• Ново
2 x зелено 3156 3157 18 smd 5050 SMD LED стоп сигнал

2 x зелено 3156 3157 18 smd 5050 SMD LED стоп сигнал

BGN 5.15

Сума
Налично за поръчка

2x Зелена 3157 3156 18 5050 SMD LED Кочница Пак Сијалица Функција : .
БОЈА : Зелена
Количина 2 парчиња Светилки
Карактеристики Секоја сијалица содржи 18pcs 5050 SMD ПРЕДВОДЕНА од 3-чип
Вграден-во Коло за 12 VDC Напон на Текст
Ниска Потрошувачка На Енергија
Долготрајни
Крстот Референца : 3156 3157 = 3056 3356 3456 3057 3457 4157
Ве молиме пратете ми порака за други бои
Пакет : 2 парчиња на Зелена 3156 3157 18 LED 5050 висока моќност SMD LED
Превозот и Испорака Ние брод на меѓународната преку Кина Пост Воздухопловната или e Packed,и секоја парцела ќе биде регистриран со следење на број. Ние, исто така може да брод од страна на ПРОЗОРЦИ/EMS/DHL/Федекс за алтернативни превозот метод за соодветните такси. Ве молиме e-mail на вашиот поштенски код за превозот понуда. Меѓународни клиенти може да се доживее задоцнувања од страна на царинските или национални пост услуги. Преглед на вашиот нетарифни ограничувања. Ве молиме ги споделите со нас пред исплата ако ви треба сплит пратката. Времето на Испорака На време да брод до меѓународната преку Кина Пост Воздухопловната и e Packed доста зависи од diffrent desination на светот, тоа е исто така предмет на промена се должи на локалните временските услови, поштенска политика и обичај проверка. База на агенцијата за Воздух mail правила и нашето искуство, љубезно ве молиме да се напомене дека : На сад / Велика Британија / Австралија, таа ги зема околу 10-25 работни дена; Да Канада, таа ги зема околу 12-25 работни дена; Да Бразил / Јужна Америка, таа ги зема околу 35-40 дена. Во Италија / Франција / Шпанија / Германија/ Источна Европа, што е потребно aournd 15-25 работни дена. Се враќа & Замени & Поправка Ние прифаќаме враќа & замени во рок од 7 дена од денот на клиентите добиваат производи, ве молиме бидете првиот контакт во рок од 7 дена од денот на приемот на нарачката. Производи треба да се достават во оригинална состојба. Како придобивка на нашите клиенти, ние исто така, обезбеди поправка во рок од 3 месеци од денот кога овој објект се испраќаат надвор, по поправка е направено, ние ќе ви испратиме објект, но и на клиентите треба да се плати и превозот начини. Среќно и Имаат пријатен шопинг искуство!

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Лазерен Фенерче
Номер На Модела:
GZLL-3157-18
търговска марка:
Q-BAIHE

Подобни продукти в категория

808nm 850nm 980nm 100mw-500mw такса с лазерни диода 12V

Спецификација : Напојување 12 VВозачот КолоПостојанатековната 100500mh AСо TTL модулацијаВграден во Повеќесе претвори potentiometer, може да се прилагоди на сегашните и контрола на излезна моќ.Функција : Ова е Ласерски диоди возачот коло за 808nm 850nm 980nm ласерски диоди / модул!Широко индустриски или ЛАБОРАТОРИСКИ употреба!Чувајте го во сува средина далеку од вода и влага!Пакет : 1 x 808nm 850nm 980nm 100mw500mw Ласерски Диоди Вози Кола Одбор 12 VПревозот И ИспоракаНие брод на меѓународната преку Кина Пост Воздухопловната или Хонг Конг Пост Воздухопловната, и секоја парцела ќе биде регистриран со следење на број...

BGN 27.44

Водоустойчив движещ се сняг лазерен проектор лампа Снежинка LED Stage Light за Коледа, Нова година Party Light Garden Lamp

Водоотпорен Движат Снег Ласерски Проектор Светилка Снегулка LED Божиќ / Нова Година Партија / ноќта на Вештерките Проектор Отворено Градината СветилкаОпис 1...

BGN 35.00 52.00

Maykit Secure САМ Hotel Bar Design 45W RGB Led fiber оптичен източник на светлина Starry Sky Lighting Engine 28key дистанционно управление

RGB или RGBW ПРЕДВОДЕНА од оптички влакна светлина мотор препорачува Спецификација Модел Моќ Големина Цена 1.RGB или RGBW LED, RGB или RGBW мешање боја.2.Со Динамичен режим и Статични режим.3.Брзина и Светлината можат да бидат прилагодливи4.28 копчињата ЗА далечински контролер Продажба! МКL16 RGB 16 W (RGB) L115*W95*H55mm 39 МКL16 RGBW 16 W (RGBW) L115*W95*H55mm 39 Продажба! МКL32 RGB 32 W (RGB) L141*W95*H55mm 54 МКL32 RGBW 32 W (RGBW) L141*W95*H55mm 54 МКL1045 45 W (RGB) L243*W150*H75mm 1051.RGB или RGBW LED, RGB или RGBW мешање боја.2.Стандард DMX512 / 1990 сигнал контрола3.Bulitво стварност : скокни / избледи4.Брзина може да биде прилагодлива.5.28 копчиња RF далечински контролер...

BGN 240.00

Freeshipping Flight Case 2in1+2 бр./лот 36X10W 4IN1 Zoom Moving Head Wash Light Beam функцията за мащабиране DMX 512 Pan 540 Tilt 280

Брз прегледОва се движат измијте се изработени од нов тип на висока температура сила на инженеринг пластика и фрлија алуминиум обвивка со убав изглед...

BGN 1225.60

P18 5M*6M Led Graphic Curtain Off Line Mode LED Video Curtain For Wedding DJ Backdrops Event Nightclub

Спецификација за производ : Бренд : GIGERTOPНапон : AC100 V220 VТеренот : 18cmБоја емитуваат : RGB 3 IN1 Полна БојаИзграден во 50 различни предсет програмаКрпа материјал : Пламен retardant платноТкаенина боја : Црна.Агол на гледање : 45 степенОсветленост : Повеќе од 2000cd / метриЕмитуваат Боја : ПроменливиУпотреба : Внатрешна и полуотвореноЕкран Функција : видео, флеш, АКО, JPG слики и уредување на текстПрилагодено : ДаКонтрола начин : PC / SD режимСертификација : CE, ROHSПроизвод гаранцијата време : 1 годинаПакетот вклучува : 1 сет завеса1 сет контролер1 сигнал кабел1 power кабел1 x англиски јазик Прирачник за Корисникот2% резервни led диоди и резервни* картонска кутија за пакување (лет случај не е задолжително)Може да дизајн со клиенти барања, само кажете ни големина, форма, и она што боја на Led диодите ќе треба и начинот на кој висеше на, ние ќе го направи тоа само особено за вашиот фазаОдговара Место : Ѕидот опфаќа различни големиниФаза Ги ОпфаќаФаза BackdropsЅвезда Крпа КабиниDJ КабиниЅвезда Таванот ОблекаЅвезда Крпа DrapesОвој производ е лесно да се вклопи и да се уништат...

BGN 2160.00

Високо качество на stage light computer 240 road dmx dj controller 3 pin dmx output connect can control 12pcs stage lights led par can

DMX512 контролер 240 CH светлина конзола перформанси свадба движи главата светлина контролерSpecificate;Напон : 220v 50 до 60 hzвкупниот број на канали : 240 патотконтролира износот на количеството : 12 единициконтролира износот на премин е : канал 16Програма чекори најголемите чекор (сценарио) 40вкупниот број (сценарио) 480 чекориСцена пауза time : 0.1 беа 25,5 секунди / чекорСцена : на тебе брзина : 0.1 до беа 25,5 секундиDimmer канал : 24 каналиЕкран : LCD екран со течни кристали 16 x2 карактер DMX512 излезен интерфејс : 3 основни XLR игла мост и дупкаГолемина на : 483 * 178 * 80 ммТежина : 3.5 kgPictuer шоуТрговија рокРок на плаќање : T / T,Western Union ,Paypal,Зачувам, 30% депозит,70% биланс плати пред с hipmentПа c kaging : стандардна картонска кутија или во лет случајПредадена e ry време : 3 4 работни дена зависи од количествотоГаранција : 1 година да им понуди на резервен дел за слободни, покрај тоа, ние сме, исто така, ги преземе за OEM услугаПо продажбата на услугата : Доколку постои проблем со производот, прво треба испратите слика или видео за нас , тогаш нека бидете сигурни дека она што е проблем во врска со производот, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне .ако проблемот може да се користат дел да се реши,ние ќе ви понуди замена за слободни рок од 1 година.Ветувањето : 1...

BGN 136.00

3шт алуминиев радиатор радиатор 20x27x32mm за 12 мм лазерен диод модул Златни

3 PCS Алуминиум Радијатор Heatsink 20x27x32mm за 12mm Ласерски Модул Спецификација : Дијаметар : 20mmx27mmx32mmДебелина : 32милиметриПогоден за : 12mm Ласерски МодулМатеријал : АлуминиумФункција : Ова е високо квалитетни алуминиумски heatsink / топлина мијалник држачот за 12mm ласерски модули како 12mm црвена, зелена и ИНФРАЦРВЕНИТЕ ласерски модули...

BGN 16.00

Висока яркост 18x15W Led Par Light RGBWA 5in1 DMX Professional Lighting Indoor Stage Светлини DJ Equipment Par Led

Спецификација За Производ : 18pcs*5in1 RGBWA LED Par Светлина Може даНапојување : AC100240 V, 5060 HzПотрошувачка на енергија : 270 WИзвор на светлина : 18pcs*15 W 5in1 RGBWA висока осветленост led диодиСветилка живот : 610 десет илјади часаБоја : RGBWA боја може да се меша со повеќе од 16.7 милиони видови на бојаФункција : Алуминиум школка, убаво и широка примена,помалку потрошувачка на енергија,висока осветленост,стабилни перформанси,долг животКонтинуирано RGBWA боја се менува;DMX контролира работењето или самостојна работа со master / роб функција;Има три видови на strobe ефект(случаен strobe, пулсефект во секвенци, strobe ефект);Вграден звук активира програми преку звук активира, Master / робИндивидуална контрола на црвена, зелена и сина Led диоди0100% strobe; 0100% dimmer преку DMX режимСтатички боја и RGBWA боја мешање со или без DMX контролорБоја на постепена промена / боја скок промена / strobe, работи брзо прилагодувањеКонтрола на владата : DMX512, master / роб, авто, звук на активенКонтрола на канали : 8 CHSЕфект : комбинација на Бои промени на најновиот хибриден технологија и одличен вграден во програмата, Постепено, транзиција, и Strobe, промена на бојата, боја исчезнат ефекти , RGBWA, макроа, работи / strobe брзина, автоматско / звук, dimmerРаботата мени : 9 цифра дигитален LED дисплејIP оценка : IP20Работна температура : 25centigrade ~+45centigradeДомување материјал : Умрекастинг алуминиумКартон пакет : Пакет големина : 250*240*240mmN.W...

BGN 140.80

2017 Newest 60W LED Moving Head Light DMX DJ Disco Party Wedding Stage Lighting Effect 60W White LED Spot Moving Head Светлини

2017 Најновите 60 W LED Движи Главата Светлина DMX DJ Диско Партија Свадба Фаза Ефект за Осветлување 60 W Бела LED Спот Движи Главата Светла , Професионални DMX Фаза & DJ Осветлување со Висок Квалитет Фабрика Цена да брод од страна на курирската служба DHL, ТНТ, UPSот, Fedex и други превозот начини на 5 дена.Спецификација за производ : 60 W LED Движи Главата Место Напојување влезна моќност : AC100240 V,5060 Hz потрошувачка на Енергија : 90 W LED извор : 60 W Бела LED Светилка живот : 5000 часа светилка животен век и ниска потрошувачка DMX канал : 4 / 15 канали Боја тркала : 7 бои + бела,виножито Gobo тркала : 5 gobos + отворен,тресење 3аспект призмата Моторизирани фокус Зрак агол : 13 степен Движење : пан 540 степен,тилт 210 степен Контрола на владата : Auto,Звук ,DMX,Master / Роб IRДалечински управувач факултативна Екран : LCD дисплеј Димензија : 195*190*290mm Тежина : 4.5 кг Превозот, вклучувајќи ги на секоја светлина : 1pcs LED Движи Главата Светлина 1pcs моќ кабел 1pcs DMX кабел 1pc УпатствоПочитувани клиенти, ние се уште се продаваат МА серија конзоли кои 100% копирање на оригиналниот освен логото...

BGN 331.00 360.00

100 Mw лазерни светлини beam sound auto 450nm DPSS laserlights club lighting нощен клуб лазерно светлинно шоу, дискотека магазин светлинни ефекти

Модел : B100Контролор : Висок капацитет и брзина МикроконтролорСкенер : Чекор МоторниЛасерски Моќ : 450nm 100m W ласерски диоди пумпа цврста состојба [DPSS], воздух за ладењеЛасер Во Боја : СинаЕфект : Уникатен blanking ефект, Ротација (пан), Зум (+ / ),Валање, точка цртање, чекор цртање, итн.Повеќе од 100 зрак покаже модели беа preprogramedРежим На Play : Звук Активирање / Авто РаботиНапојување : 110 V / 220 V 5060 HZДимензии : 32 X 18 X 15cmТежина : 2.3 kgПлаќањеНие претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ и western union.Ве молиме не заборавајте да ги споделите со нас вашата адреса која ставка се посака да биде испратен.ПревозотБесплатен превозот во Светот, освен за APO / FPO...

BGN 175.00 184.00

Евтина цена за 1W RGB лазерен лъч 90V-240V високо качество на пълноцветен RGB лазерен ефект светлина 1watt RGB анимация лазерен лъч

1 W RGB Анимација Ласерската светлинаМодел Бр : TP11 SМоќност : Зелена 150mw (532nm)Црвено 500mw (650nm)Сина 400mw (450nm)Режим на Play : AUTO / Звук активирање / DMX512 / ILDAКонтролен Систем : Висока брзина скенер модул, скенирање агол±20°; влезниот сигнал : ±5 V, линеарност нарушувањеЕфект : Различни Ласерски зраци, комплицирани графика, анимација покаже и blanking ефект, до 128 видови на модели во внатрешноста.Програмирање : нокаутирам различни греди и анимација програми.Контрола Интерфејс : DMX512 / (12 канали) & стандард ILDA интерфејсНапојување : AC 110 / 220 V 50 / 60 HZГолемина на : : 315265100+се справи со 50(mm)Тежина : 3.5 KGПрименливи за диско сала, КТВ, Клубови, Семејството партија, ноќни клубови, вршење места итн

BGN 560.00

1650 Корпус Корпус на притежателя w пластмасов обектив за 9.0 мм 200 Нм 1000 Nm лазерен диод LD

1650 Домување / Куќа / Случај w / објектив за 9.0 mm ласерски диодиКликни да ЗголемишКуќа / Домување со Објектив за 9.0 mm Ласерски Диоди за DIY / ТЕСТ 16*50mmСпецификацијаМоделДОМУВАЊЕ16509.0BLПогодна Бранова Должина200nm1100nm(405nm 450nm 532nm 635nm 650nm 660nm 670nm 680nm 690nm 780nm 808nm 830nm 850nm 880nm 905nm 940nm 980nm)ГолеминаØ 16 x 50 mmДиоди Погоден9.0 mm диоди (ДО 5)Рамка СтандардМ9*P0.5ОбложениНИКОЈFocusableYesПакет1 X Диоди домување со Пластични ЛеќиКонтактирајте со насНашите работно време : 9 : 00 часот наутро на 6 : 00 p.m...

BGN 9.86

Доставка на жилище лазерен диод 16*50mm 9.0 mm за червен лазер от 650 nm и с стъклен обектив

Ова е куќа со обложени focusable стаклена леќа (три слоеви) и М9*0.5 рамка за 9.0 mm ласерски диоди.Објективот е погодна за 630nm~680nm ласерски зрак...

BGN 19.58

EL Panel Neon Glow Light Board 12V DC Inverter lakeblue

Функција : Electroluminescent панели (за да ги даде своите полно име!) се тенки, останете кул на допир и може да се користи двете затворен простор и надвор што ги прави голема осветлување решение во носивост на апликации : Дом и градина оркестаротВозилото оркестаротShop / продавница прикажуваПартија носииИграчки и модел правењеБезбедност / итен случај осветлувањеСпецификации : Боја : светло lackblueДимензии : 100 x 100 x 0.5 mm (4 x 4 x 0.02")Влезен напон : 12 V DCДоаѓаат со : ЕЛ панел и 12 V DC инвертер

BGN 14.00 14.21

(2PCS) Moving главоболие светлина 108Pcs*3W RGBW води Moving главоболие светлина измиване на вело осветление фаза на високо качество на

(2 ПАРЧИЊА) Движи Главата Светлина 108 Pcs*3 W RGBW Led Движи Главата Миење на Светлината Led Фаза Осветлување Висок КвалитетКАРАКТЕРИСТИКИ Напони : 90 / 100 / 120 / 200 / 220 / 230 / 240 / 260 V AC, 50 / 60 Hz Потрошувачка на Енергија : 350 W / 220 V, ниска потрошувачка на енергија Извор на Светлина : Здравомоќ 3 W LED, 108 LED диоди (24 Црвена+28 Зелена + 28 Сина+28 Бела Lumiled Led диоди) Просечен животен век : 50.000 часови Бои : RGB Боја мешање систем, ПРЕДВОДЕНА ефект на виножито Боја Температура : 0~100% линеарно прилагодливи од 3200 K~10000 K Dimmer : 0~100% линеарно прилагодливи (8 или 16bit), Општи затемнување и затемнување за сите четири бои Strobe : 1~18 F...

BGN 1273.33