• Ново
Кухи кръгла подложка-EZ Revolution игла форма касети RC1207HRL 20 бр. / кутия

Кухи кръгла подложка-EZ Revolution игла форма касети RC1207HRL 20 бр. / кутия

BGN 28.80
BGN 26.00 -10 %

Сума
Налично за поръчка

Празен Круг Лагер - EZ Револуција Игла Касети КАРАКТЕРИСТИКИ 1. Безбедност мембрана внатре во системот. 2. Светлината јасни бои совет тело - подобра видливост. 3. Низок профил, домување & подобро мастило проток & облик на внатрешноста. 4. Маг криви совет на крајот за полесно кривина. 5. Точно одговара за игла групи во секое време. 6. Мазни рабови се елиминира дополнителни трауми. ДЕТАЛИ Компатибилен со СИТЕ видови кертриџ систем машини и костец. 100% за еднакви можности Гас Sterilized и поединечно пакувани. Игли направени од 316 медицински одделение од нерѓосувачки челик. Медицински степен на пластични совети. 20 Игли по кутија. Над 100 конфигурации на располагање. СЛИКА ШОУ

Всичко за продукта

Тип:
Татуировочная Игла
търговска марка:
EZ
Номер На Модела:
Кухи през цялата подложка
Цвят:
Почистване
Модел:
Революция
Диаметър на:
0,35 мм
Име:
EZ revolution касета кухи през цялата подложка

Подобни продукти в категория

3D Силикон перманентен грим татуировки тренировочная практика фалшива кожа празни очи устните лице за микроблейдинга татуировки Начинаещ

​3 D Силикони Трајна Шминка Тетоважа Обука Пракса Лажни Кожата Празно Око Усни Лице За Microblading Тетоважа Машина Почетник1) 100% сосема нов и висок квалитет 2) Помага почетници, брзо подигнување на нивото на тетоважа 3) Синтетички материјал, безбедно, без штетни материи 4) Флексибилни, автентичен се чувствуваат 5) Погоден за почетници и искусни уметници...

BGN 2.00 2.27

Rocooart LC305 Vintage Poker Лъжливи Tattoo Taty Black White Flowers Temporary Tattoo Stickers Dice Татуировка Tatoo Sticker For Arms

Rocooart LC305 Гроздобер Покер Лажни Тетоважа Taty Црно Бели Цвеќиња Привремена Тетоважа Налепници Генерал Tatuaje Tatoo Налепница За ГрбСерија Име : 100% Сосема Нов Rocooart Тетоважа LC СеријаПроизвод Големина:21 x 15 CMПроизвод во Боја : Покаже како сликиКорисни време : 57daysПакување Количина...

BGN 2.00 3.04

Водоустойчив временен стикер татуировки на боди арт плодове ягоди татуировки вода предаване на фалшиви татуировки флаш татуировки за момичета жените

Карактеристики : 1.Може да се користат во кожа, метал керамика, стакло површината 2.Печатени дизајнирани модели, бојата светла и изгледа како вистинска тетоважа...

BGN 0.78

2 броя професионална ръчно татуировка перманентен грим дръжка с 10шт микроблейдинговой игла безплатна доставка

2 парчиња Професионални Прирачник Тетоважа Трајна Шминка Пенкало со 4pcs игла microblading бесплатен превозотСодржи : 2pieces Прирачник Тетоважа Шминка Пенкала10pcs microblading иглиСпецификација : 1) Не треба на сила да се направи тетоважа убавина операција2) Користење со паста пигмент, тоа е главните алатки во веѓа операција3) Лесно да се справи со не е лесно да се оштети4) долготрајната употребаПЛАЌАЊЕ : Ние прифаќаме ЗачувамНие САМО брод до адресата е обезбедена со вашиот Зачувам плаќање.Продавачот плаќање инструкцииВе молиме внесете телефонски број во вашиот превозот адреса за испраќање на употреба, да бидат сигурни дека за испорака непречено, ви благодариме!Политика на враќање : 1.7 дена по купувачот добива тоа2.Ако не сте задоволни со оваа точка по добивањето рок од 7 дена, може да ги испратите назад до нас...

BGN 25.28

50 ППР 12 Pins U Shape Microblading Blade перманентен грим игли ръчни игли за татуировки веждите извити за ръчно изработени писалки

"Карактеристики : (1) Супериорен квалитет и е во согласност со меѓународните козметологијата и медицински барања.(2) Стерилизација која е сертифицирана со Гама Зраци, во согласност со Владата Стерилизација Упатства.(3) Игла е направен од медицински одделение од нерѓосувачки челик.(4) Одлична стабилност, помалку вибрации.(5) За еднократна употреба само.(6) Поединечно спакувана.7,Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик.8,Дијаметар на секоја игла : 0.25 mm.Пакетот Вклучува1 x 50 КОМПЈУТЕРИ Прирачник Веѓа Тетоважа Bevel Ножеви 12 Игли У Форма"

BGN 28.37

OPHIR 3 Airbrush Guns with Air Brush Tank Compressor for Car Paint Hobby Tattoo Cake Decorating Airbrush Kit _AC090+004A+071+006

OPHIR 3Airbrush Поставите Воздух Четка Компресор за Полнење со Резервоар за Автомобил Боја Тен Хоби Тетоважа Торта ДекорирањеВоздушниот КомпресорОпис : Компресорот е погодна за make up,тен,тетоважа,хоби / модел,нокт слика,пекарница и така натаму.Карактеристики : Клима резервоарот,обезбедување на непречено проток на воздух,нула пулсот.Воздушниот притисок колосек,филтер за воздух,притисок прилагодливи.Клипот тип;нафта слободни.Никој воздухот загаден.Тоа може да се започне со воздух,континуирано да работи,моќни.Auto start и auto stop функција.Термички заштитена внатре.Ниско ниво на бучава,47db.Безбедност на заштита на уреди за воздух резервоарот.Спецификација : Напон : 100120 V 60 HZ / 220240 V 50 HZВид : Еден Цилиндар Клипот Компресор со клима РезервоаротМоќност : 1 / 6 HPБрзина : 1450 / 1700r.стр.мВоздухот излез по мин. / литри : 2023 L / минАвтостоп,со почеток во 3 Bar(43psi),стоп на 4 Bar(57psi)Притисок прилагодување опсег : 04 BarКлима Резервоарот : 3.0 LПогоден за airbrush со млазницата : 0.21.0 mmДимензија : 310x130x310mmНето Тежина : 5.2 kgAirbrushСпецификација(AC004 A) : Двојна Акција AirbrushСе Хранат Тип : ГравитацијаМлазницата : Кол.0.30 mmКуп капацитет : 7 CCРаботен притисок : 1550 PSIСпецификација(AC006) : Двојна Акција AirbrushСе Хранат Тип : ГравитацијаМлазницата Кол : 0.5 mmКапацитет на Поправи Првенство : 2 CC & 7 CC & 13 CCРаботен Притисок : 1550 PSIСпецификации(AC071) : Една Акција AirbrushСпреј шема се прилагодува од 1 / 4" да 11 / 2" за максимална флексибилност.Вклучува парична казна главата airbrush, 5ft...

BGN 210.00 210.13

5 бр Силикон перманентен грим на веждите татуировки практика на кожата син 19. 4X14. 5 см фалшиви Безплатна доставка

Ние сме производителот специјализирана за сите видови на make up производи, како што се веѓа направи пенкало, eyelash проширување, eyelash лепак, eyelash продолжување комплет, пинцети и се поврзани со eyelash материјали...

BGN 24.80

50шт 7 кръг игли за ръчно изработени писалки полупостоянный грим ръчно мъгла вежди игли, ах италиански хляб! r7 подложка microblading вежди писалка игла

50pcs 7 Круг игли за прирачник пенкало Полу трајна шминка прирачник за магла веѓа игла R7 лагер microblading веѓа пенкало иглиФункција : Лагер Microblading игла Игла Игли : 7 R Засенчување игла Флексибилни покритие за контрола на Microblading потези прирачник игли за магла веѓаПакет : 50 КОМПЈУТЕРИ * R5 Microblading иглаПЛАЌАЊЕ : Ние прифаќаме ЗачувамНие САМО брод до адресата е обезбедена со вашиот Зачувам плаќање.Пакет : ние спакувани во OPP вреќа потоа во тетрапак како превозот со клобуркаше пакет внатре или надворПревозот : 1.ние ќе брод на стоките во рок од 4 дена, во најголем дел по вашата исплата потврдаАко вашата земја не може да биде дозволено да брод од страна на Кина Пост Воздух Mail или што треба стоката под итно, тогаш можете да изберете брза испорака начин ЕМС или DHL, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС на прво место!превозот надомест е за вас, ако вашата цел е помалку од 180$.Ве молиме проверете превозот цена и за време на испорака на нашиот веб сајт.2.со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок на такса или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Политика На Враќање1.ние гарантираме нула ризик купување искуство тука2.ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на вашиот примање на нив, за било која причина...

BGN 15.98

За еднократна употреба 50шт татуировки игли 1213RM предварително стерилизирани кръг игла Magnum за татуировки машини

Расположливиот 50 PCS Тетоважа Игли 1213 RM Premade Sterilized Круг Магнум Игли За Тетоважа МашинаDragonhawk високоодделение сребрен стандардна игла : стан Тин лемење, парична казна занает, висококвалитетен челик, уредно совет аранжман висококвалитетни тетоважа игли се избран под висок зголемување микроскоп , секој имаат висок квалитет...

BGN 27.00 28.78

Черно животински боди-арт водоустойчив временен секси русалка татуировки rose за жени Флаш татуировки етикети 10 * 20 см KD1061

[Бренд] : КРАЛОТ КОЊ[Категорија] : Тетоважи[Производ Потекло] : Кина[Производ Единица] : 1piece[Size] : 10*20 CM[Пакет тежина] : за 20 GПРОИЗВОДОТ МОЖЕТЕ ДА ЈА ДОБИЕТЕ ЌЕ БИДЕ ИСТ КАКО НА СЛИКАТА ПОДОЛУ : ​КАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ : 1...

BGN 1.68

EZ Tattoo Power Supply Lightweight Touch Screen Power Supply 1 Convert Adapter Compatible with EZ & Hawk Style Tattoo Machine

Ви благодариме за повлекува од EZ Тетоважа Продавница!EZ Тетоважа Напојување Лесни Екран на Допир за Напојување 1 Конвертирате Компатибилен Адаптер со EZ & Јастреб Стил Тетоважа МашинаОпис : EZ ДОПИР е мал и лесен и лесно да се чисти и со разумна цена, има една излезна џек за водење на две машини...

BGN 105.00 110.40

U форма на 18 пин Microblading игла вежди татуировки нож за перманентен грим ръчна Дръжка 3D вежди Безплатна доставка

500 PCS UФорма 18 pin Microblading Игла Веѓа Тетоважа Ножот За Трајна Шминка Прирачник Пенкало за 3 D Веѓа Везови Бесплатен ПревозотКарактеристики : Количина : 500 PCS...

BGN 113.00 159.84

Wyuen металик злато, сребро Фея фалшиви татуировки, боди-арт временни татуировки Флаш татуировки жените боди-арт татуировки етикети TX-039

100% сосема новГолемина : 10.5*6cmМодел : како на сликата покажуваПакет Содржина : 1 лист Привремена Тетоважа НалепницаТетоважи Апликација : 1...

BGN 1.00 1.38

20pcs татуировка аксесоар Бяла гума Pro Tattoo Practice Skin Blank Plain 8 X 6 F

Пракса кожи се толку блиску што ќе добиете за да се вистинска кожа и се флексибилни што ќе ви овозможи да ги поставите на вистински дел од телото за повеќе автентични tattooing искуство.100% Сосема новЕдноставен за слободен стил праксаСмирите вашата ракаПракса различни техники, од сенчење да конципирањетоЌе добиете чувство за пиштолот во ракаФлексибилни – заврши околу рацете и нозете и место на градите или грботЌе ви овозможи да се практикуваат без трајно оштетување на вистински луѓе!Спецификации : Кожи : двоен едностраниГолемина : 15 x 20 x 0.1 cm

BGN 45.00 52.80

Rocooart Hot Designs Elk Temporary Tattoo For Women Tattoo Body Art Waterproof Hand Лъжливи Tatoo Deers Decorations Tatuagem Taty

Rocooart Топла Дизајни Elk Привремена Тетоважа За Жените Тетоважа На Телото Уметност Водоотпорен Рака Лажни Tatoo Deers Украси Tatuagem TatyСерија Име : 100% Сосема Нов Rocooart Тетоважа РК СеријаПроизвод Големина:10.5 x 6 CMКорисни време : 57daysПакување Количина...

BGN 1.00 2.08

100 бр. За ръчно пера полупостоянный грим ръчно мъгла дръжката на игла r5 microblading вежди дръжката на игла през цялата 5-безплатна доставка

100pcs за прирачник пенкало Полу трајна шминка прирачник за магла пенкало игла r5 microblading веѓа пенкало игли Круг 5 бесплатен превозотF eature : одговара за магла прирачник пенкало повеќе стабилност,помалку вибрации лесни Игла карактеристики : (1) Супериорен квалитет и е во согласност со меѓународните козметологијата и медицински барања...

BGN 15.00 23.30

Безплатна доставка водоустойчив временен стикер татуировки 10.5*6 см сладък русалка прехвърляне на вода фалшиви татуировки Флаш татуировки за мъже момиче

тетоважа големина : 10.5*6cmПочитувани руски и Украина клиенти,ве молиме имајте на ум дека поштата цел адреса е како што следува : 1.Ве молиме пополнете ги твоето полно име име презиме национални2.Ве молиме да го пополните вашата точна адреса поштенски код(6 број на руски, 5 број за Украина ) Русија региони локација(град,град или земја, име )е потребна На улица,станбени или станНие не сме одговорни за Вашата ГРЕШКА...

BGN 1.00 1.12

BIOMASER професионален 10шт еднократна постоянен грим татуировки игли касета за машината вежди татуировки за устни с 1R, 2R,3R, 5R

Функција : 1.Ние сме производителот на оваа тетоважа игла кертриџ 2.Ако ви требаат повеќе,ние ќе ви ги даде на најконкурентна цена...

BGN 46.00 73.81

Завършва Завинаги Писмо Цитат На Короната На Хена Татуировки Шаблони Жени Аерограф Живопис Шаблон Татуировки Водоустойчив Грим Татуировки Инструменти

1936 ГОДИНА ТОПЛА ПРОДАЖБА !!!Завршува Засекогаш Писмо Цитати Круна Хена Тетоважа Stencils Жените Airbrush Сликарство Тетоважа Образец Водоотпорен Tatoo Шминка АлаткиГолемина : Квадратен Облик 5.5 cm * 5.5 cm / 2.17" * 2.17" Правоаголна Форма 9.5 * 5.5 cm / 3.74" * 2.17"Контакт со нас : ве Молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.Ве молиме да ни се обратите за било каква помош или прашања...

BGN 1.10

Продажба на едро на 21 пин Microblading Flex игла Microblade за употреба вежди татуировки дръжка на нож permament грим бальдес

Трговија на големо 21 pin Flex Microblading Игли Microblade прирачник веѓата тетоважа пенкало ножевиФункција : Microblading Игла 21 Pin0.25 mm Дијаметар на игли за Еднократна употреба Индивидуални пакувањеПакување : 500 КОМПЈУТЕРИ * 21 Pin Flex Microblading Игла

BGN 228.00 252.80

Wifi Pattern Сърце Design Indian Henna Tattoo Template Women Body Art Фалшиви Шаблони Татуировки Водоустойчив Татуировка Тотем Airbrushing Боя

1936 ГОДИНА ТОПЛА ПРОДАЖБА !!!Wifi Срцев Дизајн Индискиот Хена Тетоважа Образец Жените Телото Уметност Лажни Тетоважа Stencils Водоотпорен Tatoo Тотем Airbrush БојаГолемина : Квадратен Облик 5.5 cm * 5.5 cm / 2.17" * 2.17" Правоаголна Форма 9.5 * 5.5 cm / 3.74" * 2.17"Контакт со нас : ве Молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.Ве молиме да ни се обратите за било каква помош или прашања...

BGN 1.10

60 бр./лот за еднократна употреба има игла касета бонбони за ротационен картечница перманентен грим татуировки 1P-35 1P-40 3P 5 ПЕНСА 5FP 7FP

60pcs / многу Расположливиот Завртка Кертриџ Игли Бонбони За Ротари Машина Пиштол Трајна Тетоважа Шминка 1 P35 1 P40 3 P 5 P 5 FP 7 FP1) 100% сосема нов и висок квалитет 2) Помага почетници, брзо подигнување на нивото на вештина тетоважа3) Синтетички материјал, безбедно, без штетни супстанции4) Флексибилни, автентичен се чувствувам5) се Идеални за почетници и искусни уметници.6) Прави тетоважа уметник работи полесно...

BGN 40.00 47.36

50 бр. временна ръка ръкав готино дете деца найлон еластични фалшиви татуировки ръкави Скорпион чорапи карикатура Безплатна доставка

50 PCS привремен рака ракав кул Детето деца Најлон Еластичен Лажни Тетоважа Ракави, Чорапи шкорпија Цртан филм Бесплатен превозотТетоважа РакавМатеријал : 92% Најлон +8% SpandexГолемина : Бесплатно (Еластичност) 6*8.5*30cmТетоважата чорапи изгледа реално и многу лесно се применува во секунди.ви дава тешка и кул изглед!Сите тетоважа ракавите се одличен дизајн27 различни кул дизајнШок ќе се утврди вашите пријатели!Ве молиме изберете вашиот омилен стил,ни Остави порака .Благодарам многу.Инаку .Системот стандардно е случаен испорака.2 ПАРЧИЊА привремен рака ракав кул човек жена Најлон Еластичен Лажни Тетоважа Ракави, Чорапи шкорпија Фабрика за продажба Бесплатен превозот САД$ 6.66 / многу2 парчиња / многу10 PCS привремен рака ракав кул човек жена Најлон Еластичен Лажни Тетоважа Ракави, Чорапи шкорпија Фабрика за продажба Бесплатен превозот САД$ 13.99 / многу10 парчиња / многу50 PCS привремен рака ракав кул човек жена Најлон Еластичен Лажни Тетоважа Ракави, Чорапи шкорпија Фабрика за продажба Бесплатен превозот САД$ 52.00 / многу50 парчиња / многуБесплатен Превозот 10pcs Нови Отворено Јава Мултифункционален Топло Windproof Прашинадоказ Покривки Лигавче Личност Лицето маска shield многу10 парчиња / многуБесплатен превозот 100 / многу нови модни Мажите Бизнис секојдневен Солидна боја Тенки чорапи многу100 пара / многуБесплатен превозот 60 / многу нови мода девојки Family Pack памук Еластичноста на Повик Стелт Asakuchi Дише Sock многу60 пара / многуБесплатен превозот 100 / многу нова мода девојка Family Pack Еластичноста на Повик Бонбони бои Sock Влечки многу100 пара / многу10 Pairs мажите фудбал чорапи момче Шпанија, Германија, Италија sock фудбал памук најлон деца Фабрика за продажба Бесплатен превозот САД$ 62.00 / многу10 пара / многумажите фудбал чорапи момче Шпанија, Германија, Италија sock фудбал памук најлон деца Фабрика за продажба Бесплатен превозот САД$ 11.69 / пар5 / многу Зајакот женски жените Пети чорапи со прстите најлон памук salomon анти лизга зима краток sock Фабрика за продажба Бесплатен превозот САД$ 13.69 / многу5 пара / многу10 Pairs мажите фудбал чорапи момче sock фудбал памук најлон деца Фабрика за продажба Бесплатен превозот САД$ 49.89 / многу10 пара / многуБесплатен превозот 5 PCS / многу модни дама Есен Еластичност Млеко свила Leggings Топло црно и бело plaid панталони Голем двор pantyhose многу5 парчиња / многуБесплатен превозот 10 PCS / многу Топла продажба Деца Бонбони бои Pantyhose Сомот Момче панталони Танц чорапи Чипка Leggings многу10 парчиња / многуБесплатен превозот 10 PCS / многу Топла продажба Деца Бонбони бои Pantyhose Сомот Момче панталони Танц чорапи Leggings многу10 парчиња / многуБесплатен превозот 20 PCS / многу модни дама Тенка Pantyhose Долги чорапи Cored жица Есен и зима Бранеа Хулахопки Conjoined панталони многу20 парчиња / многу2 парчиња / многу Модни Жените Секси Лоша Девојка Стилски личност дише хип Дизајн Графити Leggings Чорапи Бесплатен Превозот САД$ 12.48 / многу2 парчиња / многуКорејски Еластична Свила Чорапи Краток Глуждот Жените Медиуми Свила Чорапи Глуждот различно обоени Нови Трикотаж Бесплатен превозот САД$ 41.

BGN 64.00 68.80

500 бр татуировки игли Agulhas Tebori 14 възглавница Microblading 12 гъвкави извити остриета за перманентен грим ръчна дръжка за вежди

Опис на производот Карактеристики : Количина : 500 PCS Добро спакувани и со поединечни ќеси Безбедно и издржливи...

BGN 71.00 96.00