• Ново
Просто едно парче дървен led тавана лампа творческа дневна спалня лампа балкон вход на японската дървена осветление ceiing лампи ZA

Просто едно парче дървен led тавана лампа творческа дневна спалня лампа балкон вход на японската дървена осветление ceiing лампи ZA

BGN 163.20
BGN 163.00 -0 %

Сума
Налично за поръчка


Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.
Обезбедување на квалитет!
Дај ми ги сите мои најмили клиенти
Информации за производот Преглед :
[Боја] : (како што е прикажано)
[Главен материјал] : дрво + акрилна смола
[Извор на светлина] : LED
[Главната технологија] : мелење + сечење
[Примена] : дневна соба, ресторан, канцеларија и така натаму
[Напон] : 90 V-260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)
[SIZE] : види подолу

Всичко за продукта

Цвета На Купето:
Стил И, Стил, Стил, Стил D
Мощност:
S, M, L
Тип Елемент:
плафониери
търговска марка:
WINZSC
Напрежение:
90-260V
Приложение:
Фоайето
Източник На Захранване:
AC
Използването на:
Празник
Техника:
Перфорирана
Номер На Модела:
1
Зона Осветление:
15-30 кв. м
Характеристики:
2
Източник На Светлина:
Led лампи
Материал На Корпуса:
PVC
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Дали диммируемым:
No
Стил:
Арт-Деко
Задаване На Стил:
Лесен монтаж
Материал:
Дърво
Гаранция:
1
документ:
ССС
Брой източници на светлина:
1
Тип Елемент:
плафониери

Подобни продукти в категория

IWHD LED тавана лампа лампа стари железни плафониери спалня домашно осветление, осветителни тела Luminarias de techo кухня Plafondlamp

Спецификации Светлината Информации Тип Таванот Светлина Карактеристики Сијалица Вклучени, ПРЕДВОДЕНА.Lumiled Стил Земја, Гроздобер Димензии Тела Висина како на слика Тела Ширина како на слика Тела Должина како на слика Синџир / Кабелот Должина на Синџирот / Кабелот Прилагодливи или Не Синџир / Кабелот Прилагодливи Крошна / Backplate Димензија Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E27 Wattage по Сијалица Max60 W Сијалица Вклучени или Не Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал метал Тегови Нето Тежина(kg) за 0,6 kg

BGN 72.00

Longree модерен елегантен италиански син муранские полилеи античен медальон лампа реколта плафониери лампи украса

Longree Модерна Бела црна елегантна италијански murano лустери антички виси светилка гроздобер таванот светилка декорација светилкаГолемина : 80см*100cm

BGN 1680.00

30/40/50/60 см мед, сребро, злато, гравиран уеб Диамант окачен лампа модерен окачен лампа от неръждаема стомана Luminaria дизайн

Спецификации : [Точка Бр.] : SC17082 [Тела Големина ] : Дијаметар 30cm / 11.81", 40cm / 15.75",50cm / 19.69",60cm / 23.62" [Кабелот Должина ] : 120cm / 47.24"(Прилагодливи...

BGN 252.80

IWHD Желязо Loft Style Industrial Hanging LED Light Glass Hang Светлини Кухня, Спалня ресторант реколта лампа домашно осветление блясък

Спецификации Светлината Информации Тип Pendant Светла Карактеристики Сијалица Вклучени, Lumiled Стил Земја, Гроздобер Индустриски Димензии Тела Висина како на слика Тела Ширина како на слика Тела Должина како на слика Синџир / Кабелот Должина од 100 см Синџир / Кабелот Прилагодливи или Не Синџир / Кабелот Прилагодливи Крошна / Backplate Димензија 10cm Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E26 / E27 Wattage по Сијалица Макс 60 W Сијалица Вклучени или Не Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал метал / Стаклени Тегови Нето Тежина(kg) 0.8 kgрешавање на вашите проблеми.Плаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 102.40

led G9 Postmodern Желязо Agate Designer LED Lamp LED Light.Висящи Осветителни Тела.Окачен лампа. окачен лампа за хранене фоайето магазин

Англиски и на руски јазик јазици се достапни тука!Prodcut Информации : 1.Напон : AC90260 V2 Боја : како на сликата покажува3...

BGN 1115.00 1198.40

Willlustr бяло перо лампа големият висящ лампа кабел подвесное осветление с трапезария и бар кафе ресторант спалня скандинавски изкуство

Willlustr бел пердув светилка големи pendant светлина Кабелот Суспензија осветлување Dinning Простор Бар, Кафуле, Ресторан спалната соба нордиските уметност : дијаметар 45см, бела крошна Б : дијаметар 45см, црна крошна C : дијаметар 45см, хром крошна D : дијаметар 58cm, бела крошна E : дијаметар 58cm, црна крошна F : дијаметар 58cm, хром крошна G : дијаметар 68cm, бела крошна H : дијаметар 68cm, црна крошна јас : дијаметар 68cm, хром крошна J : дијаметар 78cm, бела крошна К : дијаметар 78cm, црна крошна L : дијаметар 78cm, хром крошна Материјал : пердув Боја на абажур : белата Боја на крошна : бела / црното / хром Сијалица приклучок тип : E27 Напон : 85265 V Димензии : дијаметар 45см / 58cm / 68cm / 78cm * Оваа светилка може да се користи во сите земји во светот...

BGN 272.00 320.00

Мода LED окачен лампа тънък кръг с трапезария и модерен минималистичен хол окачен лампа Neso Office ZH

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.опис : (1) Материјал : Алуминиум пвц(2) Боја : бела црна(3) Светлосен : топло бела светлина, може да се избере(ве молам оставете ме порака)(4) Напон : 90 V260 V, ние ќе брод во зависност од вашата земја.Answer : ___________________________ Note : Основни собранието е потребно.Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.димензии : Дијаметар 40 / 47 / 57 / 72 / 82cm

BGN 412.80

Модерен Двухкольцевой led окачен лампа Arcylic LED ring Suspension Light Fixture, Circle LED Ring lighting New Design MD5000

Модерната Два Прстени LED Pendant Светлина Arcylic LED прстен Суспензија Светлина Тела, Круг LED Прстен осветлување Нов Дизајн MD5000Модел : MD5000 (110 V240 V)Температура на бојата : Топло Бела или Ладно Бела ( за вашата опција)Материјал : Акрил, Нерѓосувачки Челик, Метални, ПРЕДВОДЕНА SMD5050Големина : Голем прстен дијаметар 670mm, Мал ринг дијаметар 470mmАкрилик дебелина : 15mmВисина 1000mm ( може да се прилагоди )Енергија : 50 W само

BGN 258.00 390.58

LED American Vintage Желязо Свещ Customized LED Lamp LED Light.Висящи Осветителни Тела.Окачен лампа. окачен лампа за хранене

Англиски и на руски јазик јазици се достапни тука!Prodcut Информации : За да се прилагоди,само да дојде на вашата идеална големина.1.Напон : AC90260 V2...

BGN 1591.00 1710.40

Одноголовочный Iron оцветени ретро фоайето на вътрешен окачен лампа E27, лампа 110-240 v хол / трапезария / кафене осветление DR77

(А) да ја прифатиме Alipay тука,Visa&Mastercard,Credit Card,Банкарски Трансфер, Eкаратно (Б) Сите Големи Кредитни Картички се Прифаќаат преку сигурна исплата пред cc e ssor.(А)Ние нормално брод од вашата нарачка во рок од 2 дена,ако ние не ги имаат во залиха,ќе ви го одложи малку подолго,ако треба светилка многу итно,ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате...

BGN 15.00 67.20

Китай железен полилей ресторант плат 6 глави с правоъгълна хол ресторант хотел кабинет бар творчески лампа m

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиентиИнформации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : железо + крпа сенка[Извор на светлина] : E27 (не содржи извор на светлина)[Главната технологија] : боја + рачно изработени платно[Примена] : дневна соба, ресторан, канцеларија и така натаму[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)[SIZE] : ВИДИ ПОДОЛУ

BGN 904.00

Модерен Crystal С 3 W LED хол DownLights кабинет, веранда, антре надолу лампи осветление надолу светлини осветителни тела

Опис100% Сосема Нов и со висок квалитетМодел : LED вградна светилкаГолемина за полу рамна : Дијаметар 100mm, Висина 350mmГолемина на рамна монтирани : Дијаметар 85mm, Висина 320mm (Треба дупка околу 6.5 mm8.5 mm)Напон : 85265 VМатеријал : Алуминиум, crytsalПакет се вклучени : 1*вградна светилка****Пратката****Сите предмети ќе бидат испратени од Кина.Ве молиме бидете советувани дека сите меѓународни превозот може да потрае до 10 21 работни дена.Ако ви е потребна брза испорака, ве молиме да ни даде известување.Меѓународни Клиенти се одговорни за царински даноци и давачки каде што е применливо.****Политика на враќање****Ние сакате да бидете целосно задоволни со вашето купување.Ако за било која причина сакате да се вратите или размена на некој објект, ќе ни биде мило да го стори тоа.Надоместоци и размена се прифатени на предмети кои се во иста состојба примени.Клиентот треба да го плати превозот полнење има кога тие бродот назад до нас.Ова е затоа што превозот полнење може да биде различен во секоја земја.Враќање превозот полнење може да биде помалку или повеќе, отколку што истакна на страница за опис.Во двата случаи, клиентот е одговорен да се плати за точни бара превозот надомест.Откако ќе добиеме враќа објект,ние ќе го одбие превозот на наполнетост на која беше забележана и на страницата за описи им даде на враќање на средствата на вашата сметка веднаш.****Услуга на клиентите****Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас.Ние одговор на сите email во навремено.

BGN 46.38

Gzmj модерен класически гальванический led окачен лампа нов дизайн ролка лампи, огледало Durface Star Ball за Palor Home Bar Room E27

GZMJ Модерна Класика Electroplate LED Pendant Светлина Нов Дизајн макара Светилки Огледало Durface Ѕвезда Топка за Palor Дома Бар Соба E27 Информација за Производот : Фабрика за Маркетинг : Добар квалитет со најдобра цена Врвот Услуги на Клиентите : дополнителни прашања, ве Молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас слободно,ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи васБоја : Злато / СребренаМатеријал : Стакло,MatalСијалица Тип : E27Извор на светлина : LED сијалицата,Блескаво сијалицаЕ Светилки Се Вклучени : НикојНапон : AC 110 V240 V (Може да се користи во сите земји)Примена : Дневна соба,трпезарија,Спална соба,Ресторан,Кујна и сл.Известување : Поради различните пакети на светилки,основи можат да бидат малку различни, но нема ефект на употреба.Пакет : 1 x pendant светлина(Сијалица Исклучени)

BGN 43.00 66.88

IWHD Loft Style Желязо Wood Droplight Modern Industrial Wind LED висящи лампи трапезария подвесная лампа домашно осветление

Спецификации Светлината Информации Тип Pendant Светла Карактеристики Сијалица Вклучени, Мини Стил Стил Сад, Ретро, Традиционалните / Класичен Заврши Сликарство Светлина Насока вградна светилка Предложи Соба Одговара Влез, Кујна, трпезарија, Спална соба, Дневна Соба Предложи Соба Големина 1030 Димензии Тела Висина 27 см Тела Ширина 16 / 28 cm Тела Должина 16 / 28 cm Синџир / Кабелот Должина Max 120 cm Синџир / Кабелот Прилагодливи или Не Синџир / Кабелот Прилагодливи Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E26 / E27 Wattage по Сијалица Макс 60 W Сијалица Вклучени или Не Сијалица Вклучени Материјал Сенка Материјал Метал.Дрвени Боја Сенка Боја црна Тегови Нето Тежина(kg) 1.5 кгПлаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 172.80

C-D6. 7 x H5. 9 модерна висока мощност LED верандата висящи лампи дим сива стъклена лампа творчески бар-часова окачен тавана лампа

Опис 100% Сосема Нов и со висок квалитет Големина за : Дијаметар од 20cm, Висина 14cm (7.8" x 5.5") Големина за Б : Дијаметар 24cm, Висина 14cm (9.4" x 5.5") Големината на C : Дијаметар 17cm, Висина 15см (6.7" x 5.9") Големина за D : Дијаметар 9.5 см, Висина 12cm (3.7" x 4.7") Извор на Светлина : LED*1(Цената вклучува светилки) Напон : 85265 V Материјал : Стакло, дрво****Пратката****Сите предмети ќе бидат испратени од Кина.Ве молиме бидете советувани дека сите меѓународни превозот може да потрае до 10 21 работни дена.Ако ви е потребна брза испорака, ве молиме да ни даде известување.Меѓународни Клиенти се одговорни за царински даноци и давачки каде што е применливо.****Политика на враќање****Ние сакате да бидете целосно задоволни со вашето купување.Ако за било која причина сакате да се вратите или размена на некој објект, ќе ни биде мило да го стори тоа.Надоместоци и размена се прифатени на предмети кои се во иста состојба примени.Клиентот треба да го плати превозот полнење има кога тие бродот назад до нас.Ова е затоа што превозот полнење може да биде различен во секоја земја.Враќање превозот полнење може да биде помалку или повеќе, отколку што истакна на страница за опис.Во двата случаи, клиентот е одговорен да се плати за точни бара превозот надомест.Откако ќе добиеме враќа објект,ние ќе го одбие превозот на наполнетост на која беше забележана и на страницата за описи им даде на враќање на средствата на вашата сметка веднаш.****Услуга на клиентите****Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас.Ние одговор на сите email во навремено.

BGN 75.60

willlustr бетонна линия окачен лампа nordic подвесное осветление с трапезария и ресторант офис LED цимент тало окачен лампа

willlustr конкретни talo pendant светлина суспензија светилка минималистички дизајн цемент нордиските осветлување виси светилка dinning соба ресторан, хотелматеријал : цементнапон : 110 V240 Vизвор на светлина : ЛЕР цевкадолжина на кабелот : 1.5 метри(ве молиме да не контактирате доколку ви треба повеќе мозок)големина : ги видите опциите* Ова е рачно изработени производи.* Оваа светилка може да се користи во сите земји во светот* Прилагодување на располагање...

BGN 728.00

Елегантен Устата Выдувной Розово Стъклена Лампа

Домот Устата Разнесени Розова Стакло СветилкаГолемина : W60cm*H120cmНашите стакло се 100% рачно изработени и производството може да се погледне малку различни од оригиналната фотографии.C handeliers дека ќе светне вашиот живот...

BGN 1520.00

IWHD Single Head Water Pipe висящи лампи Стил Loft промишлен ретро окачен лампа спалня бар ресторант окачен лампа

Спецификации Светлината Информации Тип Pendant Светла Карактеристики Сијалица Вклучени,Lumiled Стил Земја, Гроздобер Индустриски Димензии Тела Висина 20 см Тела Ширина 12 cm Тела Должина од 7 см Синџир / Кабелот Должина 120cm Синџир / Кабелот Прилагодливи или Не Синџир / Кабелот Прилагодливи Крошна / Backplate Димензија 12 cm Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E27 Wattage по Сијалица Макс 60 W Сијалица Вклучени или Не Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал Метал Тегови Нето Тежина(kg) 1.5 кгрешавање на вашите проблеми.Плаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 122.88

Съвременни Хромирани Метални Полилеи Led Осветление Кристал Хол Led Висящи Полилеи С Трапезария И Висящи Лампи Лампи

Опис на производот : Име : Модерна Хром Метал Led Лустери Осветлување Кристал Дневна Соба Led Pendant Лустерот Светла Трпезарија Виси Светилка ТелаМодел no : XT9021 B;Материјал : железо + ткаенина+кристал;Сијалица база : E14 блескаво / заштеда на енергија / LED сијалица;Уметност : тоа спин, заварување, полски, боја, burnish;Примена : дневна соба, спална соба, ресторан, кафе куќа, бар;Големина : 10 lightsdia93cm, H50cm ; 8 lightsdia82cm,H50cm; 6 lightsdia72cm, H50cmТежина : 813kg;

BGN 346.00 607.84

Полилей светлина FreeLED E14 k9Crystal основа от неръждаема стомана малък квадратен лампа антре фоайето на преминаване хотел Rosh CE Custom Designed

[ПРЕПОРАЧУВАМЕ]Нашата компанија е специјализирана во производство на LED лустерот ,ПРЕДВОДЕНА Pendant светлина , LED Таванот светлина .Тоа главно извезуваат во Европа и САД, итн...

BGN 133.65

Таванско помещение ретро led плафониери 5 W / 10 W/15 W/20 W Дневна Спалня плафон за осветление на творческата личност тавана лампа домашно осветление

Следните предмети повеќе од 2550% попуст, кликнете на повеќе изненадувања : Топла Продажба Моден Дизајн на Детска Соба Светилка Нордиските Купола Светлина 1 / 2 / 3 / 4 глави Таванот Светлина Дома ДекорПроизводи detailes : 1...

BGN 53.00 105.60

Поп Стил Ремесленная Лампа Червена Стъклен Полилей

Поп Стил Занаетите Светилка Црвено Стакло ЛустеротГолемина : W70cm*H90cmНашите стакло се 100% рачно изработени и производството може да се погледне малку различни од оригиналната фотографии.C handeliers дека ќе светне вашиот живот...

BGN 1680.00

XL модерна кристален полилей led лампи на дълги големи висящи полилеи H2. 1M луксозна вила, хотел свещник лампи, висящи светлина

Материјал : Алуминиум база +стакло јасно оружје +K9 кристално јаснаГОЛЕМИНА на : 12lights(8+4,2 слоеви) Diameter680cm*Height2050mm+синџир 300мм(синџир е должината побара & прилагодливи),15lights(10+5,2 слоеви) Дијаметар околу 800cm*Height2100mm+синџир 300мм(синџир е должината побара & прилагодливи),18lights(12+6,2 слоеви) Diameter900mm*Height2100mm+синџир 300мм(синџир е должината побара & прилагодливи),Светилки : E14 / E12 сијалицата во држачот, 12 / 15 / 18*3 W(led сијалица)25 W ( Блескаво сијалица), ви препорачуваме употреба 3 W / парче LED сијалица за energeзаштеда),светилки не се вклучениНапон : 110 V240 V (Ние ќе подготви осветлување напон според напонот на купувачите земји)Напомена : (1)Ако сте руската Федерација купувачот ве молиме оставете име и презиме кога ставање ред;(2).ако најдете објект не може да бидат испратени на вашата земја, ве молиме контактирајте со насinfact можеме да испрати да повеќето земји на светот, но не може да се покаже сите испорака / превозот метод во продавница18 оружје / lights(12+6),Diameter90*Height210cm : 15 оружје / lights(10+5),Diameter78*Height210cm : кога ќе го купите производи pls видите првите детали : Совети : 1,светлината може да биде инсталиран на E27 извор на светлина, како што се energeзаштеда светилка(CFL), LED сијалица или блескаво сијалица итн.2,Сугерираат : купи светлина sourec во вашиот роден град, со цел да се избегне оштетување во транзит, becouse извор на светлина е кревка, и товарни полнење е многу скапо.3,Бруто тежина и пакет големина се за повикување само, предмет на реалните испорака, да обезбеди безбеден превоз.Поле на Примена : Погоден за 2050 квадратен метар на вила сала,foyer,салон,хотел, сала,дневна соба, ходникот, итн, Тоа исто така може да се користи во ресторан и хотел.Обезбедување На Квалитет : (1)Секој produst е рачно изработени од себе.(2)Дизајн на секој производ е модерен,оригинални и креативни.(3)ние гарантираме за квалитетот на било која стока цврсто пред превозот надвор.Најниската Цена : (1)Одличен квалитет со конкурентна цена...

BGN 1152.00 1212.80

Безплатна доставка златист цвят керамични Роза тавана лампа, кристал светлина спалня Luminarias Home Decor творчески led Crystal тавана лампа

Бесплатен Превозот Златна Боја Керамички се Зголеми Таванот Светилка Кристал на Светлина Спалната соба Luminarias Дома Декор Креативни LED Кристал Таванот СветилкаКупи Упатство1...

BGN 697.31