• Ново
Постмодерното алуминиева окачена лампа за хранене, бар ресторант спалня творчески Nordic прост представяне на лампа Диаметър 25 см 1017

Постмодерното алуминиева окачена лампа за хранене, бар ресторант спалня творчески Nordic прост представяне на лампа Диаметър 25 см 1017

BGN 235.04

Сума
Налично за поръчка


[xlmodel]-[custom]-[40472]
Добредојдовте во мојата продавница!
1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето целосно име и презиме, така што можете да примате
вашиот парцела успешно.
2.Ние сме фабрика директна продажба,ние ќе ви даде најдобар квалитет на Производи,брза испорака брзина,
најниската цена,најдобра услуга
3.Експрес понекогаш има данок прашање. Во тој случај, ве молиме да соработува со Царинските да се плати. На
данок не е вклучена во продажната цена. Ви благодариме.
Сите производи ќе бидат тестирани и се одликува внимателно пред породувањето. Само купат без грижи.
Креативна Личност Едноставна Нордиските Железо Led E27 Pendant Светлина За трпезарија Бар Ресторан Спалната соба Кол 25cm 1017
големина : Кол 25cm H 27cm
боја : сина, бела, жолта
материјал : железо
сијалицата : E27
напон : AC 80-265 V
пакување : дебела foma+дебели картонска кутија
примена : трпезарија, бар ,дневна соба
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[40473]

Всичко за продукта

Цвета На Купето:
Синьо, Бяло, Жълто
Тип Елемент:
Висящи Лампи
документ:
UL, CE,FCC, RoHS ce,CCC
Завърши:
Желязо
Техника:
Боядисаната
Гаранция:
3 години
Източник На Захранване:
AC
Материал На Корпуса:
Желязо, Алуминий
Стил:
Нова класика / постмодерното
Тип Инсталация:
шнуровая окачване
Номер На Модела:
1017
Базов Тип:
E27
Място:
Кабинет, гостна, хотелска зала, хотелска стая, основна спалня, други спални
Източник На Светлина:
Led лампи
Цвят На Абажура:
бял, син, жълт
Приложение:
хранене
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
No
Напрежение:
90-260V
търговска марка:
GUANQIULIGHTING
Зона Осветление:
5-10 кв. м
Дали диммируемым:
No
Материал:
Метални
Брой източници на светлина:
1
Тип На Ключа:
стенен прекъсвач
Цвят:
Синьо, Бяло, Жълто
Материал:
Алуминий
Приложение:
трапезария, всекидневна, бар
Напрежение:
AC 80-265V
крушка:
E27
Характеристика:
постмодерното, мода, творческо писане

Подобни продукти в категория

Класически промишлен ретро окачен лампа художествен ретро Едисон лампа, окачена лампа таванско помещение окачване Luminaria Дневна Спалня

Упатство За Купување : 1.Светилки НЕ е вклучена.2.plese љубезно ве молиме да изберете Боја на pendant светлина пред да го купат.3.Ако имате било какви проблеми за оваа точка.ве молиме контактирајте со нас на прво место.4.Ние нудиме замена за било скршено дел .(бесплатен превозот)Почитувани Купувачот, Оваа светилка не е вклучуваат светилки, Ако сакате да купите ретро Lumiled крушка, ве молиме кликнете на сликата...

BGN 44.61

стил модерна селска полилей светлини европейски стил синьо американски хол, спалня, кабинет и трапезария

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката и да се обезбеди најдобри можни производ на моите најмили клиенти.Информации За Производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : Железо + ткаенина[Главната технологија] : сликарство[Извор] : E27 / блескаво / заштеда на енергија светилка / LED[Со или без светлина] : Без извор на светлина[За] : дневна соба, спална соба, ресторан и така натаму[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)answer : ___________________________ note : Нашите производи се испорачани ширум светот, ако вашата земја не е на испорака забелешка, ве молиме контактирајте со нас, различни локалните превозот време на г товар на цените може да б е поинаква.Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката и да се обезбеди најдобри можни производ на моите најмили клиенти.Информации За Производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : Железо[Главната технологија] : сликарство[Извор] : E27 / блескаво / заштеда на енергија светилка / LED[Со или без светлина] : Без извор на светлина[За] : дневна соба, спална соба, ресторан и така натаму[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)answer : ___________________________ note : Нашите производи се испорачани ширум светот, ако вашата земја не е на испорака забелешка, ве молиме контактирајте со нас, различни локалните превозот време и товарни цените можат да бидат различни.5 глави H33cm*D65cm6 глави H33cm*D68cm8 глави H36cm*D85cm

BGN 428.80

Gzmj модерен класически гальванический led окачен лампа нов дизайн ролка лампи, огледало Durface Star Ball за Palor Home Bar Room E27

GZMJ Модерна Класика Electroplate LED Pendant Светлина Нов Дизајн макара Светилки Огледало Durface Ѕвезда Топка за Palor Дома Бар Соба E27 Информација за Производот : Фабрика за Маркетинг : Добар квалитет со најдобра цена Врвот Услуги на Клиентите : дополнителни прашања, ве Молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас слободно,ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи васБоја : Злато / СребренаМатеријал : Стакло,MatalСијалица Тип : E27Извор на светлина : LED сијалицата,Блескаво сијалицаЕ Светилки Се Вклучени : НикојНапон : AC 110 V240 V (Може да се користи во сите земји)Примена : Дневна соба,трпезарија,Спална соба,Ресторан,Кујна и сл.Известување : Поради различните пакети на светилки,основи можат да бидат малку различни, но нема ефект на употреба.Пакет : 1 x pendant светлина(Сијалица Исклучени)

BGN 43.00 66.88

Диамантен Кристал пръстен на led полилей Кристален лампа модерен Кристална лампа кръг висящи полилеи led лампа домашно осветление

Ако треба да се прилагодат, ве молиме контактирајте со насУвозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена...

BGN 172.80

Модерен LC щори, окачен лампа nordic design light начало трапезария ресторант хотел таванско помещение бар офис окачване метален светлина

Модерната LC ролетни pendant светилка нордиските дизајн на светло дома dinning соба ресторан, хотел лофт адвокатската канцеларија суспензија метал светлинаматеријал : металнапон : 110 V240 Vсијалица приклучок тип : E27големина : ги видите опциитеВиси должина на кабелот : 1.2 метриВе молиме да не контактирате доколку ви треба повеќе (или пократок)виси кабелот.* Оваа светилка може да се користи во сите земји во светот* Прилагодување на располагање...

BGN 407.00 478.40

led G9 Postmodern Желязо Agate Designer LED Lamp LED Light.Висящи Осветителни Тела.Окачен лампа. окачен лампа за хранене фоайето магазин

Англиски и на руски јазик јазици се достапни тука!Prodcut Информации : 1.Напон : AC90260 V2 Боја : како на сликата покажува3...

BGN 1115.00 1198.40

Одноголовочный Iron оцветени ретро фоайето на вътрешен окачен лампа E27, лампа 110-240 v хол / трапезария / кафене осветление DR77

(А) да ја прифатиме Alipay тука,Visa&Mastercard,Credit Card,Банкарски Трансфер, Eкаратно (Б) Сите Големи Кредитни Картички се Прифаќаат преку сигурна исплата пред cc e ssor.(А)Ние нормално брод од вашата нарачка во рок од 2 дена,ако ние не ги имаат во залиха,ќе ви го одложи малку подолго,ако треба светилка многу итно,ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате...

BGN 15.00 67.20

Елегантен Устата Выдувной Розово Стъклена Лампа

Домот Устата Разнесени Розова Стакло СветилкаГолемина : W60cm*H120cmНашите стакло се 100% рачно изработени и производството може да се погледне малку различни од оригиналната фотографии.C handeliers дека ќе светне вашиот живот...

BGN 1520.00

Модерен Crystal С 3 W LED хол DownLights кабинет, веранда, антре надолу лампи осветление надолу светлини осветителни тела

Опис100% Сосема Нов и со висок квалитетМодел : LED вградна светилкаГолемина за полу рамна : Дијаметар 100mm, Висина 350mmГолемина на рамна монтирани : Дијаметар 85mm, Висина 320mm (Треба дупка околу 6.5 mm8.5 mm)Напон : 85265 VМатеријал : Алуминиум, crytsalПакет се вклучени : 1*вградна светилка****Пратката****Сите предмети ќе бидат испратени од Кина.Ве молиме бидете советувани дека сите меѓународни превозот може да потрае до 10 21 работни дена.Ако ви е потребна брза испорака, ве молиме да ни даде известување.Меѓународни Клиенти се одговорни за царински даноци и давачки каде што е применливо.****Политика на враќање****Ние сакате да бидете целосно задоволни со вашето купување.Ако за било која причина сакате да се вратите или размена на некој објект, ќе ни биде мило да го стори тоа.Надоместоци и размена се прифатени на предмети кои се во иста состојба примени.Клиентот треба да го плати превозот полнење има кога тие бродот назад до нас.Ова е затоа што превозот полнење може да биде различен во секоја земја.Враќање превозот полнење може да биде помалку или повеќе, отколку што истакна на страница за опис.Во двата случаи, клиентот е одговорен да се плати за точни бара превозот надомест.Откако ќе добиеме враќа објект,ние ќе го одбие превозот на наполнетост на која беше забележана и на страницата за описи им даде на враќање на средствата на вашата сметка веднаш.****Услуга на клиентите****Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас.Ние одговор на сите email во навремено.

BGN 46.38

Таванско помещение ретро led плафониери 5 W / 10 W/15 W/20 W Дневна Спалня плафон за осветление на творческата личност тавана лампа домашно осветление

Следните предмети повеќе од 2550% попуст, кликнете на повеќе изненадувања : Топла Продажба Моден Дизајн на Детска Соба Светилка Нордиските Купола Светлина 1 / 2 / 3 / 4 глави Таванот Светлина Дома ДекорПроизводи detailes : 1...

BGN 53.00 105.60

Безплатна доставка AC LED луксозна спалня лампа висок таван кристален полилей за продажба

Бесплатен Превозот AC LED Луксузен Спалната соба Светилка со Висока Таванот Кристал Лустерот За ПродажбаГолемина : W70cm*H80cm(W28"*H32")(100% рака разнесени DIY инсталација на производот, готови производи, ќе биде малку различен од оригиналната слика шоу, бидејќи на рака разнесени и различни intallation начин.)За лустерот : Уметноста стакло осветлување со единствена пресврт...

BGN 1408.00

Китай железен полилей ресторант плат 6 глави с правоъгълна хол ресторант хотел кабинет бар творчески лампа m

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиентиИнформации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : железо + крпа сенка[Извор на светлина] : E27 (не содржи извор на светлина)[Главната технологија] : боја + рачно изработени платно[Примена] : дневна соба, ресторан, канцеларија и така натаму[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)[SIZE] : ВИДИ ПОДОЛУ

BGN 904.00

Модерни кристални полилеи лампи за кухни луксозни хотелски стаи розата е цветето на входа на фоайето осветление с E14 Led лампа 9068

Совет : Во исто време, ние може да според вашето барање за производство, се надевам дека можете да бидете задоволни! Ако имате било какви прашања, ве молиме оставете порака за да ми! Ви благодариме!Стр закуп Забелешка : Овие предмети се тешко да се опише попрецизно,големини и Бои може да изгледаат различно на лице од тука...

BGN 478.00 508.80

5pcs 3W Mini Downlights Spot Light AC85-265V регулируем ъгъл на гардероба тавана лампа топла бяла светлина алуминиев основен дисплей Home decorTR

Производ Облик : Дијамант Моќ : 3 W извор на Светлина : Epistar LED Чипови, Висока Моќност ЛЕР Емитуваат боја : Црвена / Жолта / Зелена / Блу / бела / топло бела / Виолетова / Розова Боја температура : 27003500 K (Топло Бела) ;50006500 K (Чиста Бела) Излез Прозрачна : 90110lm / W Влезен напон : 85265 V AC 50 / 60 Hz База материјал : Алуминиум боја на каросеријата : Sliver / Gold / Бакар Зрак агол : 120degrees животен век : > 50.000 часа Гаранција : 2 години за Сертификација на : CE & Ro HS Димензии : 30*28mmПакетот вклучува : 5pcs led вградна светилка + 5pcs Led ДрајверПревозот : Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена...

BGN 26.00 29.34

IWHD Single Head Water Pipe висящи лампи Стил Loft промишлен ретро окачен лампа спалня бар ресторант окачен лампа

Спецификации Светлината Информации Тип Pendant Светла Карактеристики Сијалица Вклучени,Lumiled Стил Земја, Гроздобер Индустриски Димензии Тела Висина 20 см Тела Ширина 12 cm Тела Должина од 7 см Синџир / Кабелот Должина 120cm Синџир / Кабелот Прилагодливи или Не Синџир / Кабелот Прилагодливи Крошна / Backplate Димензија 12 cm Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E27 Wattage по Сијалица Макс 60 W Сијалица Вклучени или Не Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал Метал Тегови Нето Тежина(kg) 1.5 кгрешавање на вашите проблеми.Плаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 122.88

Гореща Продажба На Полилей Осветление Вили Дунутая Ръка

Топла Продажба Вила Осветлување Разнесени ЛустеротГолемина : W70cm*H120cmНашите стакло се 100% рачно изработени и производството може да се погледне малку различни од оригиналната фотографии.C handeliers дека ќе светне вашиот живот...

BGN 1600.00

30/40/50/60 см мед, сребро, злато, гравиран уеб Диамант окачен лампа модерен окачен лампа от неръждаема стомана Luminaria дизайн

Спецификации : [Точка Бр.] : SC17082 [Тела Големина ] : Дијаметар 30cm / 11.81", 40cm / 15.75",50cm / 19.69",60cm / 23.62" [Кабелот Должина ] : 120cm / 47.24"(Прилагодливи...

BGN 252.80

Светла полилей модерен Crystal големи полилеи луксозни и модерни полилеи осветление мода лукс злато прозрачен кристал K9

започнетекрајотпроизвод опција листа класификација : 15 K9 кристал K9 дијаметар 85cm (33.5" ) x Висока 75см (29.5") светлина тело материјал : кристал K9 стакло абажур материјал : Crysta технологија : свиткување број на извори на светло : 15 irradiated област : 15 милиони ^ 230m ^ напон : 110v 220 V применливи простор : Дневна Јадење Спалната соба друг / други стил : Европската детали за производот

BGN 228.00 316.80

Стъклени Висящи Лампи Постмодернистские Творчески Висящи Лампи Villa Hotel Висящи Лампи E14 15 Светлини Lamp Project

Стакло Pendant Светла Посмодерна Креативни Суспензија Осветлување Вила Хотел Виси Светла E14 15 Светла 100% Висок квалитет и Сосема нов Осветлување Број на Модел : TZDZ00112 Големина : Кол : 80см,H : 76cm Боја : Како на сликата Напон : 110130 V 220 V240 V Материјал : Железо,Стакло Сијалица : LED E14*15 вклучувајќи ги и Основните Собранието е потребно Светилки брод за вас, како подарок...

BGN 2480.00 2755.20

C-D6. 7 x H5. 9 модерна висока мощност LED верандата висящи лампи дим сива стъклена лампа творчески бар-часова окачен тавана лампа

Опис 100% Сосема Нов и со висок квалитет Големина за : Дијаметар од 20cm, Висина 14cm (7.8" x 5.5") Големина за Б : Дијаметар 24cm, Висина 14cm (9.4" x 5.5") Големината на C : Дијаметар 17cm, Висина 15см (6.7" x 5.9") Големина за D : Дијаметар 9.5 см, Висина 12cm (3.7" x 4.7") Извор на Светлина : LED*1(Цената вклучува светилки) Напон : 85265 V Материјал : Стакло, дрво****Пратката****Сите предмети ќе бидат испратени од Кина.Ве молиме бидете советувани дека сите меѓународни превозот може да потрае до 10 21 работни дена.Ако ви е потребна брза испорака, ве молиме да ни даде известување.Меѓународни Клиенти се одговорни за царински даноци и давачки каде што е применливо.****Политика на враќање****Ние сакате да бидете целосно задоволни со вашето купување.Ако за било која причина сакате да се вратите или размена на некој објект, ќе ни биде мило да го стори тоа.Надоместоци и размена се прифатени на предмети кои се во иста состојба примени.Клиентот треба да го плати превозот полнење има кога тие бродот назад до нас.Ова е затоа што превозот полнење може да биде различен во секоја земја.Враќање превозот полнење може да биде помалку или повеќе, отколку што истакна на страница за опис.Во двата случаи, клиентот е одговорен да се плати за точни бара превозот надомест.Откако ќе добиеме враќа објект,ние ќе го одбие превозот на наполнетост на која беше забележана и на страницата за описи им даде на враќање на средствата на вашата сметка веднаш.****Услуга на клиентите****Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас.Ние одговор на сите email во навремено.

BGN 75.60

IWHD LED тавана лампа лампа стари железни плафониери спалня домашно осветление, осветителни тела Luminarias de techo кухня Plafondlamp

Спецификации Светлината Информации Тип Таванот Светлина Карактеристики Сијалица Вклучени, ПРЕДВОДЕНА.Lumiled Стил Земја, Гроздобер Димензии Тела Висина како на слика Тела Ширина како на слика Тела Должина како на слика Синџир / Кабелот Должина на Синџирот / Кабелот Прилагодливи или Не Синџир / Кабелот Прилагодливи Крошна / Backplate Димензија Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E27 Wattage по Сијалица Max60 W Сијалица Вклучени или Не Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал метал Тегови Нето Тежина(kg) за 0,6 kg

BGN 72.00

Нов супер ярък вграждане led Dimmable Downlight 12w 15w LED Spot light LED decoration тавана лампа 5W 7w 9w е на разположение

Карактеристики : Висока осветленост,epistar led диоди Мицубиши LGP,добри и квалитетни Алуминиумски тело,добри топлина мијалник капацитет за Постојан струја возачот,подобро отколку нормално led драјвер CRI>80 слаба светлина слабеењето Параметар : Моќност : 3w 5w 7w 9w 12w 15w Текст : AC85265 V / undimmable,AC220 V / Dimmable CRI>80 Светлина ефикасност>100lm / w Led type : Epistar SMD Dimmable тип : Triac CCT : 30003500k / топло бела,40004500k / бела,60006500k / ладно бела Гаранција : 3years Сертификати : CE, Ro HS Кабел конектор : нормален кабел( со unwaterproof кабел конектор) или водоотпорен кабел конектор Ако сакате водоотпорен кабел конектор pls ни кажете пред место на цел(цената е различен) Димензија :

BGN 8.00 12.00

Стъклена лампа Модерните висящи лампи стари индустриални кухненски остров осветителни тела, офис, хотел, магазин антикварен led окачен тавана лампа

Вклучувајќи Еден Компјутери светилки,може да се купи повеќе во мојата продавница Стакло Сенка Модерна Pendant Светла Гроздобер Индустриска Кујна Островот Осветлување Канцеларија, Хотел, Продавница Антички LED Pendant Таванот СветилкаВисок квалитет на лофт pendant светлина,производи преку CE ,VDE,УЛ,LVD,ССА сертификација.Димензија : Канапи Lenght : 100cmМатеријал : Метал и СтаклоМоќ Оценка : 110 V250 VНапон : 3140 WИзвор на светлина : E27 светилкиСоодветен Простор : 1015 метар квадратенСе применуваат за : Бар,Магацински простор,Ресторан,кафуле..● Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена од денот на аукција затворање.● Ако сте го купиле повеќе објекти од мене, може да ми испратите една плата за сите предмети, наместо да плаќаат за нив поединечно...

BGN 67.00 114.80

Полилей светлина FreeLED E14 k9Crystal основа от неръждаема стомана малък квадратен лампа антре фоайето на преминаване хотел Rosh CE Custom Designed

[ПРЕПОРАЧУВАМЕ]Нашата компанија е специјализирана во производство на LED лустерот ,ПРЕДВОДЕНА Pendant светлина , LED Таванот светлина .Тоа главно извезуваат во Европа и САД, итн...

BGN 133.65

Повърхностно монтирана led таван панел квадратна форма пълен акрил 6/12/18 / 24 W за домашно осветление спални кухня и трапезария

6 W 12 W 18 W 24 W Плоштадот Led Панел Светлина Површината Монтирани led вградна светилка таванот надолу 110240 V lampada led светилка + LED ДрајверКарактеристики : 1.Моќност : 6 W,12 W,18 W,24 W 2.Зрак Агол : 180 степен 3.Животниот век : 50000 часа 4.Температура на бојата : втората светска војна : 28003500 K, Г.С...

BGN 12.00 15.20