BGN 1.50

2X 21cm 6.35 mm Guitar Pedal Effect Patch Cable gold Right Angle Plug Cord for Effect Pedal Instrument

Висок Квалитет на Гитара педалата patch кабли десен Агол за Педали Patch КаблиКарактеристики : Бренд : Landtone100% Сосема нов и Висок квалитетКабел Должина : 21cmБоја : Црна и Златна конекторПакет Листата : 2 * Ефекти на возилото кабли

BGN 20.48

Фабрично магазин за черна мрежа от въглеродни влакна, конски косми френски Контрабас лук 4/4 рибешко око Абанос с инкрустирани жаба w / цветна обвивка

Карактеристики : Модел : SZDB08 100% вистински фотографија, токму иста со Стап слика : Црна решетка карбонски влакна Лак за Коса : Висок степен на коњски влакна, можете да ги ротирате завртка за да ја прилагодите стегање...

BGN 132.00 184.00

Висококачествена ръчна Цигулка 20 години са естествено изсушени ленти Кленов професионален алкохолен лак Violino

Производ Функција Бренд : TONGLING Модел : TL0051 Панел Материјал : Природно сушено 20 години spruce Назад / Страна Плоча : Природно сушено 20 години ленти јавор Fingerboard : Високоодделение Абонос Tailpiece : Високоодделение Абонос Штипки : Високоодделение Абонос Лак : Бразил дрво Случај : Правоаголни виолина случај Боја : Природна ленти Боја : Занаетчиски дух лак Големина : 3 / 4 4 / 4Пакет Листа1*Виолина Лак; 1*Рамо Одмор; 1*Колофон; 1*рачно изработени Виолина; 1*Исклучете; 1* Случај; 4*виолина Жици; 1*бришејќи Крпа.

BGN 1279.00 1598.40

Професионален висококачествен 26-инчов тенор ukulele всички твърди акация дърво COA ukulele 4 струни за акустична китара липсва ъгъл дизайн

Здраво! Почитувани купувачи,Добредојдовте во мојата продавница Големина : рок на отплата Секирај : 18 frets cupronickel Врвот : Acacia цврсто дрво дрво Назад & Страна Одбор : Acacia цврсто дрво дрво Назад & Страна Одбор : Acacia цврсто дрво дрво Вратот : Канадскиот Јавор Fingerboard : ружино дрво Мост : ружино дрво Knob : црн висококрај затворена knob звучна дупка пломба : школка обврзувачки : ружино дрво+школка Орев & Седло : ВОЛ Коска Низи : Dadario Најлон Крај : полски лак Само да го направите Најдобриот Ukulele!!!!!

BGN 431.00 478.40

USB-MIDI кабел конвертор за музикалната клавиатура адаптер Кабел с led екран на Windows 8/7 / XP / VISTA/MAC OS

започнете Цена : $3.99 Цена : $2.99 Цена : $5.99 Цена : $13.99 Цена : $4.99 Цена : $3.99крајот USB да MIDI Кабел Конвертор за Музика Keybodard Адаптер Кабелот Опис : објектот е на USBда MIDI електронски пијано Музика Keybodard музика midi кабелот за адаптер...

BGN 8.00

Ърни Топка 2920 M-Стомана Тегло Стегнати Струни За Електрическа Китара 011-048

ПРЕГЛЕДЗголемување на производството, зачестеност одговор и сила за оние кои играат рок или блузот.Мерачи .011 .014 .018p .028 .038 .048МЧелик Моќ Slinky Електрични Жици се на совршен натпревар и за оние кои сакаат буци ритамот на rockисе тркалаат или блузот...

BGN 27.18

Ърни Топка 2223 Nickel Super Слинки Custom Gauge Електрическа Китара Низ 090-042

ПРЕГЛЕДНајпопуларните Slinkys.Nickels се некои од најпопуларните на Ernie Топката Slinky гитара жици На 2223 Никел Супер Slinky е направена од никелпозлатен, челична жица завиткан околу хексадецимален облик, челик јадрото на жица...

BGN 14.38

JOYO ACE-30 гитарная струна скрубер лешояд пречиствател за китара бас струнен музикален инструмент, резервни части, аксесоари

JOYO ACE30 Гитара Жици Почиста Инструмент Прашина ПочистаОпис : Име : JOYO ACE30 Гитара Жици Почиста Инструмент Прашина ПочистаБренд : JOYOМодел : ACE30Материјал : Ткаенина & ПластикаПакет се вклучени : 1 x JOYO ACE30 Гитара Жици Почиста Инструмент Прашина Почиста​

BGN 4.00 4.66

Безплатна доставка 42,2 мм гитарная стопорная гайка за Floyd Rose Tremolo Bridge Reflect pedal guitar parts

Пакет се Вклучени : 1 x Заклучување Орев 42.2 MM 1 x Spanner 2 x завртки, Ние сме Само се фокусира на висок квалитет на производите ...Она што начини на плаќање можам да ги користам?Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер...

BGN 11.76

Kmise Guitar Hook Hanger Holder Wall Mount Стойката Rack for Bass Акустична Electric Guitar Parts Accessories Black Padded

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

BGN 11.00 11.18

50 бр нови средни 0,71 мм празни китара снимки на Целулоид перлено Червен

50 компјутери нов медиум 0.71 mm Празно гитара зема Celluloid Бисер ЦрвенаОпис : Бренд нови;Медиум 0.71 mmКоличина : 5 0Боја : Црвено БисерМатеријал : CelluloidПакет : 50 компјутери гитара зема.За Објектите : Сите предмети се продава од нас се опишани како точни колку што е можно...

BGN 12.00

100 чилета бели бантиковых коса до 6 грама на всеки кангал 32 инча

100 хенкс бел лак за коса 6 грама секоја хенкПрочитајте пред шопинг : Ние сме професионални за Гудачки инструменти и делови, и ние се обидуваме да ги подобриме нашите производи и услугата во секое време! И o нашиот одговор ќе ви стигне во рок од 12 часа...

BGN 262.26

Лот от 50 бр нови средни празни медиатори 0,71 мм, плътни черни без печат

Многу од 50 компјутери нов медиум 0.71 mm Празно гитара зема Тврда Црна Нема ПечатењеОпис : Бренд нови;Дебелина : Медиум 0.71 mmКоличина : 50 компјутери по многуБоја : Црна ЦврстаПечатење : Не се печати .Материјал : CelluloidПакет : 50 компјутери Солидна Црна гитара зема.За Објектите : Сите предмети се продава од нас се опишани како точни колку што е можно...

BGN 12.00

Безплатна доставка, скрипичная струна Pirastro piranito, D String(615300), 4/4, сферичен край. произведено в Германия

Објектот Се Испраќаат По Случаен ИзборНие ги испратите на мали додатоци од Воздухопловната стандардно.Ако сакате брза испорака метод, ве молиме контактирајте со мене.

BGN 24.30