• Ново
За квадратни тръби 25x25mm тръба Лакът съединител фитинги за тръби дисплей полк детайли, крепежни елементи

За квадратни тръби 25x25mm тръба Лакът съединител фитинги за тръби дисплей полк детайли, крепежни елементи

BGN 39.98
BGN 36.00 -10 %

Сума
Налично за поръчка


Всичко за продукта

Код На Главата:
Площ
Материал:
Сплав
Тип:
Лакът
връзка:
съединител

Подобни продукти в категория

1/4 BSP мъжки x 4 външен диаметър на месинг мерник на гравитационната капельная подаване на смазка Гресьорка двигателят е с мазителна чаша за двигателя Хит Miss

Материјал : Месинг,ПластичниСе применува : Хит и Мис на Моторот,Моторни,Трактор,Струг МелницаТема : 1 / 4" BSP Машки НавојНадворешниот Дијаметар : 4"(102mm)Hight : 200mmКапацитет : 800mlСекој обид за 1 КОМПЈУТЕР!Answer : ___________________________ NOTE : Ние, исто така, имаат и други релевантни производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

BGN 35.41

5шт 1/2PT Мъжки до 10 мм въздушен маркуч трън мъжки тръба бодлив фитинги на въздушния маркуч

Спецификација : Име на производ Црево Barb Конектор Тип Машки Конец да Црево Barb Barb надворешен Дијаметар 10мм / 0.39" Машки Навој Дијаметар 1 / 2 PT (20.1 mm) Вкупниот обем 34 x 21mm / 1.4" x 0.83" (L*D...

BGN 9.00 9.44

Натиснете за връзка връзки 3/16 OD тръба пневматичен Напречен щуцер свързване

(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.)Притисни за да го Поврзете Заеднички 3 / 16" OD Цевка Пневматски Крстот Унија Фитинг Materies : пластика...

BGN 12.78

3/8 вътрешна резба-1/4 OD Тръба PE Pipe Fitting маркуч Лакът бърз конектор Аквариум RO вода филтър за Система за обратна осмоза

Име : Лактот Брз ПолначМатеријал : ПОМ( Polyoxymethylene )Големина : 3 / 8" женски 1 / 4" OD ЦевкаКликнете на фотографијата за да пронајдете повеќе ви се допаѓа :

BGN 0.72

Пневматичен тласък, за да се свържете монтаж 3/16 OD Тръба Y Дърва Union Connector

(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.)Пневматски Притисни за да се Поврзете Фитинг 3 / 16" OD Цевка Y Splitter Унија Конектор Materies : никел позлата месинг,пластични...

BGN 9.58

Пневматичен тласък за свързване на съединител 1/2 OD Тръба x 3/8 NPT Male Meter Out Flow Speed Control Fitting

(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.)Пневматски Притисни за да се Поврзете Спојка 1 / 2" OD Цевка x 3 / 8" Машки NPT Метар Од Проток Контрола на Брзината Фитинг Materies : никел позлатен месинг C37700,пластични...

BGN 36.78

1/4 - 3/8 OD тръба PE фитинг тръба маркуч директен бърз конектор Аквариум RO вода филтър за Система за обратна осмоза

Име : Прави Брз ПолначМатеријал : ПОМ( Polyoxymethylene )Големина : 1 / 4" 3 / 8" OD ЦевкаКликнете на фотографијата за да пронајдете повеќе ви се допаѓа :

BGN 0.48

Материал бар 12 мм ID маркуч трън опашката до 1/2 BSP женски маркуч трън фитинг SS 304 неръждаема стомана SBSTK-FBF-B12-1 / 2BSP

Материјал Бар 12mm ID Црево Barb Опашка Да 1 / 2" BSP Женски Црево Barb Фитинг СВ 304 од не ' Рѓосувачки Челик Спојка АдаптерМатеријал : SS304 Бар МатеријалКонекција : 12 mm Црево ID *1 / 2" bsp Женски

BGN 6.72

Пневматичен тласък, за да се свържете монтаж 1/4 OD Тръба x 5/16 OD Plug in Connector Reducer

(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.)Пневматски Притисни за да се Поврзете Фитинг 1 / 4" OD Цевка x 5 / 16" OD Приклучок во Редуктор Конектор Materies : никел позлатен месинг C37700,пластични...

BGN 13.58

6x8 mm Food Grade Medical Use Grade FDA силиконов каучук гъвкава тръба маркуч тръба

Силиконски rubebr цевка големина : ID(6)x OD(8) mmНапомена : Pls сериозно се потврди и бидете сигурни дека IDx OD големини пред да ја купите.Сите димензии може да ги обезбеди : Ако ви треба Други големини,pls кликнете подолу големина и да се купи сега : Големина ID(mm) OD(mm) Големина ID(mm) OD(mm) 0.5 1 6 8 0.5 1.5 6 10 0.5 2 6 12 0.8 1.9 7 10 1 2 7 13 1 3 8 10 1.5 3 8 12 1.6 3.2 8 14 2 3 9 12 2 4 10 12 2 5 10 14 2 6 10 16 3 4 10 18 3 5 12 14 3 6 12 16 3 8 12 18 4 6 14 18 4 7 16 20 4 8 16 22 5 7 20 26 5 9 25 31 5 101.Материјал : Направен од ФДУ Одделение СИЛИКОНСКА ГУМА .2...

BGN 31.00 35.20

90 градуса пневматичен тласък, за да се свържете монтаж 1/4 OD Тръба x 1/4 NPT женски лакътната конектор

(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.)90 степени Пневматски Притисни за да се Поврзете Фитинг 1 / 4" OD Цевка x 1 / 4" NPT Женски Лактот Конектор Materies : никел позлата месинг,пластични...

BGN 12.78

Производство на адвокатското клас 316 неръждаема стомана тръба шестостенни което намалява зърното фитинг 1/2 x 3/8 NPT мъжки Water Лодка

(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.) Бар Производство од не 'Рѓосувачки Челик 316 Цевка Хексадецимален Намалување на Брадавица Фитинг 1 / 2" x 3 / 8" Машки NPT Вода Брод Materies : Нерѓосувачки Челик 316...

BGN 25.58

Гъвкав маркуч с блажна на охлаждащата течност 300 мм кръгла дюза пластмасови тръби за водно масла, охлаждаща течност с ключ за струг с ЦПУ Mayitr

HW0001092Спецификација : Бренд новиМатеријал : пластикаГлавната боја : сина и портокаловаТема надворешен дијаметар : прибл.12.5 mm / 1 / 2 инчиКруг млазницата внатре дијаметар : прибл.3мм / 0.1 инченВкупна должина : околу.300мм / 11.9 инченИзглед : еден круг крајот и се префрлите вентилФункција : Со пластични флексибилни тело.Светлината во тежина.Не проводници, отпорен на корозија, висока температура отпорни.Лесно да се инсталира со која било насока и агол.Се користи за струг, мелничката, CNC машина, хидраулични машини и вода и систем за ладење.Пакет се вклучени : 1 x флексибилна цевка coolantAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 12cm грешки поради прирачник за мерење.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.EMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

BGN 2.00 2.75