• Ново
Безплатна доставка пайети и дантели V-образно деколте сватбени рокли евтини дължина на пода, бели шаферски рокли по поръчка Vestidos De Новия XN177

Безплатна доставка пайети и дантели V-образно деколте сватбени рокли евтини дължина на пода, бели шаферски рокли по поръчка Vestidos De Новия XN177

BGN 60.64
BGN 58.00 -4 %

Сума
Налично за поръчка


Бидејќи на Мерни техники, не е грешка 1-3cm Големина 14 W е прилагодена големина. Вие само треба да изберете големина 14 W, и да го оставите порака, со цел да ни кажете на вашите градите, половината, телесна висина и потпетици висина, што ќе биде во ред. Се облекуваат ќе биде предаден во 5-7 дена.Ако големина 14 W не можат да бидат избрани, тоа значи дека оваа точка не може да се изменуваат. Прифаќаме само големината изменуваат, бои и дизајн не може да се прилагоди на Овој објект е венчаница само, не вклучувајќи petticoat или други работи. Сите слики ќе ви покаже се реални слики, сите се облекуваат, се токму исто како слика го покажува.
!!! Ние ќе ги одби наплата ако у не им помагаат на царинење на царинската управа. Па ве молиме прочитајте внимателно политика на ЦАРИНЕЊЕ подолу. Ви благодариме.
За Тарифни
Нашата свадба фустани цени се формираат 30 да 200 ние ќе ги прогласи облека како подарок и вредноста е 20 да 150Се надевам дека се може да се направи у избегне тарифа. Но, различни земји имаат различни стандарди, ве молиме обидете се да дознаете вашиот округот политика за тарифни купи купат стоки од oversea.И ве молиме помогнете царинење ако треба, ви благодариме. Како политика, царинење е купувачот е должност. Ќе видиме у согласувате ако купите нашите производи. Ви благодариме.
За квалитетот
Ние имаме многу свадба фустани која цена е околу 30 Тоа е многу евтина цена и бесплатен превозот во многу земји. Фустаните генерално тежина 1kg, на товар не е евтино. И овие фустани се сите рачно изработени. Значи, ако u мислам на овие евтини цена, у нема да ги разочараме на овие свадба се облекуваат. Ако у сакате таписерии,порцелан венчаница, ве молиме изберете нашите венчаница која цена над 50 Ви благодариме.
За обработка на време
Ние сме фабрика, ние правиме се произведуваат за многу клиенти, ние и ветуваме да брод од стоката во 3-5 dasy откако ќе се добие исплата. Ако ur големина е прилагодена, се облекуваат ќе биде предаден во 5-7 дена. Ве молам не ме прашуваат брод на стоките многу наскоро. обично 3-5 дена. Ве молиме да се разбере, ви благодариме.
За наплата & спор
1. Како и погоре зборови, ние ќе се направи целосна наплата за у ако стоката не испорака по shiped од 60 дена ( Бразил е 90 дена), па немојте да се отвори спорот afer shiped надвор 1-40 дена. Ве молиме обрнете внимание на стоката, контактирајте со нас пред да се отвори спорот, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот.
За бои
Некои клиенти прашам ако вајт е чиста бела, ние секогаш е тешко да се одговори, се облекуваат може да не е чиста бела или снежана, тоа е еден вид на бела кои се блиски на слонова коска, но не и слонова коска. Па ве молиме да знаат дека пред да го купат.

Всичко за продукта

Размерът на САЩ:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16 ВТ, 18 W, 20 W, 22 W, 24 W, 14 W
Тип Елемент:
Сватбени Рокли
Стил Ръкави:
С спущенным рамо
Вграден сутиен:
ДА
Реалните Изображения:
ДА
Задната Част На Конструкцията:
Стягам
Силует:
Бална Рокля
Влак:
Няма
Номер На Модела:
XN177
Елемент На Модата:
Цветен Принт
Дължина ръкав(см):
Без ръкави
Украса:
Дантела, Кристали, Апликации
is_customized:
Yes
Дължина На Роклята:
Дължина На Пода
Плат, Булчински Рокли:
Тюл/Окото
търговска марка:
това йийя
Талия:
Натурални
Отвор на вратата:
V-Образно Деколте
За Бременни Жени:
No

Подобни продукти в категория

Ново, очарователно дантелено сватбена рокля без презрамки с мъниста сватбена рокля размер Русалка сватбени рокли Vestidos Новия (SL-W519)

Ткаенина Главниот Ткаенини : Чипка Боја Како сликовна претстава, или слободни да изберат Embellishmen Appliques Затворање Чипка Состојба Сосема Нов Обичај прави Фустан Работното време за 1222 дена Големина Стандард НАС Големина 220 W Превозот Време ЕМС : за 714 работа дена Custom Size ТНТ / ПРЕГЛЕДИ : 35 работа дена големи димензии DHL : 3~7 работни денови • Стандардна големина на : • прилагоди на големината : • сопствени направени се облекуваат треба да ни остави масажа како оваа : # ( 1 ...

BGN 269.00 286.40

CEEWHY Vestido De Noiva с къс ръкав Принцеса сватбени рокли 2018 илюзия апликации с мъниста и дантела линия на булчинската рокля плюс размер

100% сосема нов материјал : tulle,чипка во боја : бела големина : 2,4,6,8,10,12,14,16 стил : мода и формално сезона : сите на годината дали на некои фактори на фотографии' бојата на фустанот може да имаат малку различни од реалниот стоки ,стр закуп овозможи 13 см толеранција поради прирачник за мерење.ПЛАЌАЊЕ : ние поддршка банка картичкаПРЕВОЗОТ : EMS, e Packet, DHL, FEDEX, UPSот,ТНТ се достапни со попуст, Кина Пост Воздух пошта е за слободни.можете да изберете некој што ви се допаѓа.Ние брод во светот со Кина, воздухот пошта преку Кина Пост ...

BGN 179.00 224.00

Vestido De Noiva на поръчка във апликация с дълъг ръкав колан дантели сватбена рокля 2017 robe de mariage сватбена рокля с нос

Vestido Де Noiva Сопствени Направени Beading Appliques Долг Ракав Појас Чипка венчаница 2017 облека де mariage Свадба Gown Со КејпСе изразат Испорака компанија Време Проверите на интернет, DHL Северна Америка, Европа, Азија, Австралија, Превозот само да се земе од 35 дена, во други земји, тоа ќе потрае околу 57 дена www.dhl.com Fedex Северна Америка, Европа, Азија, Австралија, Превозот само да се земе од 35 дена, во други земји, тоа ќе потрае околу 57 дена www.fedex.com UPSот Северна Америка, Европа, Азија, Австралија, Превозот само да се земе од 35 дена, во други земји, тоа ќе потрае околу 57 дена www.ups.com EMS Северна Америка, Европа, Азија, Австралија, Превозот само да се земе 47 дена, во други земји, тоа ќе потрае околу 68 дена www.ems.com ТНТ Северна Америка, Европа, Азија, Австралија, Превозот само да се земе од 35 дена, во други земји, тоа ќе потрае околу 57 дена www.tnt.com answer : ___________________________ Note : за Време на посебен празник како Кинески Фестивал Одмор,Национален Празник,превозот време ќе го малку подолго.Answer : ___________________________ Note : Ние прифаќа само делумна или целосна наплата за објектот дека има проблем поради нашето невнимание 1 Точка мора да се врати во рок од 7 дена од денот на прифаќање на испорака...

BGN 440.00

Слонова кост готическата Принцеса сватбени рокли танк дантела сватбени рокли Robe de Mariage колан реколта Boho сватбени рокли Casamento

Опис на производот слонова коска Готски Принцезата Свадба Фустани Резервоарот Чипка Свадба Наметки Облека де Mariage Појас Гроздобер Boho Свадба Фустани CasamentoСтандардна Големина Графикони : Ако големината е начин на исклучување стандардна големина , можете да ве молиме изберете било стандардна големина кога наредил, а потоа напишете го вашиот мерења детали во полето за пораки кога се врши плаќање.Мерење е многу важно за изработка на облека,па затоа треба да се провери вашиот мерење (вклучувајќи биста ,половината,колковите,рамо до подот,heigth на чевли ect)јасно .Исто така, можете да го напуштите вашиот сопствен мерење од страна на email пораки или да разговарате со нашите продавач онлајн.Големина На Топ ЛиститеПроверете Боја на топ Листите , изберете боја што ви се допаѓа , а потоа ја напушти боја бројПревозот ВремеЗадоволството на клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

BGN 237.00 296.00

2018 Шампанско, Дантела Сватбени Рокли Без Ръкави, Катедралата Влак На Булката Рокля Топка Рокля С Рамо Vestido De Casamento Trem

[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии Белешки пред да ги купите предмети1 Начин На Плаќање И Плаќање Време (Кој Метод Ќе Сакаат)2...

BGN 798.00 798.40

BANVASAC 2017 нови луксозни кристали без презрамки сватбени рокли бродерия на ръкавите Атлас почистване влак дантела сватбени и бални рокли

International shipping1.Светот2.Време на испорака : Од Воздухопловната / Airparcel : Генерално, за 721 Работни дена (Бесплатен Превозот)Од Express : Општо земено, околу 46 работни дена3...

BGN 222.00 295.66

Роза мода дантела обвивка с дължина до коляното сватбена рокля с подвижна пола keyhole преди Boho сватбени рокли реални снимки

Фустан слики како што се наведени се сите прикажува како нашите вистински производ, ве молиме да се направи купување од страна на уверување.П : Како да го стави на cutomized цел? А : ве Молиме изберете било која големина и оставете го вашиот детални мерења како имајте на ум кога се одржи редот...

BGN 389.00 457.60

BANVASAC 2017 нови луксозни кристали без презрамки сватбени рокли без ръкави, сатен, дантела сватбени и бални рокли

International shipping1.Светот2.Време на испорака : Од Воздухопловната / Airparcel : Генерално, за 721 Работни дена (Бесплатен Превозот)Од Express : Општо земено, околу 46 работни дена3...

BGN 194.00 259.30

Modabelle Луксозни Мъниста Перли Русалка Сватбени Рокли 2017 Trouwjurken Плаж С Дълъг Ръкав Почистване Влак Сватбена Рокля Сватба

Боја : Боја може да варира помеѓу различни CRT и LCD екрани ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе бидат сосема исти како и на сликите можете да го видите.Ддв број : Бразил Гостите , ве молиме да ги доставите на CPF број со цел да се изедначи царинење, тоа ќе биде потребно ако го избератпревозот со UPS или DHL...

BGN 443.00 521.60

SuperKimJo 2018 Сватбени Рокли С Дълъг Ръкав Луксозни Дантелени Апликации Великолепна Параклис Влак Сватбена Бална Рокля Robe De Mariee

vestidos де noiva com foto вистински strapless свадба фустани 2016 година vestidos де novia alibaba кина облека де mariage noiva com foto вистински boho чипка едноставно секси венчаница sereia венчаница кина 2016 земја од западен свадба фустани vestidos де novia applique 2016 година слонова коска чипка свадба фустани облека mariage vestidos де noivas увезени венчаница vestido де noiva гроздобер евтини свадба фустани направени во кина vestido де noiva boho vestido noiva свадба наметки 2016 година vestido де noiva 2016 година vestido noiva renda vestido де noiva simples vestido де noiva манга curta 2016 висок квалитет убава вистински романтични уникатен скромна свадба се облекуваат за невести романтична vestido де noiva sereia свадба се облекуваат во дубаи арапскиот свадба се облекуваат арапски свадба наметки vestidos де noiva vestido де noiva simples домот, свадба се облекуваат саудиска арапски свадба топката наметки Добредојдовте на нашата продавница, Роуз е Булчински...

BGN 559.00 620.80

Rose Moda V Образно Деколте Русалка Булчинската Рокля Скръстени Преди Дантела Сватбени Рокли Дестинация Сватбена Рокля Реални Снимки

П : Како да го стави на cutomized цел? А : ве Молиме изберете било која големина и оставете го вашиот детални мерења како имајте на ум кога се одржи редот...

BGN 252.00 360.00

Rose Moda луксозно бельо сватбена рокля на русалка с подвижна Царски влак бяла сватбена рокля цвят на слонова кост, с ниска облегалка

Фустани можеби, исто така, како што се : чипка венчаница, сирена свадба се облекуваат, две парче венчаница, свадба се облекуваат со ракави, линија венчаница, бал, зимски свадба се облекуваат,злато црна венчаница, нова noiva, бразил венчаница, арапски венчаница, муслимани венчаница, долги ракави свадба облечиВе молиме проверете ја вашата детална големини agiants нашите големината на табелата за да го изберат вистинскиот, ако имате било двојно, ве молиме да бидат слободни да контакт.Подолу е само водич...

BGN 415.00 460.80

Готическа тъмно червено Златното бельо на сватбена рокля плюс размер Vestido de Noiva Принцеса сватбена рокля топка рокля дължина на пода, шаферски рокли

Опис на производот Готски Темно Црвено Злато Чипка венчаница Плус Големина Vestido де Noiva Принцезата Свадба Наметки бал Кат Должина на Невестата ФустаниСтандардна Големина Графикони : Ако големината е начин на исклучување стандардна големина , можете да ве молиме изберете било стандардна големина кога наредил, а потоа напишете го вашиот мерења детали во полето за пораки кога се врши плаќање.Мерење е многу важно за изработка на облека,па затоа треба да се провери вашиот мерење (вклучувајќи биста ,половината,колковите,рамо до подот,heigth на чевли ect)јасно .Исто така, можете да го напуштите вашиот сопствен мерење од страна на email пораки или да разговарате со нашите продавач онлајн.Големина На Топ ЛиститеПроверете Боја на топ Листите , изберете боја што ви се допаѓа , а потоа ја напушти боја бројПревозот ВремеЗадоволството на клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

BGN 247.00 308.80

Fansmile Real Photo Секси High Quality Дантела Mermaid Wedding Dresses 2017 Plus Size Customize Bridal Dress Free Shipping FSM-101M

ЗАБЕЛЕШКА : Ако сакате сопствени направени , ве молиме изберете било стандардна големина кога наредил, а потоа напишете го вашиот мерења детали во полето за пораки кога се плаќаат според следнава венчаница мерка метод.1...

BGN 195.00 244.32

2018 Дълги ръкави, Червен тюл сватбени рокли О-образно деколте катедралата влак облегалката бална рокля Принцеса сватбени рокли Vestido De Noiva

[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии Белешки пред да ги купите предмети1 Начин На Плаќање И Плаќање Време (Кој Метод Ќе Сакаат)2...

BGN 638.00 638.40

AOLANES Real Work сватбени рокли дантела, кристали бална рокля Champange луксозни дантели, ръчно изработени дълъг влак сватба рокли

Почитувани Вредни Клиенти, Поради Кинески Пролетниот Фестивал, Што ќе биде на одмор од Февруари 5ти до 28, ве Молиме да се свесни дека,Секое купување во текот на овој период, ние нема да се справи со неа до Февруари 29, 3045 работни дена ЕКСТРА време ќе биде потребно за свадба фустан, Додатоци ќе бидат исклучени...

BGN 718.00 1408.00

2017 дълбоко V-образно деколте с дълъг ръкав на сватбена рокля поръчка дантела Vestido De Noiva с реални снимки

Изберете вашиот венчаница,мора да оставите порака и да се провери четири големини како што е прикажано подолу : Биста / Половината / Колковите / Висина од глава до подот со чевли;Ако ви треба прилагодена големина, ве молиме да ги големината водич покажува подолу...

BGN 243.20

Тюл и дантели дължина до пода бална рокля сватбена рокля параклис влак стягам мъниста сватбена рокля по поръчка

Слонова коска Чипка КатДолжина Сирена / Труба венчаница Капела Воз V Деколте Кратки Ракави Булчински Gown Сопствени направениПрилагодено Дизајн : Ако не можете да најдете стил ви се допаѓа во нашата колекција, ние може да се направи фустани во вашиот сопствен дизајн...

BGN 271.98

Нов елегантен бял Русалка мъниста сватбени рокли 2018 г. с волани на полата официално жени нагънат дълги сватбени рокли vestido de noiva

Нови Елегантна Бела Сирена Beaded Свадба Фустани 2018 со Износени Здолниште Формално Жените Pleated Долго Свадба Наметки vestido де noivaБренд Име Скромни Велејќи Стил Број BW250 Ткаенина сатен,organza Разубавувањето монистра Целосно Наредени Да се Изградиво Градник Да Fishbones Затворање Чипка Боја Клиентот може да изберете било која боја од нашите боја шема Големина Стандардна Големина или Custom Size Снабдување Тип на ОЕМ, ODM, W holesale и Мало Олово Време 1230 дена MOQ 1 Парче Сопствени направени yesБоја ШемаМерка НаставаA : рамо до Рамо; B : Брадавица да брадавица; C : Биста; D : Половината; E : Колковите : ; С : Ракав elength; G : Bicep; H : Грб Око(Armhole Околу); I : Шупливи до Подот( над биста ) без чевли; J : Висина без чевли, К : Чевли висина кога тоа ќе се одговара со овој фустан L : Шупливи да Половината над биста ; M : Ако ова не е дно должина фустан, pls мерка на рамо до дното на фустан над биста .Стандардна Големина на Табелата (13cm разликата е дозволено)

BGN 418.00 464.00

Waulizane Блестящо Атласное Бална Рокля Сватбена Рокля Апликация Във Дантела С Рамо На Реколта Сватбени Рокли Принцеса

започнетекрајот1.M y пријател,нашата свадба фустани се рачно изработени, наместо да се масовно произведени,на ткаенина се користи е одлична,па ве молиме да не се споредуваат нашите производи со други ниски свадби се облекуваат во цена, ви благодариме!2.Цената е само за облека, не се вклучуваат било какви додатоци како што се ракавици,јакна,превез и petticoat.3...

BGN 353.00 425.89

BANVASAC 2017 нова елегантна бродерия скъпа булчинска рокля без ръкави Атлас луксозни кристали сватбени и бални рокли

International shipping1.Светот2.Време на испорака : Од Воздухопловната / Airparcel : Генерално, за 721 Работни дена (Бесплатен Превозот)Од Express : Општо земено, околу 46 работни дена3...

BGN 239.00 318.43

Блестящ блестящ зашеметяващ сребро пайети цветя a-line ръкави розово Близък Изток сватбена рокля 2017 нова тъкан висока врата

Брилијантен shinning одлична сребро sequined цвеќиња Алинија без ракави розова блискиот исток венчаница 2017 нови ткаенина висок врат Големина на ТабелатаЗабелешка : Повеќето девојки ќе треба мало alternations.Локално се прилагоди лесно може да го промените вашиот фустан.Ако сте bewteen големини,ние ви препорачуваме да одат со поголема големина и се облекуваат да се измени за да се постигне совршено се вклопуваат."Шупливи" значи "дупка" во основата на вратот.Сите мерења преземање без чевли .Фустан Мерење УпатствоПодолу е само водич...

BGN 262.00 262.40

Vestido de Noiva Scoop Royal Tail луксозна сватбена рокля 2018 г. с кружевными апликации и мъниста

Vestido де Noiva Лажичка Кралската Опашка Луксузна венчаница 2018 со Чипка Appliques & МонистраDHL : во Северна Америка, Европа, Азија и Австралија,превозот само да се земе 35days, во други земји,тоа ќе е потребно околу 57days.ТНТ : во Северна Америка, Европа, Азија и Австралија,превозот само да се земе 57days, во други земји,тоа ќе потрае околу 710 дена.EMS : во Северна Америка, Европа, Азија и Австралија,превозот само да се земе 35days, во други земји,тоа ќе е потребно околу 57days.ПРОЗОРЦИ : за Да Северна Ametica, Европа, Азија и Австралија,превозот само да се земе 35days, не пренесе во други земји.Други : Ние, исто така, се користат и други поштата како Good Express зависи од различниземји и безбедност ,и ние ќе ве информира на следење на број по пост.Western union,зачувам ,tt,банкарски трансфер се достапни.Нашата Политика Откази1.Нарачки откажана во рок од 24 часа на исплата потврда* ќе бидат квалификувани за целосно враќање на средствата.2.Нарачки откажана 1.3 дена по исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумна наплатасе состои од целосна превозот цена, и 50% на набавната цена.3.Нарачки откажана после 3 дена од денот на исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумна наплатасе состои од целосна превозот цена.4.Откако вашата нарачка е предаден, тоа веќе не може да се откаже.Враќање За Замена или РефундирањеВашето задоволство е од суштинско значење за нас...

BGN 354.00 472.00