• Ново
стандартна Хартия тетрадка связывателя пръстени A5 A6 a7, спирала хартия влезете 45 листа

стандартна Хартия тетрадка связывателя пръстени A5 A6 a7, спирала хартия влезете 45 листа

BGN 4.45
BGN 4.00 -10 %

Сума
Налично за поръчка

45 листови/пакет 110g беж бела хартија. не чиста бела. за стандард A5 A6 A7 планер.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА 1 П : По плаќање јасно,кога ќе предмети дојде? A : Нормално објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа кога плаќање во готово. Shippingtime е за 15-35 бизнис дена, но некои земји трае долго време да се прават customimporting, како што се Бразил, Италија. Погоре земји обично трае околу 40-70 работни дена или повеќе. 2 П : Каков вид на превозот метод да се предложи? А : 1) целиот продажбата цел ви предлагаме да брод од експрес/DHL/ Премиум Превозот за 3-10 дена. 2) цел над НАС$10.0 ние ви препорачуваме со Стандард превозот или epacket about7-25business дена. Клиенти одберете Стандард превозот првиот, тогаш контактирајте со нас ако ние може да се отстрани такси превозот. 3) цел помалку од$5.0 брод од страна на Обичните Мал Пакет Плус,превозот на пат не може да се гарантира,10-60 работни дена. 3 П : Ако објектот не доаѓаат, конечно, или објектот не како опис, што треба да направам? А : 1)ве Молиме контактирајте со нас да се прошири на заштита на време кога заштитата е за да се заврши. 2)контактирате за било каков проблем како да не како опис/скршени/lesspackage, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите.

Всичко за продукта

Цвят:
9 заготовка
Размер:
A7, A5, A6
Стил:
Спирала
Твърдост На Покритието:
Мека Бележника
Използването на:
промоция
С Ключалка:
No
Материал На Капака:
Хартия
Воспользуйся:
Дневни Бележки
Номер На Модела:
хартия-2
Тип:
Шпаклевочная Хартия
Стил:
Сладки
Режим На Страничната Задължителни:
Спирала
Вътрешна Страница:
45

Подобни продукти в категория

Нарежете Кафе Pvc Стикери За Направи Си Сам Дневник Отпадъци Книга Декор На Стените За Декорация Стикери

Намалување Кафе Пвц Налепници За Diy Дневник Бележник Книга Ѕид Оркестарот За Декорација Налепници Можеме да се држиме до....

BGN 3.17

1 бр./лот 140*105 мм нова реколта серия хартиен бележник, вестник дневник бележник бележник

Производ Големина : 140*105mmПроизвод материјал : хартијаТежина : 40g / еез1lot=1pack=1pcs лаптопАко имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас.Напомена : Случајно пратката,Ако имате било какви барања,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас наскоро,Ако сакате да заработите мешан цел(како што се објектите се повеќе од 5 многу или вкупна вредност ), Pls ве молиме контактирајте со нас на прво место.ние ќе ви даде разумно попуст или бесплатен превозот од Express (UPSот,DHL,EMS, итн.)Ви благодариме за вашето внимание!Ние поддршка МИКС ЦЕЛ : минимум цел количина за секој објект е 5 компјутери.чекор 1) Испрати списокот на ставки со количина за нас.чекор 2) ние ви испратиме линк за микс цел.чекор 3) ве молам поставете го вашиот микс цел под линк ( ве молиме забелешка јасно за цел detal, на пример, : item & количина, )чекор 4) ние се прилагоди на вкупната цена.чекор 5) на Крај,ве молиме да обрнете за moeny да Зачувам.Испорака : 1...

BGN 4.80

Канцеларски материали, етикети 3шт обяд Гастроном кухненски инструменти стерео балон на пръчка Дневник украса лаптоп стикер

Опис Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал ПВЦ Тежина За : 9 / g Боја Фото Боја Големина 95x187mm Пакување Листа : 3pc Забелешка : Храна Стерео Меур Налепница Декорација Мобилен Телефон Налепница[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][34356] Ние се Погоди Ќе Ви се допадне ..

BGN 2.00 2.69

Новият сладък планер Дневник изкуствена кожа тетрадка книга 60 листа творчески тенденции Ръчно книга за Пътуване списание офис консумативи подарък

Новата Симпатична блок за цртање Цртање Училиштето Тетратка 80 Листови Хартија 100 G Прозрачна Канцеларија Училиште Материјали ПодарокФункција : Име : Рака книга ДневникБоја : 8 стил.Материјал : Хартија, безбедно и healty за човечкиот организам и животната средина...

BGN 13.00 16.77

Сладък корея творческа обтегач Свободна книга portable notepad Notepad за запис на празна страница учебна карта N006

Симпатична Корејски Креативни Тока Лабава Книга ПреносниNotepad Мемо Подлога за Пишување на Празна Страница Студија Картичка N006Топло Совети : 1pcs Dropshipping , Оригинални Слики Предвидени за СЛОБОДНИOEM Услуга : YES ...

BGN 4.00 6.06

5 бр. /много е сладък карикатура Плутус котки Memo Pad Sticky Note Kawaii хартиени етикети творчески подарък Stationery311

Функција : 1 lot = 5 парчиња Големина : За 10.5 * 3.3 * 6.07 cm Страница : 39 листови (едно парче) Дизајн : 2 дизајни,испрати просек дизајниПревозот : ·Ве молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса;·Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по расчисти исплата;·Превозот ќе биде низ целиот свет преку UPS / FEDEX / DHL / EMS,и ве молиме да ни кажете кој ќе биде најмногу погоден за вас;·Далечински област може да предизвика дополнителни превозот надомест;·Треба да проверите објект кога објектот доставени,ако се оштетени,ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш,ние ќе испрати сте нов доколку е потребно,ова е многу ценета.Гаранција : ·Доаѓа со 5 години производство гаранција;·Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по овој производ е дадено;·Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.Контакт со нас на : ·Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт со нас,ние ќе одговориме на вашите прашања ПОБРЗО;·Ние ќе одговориме на вашите прашања, via email,ве молиме проверете ја вашата email за да одговорите.Повратни информации : ·Ве молиме ни email пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет,за да можеме да работат надвор;·Меѓународните Купувачи,ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во itme цена или превозот cose.

BGN 8.00 12.66

Новият Сладък Kawai Животно Корейски Заек Овца Канцеларски Бележник Scrapbooking Sticky Notes Книгата На Хартия Стикер Полагане На Пепси Пръчка

Опис На Нови Симпатична Kawaii Животинско Корејски Зајакот Овци Канцелариски Мемо Подлога Scrapbooking Лепливи Белешки Книга Хартија Налепница Ознака Пепси СтапСпецификации : Материјал : PaperyОбјектот големина : Прибл...

BGN 1.00 1.38

3 компл. / много красиви преливащи лепкави бележки, мини-оптимистичните лепкави бележки като бележник / маркиране / бележници за украса дневник

3 групи / многуДимензии : 8cm X 4.4 cm / setТри групи може да бидат избраниПОСТАВЕНО : За 40pcs на налепници , 3cm / еез во ширинаСЕТ Б : За 60pcs на налепници , 2cm / еез во ширинаПОСТАВЕТЕ C : За 100pcs на налепници , 1.2 см / еез во ширинаЗа Превозот : Цел над НАС$5.00 , ние ќе брод надвор со следење на број ...

BGN 4.00 4.67

2 елемента моделиране лист лепкава бележка зелено растение Бележник кленов лист полагане на канцеларски материали, офис консумативи канцеларски материали, ученич

[xlmodel][фото][0000] ОписИме : 2 ПАРЧИЊА Симулација Лист Леплива Забелешка Зелено Растение Мемо Подлога Maple Leaf Ознака Канцелариски Канцелариски Прибор за Училиште Канцелариски МатеријалиМатеријал : ХартијаСтил : Зелена / Црвена / Жолта / зелена СветлинаПроизвод Големина : За 12 X8.5 cmМемо Влошки Големина : Различни стилови се различни големиниФункција : Memo / Пишување / Потсетник1 PC Број на листови : За 30 листовиПакетот Вклучува : 2 ПАРЧИЊА * Memo Pad(2 ПАРЧИЊА ист стил)[xlmodel][фото][0000] Слики

BGN 2.00 2.38

20packs/лот красив дизайн гирлянди Memo pad sticky notes post it message papelaria забавен подарък награда на ученически пособия, офис

Опис На Производот : Големина : околу 12.4x8.7cm,како слика покажува.Тежина : околу 13.5 g секој пакет.Количина : .1lot=20packs, за 30sheets секој пакет.Пакет : Pvc кеса.Материјал : Убаво на хартија.Користете совети : За канцеларија / училиште / business / семејство.ние ќе се пакувам и, ве молам, не грижете се за превозот.

BGN 22.98

безплатна доставка 8.5*11.5 см многоцветен сладък чай с мляко Дневник книга, тетрадка Тетрадка Memo (1бр) (PVC капак)

1.68 ДОЛАРИ е само препродажба цена.Ако ви треба во рефус,ве молиме контактирајте ме.Можете да добиете подобра цена и транспорт преку ПРОЗОРЦИ и Fed Ex.Испораката е брзо.Можете да примате тетратки 38days во рефус!!

BGN 2.98

Muji Style New Vintage пътешественика Бележник Kraft Refilll Replace Inner Page САМ Journal Notepads 4 различни страници планер книга

wyприклучокstartЖешка Стока$9.82 $14.44$13.60 $16.39$14.23 $20.93$9.03 $9.71$8.60 $12.65$8.23 $10.55$3.07 $4.21$9.09 $11.66wyприклучоккрајПрочитајте Пред да ја Купите ве Молиме проверете превозот метод ќе се избираат внимателно, ние ќе го испратам врз основа на вашиот избор(trackable или untrackable)...

BGN 4.00 5.58

3 бр./лот новост крафт-хартия корица бонбони цвят Memo Pad N-times Sticky Notes полагане на ученически Бележник канцеларски материали

Опис Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал Kraft Тежина За : 8g / pc Боја Kraft Size 8*6cm Пакување Листа : 3 * Memo Pad (100 Листови) Забелешка : Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производпоради боја приказ на различни монитори.[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа

BGN 2.82

1 опаковане. / лот карикатура Kawai scrapbooking котка етикети сладки канцеларски лепкави бележки офис ученически пособия Post It Memo Pad

Материјал : ХартијаТежина : околу 10.0 g / пакетГолемина : како фотографијаКоличина : 1 lot=1 пакет,1 пакет=15 sheetx8Напомена : 1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.

BGN 2.34