• Ново
5шт храма на Зевс водоустойчив временни татуировки мъжете гръцки крал на боговете harajuku фалшиви татуировки, боди арт къна татуировка ръкав

5шт храма на Зевс водоустойчив временни татуировки мъжете гръцки крал на боговете harajuku фалшиви татуировки, боди арт къна татуировка ръкав

BGN 6.38
BGN 5.00 -22 %

Сума
Налично за поръчка


Тетоважа хартија големина : 15*21 см

Всичко за продукта

Тип:
Временна Татуировка
Номер На Модела:
hb741
Размер:
15*21cm
търговска марка:
люуба

Подобни продукти в категория

5 бр Силикон перманентен грим на веждите татуировки практика на кожата син 19. 4X14. 5 см фалшиви Безплатна доставка

Ние сме производителот специјализирана за сите видови на make up производи, како што се веѓа направи пенкало, eyelash проширување, eyelash лепак, eyelash продолжување комплет, пинцети и се поврзани со eyelash материјали...

BGN 24.80

50шт 7 кръг игли за ръчно изработени писалки полупостоянный грим ръчно мъгла вежди игли, ах италиански хляб! r7 подложка microblading вежди писалка игла

50pcs 7 Круг игли за прирачник пенкало Полу трајна шминка прирачник за магла веѓа игла R7 лагер microblading веѓа пенкало иглиФункција : Лагер Microblading игла Игла Игли : 7 R Засенчување игла Флексибилни покритие за контрола на Microblading потези прирачник игли за магла веѓаПакет : 50 КОМПЈУТЕРИ * R5 Microblading иглаПЛАЌАЊЕ : Ние прифаќаме ЗачувамНие САМО брод до адресата е обезбедена со вашиот Зачувам плаќање.Пакет : ние спакувани во OPP вреќа потоа во тетрапак како превозот со клобуркаше пакет внатре или надворПревозот : 1.ние ќе брод на стоките во рок од 4 дена, во најголем дел по вашата исплата потврдаАко вашата земја не може да биде дозволено да брод од страна на Кина Пост Воздух Mail или што треба стоката под итно, тогаш можете да изберете брза испорака начин ЕМС или DHL, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС на прво место!превозот надомест е за вас, ако вашата цел е помалку од 180$.Ве молиме проверете превозот цена и за време на испорака на нашиот веб сајт.2.со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок на такса или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Политика На Враќање1.ние гарантираме нула ризик купување искуство тука2.ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на вашиот примање на нив, за било која причина...

BGN 15.98

Rocooart Hot Designs Elk Temporary Tattoo For Women Tattoo Body Art Waterproof Hand Лъжливи Tatoo Deers Decorations Tatuagem Taty

Rocooart Топла Дизајни Elk Привремена Тетоважа За Жените Тетоважа На Телото Уметност Водоотпорен Рака Лажни Tatoo Deers Украси Tatuagem TatyСерија Име : 100% Сосема Нов Rocooart Тетоважа РК СеријаПроизвод Големина:10.5 x 6 CMКорисни време : 57daysПакување Количина...

BGN 1.00 2.08

Wyuen металик злато, сребро Фея фалшиви татуировки, боди-арт временни татуировки Флаш татуировки жените боди-арт татуировки етикети TX-039

100% сосема новГолемина : 10.5*6cmМодел : како на сликата покажуваПакет Содржина : 1 лист Привремена Тетоважа НалепницаТетоважи Апликација : 1...

BGN 1.00 1.38

Rocooart LC305 Vintage Poker Лъжливи Tattoo Taty Black White Flowers Temporary Tattoo Stickers Dice Татуировка Tatoo Sticker For Arms

Rocooart LC305 Гроздобер Покер Лажни Тетоважа Taty Црно Бели Цвеќиња Привремена Тетоважа Налепници Генерал Tatuaje Tatoo Налепница За ГрбСерија Име : 100% Сосема Нов Rocooart Тетоважа LC СеријаПроизвод Големина:21 x 15 CMПроизвод во Боја : Покаже како сликиКорисни време : 57daysПакување Количина...

BGN 2.00 3.04

BIOMASER професионален 10шт еднократна постоянен грим татуировки игли касета за машината вежди татуировки за устни с 1R, 2R,3R, 5R

Функција : 1.Ние сме производителот на оваа тетоважа игла кертриџ 2.Ако ви требаат повеќе,ние ќе ви ги даде на најконкурентна цена...

BGN 46.00 73.81

Водоустойчив временен стикер татуировки на боди арт плодове ягоди татуировки вода предаване на фалшиви татуировки флаш татуировки за момичета жените

Карактеристики : 1.Може да се користат во кожа, метал керамика, стакло површината 2.Печатени дизајнирани модели, бојата светла и изгледа како вистинска тетоважа...

BGN 0.78

OPHIR 3 Airbrush Guns with Air Brush Tank Compressor for Car Paint Hobby Tattoo Cake Decorating Airbrush Kit _AC090+004A+071+006

OPHIR 3Airbrush Поставите Воздух Четка Компресор за Полнење со Резервоар за Автомобил Боја Тен Хоби Тетоважа Торта ДекорирањеВоздушниот КомпресорОпис : Компресорот е погодна за make up,тен,тетоважа,хоби / модел,нокт слика,пекарница и така натаму.Карактеристики : Клима резервоарот,обезбедување на непречено проток на воздух,нула пулсот.Воздушниот притисок колосек,филтер за воздух,притисок прилагодливи.Клипот тип;нафта слободни.Никој воздухот загаден.Тоа може да се започне со воздух,континуирано да работи,моќни.Auto start и auto stop функција.Термички заштитена внатре.Ниско ниво на бучава,47db.Безбедност на заштита на уреди за воздух резервоарот.Спецификација : Напон : 100120 V 60 HZ / 220240 V 50 HZВид : Еден Цилиндар Клипот Компресор со клима РезервоаротМоќност : 1 / 6 HPБрзина : 1450 / 1700r.стр.мВоздухот излез по мин. / литри : 2023 L / минАвтостоп,со почеток во 3 Bar(43psi),стоп на 4 Bar(57psi)Притисок прилагодување опсег : 04 BarКлима Резервоарот : 3.0 LПогоден за airbrush со млазницата : 0.21.0 mmДимензија : 310x130x310mmНето Тежина : 5.2 kgAirbrushСпецификација(AC004 A) : Двојна Акција AirbrushСе Хранат Тип : ГравитацијаМлазницата : Кол.0.30 mmКуп капацитет : 7 CCРаботен притисок : 1550 PSIСпецификација(AC006) : Двојна Акција AirbrushСе Хранат Тип : ГравитацијаМлазницата Кол : 0.5 mmКапацитет на Поправи Првенство : 2 CC & 7 CC & 13 CCРаботен Притисок : 1550 PSIСпецификации(AC071) : Една Акција AirbrushСпреј шема се прилагодува од 1 / 4" да 11 / 2" за максимална флексибилност.Вклучува парична казна главата airbrush, 5ft...

BGN 210.00 210.13

Черно Мастило За Измиване Живопис Див Вълк Временни Татуировки Водоустойчив Хена Татуировки За Мъже, Жени Боди-Арт Фалшиви Ръце, Крака Татуировка Етикети

Десет Години Професионална Продавачот на Тетоважа Налепница! Врвен Квалитет!1 PC Црно Мастило се Мијат Сликарство Дивиот Волк Привремени Тетоважи Водоотпорен Хена Tatoo За Мажи Жени Телото Уметност Лажни Рака на Нога Тетоважа НалепнициГолемина : 21*15 смИзвестување : Поради различни следи поставување и осветлување, може да има некои боја разлика од вистинската точка.Контакт со нас на : Ве молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.Ве молиме да ни се обратите за било каква помош или прашања...

BGN 1.49

60 бр./лот за еднократна употреба има игла касета бонбони за ротационен картечница перманентен грим татуировки 1P-35 1P-40 3P 5 ПЕНСА 5FP 7FP

60pcs / многу Расположливиот Завртка Кертриџ Игли Бонбони За Ротари Машина Пиштол Трајна Тетоважа Шминка 1 P35 1 P40 3 P 5 P 5 FP 7 FP1) 100% сосема нов и висок квалитет 2) Помага почетници, брзо подигнување на нивото на вештина тетоважа3) Синтетички материјал, безбедно, без штетни супстанции4) Флексибилни, автентичен се чувствувам5) се Идеални за почетници и искусни уметници.6) Прави тетоважа уметник работи полесно...

BGN 40.00 47.36

За еднократна употреба 50шт татуировки игли 1213RM предварително стерилизирани кръг игла Magnum за татуировки машини

Расположливиот 50 PCS Тетоважа Игли 1213 RM Premade Sterilized Круг Магнум Игли За Тетоважа МашинаDragonhawk високоодделение сребрен стандардна игла : стан Тин лемење, парична казна занает, висококвалитетен челик, уредно совет аранжман висококвалитетни тетоважа игли се избран под висок зголемување микроскоп , секој имаат висок квалитет...

BGN 27.00 28.78

250PCS MIX I. V. Катетерные игла 14 ГРАМА 16G 18G 20G 22G стерилизирани игли за татуировки, пиърсинг инструмент с кутия

Брод од страна на Кина Пост Воздух Mail,треба да се земе повеќе од 30 работни дена за испорака .Ако сакате да ја добиете вашата цел побрзо ,како за избере DHL, или ЕМС.Благодарам многу!250 PCS I...

BGN 154.00 161.58

2 броя професионална ръчно татуировка перманентен грим дръжка с 10шт микроблейдинговой игла безплатна доставка

2 парчиња Професионални Прирачник Тетоважа Трајна Шминка Пенкало со 4pcs игла microblading бесплатен превозотСодржи : 2pieces Прирачник Тетоважа Шминка Пенкала10pcs microblading иглиСпецификација : 1) Не треба на сила да се направи тетоважа убавина операција2) Користење со паста пигмент, тоа е главните алатки во веѓа операција3) Лесно да се справи со не е лесно да се оштети4) долготрајната употребаПЛАЌАЊЕ : Ние прифаќаме ЗачувамНие САМО брод до адресата е обезбедена со вашиот Зачувам плаќање.Продавачот плаќање инструкцииВе молиме внесете телефонски број во вашиот превозот адреса за испраќање на употреба, да бидат сигурни дека за испорака непречено, ви благодариме!Политика на враќање : 1.7 дена по купувачот добива тоа2.Ако не сте задоволни со оваа точка по добивањето рок од 7 дена, може да ги испратите назад до нас...

BGN 25.28

Продажба на едро на 21 пин Microblading Flex игла Microblade за употреба вежди татуировки дръжка на нож permament грим бальдес

Трговија на големо 21 pin Flex Microblading Игли Microblade прирачник веѓата тетоважа пенкало ножевиФункција : Microblading Игла 21 Pin0.25 mm Дијаметар на игли за Еднократна употреба Индивидуални пакувањеПакување : 500 КОМПЈУТЕРИ * 21 Pin Flex Microblading Игла

BGN 228.00 252.80

Нов 2018 светлинна Коледна временен боди-арт татуировка за светещи в тъмното бои лъскави фалшиви татуировки етикети дърво Снежен човек

Rocoo Art Сосема Нов Голем Привремени Тетоважи Училиште Body Tattoo За Телото УметностЛулка Вашиот Живот,Шминка На Себе!!! ( PS : ќе имаме нови дизајни секој недела,Pls не заборавајте да ја додадете нашата продавница до вашите омилени продавници )Детали за производот Пакет, Вклучувајќи : 4 Лист Големина : 21x15 cm / 9.8"х5.9" Траен време : 57days Пакет Фото КАКО ДА се ПРИМЕНИ 1.Отсечени тетоважа на избор и да ги отстрани јасно лист 2.Место тетоважа со лицето надолу на кожата 3.Влажни тетоважа темелно со сунѓер или крпа 4.По 30 секунди, нежно отстранување на задниот хартија 5.Овозможи тетоважа да се исуши Како да се ОтстраниКористете ладно крем,бебешко масло или леплива страна на селотејп Превозот Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : Цел>=$5, со следење на број и Меѓународниот превозот информации Цел Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, или Epacket (САД) Со следење на број и Меѓународниот превозот информации цел >= $150 ,бесплатен превозот со ЕМС или DHL или Fed Ex или SF Express (САД, Австралија и поголемиот дел од Европа) цел >= $100 ,слободен превозот од SF Express ( Сингапур, Малезија, Тајланд, Виетнам, Јапонија, Јужна Кореја) Дојде Време тоа зависи од вашиот превозот адреса и превозот метод сте одбрале : .Кина Пост : (од 15 до 40 дена нормално,но 40 до 60 дена во посебен случај); .e Packet : (10 до 15 дена); .DHL / EMS / UPS / ФЕДЕКС : (510 дена); (време погоре е само за референца,точното време може да се разликува поради некои фактори за време на превозот) (ние и ветуваме на вашиот пакет ќе пристигнат вашите раце 60 дена,ако сеуште не го добиете вашиот пакет рок од 60 дена,plz контактирате директно за наплата или да го препрати одеднаш,и plz не достави спор кој не е од помош) Политика за Наплата доколку постои каква било неисправни на стоките што ги примате,plz контактирајте со нас за враќање или компензира Повратни информации .ако ви се допаѓа нашите производи,ние ќе ја многу ги цениме вашите позитивни ревизија; .ако не сте задоволни,plz комуницира со нас за решавање пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ние ќе се потрудиме за вашето задоволство...

BGN 6.38

Секси къна цвете лотос татуировки шаблони за жени боди-арт ръце, крака airbrushing живопис хена татуировки шаблон паста хартия

1936 ГОДИНА ТОПЛА ПРОДАЖБА !!!Секси Хена Лотос Цвет Тетоважа Матрицата за Жените Телото Уметност Рака Нозе Airbrush Сликарство Хена Тетоважа Образец Ставете ХартијаГолемина : Квадратен Облик 5.5 cm * 5.5 cm / 2.17" * 2.17" Правоаголна Форма 9.5 * 5.5 cm / 3.74" * 2.17"Контакт со нас : ве Молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.Ве молиме да ни се обратите за било каква помош или прашања...

BGN 1.10

500 бр./лот Goochie Permanent Makeup Traditional One Off Single 1rl Needle for 2011 M9 Traditional Machine 0.35*45мм

Goochie 500 Pcs Трајна Шминка Тетоважа Игла За Стандард Tatoo Игла 1 R Независни Пакет Бесплатен Превозот Опис *супериорен квалитет и во согласност со internatioal козметологијата и медицински барања * Независна пакет, за еднократна употреба...

BGN 111.36

Черно Тотем цветове боди-арт водоустойчив временни секси татуировки за жени на Флаш татуировки етикети 10 * 20 см KD792 няколко цвята в

[Бренд] : КРАЛОТ КОЊ[Категорија] : Тетоважи[Производ Потекло] : Кина[Производ Единица] : 1piece[Size] : 10*20 CM[Пакет тежина] : за 20 GПРОИЗВОДОТ МОЖЕТЕ ДА ЈА ДОБИЕТЕ ЌЕ БИДЕ ИСТ КАКО НА СЛИКАТА ПОДОЛУ : МОДЕЛ ШОУ : ГОЛЕМИНА НА ШОУТО : КАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ : 1...

BGN 1.68

3D Силикон перманентен грим татуировки тренировочная практика фалшива кожа празни очи устните лице за микроблейдинга татуировки Начинаещ

​3 D Силикони Трајна Шминка Тетоважа Обука Пракса Лажни Кожата Празно Око Усни Лице За Microblading Тетоважа Машина Почетник1) 100% сосема нов и висок квалитет 2) Помага почетници, брзо подигнување на нивото на тетоважа 3) Синтетички материјал, безбедно, без штетни материи 4) Флексибилни, автентичен се чувствуваат 5) Погоден за почетници и искусни уметници...

BGN 2.00 2.27