• Ново
Черно Мастило За Измиване Живопис Див Вълк Временни Татуировки Водоустойчив Хена Татуировки За Мъже, Жени Боди-Арт Фалшиви Ръце, Крака Татуировка Етикети

Черно Мастило За Измиване Живопис Див Вълк Временни Татуировки Водоустойчив Хена Татуировки За Мъже, Жени Боди-Арт Фалшиви Ръце, Крака Татуировка Етикети

BGN 1.49

Сума
Налично за поръчка


Десет Години Професионална Продавачот на Тетоважа Налепница! Врвен Квалитет!
1 PC Црно Мастило се Мијат Сликарство Дивиот Волк Привремени Тетоважи Водоотпорен Хена Tatoo За Мажи Жени Телото Уметност Лажни Рака на Нога Тетоважа Налепници
Големина : 21*15 см
Известување : Поради различни следи поставување и осветлување, може да има некои боја разлика од вистинската точка.
Контакт со нас на :
Ве молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.Ве молиме да ни се обратите за било каква помош или прашања. Сите пошта ќе се одговори во рок од 1 работен ден. Ве молиме да се осигурате вашата пошта кутија ќе не блокира / филтрирани нашите e-mail пораки.

Всичко за продукта

търговска марка:
YURAN
Номер На Модела:
GHB-834
Размер:
21*15CM
Тип:
Временна Татуировка

Подобни продукти в категория

Водоустойчив временен стикер татуировки английски KEEP СПОКОЙНО and CARRY ON tatto stickers flash tatoo фалшиви татуировки за жени, мъже, момичета

Следење порака : Промоции : цел≥ $6, бесплатен превозот од следи превозот метод.[xlmodel][фото][0000]Големина на налепницата : 10.5*6cm

BGN 0.78

50 ППР 12 Pins U Shape Microblading Blade перманентен грим игли ръчни игли за татуировки веждите извити за ръчно изработени писалки

"Карактеристики : (1) Супериорен квалитет и е во согласност со меѓународните козметологијата и медицински барања.(2) Стерилизација која е сертифицирана со Гама Зраци, во согласност со Владата Стерилизација Упатства.(3) Игла е направен од медицински одделение од нерѓосувачки челик.(4) Одлична стабилност, помалку вибрации.(5) За еднократна употреба само.(6) Поединечно спакувана.7,Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик.8,Дијаметар на секоја игла : 0.25 mm.Пакетот Вклучува1 x 50 КОМПЈУТЕРИ Прирачник Веѓа Тетоважа Bevel Ножеви 12 Игли У Форма"

BGN 28.37

5 бр Силикон перманентен грим на веждите татуировки практика на кожата син 19. 4X14. 5 см фалшиви Безплатна доставка

Ние сме производителот специјализирана за сите видови на make up производи, како што се веѓа направи пенкало, eyelash проширување, eyelash лепак, eyelash продолжување комплет, пинцети и се поврзани со eyelash материјали...

BGN 24.80

50 бр. временна ръка ръкав готино дете деца найлон еластични фалшиви татуировки ръкави Скорпион чорапи карикатура Безплатна доставка

50 PCS привремен рака ракав кул Детето деца Најлон Еластичен Лажни Тетоважа Ракави, Чорапи шкорпија Цртан филм Бесплатен превозотТетоважа РакавМатеријал : 92% Најлон +8% SpandexГолемина : Бесплатно (Еластичност) 6*8.5*30cmТетоважата чорапи изгледа реално и многу лесно се применува во секунди.ви дава тешка и кул изглед!Сите тетоважа ракавите се одличен дизајн27 различни кул дизајнШок ќе се утврди вашите пријатели!Ве молиме изберете вашиот омилен стил,ни Остави порака .Благодарам многу.Инаку .Системот стандардно е случаен испорака.2 ПАРЧИЊА привремен рака ракав кул човек жена Најлон Еластичен Лажни Тетоважа Ракави, Чорапи шкорпија Фабрика за продажба Бесплатен превозот САД$ 6.66 / многу2 парчиња / многу10 PCS привремен рака ракав кул човек жена Најлон Еластичен Лажни Тетоважа Ракави, Чорапи шкорпија Фабрика за продажба Бесплатен превозот САД$ 13.99 / многу10 парчиња / многу50 PCS привремен рака ракав кул човек жена Најлон Еластичен Лажни Тетоважа Ракави, Чорапи шкорпија Фабрика за продажба Бесплатен превозот САД$ 52.00 / многу50 парчиња / многуБесплатен Превозот 10pcs Нови Отворено Јава Мултифункционален Топло Windproof Прашинадоказ Покривки Лигавче Личност Лицето маска shield многу10 парчиња / многуБесплатен превозот 100 / многу нови модни Мажите Бизнис секојдневен Солидна боја Тенки чорапи многу100 пара / многуБесплатен превозот 60 / многу нови мода девојки Family Pack памук Еластичноста на Повик Стелт Asakuchi Дише Sock многу60 пара / многуБесплатен превозот 100 / многу нова мода девојка Family Pack Еластичноста на Повик Бонбони бои Sock Влечки многу100 пара / многу10 Pairs мажите фудбал чорапи момче Шпанија, Германија, Италија sock фудбал памук најлон деца Фабрика за продажба Бесплатен превозот САД$ 62.00 / многу10 пара / многумажите фудбал чорапи момче Шпанија, Германија, Италија sock фудбал памук најлон деца Фабрика за продажба Бесплатен превозот САД$ 11.69 / пар5 / многу Зајакот женски жените Пети чорапи со прстите најлон памук salomon анти лизга зима краток sock Фабрика за продажба Бесплатен превозот САД$ 13.69 / многу5 пара / многу10 Pairs мажите фудбал чорапи момче sock фудбал памук најлон деца Фабрика за продажба Бесплатен превозот САД$ 49.89 / многу10 пара / многуБесплатен превозот 5 PCS / многу модни дама Есен Еластичност Млеко свила Leggings Топло црно и бело plaid панталони Голем двор pantyhose многу5 парчиња / многуБесплатен превозот 10 PCS / многу Топла продажба Деца Бонбони бои Pantyhose Сомот Момче панталони Танц чорапи Чипка Leggings многу10 парчиња / многуБесплатен превозот 10 PCS / многу Топла продажба Деца Бонбони бои Pantyhose Сомот Момче панталони Танц чорапи Leggings многу10 парчиња / многуБесплатен превозот 20 PCS / многу модни дама Тенка Pantyhose Долги чорапи Cored жица Есен и зима Бранеа Хулахопки Conjoined панталони многу20 парчиња / многу2 парчиња / многу Модни Жените Секси Лоша Девојка Стилски личност дише хип Дизајн Графити Leggings Чорапи Бесплатен Превозот САД$ 12.48 / многу2 парчиња / многуКорејски Еластична Свила Чорапи Краток Глуждот Жените Медиуми Свила Чорапи Глуждот различно обоени Нови Трикотаж Бесплатен превозот САД$ 41.

BGN 64.00 68.80

За еднократна употреба 50шт татуировки игли 1213RM предварително стерилизирани кръг игла Magnum за татуировки машини

Расположливиот 50 PCS Тетоважа Игли 1213 RM Premade Sterilized Круг Магнум Игли За Тетоважа МашинаDragonhawk високоодделение сребрен стандардна игла : стан Тин лемење, парична казна занает, висококвалитетен челик, уредно совет аранжман висококвалитетни тетоважа игли се избран под висок зголемување микроскоп , секој имаат висок квалитет...

BGN 27.00 28.78

50шт 7 кръг игли за ръчно изработени писалки полупостоянный грим ръчно мъгла вежди игли, ах италиански хляб! r7 подложка microblading вежди писалка игла

50pcs 7 Круг игли за прирачник пенкало Полу трајна шминка прирачник за магла веѓа игла R7 лагер microblading веѓа пенкало иглиФункција : Лагер Microblading игла Игла Игли : 7 R Засенчување игла Флексибилни покритие за контрола на Microblading потези прирачник игли за магла веѓаПакет : 50 КОМПЈУТЕРИ * R5 Microblading иглаПЛАЌАЊЕ : Ние прифаќаме ЗачувамНие САМО брод до адресата е обезбедена со вашиот Зачувам плаќање.Пакет : ние спакувани во OPP вреќа потоа во тетрапак како превозот со клобуркаше пакет внатре или надворПревозот : 1.ние ќе брод на стоките во рок од 4 дена, во најголем дел по вашата исплата потврдаАко вашата земја не може да биде дозволено да брод од страна на Кина Пост Воздух Mail или што треба стоката под итно, тогаш можете да изберете брза испорака начин ЕМС или DHL, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС на прво место!превозот надомест е за вас, ако вашата цел е помалку од 180$.Ве молиме проверете превозот цена и за време на испорака на нашиот веб сајт.2.со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок на такса или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Политика На Враќање1.ние гарантираме нула ризик купување искуство тука2.ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на вашиот примање на нив, за било која причина...

BGN 15.98

Rocooart LC305 Vintage Poker Лъжливи Tattoo Taty Black White Flowers Temporary Tattoo Stickers Dice Татуировка Tatoo Sticker For Arms

Rocooart LC305 Гроздобер Покер Лажни Тетоважа Taty Црно Бели Цвеќиња Привремена Тетоважа Налепници Генерал Tatuaje Tatoo Налепница За ГрбСерија Име : 100% Сосема Нов Rocooart Тетоважа LC СеријаПроизвод Големина:21 x 15 CMПроизвод во Боја : Покаже како сликиКорисни време : 57daysПакување Количина...

BGN 2.00 3.04

Rocooart Hot Designs Elk Temporary Tattoo For Women Tattoo Body Art Waterproof Hand Лъжливи Tatoo Deers Decorations Tatuagem Taty

Rocooart Топла Дизајни Elk Привремена Тетоважа За Жените Тетоважа На Телото Уметност Водоотпорен Рака Лажни Tatoo Deers Украси Tatuagem TatyСерија Име : 100% Сосема Нов Rocooart Тетоважа РК СеријаПроизвод Големина:10.5 x 6 CMКорисни време : 57daysПакување Количина...

BGN 1.00 2.08

Нов 2018 светлинна Коледна временен боди-арт татуировка за светещи в тъмното бои лъскави фалшиви татуировки етикети дърво Снежен човек

Rocoo Art Сосема Нов Голем Привремени Тетоважи Училиште Body Tattoo За Телото УметностЛулка Вашиот Живот,Шминка На Себе!!! ( PS : ќе имаме нови дизајни секој недела,Pls не заборавајте да ја додадете нашата продавница до вашите омилени продавници )Детали за производот Пакет, Вклучувајќи : 4 Лист Големина : 21x15 cm / 9.8"х5.9" Траен време : 57days Пакет Фото КАКО ДА се ПРИМЕНИ 1.Отсечени тетоважа на избор и да ги отстрани јасно лист 2.Место тетоважа со лицето надолу на кожата 3.Влажни тетоважа темелно со сунѓер или крпа 4.По 30 секунди, нежно отстранување на задниот хартија 5.Овозможи тетоважа да се исуши Како да се ОтстраниКористете ладно крем,бебешко масло или леплива страна на селотејп Превозот Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : Цел>=$5, со следење на број и Меѓународниот превозот информации Цел Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, или Epacket (САД) Со следење на број и Меѓународниот превозот информации цел >= $150 ,бесплатен превозот со ЕМС или DHL или Fed Ex или SF Express (САД, Австралија и поголемиот дел од Европа) цел >= $100 ,слободен превозот од SF Express ( Сингапур, Малезија, Тајланд, Виетнам, Јапонија, Јужна Кореја) Дојде Време тоа зависи од вашиот превозот адреса и превозот метод сте одбрале : .Кина Пост : (од 15 до 40 дена нормално,но 40 до 60 дена во посебен случај); .e Packet : (10 до 15 дена); .DHL / EMS / UPS / ФЕДЕКС : (510 дена); (време погоре е само за референца,точното време може да се разликува поради некои фактори за време на превозот) (ние и ветуваме на вашиот пакет ќе пристигнат вашите раце 60 дена,ако сеуште не го добиете вашиот пакет рок од 60 дена,plz контактирате директно за наплата или да го препрати одеднаш,и plz не достави спор кој не е од помош) Политика за Наплата доколку постои каква било неисправни на стоките што ги примате,plz контактирајте со нас за враќање или компензира Повратни информации .ако ви се допаѓа нашите производи,ние ќе ја многу ги цениме вашите позитивни ревизија; .ако не сте задоволни,plz комуницира со нас за решавање пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ние ќе се потрудиме за вашето задоволство...

BGN 6.38

OPHIR 3 Airbrush Guns with Air Brush Tank Compressor for Car Paint Hobby Tattoo Cake Decorating Airbrush Kit _AC090+004A+071+006

OPHIR 3Airbrush Поставите Воздух Четка Компресор за Полнење со Резервоар за Автомобил Боја Тен Хоби Тетоважа Торта ДекорирањеВоздушниот КомпресорОпис : Компресорот е погодна за make up,тен,тетоважа,хоби / модел,нокт слика,пекарница и така натаму.Карактеристики : Клима резервоарот,обезбедување на непречено проток на воздух,нула пулсот.Воздушниот притисок колосек,филтер за воздух,притисок прилагодливи.Клипот тип;нафта слободни.Никој воздухот загаден.Тоа може да се започне со воздух,континуирано да работи,моќни.Auto start и auto stop функција.Термички заштитена внатре.Ниско ниво на бучава,47db.Безбедност на заштита на уреди за воздух резервоарот.Спецификација : Напон : 100120 V 60 HZ / 220240 V 50 HZВид : Еден Цилиндар Клипот Компресор со клима РезервоаротМоќност : 1 / 6 HPБрзина : 1450 / 1700r.стр.мВоздухот излез по мин. / литри : 2023 L / минАвтостоп,со почеток во 3 Bar(43psi),стоп на 4 Bar(57psi)Притисок прилагодување опсег : 04 BarКлима Резервоарот : 3.0 LПогоден за airbrush со млазницата : 0.21.0 mmДимензија : 310x130x310mmНето Тежина : 5.2 kgAirbrushСпецификација(AC004 A) : Двојна Акција AirbrushСе Хранат Тип : ГравитацијаМлазницата : Кол.0.30 mmКуп капацитет : 7 CCРаботен притисок : 1550 PSIСпецификација(AC006) : Двојна Акција AirbrushСе Хранат Тип : ГравитацијаМлазницата Кол : 0.5 mmКапацитет на Поправи Првенство : 2 CC & 7 CC & 13 CCРаботен Притисок : 1550 PSIСпецификации(AC071) : Една Акција AirbrushСпреј шема се прилагодува од 1 / 4" да 11 / 2" за максимална флексибилност.Вклучува парична казна главата airbrush, 5ft...

BGN 210.00 210.13

20pcs татуировка аксесоар Бяла гума Pro Tattoo Practice Skin Blank Plain 8 X 6 F

Пракса кожи се толку блиску што ќе добиете за да се вистинска кожа и се флексибилни што ќе ви овозможи да ги поставите на вистински дел од телото за повеќе автентични tattooing искуство.100% Сосема новЕдноставен за слободен стил праксаСмирите вашата ракаПракса различни техники, од сенчење да конципирањетоЌе добиете чувство за пиштолот во ракаФлексибилни – заврши околу рацете и нозете и место на градите или грботЌе ви овозможи да се практикуваат без трајно оштетување на вистински луѓе!Спецификации : Кожи : двоен едностраниГолемина : 15 x 20 x 0.1 cm

BGN 45.00 52.80

Разклонение На Дърво Птици Дизайн Фалшива Татуировка С Къна Шаблон Жени Грим Съвети Аерограф Инструменти Водоустойчив Татуировки Шаблони Фигура

1936 ГОДИНА ТОПЛА ПРОДАЖБА !!!Гранка Птици Дизајни Лажни Хена Тетоважа Образец За Жените Шминка Совети Airbrush Алатки Водоотпорен Тетоважа Stencils ЦртањеГолемина : Квадратен Облик 5.5 cm * 5.5 cm / 2.17" * 2.17" Правоаголна Форма 9.5 * 5.5 cm / 3.74" * 2.17"Контакт со нас : ве Молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.Ве молиме да ни се обратите за било каква помош или прашања...

BGN 1.10

Ръчна дръжка дръжка татуировки за Microblading машини за татуировки за перманентен грим на вежди устни Munsu Tebori с хрустальным диамантен пръстен

Опис : 100% Сосема Нов Тип : Прирачник Веѓа Тетоважа Пенкало Материјали : Челик+Алуминиумски+Кристал Боја : Сребро,Злато,Злато Се Зголеми Должина : Approx15.8cm Количина : 1 Pcs Пакет Тежина : Околу 40gПакетот вклучува : 1* Веѓа Прирачник Тетоважа Пен(Не вклучувајќи и игли)

BGN 11.00 19.18

EZ Tattoo Power Supply Lightweight Touch Screen Power Supply 1 Convert Adapter Compatible with EZ & Hawk Style Tattoo Machine

Ви благодариме за повлекува од EZ Тетоважа Продавница!EZ Тетоважа Напојување Лесни Екран на Допир за Напојување 1 Конвертирате Компатибилен Адаптер со EZ & Јастреб Стил Тетоважа МашинаОпис : EZ ДОПИР е мал и лесен и лесно да се чисти и со разумна цена, има една излезна џек за водење на две машини...

BGN 105.00 110.40

Водоустойчив временен стикер татуировки на боди арт плодове ягоди татуировки вода предаване на фалшиви татуировки флаш татуировки за момичета жените

Карактеристики : 1.Може да се користат во кожа, метал керамика, стакло површината 2.Печатени дизајнирани модели, бојата светла и изгледа како вистинска тетоважа...

BGN 0.78

Кухи кръгла подложка-EZ Revolution игла форма касети RC1210HRL 20 бр. / кутия

Празен Круг Лагер EZ Револуција Игла Касети КАРАКТЕРИСТИКИ 1 Безбедност мембрана внатре во системот 2 Светлината јасни бои совет тело подобра видливост...

BGN 30.00 33.60

Деца цветни боди-арт карикатура прекрасен сладък лък фалшиви стикери за деца водоустойчив временни татуировки етикети 10*12 см момиче

[Бренд] : КРАЛОТ КОЊ[Категорија] : Тетоважи[Производ Потекло] : Кина[Производ Единица] : лист[Size] : 10*12 CM[Пакет тежина] : за 20 GПРОИЗВОДОТ МОЖЕТЕ ДА ЈА ДОБИЕТЕ ЌЕ БИДЕ ИСТ КАКО НА СЛИКАТА ПОДОЛУ : МОДЕЛ ШОУ : ГОЛЕМИНА НА ШОУТО : Задната СТРАНАКАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ : 1...

BGN 1.60

Безплатна доставка водоустойчив временен стикер татуировки 10.5*6 см сладък русалка прехвърляне на вода фалшиви татуировки Флаш татуировки за мъже момиче

тетоважа големина : 10.5*6cmПочитувани руски и Украина клиенти,ве молиме имајте на ум дека поштата цел адреса е како што следува : 1.Ве молиме пополнете ги твоето полно име име презиме национални2.Ве молиме да го пополните вашата точна адреса поштенски код(6 број на руски, 5 број за Украина ) Русија региони локација(град,град или земја, име )е потребна На улица,станбени или станНие не сме одговорни за Вашата ГРЕШКА...

BGN 1.00 1.12

Завършва Завинаги Писмо Цитат На Короната На Хена Татуировки Шаблони Жени Аерограф Живопис Шаблон Татуировки Водоустойчив Грим Татуировки Инструменти

1936 ГОДИНА ТОПЛА ПРОДАЖБА !!!Завршува Засекогаш Писмо Цитати Круна Хена Тетоважа Stencils Жените Airbrush Сликарство Тетоважа Образец Водоотпорен Tatoo Шминка АлаткиГолемина : Квадратен Облик 5.5 cm * 5.5 cm / 2.17" * 2.17" Правоаголна Форма 9.5 * 5.5 cm / 3.74" * 2.17"Контакт со нас : ве Молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.Ве молиме да ни се обратите за било каква помош или прашања...

BGN 1.10

Wyuen металик злато, сребро Фея фалшиви татуировки, боди-арт временни татуировки Флаш татуировки жените боди-арт татуировки етикети TX-039

100% сосема новГолемина : 10.5*6cmМодел : како на сликата покажуваПакет Содржина : 1 лист Привремена Тетоважа НалепницаТетоважи Апликација : 1...

BGN 1.00 1.38

Wifi Pattern Сърце Design Indian Henna Tattoo Template Women Body Art Фалшиви Шаблони Татуировки Водоустойчив Татуировка Тотем Airbrushing Боя

1936 ГОДИНА ТОПЛА ПРОДАЖБА !!!Wifi Срцев Дизајн Индискиот Хена Тетоважа Образец Жените Телото Уметност Лажни Тетоважа Stencils Водоотпорен Tatoo Тотем Airbrush БојаГолемина : Квадратен Облик 5.5 cm * 5.5 cm / 2.17" * 2.17" Правоаголна Форма 9.5 * 5.5 cm / 3.74" * 2.17"Контакт со нас : ве Молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.Ве молиме да ни се обратите за било каква помош или прашања...

BGN 1.10

BIOMASER професионален 10шт еднократна постоянен грим татуировки игли касета за машината вежди татуировки за устни с 1R, 2R,3R, 5R

Функција : 1.Ние сме производителот на оваа тетоважа игла кертриџ 2.Ако ви требаат повеќе,ние ќе ви ги даде на најконкурентна цена...

BGN 46.00 73.81

100 бр. За ръчно пера полупостоянный грим ръчно мъгла дръжката на игла r5 microblading вежди дръжката на игла през цялата 5-безплатна доставка

100pcs за прирачник пенкало Полу трајна шминка прирачник за магла пенкало игла r5 microblading веѓа пенкало игли Круг 5 бесплатен превозотF eature : одговара за магла прирачник пенкало повеќе стабилност,помалку вибрации лесни Игла карактеристики : (1) Супериорен квалитет и е во согласност со меѓународните козметологијата и медицински барања...

BGN 15.00 23.30