• Ново
BANVASAC 2017 нови луксозни кристали без презрамки сватбени рокли бродерия на ръкавите Атлас почистване влак дантела сватбени и бални рокли

BANVASAC 2017 нови луксозни кристали без презрамки сватбени рокли бродерия на ръкавите Атлас почистване влак дантела сватбени и бални рокли

BGN 295.66
BGN 222.00 -25 %

Сума
Налично за поръчка


International shipping
1.Светот
2.Време на испорака :
Од Воздухопловната/Airparcel : Генерално, за 7-21 Работни дена (Бесплатен Превозот)
Од Express : Општо земено, околу 4-6 работни дена
3. Предмети ќе биде предаден во рок од 3-5 работен ден од денот на уплатата примена.
4. За Воздух Mail : поголемиот дел од земјите во рок од 10 до 20 работни дена. освен Западна европа ,Африка .(15-30days.)
5 : ако не сте се примени на објект за Време на Испорака , ве Молиме контактирајте со нас преку е-маил ако имате било какви прашања ,нормално, вашиот e-mail ќе се одговори во рок од 24 Часа. Ако сеуште не сте добиле одговор по 24 часа, ве молиме проверете на спам на вашата e-mail сандаче. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде најдоброто решение од страна на комуникација.
6.Следново е приближна на превозот време за различни региони за Воздух Mail :
Земјата Време На Испорака
Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 >22
Работни Дена + Сабота + Недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 >31
Сад го Оценувате (точка пристигна) 5 .1% 50.1% 29.6% 10.5% 4.7% Наплата
Велика Британија го Оценувате (точка пристигна) 9.9% 63.2% 19.1% 3.4% 4.4% Наплата
Австралија го Оценувате (точка пристигна) 21.4% 50.0% 14.3% 7.2% 7.1% Наплата
Франција го Оценувате (точка пристигна) 10.5% 28.6% 43.8% 10.1% 7.0% Наплата
Германија го Оценувате (точка пристигна) 11.1% 22.2% 30.3% 20.9% 15.5% Наплата
Канада го Оценувате (точка пристигна) 0.0% 47.1% 31.4% 17.6% 3.9% Наплата
Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 3.5% 25.0% 47.9% 12.9% 10.7% Наплата
7. Меѓународни Купувачи? Ве Молиме Имајте Во Предвид :
a : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
б : ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Враќање
1.Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле.
2.Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување.
Вид Забелешка
Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за да им помогнеме. Ве молиме контактирајте со нас прво, ако имате било каков проблем.
Ние се стремиме да одговориме на сите пораки што е можно побрзо.
Однапред ви благодариме за вашето трпение.
Повратни информации
Со цел да ви обезбедиме подобра услуга, ве молиме однесувајте се кон трансакцијата праведно. Повратни информации е нашиот живот, пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение.
За НАС
1.Ние гарантираме 100% задоволството на клиентите. Ако вашиот објект не е како што е опишано или погрешни кога ќе примите тоа ние ќе го замени тоа за вас без дополнителни трошоци.
2. Многу продавачи на снабдување со сивиот пазар, Ние гарантираме дека нашите производи се сосема нови, службено лице и првиот-класа на квалитет.

Всичко за продукта

Размерът на САЩ:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
Дължина На Влака:
50см
Тип Елемент:
Сватбени Рокли
За Бременни Жени:
ДА
Стил Ръкави:
С спущенным рамо
Вграден сутиен:
ДА
Реалните Изображения:
ДА
Задната Част На Конструкцията:
Стягам
Елемент На Модата:
Реколта
Силует:
Бална Рокля
Украса:
Бродерия, Дантели, Кристали
търговска марка:
БАНВАСАК
Влак:
Влак Почистване / Четки
Дължина ръкав(см):
Без ръкави
is_customized:
Yes
Отвор на вратата:
Без презрамки
Дължина На Роклята:
Дължина На Пода
Плат, Булчински Рокли:
Мек Сатен
Талия:
Натурални
Номер На Модела:
22083

Подобни продукти в категория

Bealegantom Нов Елегантен скъпа сатен сватбени рокли 2017 апликация от мъниста плюс размер сватбени рокли Vestido De Новия QA1154

Добредојдовте на Нашата Продавница Bealegantom Свадба Flagships ПродавницаИзвестување1.Остави порака во следната состојба : ако сакате сопствени направени големина и боја; да ни каже точниот датум треба да се облекуваат; имаат други барања во фустан детали 2.Ако сакате боја исто како слика, ве молиме оставете порака за да кажете...

BGN 205.00 255.98

LS09476 2018 бална рокля сватбена рокля с цветни цветя с рамо скъпа сватба сватбени рокли с дълъг влак снимки

За лична употреба купувачот :1 Има 3 слоеви на hardnet направи здолниште подуени.2.Тоа е нашиот оригинален дизајн и 100% реално шоу,не е направен од страна на копија.3.Има околу 10.000 видеа покажуваат различни фустани на youtube, можете да пребарувате "љубов сезона венчаница"на youtube,ќе ни се најде.4.Има живеатна instagram за нашиот изложбен салон секојдневниот(околу 2000 метри квадратни и 600парчиња акции фустани).Можете да ги следите нас "ls_cherry" таму.5.Мала промена прифатени,како на пример, додавање ракави,или да додадете поставата внатре.6...

BGN 1523.00 2985.57

Блестящ блестящ зашеметяващ сребро пайети цветя a-line ръкави розово Близък Изток сватбена рокля 2017 нова тъкан висока врата

Брилијантен shinning одлична сребро sequined цвеќиња Алинија без ракави розова блискиот исток венчаница 2017 нови ткаенина висок врат Големина на ТабелатаЗабелешка : Повеќето девојки ќе треба мало alternations.Локално се прилагоди лесно може да го промените вашиот фустан.Ако сте bewteen големини,ние ви препорачуваме да одат со поголема големина и се облекуваат да се измени за да се постигне совршено се вклопуваат."Шупливи" значи "дупка" во основата на вратот.Сите мерења преземање без чевли .Фустан Мерење УпатствоПодолу е само водич...

BGN 262.00 262.40

LS62893 robe de mariage 2017 стягам назад дължина на пода бална рокля дантела сватбени рокли органза реални снимки

LS67643 облека де mariage 2017 чипка назад кат должина бал чипка свадба фустани organza вистински фотографииПредмет Бр...

BGN 295.00 579.17

Modabelle Луксозни Мъниста Перли Русалка Сватбени Рокли 2017 Trouwjurken Плаж С Дълъг Ръкав Почистване Влак Сватбена Рокля Сватба

Боја : Боја може да варира помеѓу различни CRT и LCD екрани ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе бидат сосема исти како и на сликите можете да го видите.Ддв број : Бразил Гостите , ве молиме да ги доставите на CPF број со цел да се изедначи царинење, тоа ќе биде потребно ако го избератпревозот со UPS или DHL...

BGN 443.00 521.60

BANVASAC 2017 нова елегантна бродерия скъпа булчинска рокля без ръкави Атлас луксозни кристали сватбени и бални рокли

International shipping1.Светот2.Време на испорака : Од Воздухопловната / Airparcel : Генерално, за 721 Работни дена (Бесплатен Превозот)Од Express : Општо земено, околу 46 работни дена3...

BGN 239.00 318.43

Роза мода дантела обвивка с дължина до коляното сватбена рокля с подвижна пола keyhole преди Boho сватбени рокли реални снимки

Фустан слики како што се наведени се сите прикажува како нашите вистински производ, ве молиме да се направи купување од страна на уверување.П : Како да го стави на cutomized цел? А : ве Молиме изберете било која големина и оставете го вашиот детални мерења како имајте на ум кога се одржи редот...

BGN 389.00 457.60

Евтини Vestido De Noiva 2018 плаж сватбени рокли A-line скъпа разгъвка на влак тюл лук Boho сватбена рокля Сватба

Зошто Да Го Одберете Нашата Фабрика ? Ние сме биле ангажирани во производството и извозот свадба & Мода Фустани за повеќе од 10 години...

BGN 150.00 164.80

Leeymon Real Picture Русалка мюсюлманската сватбена рокля 2017 дантела с дълъг ръкав на сватбена рокля Vestido De Noiva ZY179

Добредојдовте на нашата продавница!!!1.ве молиме да ми кажете вашиот големини : биста, половината,колковите,шупливи до подот,висина.2.ако фустанот има ракави,ве молиме да ми кажете : armhole,должина на ракавите,biceps3.ве молиме да ми кажете на бојаLeeymon Реална Слика Сирена Муслимански венчаница 2017 Чипка Долги Ракави Булчински Gown Vestido Де Noiva ZY179

BGN 280.00

Ново, очарователно дантелено сватбена рокля без презрамки с мъниста сватбена рокля размер Русалка сватбени рокли Vestidos Новия (SL-W519)

Ткаенина Главниот Ткаенини : Чипка Боја Како сликовна претстава, или слободни да изберат Embellishmen Appliques Затворање Чипка Состојба Сосема Нов Обичај прави Фустан Работното време за 1222 дена Големина Стандард НАС Големина 220 W Превозот Време ЕМС : за 714 работа дена Custom Size ТНТ / ПРЕГЛЕДИ : 35 работа дена големи димензии DHL : 3~7 работни денови • Стандардна големина на : • прилагоди на големината : • сопствени направени се облекуваат треба да ни остави масажа како оваа : # ( 1 ...

BGN 269.00 286.40

Нови Реални Снимки Бална Рокля Половината Ръкав На Сватбена Рокля Мюсюлманската Плюс Размер На Дантела Сватбени Рокли 2017

Фустанот не содржат било кој додаток, како свадбен превез,ракавици, shawl,круна,итнВе молиме Одберете ја Големината Според Нашите Големина на Табелата На сликата подолуСнимањето светлина и поставување на вашиот компјутер на екранот може да предизвика мала боја mismatchesОвој фустан може да се прилагоди за различни бои и големини.Кога ќе се направи ред,ве молиме испратете порака до нас за вашата големина детали,Биста,половината,колковите обемот и висината,ако други prombles,можете исто така да се поврзете со насПред да нарачате, ве молиме прочитајте ја оваа листа внимателно и побара сите ваши прашања...

BGN 229.00 286.40

Vintage Sweetheart A Line сватбена рокля 2018 бродерия бяло и синьо Атлас винтажное сватбена рокля M170717-2

Добредојдовте на Нашата Продавница, ќе имаат Нов Шопинг Искуство !Гроздобер Душо Линија венчаница 2018 Везови Бела и Сина Сатен Гроздобер венчаница M1707172Вистинска Боја СвочЗа Сопствени Направени Measurments ( Во Инчи или CMS ) : 1...

BGN 288.00

AOLANES Real Work сватбени рокли дантела, кристали бална рокля Champange луксозни дантели, ръчно изработени дълъг влак сватба рокли

Почитувани Вредни Клиенти, Поради Кинески Пролетниот Фестивал, Што ќе биде на одмор од Февруари 5ти до 28, ве Молиме да се свесни дека,Секое купување во текот на овој период, ние нема да се справи со неа до Февруари 29, 3045 работни дена ЕКСТРА време ќе биде потребно за свадба фустан, Додатоци ќе бидат исклучени...

BGN 718.00 1408.00

2017 Реални Снимки С Високо Качество Дантела, Кристали, Апликации С Мъниста Лъжичка Дълъг Влак Бална Рокля Сватбена Рокля Cap Ръкав На Сватбена Рокля

Почитувани Вредни Клиенти, Поради Кинески Пролетниот Фестивал, Што ќе биде на одмор од Февруари 5ти до 28, ве Молиме да се свесни дека,Секое купување во текот на овој период, ние нема да се справи со неа до Февруари 29, 3045 работни дена ЕКСТРА време ќе биде потребно за свадба фустан, Додатоци ќе бидат исклучени...

BGN 621.00 1217.15

BANVASAC 2017 нови луксозни кристали без презрамки сватбени рокли без ръкави, сатен, дантела сватбени и бални рокли

International shipping1.Светот2.Време на испорака : Од Воздухопловната / Airparcel : Генерално, за 721 Работни дена (Бесплатен Превозот)Од Express : Општо земено, околу 46 работни дена3...

BGN 194.00 259.30

Liyuke Елегантен Назъбен Силует На Облегалката Русалка Булчинската Рокля Апликация На Облегалката Параклис Влак Рокля На Булката

започнетекрајотСвадба Се Облекуваат Топло Совети : 1 Драг пријател,ние не стандардна големина или сопствени направени големина, цената е иста, ве молиме оставете ни го вашето measurments ако го изберат сопствени направени,Ве молиме видете подолу мерење на настава.1) Целосна Биста = (инчи или сантиметри)2) Половината =3) Колковите =4) Ширина од рамо до рамо =5) Должина рамо до подот = (од рамо до подот со обувки)6) Height= (од врвот на главата кон подот со обувки)7) Фустан во боја = бела или боја на слонова коска2...

BGN 337.00 421.12

Vestido De Noiva на поръчка във апликация с дълъг ръкав колан дантели сватбена рокля 2017 robe de mariage сватбена рокля с нос

Vestido Де Noiva Сопствени Направени Beading Appliques Долг Ракав Појас Чипка венчаница 2017 облека де mariage Свадба Gown Со КејпСе изразат Испорака компанија Време Проверите на интернет, DHL Северна Америка, Европа, Азија, Австралија, Превозот само да се земе од 35 дена, во други земји, тоа ќе потрае околу 57 дена www.dhl.com Fedex Северна Америка, Европа, Азија, Австралија, Превозот само да се земе од 35 дена, во други земји, тоа ќе потрае околу 57 дена www.fedex.com UPSот Северна Америка, Европа, Азија, Австралија, Превозот само да се земе од 35 дена, во други земји, тоа ќе потрае околу 57 дена www.ups.com EMS Северна Америка, Европа, Азија, Австралија, Превозот само да се земе 47 дена, во други земји, тоа ќе потрае околу 68 дена www.ems.com ТНТ Северна Америка, Европа, Азија, Австралија, Превозот само да се земе од 35 дена, во други земји, тоа ќе потрае околу 57 дена www.tnt.com answer : ___________________________ Note : за Време на посебен празник како Кинески Фестивал Одмор,Национален Празник,превозот време ќе го малку подолго.Answer : ___________________________ Note : Ние прифаќа само делумна или целосна наплата за објектот дека има проблем поради нашето невнимание 1 Точка мора да се врати во рок од 7 дена од денот на прифаќање на испорака...

BGN 440.00

2018 Дълги ръкави, Червен тюл сватбени рокли О-образно деколте катедралата влак облегалката бална рокля Принцеса сватбени рокли Vestido De Noiva

[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии Белешки пред да ги купите предмети1 Начин На Плаќање И Плаќање Време (Кој Метод Ќе Сакаат)2...

BGN 638.00 638.40

BANVASAC лодка врата цветя бална рокля Сватбена рокля 2018 Реални снимки дантела апликация плюс размера на съд влак сватба рокли

International shipping1.Светот2.Време на испорака : Од Воздухопловната / Airparcel : Генерално, за 721 Работни дена (Бесплатен Превозот)Од Express : Општо земено, околу 46 работни дена3...

BGN 349.00 499.20

CEEWHY Vestido De Noiva с къс ръкав Принцеса сватбени рокли 2018 илюзия апликации с мъниста и дантела линия на булчинската рокля плюс размер

100% сосема нов материјал : tulle,чипка во боја : бела големина : 2,4,6,8,10,12,14,16 стил : мода и формално сезона : сите на годината дали на некои фактори на фотографии' бојата на фустанот може да имаат малку различни од реалниот стоки ,стр закуп овозможи 13 см толеранција поради прирачник за мерење.ПЛАЌАЊЕ : ние поддршка банка картичкаПРЕВОЗОТ : EMS, e Packet, DHL, FEDEX, UPSот,ТНТ се достапни со попуст, Кина Пост Воздух пошта е за слободни.можете да изберете некој што ви се допаѓа.Ние брод во светот со Кина, воздухот пошта преку Кина Пост ...

BGN 179.00 224.00

Waulizane Стари Апликации Тюл A-Line Сватбени Рокли Бродерия На Ръкавите С Рамо, Без Презрамки С Колан Рокля На Булката

започнетекрајот1.M y пријател,нашата свадба фустани се рачно изработени, наместо да се масовно произведени,на ткаенина се користи е одлична,па ве молиме да не се споредуваат нашите производи со други ниски свадби се облекуваат во цена, ви благодариме!2.Цената е само за облека, не се вклучуваат било какви додатоци како што се ракавици,јакна,превез и petticoat.3...

BGN 349.00 458.91