• Ново
10 компл. / Лот сив кухненски шкаф врата кутия мек тихо затвори по-близо амортисьор буфери + винтове -PY-PY

10 компл. / Лот сив кухненски шкаф врата кутия мек тихо затвори по-близо амортисьор буфери + винтове -PY-PY

BGN 7.55
BGN 6.00 -21 %

Сума
Налично за поръчка


Опис :
Овие вратата buffers се посебен систем дизајниран за да го забави затворање акција на секоја врата
Идеален за кујни и бањи, исто така Може да се користи за повеќето само-затворање на фиоките се Заштити вашиот врати од треснувајќи да се Намали бучавата кога ќе ја затворите вратата и фиоки Многу лесно да се инсталира 2 монтажа завртки вклучени секоја една Големина : 6.5 х 4.6 cm Боја : Сива Пакет : Вратата Бафер x 1 Завртка x2

Всичко за продукта

Тип:
Мебели За Дома Линия
Направи си Сам пособия:
Коментари
търговска марка:
OOTDTY
Номер На Модела:
D4437

Подобни продукти в категория

Старинни бронзови голям размер 98 мм спад пръстен дръжки скрин скрин гардероб кутия дърпа стола, диван боксовете пакет от 2

Гроздобер бронза Големи димензии 98mm Капка Прстен се Справува Салон Градите Кабинет Фиока Вади Чаир, Троседот Копчиња се Справува Пакување од 2Карактеристики : име на Производ : високо квалитетен мебел рачки Материјал : Цинк Легура Дијаметар : 98mm Должина : 110mm Издржлива и корисна,лесно да го инсталирате завртки се вклучени Совршен за фиока, кабинет ,ковчегот ,врата и др...

BGN 46.00 52.80

10x мини пеперуда вратата на гардероба кутия ковчег за бижута панта за мебели 20 мм X17 мм L15

Карактеристики : 100% Висок Квалитет на Деликатни изглед, за подобрување на убавината на минијатурни производи Доаѓаат во минијатурна големина за употреба на деликатни кутии или кукли куќи се Користат за кутија цигари гитари како tailpieces, или како што нормално зависи од најстариот занает проекти Спецификации : Материјал : Железо Тип : AS15 Пеперутка Зглоб Боја : Злато / Бронза Големина : (L x W) : Прибл...

BGN 1.00 1.33

128мм 224мм стъкло crsytal мебелни дръжки сребристо черен шкаф кухненски шкаф дръжки на вратите матово черна кутия cupbord дърпа

Опис На Производот : Точка Бр : SJ224128Материјал : Цинк легура со кристално стаклоЗавршувањето на : Сребро црна / мат црнаГолемина на : Должина : 233mm ширина : 20mm Heigh : 24mm Дупка простор;224mm(8.8")Должина : 135mm Ширина : 20mm Heigh : 24mm Дупка простор : 128mm(5")Завртки : 25мм*2 парчиња со 1pcs рачкаПроизводи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

BGN 58.00 60.80

2 елемента ретро обвивка дърпа желязна дръжка дръжка за чекмедже на шкафа кабинет хардуер с 4 винта на дръжката на гардероба дърпа

Спецификации : Производ : 2 парчиња Ретро Школка Повлекува Железо се Справи со Knob + 4 НаврткиМатеријал : железоПроизвод Големина : 10 x 2.9 x 1,5 см / 3.94 x 1.14 x 0.59 воКоличина : 2 парчињаПроизвод тежина : 40g / поУпотреба : ретро школка повлече рачка, погоден за кабинет, фиока и така натаму2 x Повлече Knob4 x Завртки1...

BGN 4.00 6.64

Кристалното стъкло dril кутия с кухненски шкаф врата копчето мебелни дръжки хардуер шкаф античен латунная обвивка

Кристално стакло dril Кујна Фиока Кабинет Вратата се Справи со Мебел Копчиња Хардвер Шкафот Антички Месинг Школка

BGN 1.70

Творческа мода 7 цвята мивка керамична детска стая, мебелни дръжки сребърен розов зелен син жълт червен кутия шкаф за обувки дръжка

Опис На Производот : Точка Бр : TC438Материјали : цинк легура со керамичкиЗаврши : 7 боиГолемина на : дијаметар : 35mm Heigh : 27mmЗавртка : 25мм*1pcs со 1pcs knobТопло информации : Превозот време....................1.Вашиот нареди објектот ќе биде предаден во рок од 27days, според различни предмети2.EMS / ФЕДЕКС / UPS / DHL / ТНТ е околу 38days...

BGN 38.00 40.00

32 мм, 96 мм 128 мм кристал diamond скрин дръжка старинни бронзови чекмедже на шкафа дръжка делукс ретро мебели дръжка Crystal издърпайте дръжката

Опис На Производот : Точка Бр : Z879Материјали : цинк легура со стакло дијамантЗаврши : антички месингГолемина на : 32милиметри копчињаLenght : 46mm Ширина : 30мм Heigh : 21mm Дупка простор : 32милиметри96mm рачкиДолжина : 120mm Ширина : 30мм Heigh : 25мм Дупка Простор : 96mm128mm РачкиДолжина : 157mm Ширина : 40mm Heigh : 27mm Дупка Простор : 128mm(5")Завртка : 25мм*2 парчиња со 1pcs рачкиПроизводот Се Покаже : Топло информации : Превозот време....................1.Вашиот нареди објектот ќе биде предаден во рок од 27days, според различни предмети2.EMS / ФЕДЕКС / UPS / DHL / ТНТ е околу 38days...

BGN 11.00 12.00

(4 бр./лот) 96 мм Виборг цинк сплав дръжка чекмедже & дръжки на гардероба & сцепление кутия & сцепление на гардероба, SA-748

VIBORG ® Создава БР.1 БренднаСветКласа Највисок Квалитет на Производи во Кина!!!Детали За Производот Покаже : Опис на производот Тип Мебел Справи & Knob Место на Потекло Guangdong, Кина (Копно) Бренд Име VIBORG Број на Модел SA74896 Целокупната должина 118 mm Дупка до дупка 96 mm Завршувањето на хромобложено Материјал Цинк легура Ставки вклучени во парцела 4 x 96mm се справува со нерѓосувачки челични наврткиЗа VIBORGVIBORG основана во Хонг Конг во 1996 година, е водечки и најдобар производител, специјализиран во домот на хардверски производи во Кина, со своето производство на база се наоѓа во industialized Pearl River Delta на Провинцијата Guangdong...

BGN 15.18

40 мм бул червен K9 Crystal за шкаф дръжки злато, сребро цинк сплав кутия шкаф шкаф шкаф мебелни дръжки дърпа

Добредојдовте на Светла среќен дом хардвер internation ко.ltd ! ви посакувам среќен шопинг !Најдобар дома декоративни хардвер,Производи опис : Точка бр : JD43 AМатеријал : hight квалитет цинк легура со K9 кристалноЗавршувањето на : бронзениГолемина на : Дијаметар : 40mm hight : 31mmЗавртки : М4*22mm*1pcs со 1pcs рачкаФотографии Покажуваат : Пакет : 1pc / ЈП торба со 22mm екипажот 10pc / голема ЈП торба (забелешка : ако ви треба други должина на завртки , pls дозволете ни да знаеме...

BGN 92.80

2 бр./лот Premintehdw масивна месинг 5-8 мм стъклена врата на панта витрина винен шкаф шкаф

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер",Ние сме биле вклучени во cabinetry индустрија&hardwares дистрибуција за повеќе од 15 годиниДобредојде на сите прашања од вас, и Ние ќе го чувам секоја шанса клиенти се даде.0 / 90 / 180 степени значи аголот на затворите статусДанок : Секој можен данок ќе биде на клиентите трошок, доколку нема посебни совети од клиентите,ние ќе ви покаже подарок(ако мора да се спомене) и помала вредност

BGN 21.60

20x мини дървени кухненски шкаф дръжка чекмедже 19 мм дръжки шкаф шкаф шкаф барове, мебели от дърво твърди дърпа библиотеката

20x Мини Дрвени Кујната Кабинет Фиока Копчиња 19mm Шкафот се Справува Плакарот Кабинет Барови Дрвен Мебел Солидна Повлекува BookcaseЦената е за 20pcsТип : Дрвени Кабинет РачкаМатеријал : Цврсто ДрвоДијаметар 19mm , Висина 19mmКарактеристики : Примерок и ЕвроСтил Кабинет Рачки.

BGN 31.98

(4 бр./лот) 160 мм Виборг цинк сплав дръжки на чекмеджета и шкафове, дръжки на чекмеджета и шкафове тяга, SA-748

VIBORG ® Создава БР.1 БренднаСветКласа Највисок Квалитет на Производи во Кина!!!Детали За Производот Покаже : Опис на производот Тип Мебел Справи & Knob Место на Потекло Guangdong, Кина (Копно) Бренд Име VIBORG Број на Модел SA748160 Целокупната должина 175 mm Дупка до дупка 160 mm по Завршувањето на хромобложено Материјал Цинк легура Ставки вклучени во парцела 4 x 160mm се справува со нерѓосувачки челични наврткиЗа VIBORGVIBORG основана во Хонг Конг во 1996 година, е водечки и најдобар производител, специјализиран во домот на хардверски производи во Кина, со своето производство на база се наоѓа во industialized Pearl River Delta на Провинцијата Guangdong...

BGN 20.78

50 мм колеблив дръжка чекмедже блестящ сребърен кухненски шкаф дърпа цинк сплав скрин гардероб дръжки на гардероба дърпа дръжката

Точка Бр : JS108Материјал : Висок Квалитет На Цинк ЛегураЗавршувањето на : светла хром (сјајна сребрена)ГолеминаДолжина : 50mmhight : 12mmширина : 28mmедна ДупкаЗавртки : М4*22mm*1pcs со 1pcs рачкаФотографии Покажуваат : Производи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

BGN 52.00 54.40

2 елемента 96 мм Феникс шкаф кутия Hanle евро-стил мебелни дръжки шкаф шкаф антична Сребърна дръжка, а обувките скоростна дърпа Rongjing

Цената е за 2 парчиња (Право еден & Лев еден) .Тип : Феникс Шема Кабинет РачкаМатеријал : Zince ЛегураБоја : Антички СребренДупка Проред : 96mmВкупна Должина : 198mmЗавртка Должина : 20mmВисина : 30ммШирина : 35mmКарактеристики : Примерок и Highend Одделение Атмосфера Кабинет Рачки.

BGN 14.38

Модерна творческа мода селска clour цвете керамични детски дръжки бял син черен червен жълт кутия TV шкаф с чекмеджета дръжка дръжка

Опис На Производот : Точка Бр : TC441Материјали : цинк легура со керамичкиЗаврши : 7 боиГолемина на : дијаметар : 32милиметри Heigh : 27mmЗавртка : 25мм*1pcs со 1pcs knobТопло информации : Превозот време....................1.Вашиот нареди објектот ќе биде предаден во рок од 27days, според различни предмети2.EMS / ФЕДЕКС / UPS / DHL / ТНТ е околу 38days...

BGN 38.00 40.00

32 мм, 96 мм 128 мм 160 мм съвременната мода deluxe K9 Гари Crystal дръжки сребърен хром винен шкаф, шкаф кутия дръпнете дръжката дръжки

Добредојдовте на Светла среќен дом хардвер internation ко.ltd ! ви посакувам среќен шопинг !Најдобар дома декоративни хардвер,Точка бр : JD37 BМатеријал : цинк легура со K9 кристалноЗавршувањето на : сребро ,хром / гериГолемина на : Должина : 63mm heigh : 25мм дупка простор : 32милиметриДолжина : 104mm heigh : 25мм дупка простор : 96mmДолжина : 135mm heigh : 25мм дупка простор : 128mm(5")Должина : 168mm heigh : 25мм дупка простор : 160mm(6.3")Завртки : 25мм*2 парчиња со 1pcs рачкиФотографии Покажуваат : Пакет : 1pc / ЈП торба со 22mm екипажот 10pc / голема ЈП торба (забелешка : ако ви треба други должина на завртки , pls дозволете ни да знаеме...

BGN 114.00 120.00

2 елемента стоманена сачмен лагер пързалки клавиатура шкаф шкаф кутия пътеки мебели кутия слайд буфер 8/10/11/14 / 16 инча Mayitr

HG0012852Спецификација : Бренд новиБоја : сребро, како слика покажуваМатеријал : ладно валани челик, со челична топка лежишта5 Големини : 16inches, 14inches, 11inches, 10inches, 8inchesКоличина : 1 пар (2 парчиња)Со челична топка лежишта, мазна и точни слајд, се движи тивко.Замена фиока тркач поставува за да се вклопи во повеќето кабинети.Применливи за поднесување кабинети, биро pedestals и општи фиоки за складирање.Пакет се вклучени : 1 пар (2 парчиња) x фиока тркачиAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13cm грешки поради прирачник за мерењеОбјектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиотEMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

BGN 4.00 6.75

DRELD 12шт 30мм през цялата прозрачен кристал Diamond скрин писалки и химикалки скрин чекмедже мебелни дръжки врата копчето + 36шт винтове

Опис На ПроизводотКарактеристики 100% сосема нов Идеален за инсталиран на вратата, кабинет, фиока, салон вратата...

BGN 30.00 43.41

96 мм европейския ретро син релеф на керамични кухненски шкаф, скрин дръжки на вратите 76 мм синьо антично сребро кутия дръжки на гардероба дръпна

Добредојдовте на Светла среќен дом хардвер internation ко.ltd ! ви посакувам среќен шопинг !Најдобра дома декоративни хардвер,Јас tem бр...

BGN 68.00 72.00