• Ново
1pc Case/Housing/Host for Focusable Waterproof Laser Pointer / Факел, GD-350 Type

1pc Case/Housing/Host for Focusable Waterproof Laser Pointer / Факел, GD-350 Type

BGN 22.88

Сума
Налично за поръчка

1pc Случај/Станови/Домаќин за Focusable Водоотпорен Ласерски Покажувач/Факел ГД-350 Тип
Карактеристики : .
Погодна бранова Должина ЗА ЛАСЕРСКИ DIY : 405nm/532nm /650nm /
Погоден Батерија тип : 1x18650 Батерија 3.7 v
Focusable Домаќин Yes
Материјал и Боја на Тврд Алуминиум & Сребро.
Водоотпорен Материјал Yes
Димензии 145mm×25mmx25mm
Детали
Ве молиме да се напомене дека ова не е ласерски покажувач, но само за домување или домаќин за нашите ласерски покажувач ГД-350 тип.
Таа користи 18650 1x батеријата!
Батеријата е позитивен до крајот капа, негативните на оптичка леќа дел. attery е позитивен до крајот капа, негативните на оптичка леќа дел y!
Пакет :
1pc Случај/Станови/Домаќин за Focusable Водоотпорен Ласерски Покажувач/Факел ГД-350 Тип со Додатоци (батерија, не се вклучени, батеријата на сликата е само за вашата knowlegde)

Начин на плаќање : Paypal склопот
Превозот Метод
Ние брод на САД од страна на e-пакет/USPS испорака превозот метод, и ние брод на остатокот на светот од страна на регистрирани Кина Пост Воздух Mail. За повеќето земји, тоа taks 10-30 дена за да се дојде доколку не превозот одложување е incured, но за некои земји во Јужна Америка, во Африка и на Исток Aian земји, тоа може да потрае подолго време, додека 40-60 дена.
Ако ви треба предмети итно, ве молиме изберете препорачана превозот, ние ќе брод од експрес испорака како што курирската служба DHL, Fedex, Aramex и ЕМС. EMS е се уште многу бавно. ние ќе го избере DHL/Федекс за изразат испорака без посебна настава од нашите клиенти, бидејќи имаме деловна соработка со DHL/Федекс компанија која обезбеди многу брза услуга. Ве молиме да се разбере ние не контрола на превозот превозникот, особено во зафатени сезона или празници!
Превозот време
Земја
Превозот време од страна на Регистрирани Воздух Пошта или E-пакет испорака
Превозот време од Fed Ex/DHL/ТНТ/EMS
Сад
5-15 дена
3-5 дена(DHL recomended)
Јапонија, Јужна Кореја
5-10 работни дена
3-5 дена (ЕМС/DHL recomended)
Велика Британија, Канада, Германија, Австрија, Холандија, чешка, ЕУ
15-25 работни дена
4-6 работни дена(DHL/ФЕДЕКС recomended)
Шпанија, Русија, Италија, Франција, Мексико, Индонезија, Малезија, Индија, Јужна Африка, Америка & Азиските земји
15-55 работни дена
5-15 работни дена(DHL/Федекс recomended)
Повратни информации & НСД
Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5-ѕвезда НСД ако најде ние сме во добри и квалитетни производи и добра услуга. Ако мислите дека превозот брзина е бавен од очекуваното време, контактирајте со нас да ги споделите со нас, ние ви надомести превозот надомест. Ако имате било какви проблеми со производот, ве молиме не двоумете се tocontact нас. Ако само не ми се допаѓа нашите производи, ве молам само да испрати назад до нас за нови замена или целосно враќање на средствата.
Случај & Return
Ние прифаќаме 30 дена за враќање на објектот откако сте го добиле на објектот. Клиентите задоволство е првиот приоритет за нас, ве молиме не се лесно да се отвори ebay или Paypal случај или да се вратат случај со нас, да ни кажете што е проблемот со ebay порака, ние ќе ги реши сите проблеми и се покријат сопствените права. Ви благодариме за соработката!.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Ефект На Осветяване На Сцена
Случай:
Домашно Забавление
Стил:
Мини
търговска марка:
Q-BAIHE
Номер На Модела:
ДОМАКИН-GD-350-SIL

Подобни продукти в категория

Водоустойчив движещ се сняг лазерен проектор лампа Снежинка LED Stage Light за Коледа, Нова година Party Light Garden Lamp

Водоотпорен Движат Снег Ласерски Проектор Светилка Снегулка LED Божиќ / Нова Година Партија / ноќта на Вештерките Проектор Отворено Градината СветилкаОпис 1...

BGN 35.00 52.00

10XLOT Mini LED Light Effect Hi-Quality Disco DJ Stage Lighting Led Strobe Light effect 20W Sound, Auto Strobe Light

Led Соба Strobe 18Напон : 90 V240 VМоќност : 2025 WLed : 18pcs ledСветла боја : Црвена,Зелена,Сина,Бела,Виолетова да се избереШколка во Боја : Црвена,Зелена,Сина,Бела,Жолта,Виолетова,Црна да се избереРаботи на Владата : Звук,Авто,Strobe (Брзина може да се прилагоди)

BGN 336.00

3в1 (точка/линия/кръст) 30 Mw 650нм 660нм Червен диоден лазерен модул с адаптер ac-dc

3in1(dot / линија / крст) 30mw 650nm 660nm Црвени ласерски диоди модул со ACDC адаптерИзлез : 30mwработен напон : 5vdcтри совети : точка, линија, крстлеќи на камерата : пластикаfocusable : дапакет : еден ласер + еден адаптерAnswer : ___________________________ Note : modules се тестирани и излезна моќ се мери со ласерски моќ метар пред испраќање...

BGN 20.77

1875 10 mw 532nm 20mW 30mW 50mW Dot Line Cross Green Laser Module Diode Locator for Wood Fabric Cutting Кътър Mount Adapter

1875 532nm 10m W 20m W 30m W 50m W Точка Линија Крстот Зелени Ласерски Модул Локатор w / ACDC Адаптер + Планината за Дрво Материјал за Сечење Машина532nm 10m W 20mw 30mw 50mw Точка Линија Крстот Зелени Ласерски Модул Локатор за Машинасо Адаптерот и ПланинатаФункција : Добро направени, и стабилни перформанси18mm дијаметар, 17mm должина, голема големина цилиндар домување, подолго coutinuoработно време од една потенкаДомување изработени од Алуминиумска легура , лесна и цврстаACDC универзален адаптер за лесна употребаПланината за одржување на ласерскиИмаме ЕУ и САД стандарден приклучок и ќе ја испрати на приклучокот според купувачот еадреса.Спецификации : бранова должина 532nm излез 10m W 20mw 30mw 50mw за опција облик : dot (tem00), линија, крстот за опцијалеќи на камерата : k9 стаклена леќа дивергенција 0.12mrad свиткана го оценувате 1mm 5m работен напон DC 5v класа iiib работна температура 1035 температура на чување 4080 линија дијаметар : 1mm на 1 метар Должност циклус : 3 часа на, 5 минути исклучувањеsize18mm×75mmПакет : еден модул, еден адаптер+ планината

BGN 32.00

8XLot New Professional LED Par Светлини 54X3W RGBW LED DMX Stage Lighting Effect DMX512 Master-Slave Led Par Cans For the Disco KTV

8 XLot Нови Професионални LED Par Светла 54 X3 W RGBW LED DMX Фаза Осветлување Ефект DMX512 ГосподарРоб Led Par Канти За Диско КТВ , со Висок квалитет со фабрика цена, брод од страна на DHL, ТНТ, UPSот, FEDEX и Други начини слободно во рок од 5 дена.Спецификација за производ : Напон : AC90240 V, 5060 HZ Моќ : 180 W извор на Светлина : 54pcs*3 W RGB 3 IN1 / R,G,B,W единствена боја на led Канал : 7 CH Контрола на владата : auto,звук,господарроб,DMX512 Светилка живот : 60000100000h Strobe : 120 пати / втор агол Леќа : 15° / 25° / 35° / 45° изборен Материјал : Алуминиум Опис : Оваа висока осветленост LED Висока Моќност Затворен PAR Светлина е многу популарна за сцена забава перформанси...

BGN 890.00 890.40

TIPTOP TP-T53 1500W Multi Angle Fog Machine 2000 cu ft/min/2.5 L Fog Oil Tank DMX512/Wireless Remote Control Лого Paint

Спецификација за производ : Напон : AC90 V120 V / 220 V240 VМоќност : 1500 WПредгреење time : 8minsЧадот излез : 2000 cu ft / minКапацитет на резервоар : 2.5 LЧадот растојание : 58 метарЕлектронска контрола на температурата : поддршкаDMX512 : поддршкаБезжичен контролер : поддршкаНето тежина : 7.5 kgБруто тежина : 8.5 kgГолемина : 61*25*28cm* стандардот на машина за контрола начин е безжичниот далечински управувач или dmx512* ако ви треба количината и времето контролер...

BGN 316.80

12 * 35 mm 5.6 mm TO-18 лазерен диод метален корпус с корпуса на обектива-1230-5.6

Опис На Производот12*35mm 5.6 mm ДО18 Ласерски Диоди Метал Домување Куќа Случај со Леќите ДОМУВАЊЕ12305.6Функција : Домување за 5.6 mm Ласерски ДиодиУниверзална должина за 2001100nmОпис12*35mm 5.6 mm ДО18 Ласерски Диоди Метал ДомувањеОва е ласерски диоди куќа за ласерски DIY...

BGN 2.40

1650 Корпус Корпус на притежателя w пластмасов обектив за 9.0 мм 200 Нм 1000 Nm лазерен диод LD

1650 Домување / Куќа / Случај w / објектив за 9.0 mm ласерски диодиКликни да ЗголемишКуќа / Домување со Објектив за 9.0 mm Ласерски Диоди за DIY / ТЕСТ 16*50mmСпецификацијаМоделДОМУВАЊЕ16509.0BLПогодна Бранова Должина200nm1100nm(405nm 450nm 532nm 635nm 650nm 660nm 670nm 680nm 690nm 780nm 808nm 830nm 850nm 880nm 905nm 940nm 980nm)ГолеминаØ 16 x 50 mmДиоди Погоден9.0 mm диоди (ДО 5)Рамка СтандардМ9*P0.5ОбложениНИКОЈFocusableYesПакет1 X Диоди домување со Пластични ЛеќиКонтактирајте со насНашите работно време : 9 : 00 часот наутро на 6 : 00 p.m...

BGN 9.86

2 бр./лот 19x15W 4IN1 LED Moving Head Circle Rgbw лампа 4in1 Beam Wash and Zoom Effeect 19 бр. от 15 Вата 10/13ch за сцена

Напон : AC90240 V / 5060 HZ Моќ : 30 0 W Извор : 19 PCS 15 W висока осветленост 4 во 1 LED светилка Зрак Агол : 0 58 степени (зрак ефект на миење) Strobe : 125 HZ Боја : RGBW бесконечна боја мешавина систем Канал : 16 DMX контрола канал Контрола : DMX512 Господарроб, авто , звук Fuction : RGBW бесконечна боја мешавина систем, зрак ефект, униформа на светли бои, dimmer контрола, паметни фан контрола светилки и фенери на температура автоматско откривање Н W : 9.5 KG G...

BGN 1186.00 1248.00

2 x зелено 3156 3157 18 smd 5050 SMD LED стоп сигнал

2x Зелена 3157 3156 18 5050 SMD LED Кочница Пак Сијалица Функција : .БОЈА : ЗеленаКоличина 2 парчиња СветилкиКарактеристики Секоја сијалица содржи 18pcs 5050 SMD ПРЕДВОДЕНА од 3чипВграденво Коло за 12 VDC Напон на ТекстНиска Потрошувачка На ЕнергијаДолготрајниКрстот Референца : 3156 3157 = 3056 3356 3456 3057 3457 4157Ве молиме пратете ми порака за други боиПакет : 2 парчиња на Зелена 3156 3157 18 LED 5050 висока моќност SMD LEDПревозот и Испорака Ние брод на меѓународната преку Кина Пост Воздухопловната или e Packed,и секоја парцела ќе биде регистриран со следење на број...

BGN 5.15

1235 780nm 120mW инфрачервен IR фокусируемый на растерна линия Напречният лазерен диоден модул 5VDC

Новите Инфраред 780nm 120 m W Ласерски Диоди МодулОваа 780nm ласерски модул е индустриски електронски компоненти и се користи за Индустриски завет, Лабораторија, DIY.Ласерски модул е и прецизни и чувствителни оптички инструмент...

BGN 27.62

100 Mw лазерни светлини beam sound auto 450nm DPSS laserlights club lighting нощен клуб лазерно светлинно шоу, дискотека магазин светлинни ефекти

Модел : B100Контролор : Висок капацитет и брзина МикроконтролорСкенер : Чекор МоторниЛасерски Моќ : 450nm 100m W ласерски диоди пумпа цврста состојба [DPSS], воздух за ладењеЛасер Во Боја : СинаЕфект : Уникатен blanking ефект, Ротација (пан), Зум (+ / ),Валање, точка цртање, чекор цртање, итн.Повеќе од 100 зрак покаже модели беа preprogramedРежим На Play : Звук Активирање / Авто РаботиНапојување : 110 V / 220 V 5060 HZДимензии : 32 X 18 X 15cmТежина : 2.3 kgПлаќањеНие претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ и western union.Ве молиме не заборавајте да ги споделите со нас вашата адреса која ставка се посака да биде испратен.ПревозотБесплатен превозот во Светот, освен за APO / FPO...

BGN 175.00 184.00

Laserland 12 * 39мм 5mW от 650 nm и Червен цвят стъклени лещи с линеен генератор фокусируемый лазерен диод модул 110 градуса

Опис На ПроизводотLaserland 12*40mm 5m W 650nm Црвено Цилиндар Стаклена Леќа Линија Генератор Focusable Ласерски Диоди Модул 110 степенКарактеристики : Цилиндар Стаклена Леќа за Линија ГенераторЦилиндар Стаклена Леќа произведува Прецизна Линија од Пластични Леќи со појасна границаFocusable Објектив ФокуснаКомпактен Дизајн на Домување со дијаметар од 12mm, Должината на 40mmПараметри : ...

BGN 13.97

На водача на захранване 5V 250mA Power за модул лазерен диод

Спецификација : Излезна Моќност НеБранова должина 200nm1100nmРаботен Напон 5 VDCРаботат на струјата 250m ATTL ДАДимензии 33x 57mmФункција : Ова е моќ возачот за ласерски диоди / модул!Широко индустриски или ЛАБОРАТОРИСКИ употреба!Чувајте го во сува средина далеку од вода и влага!Пакет : 1 x 5 V 250m A Напојување Возачот за Ласерски Диоди МодулПревозот И ИспоракаНие брод на меѓународната преку Кина Пост Воздухопловната или Хонг Конг Пост Воздухопловната, и секоја парцела ќе биде регистриран со следење на број...

BGN 12.16

4 бр. / лот бърза доставка led чипове Gobo 60 Вата за led петна 60 W осветителни аксесоари LED ефект SHEHDS сценичното осветление

Добредојдовте на нашата продавница и да Купите од нас во Фабрика.И ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.Спецификација На ПроизводотМоќ чип : 60 WСертификација : CE,ROHS,CCC,FCC,ССАПросечен Живот (часот) : 6000Напон : 2527 VАктуелни : 2.4 НаБаза Тип : инсталирајтеТемпература на бојата : 77008000Прозрачна флукс : 40004500lmАгли степен : 120 степенПроизводот ЕкранотНајчесто поставувани ПРАШАЊА1...

BGN 73.60

Ултравиолетова led стенни миене лампа Purple LED Bar 9x3W UV Парти Disco Club Light For Landscape Wash Wall Stage Lighting Effect

Добредојдовте на нашата продавница и да Купите од нас во Фабрика.И ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.Спецификација На ПроизводотВлезен Напон : AC 90240 V,5060 HZПотрошувачка На Енергија : 27 WLED Извор : 9x3 W УВ,само УлтравиолетовиОперативни Режими : Светло кога electrify со Прекинувач копчето и Светлината на вредноста knobLED Количина : 9x3 W УВ led лентаДолг животен век Led диоди : Повеќе од 60.000 часаЗаштита ниво : IP20(во Затворено)Материјал структура : Кастинг Алуминиум Школка,Црно ТелоПроизвод Големина : 50.3x6.1x5.9 cmПроизвод Тежина : 0.9 кгСертификат : CE & ROHS и УЛ & ССАГаранција : во Рок од 1 година,ние сме слободни да се поправи,да обезбеди какви било додатоци,или да испраќате нови производи.Приклучок : за да ви испрати да се исполнат барањата на приклучокот, ЕУ Приклучокот, НИ приклучокот, АУ приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок и така натамуУпотреба на простории : Отворено,Фази, ноќни клубови, Диско, Хотели, продавници, семејството роденден, Добро за DJ итнПакет Содржина1 × LED Ѕид се Мијат 9x3 W Ултравиолетова Светлина1 × УпатствоПроизводот ЕкранотНајчесто поставувани ПРАШАЊАП : Кој ќе плати за царина?A : Тоа е купувач кој треба да се плати царина.П : LED Осветлување употреба на приклучокот и на напон, е во согласност со нормална на мојата земја стандарди?A : Да, ние ќе бидат во согласност со стандардите на електрични апарати во вашата земја, да ви испрати да се исполнат барањата на приклучокот, ЕУ Приклучокот, НИ приклучокот, АУ приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок и така натаму.П : Што ако јас сум незадоволен со производот?О : Па жал ми е да го чуе тоа...

BGN 59.20

Freeshipping Flight Case 2in1+2 бр./лот 36X10W 4IN1 Zoom Moving Head Wash Light Beam функцията за мащабиране DMX 512 Pan 540 Tilt 280

Брз прегледОва се движат измијте се изработени од нов тип на висока температура сила на инженеринг пластика и фрлија алуминиум обвивка со убав изглед...

BGN 1225.60

18 * 45мм 100mw 150mW от 650 nm 655nm 660nm диоден модул лазер червена точка с външния шофьор

Опис На Производот18*45mm 100m W 150m W 650nm 655nm 660nm Црвена Точка Ласерски Модул Диоди со надворешни ВозачотСпецификации бранова Должина 655 nm Работа на Владата TTL Излезна Моќност 100m W 150m W Дивергенција Оперативен Напон 5 VDC животниот век >5000 Hrs Оперативни Тековната Типичен 200m A Жица долга 300мм Температурата на работа 060 centiстепенГолемина Ø18.0*45.0 mmAnswer : ___________________________ Note : modules се тестирани и излезна моќ се мери со ласерски моќ метар пред испраќање...

BGN 19.00 19.17

Евтини 108x3W Moving Head Light Stage Effect Adj Led Wash DMX Led Концерт Stage интелигентна осветително оборудване decoracao festa de

Евтини 108x3 W Движи Главата Светлина Фаза Ефект Adj Led Миење DMX Led Концерт Фаза Интелигентни Опрема за Осветлување decoracao де феста3 W x108 LED Миење Движи Главата СветлинаМодел : LH6808Напон : AC 100 V / 240 V 50 / 60 HzИзвор на светлина : 3 Wx108 RGBW Led диодиПотрошувачка на енергија : 350 WКонтрола на владата : звук на активен / Auto / Master & Роб / DMX512Канал : 12 ИзборБоја : RGBW боја мешањеDimmer : Променлива електронски dimmer (0100% )Xоска : 540deg ротација 8 / 16 битна резолуцијаYоска : 270deg ротација 8 / 16 битна резолуцијаФино подесување : хоризонтални, вертикални 1.8 сте ротацијаStrobe : 125 флеш / вторКорекција на грешка / Ресетирање / Автоматски се идентификуваат DMX 512 сигналБлиц : Флеш 110 / sМазна Rubberized покриеностДисплеј : 2x16 LCD Дисплеј и 4 се префрлите копче за да го изберете menu (мени)Пакување Димензии : 41x32x46cmG...

BGN 559.46