• Ново
Zjright лазерни етап цветни светлини от червени, зелени, сини динамични galaxy Открит градина декор водоустойчив клас 3R бар парти на dj осветление

Zjright лазерни етап цветни светлини от червени, зелени, сини динамични galaxy Открит градина декор водоустойчив клас 3R бар парти на dj осветление

BGN 89.44
BGN 72.00 -19 %

Сума
Налично за поръчка


ЗАБЕЛЕШКА имаме САД, ЕВРОТО, велика БРИТАНИЈА и АНИ приклучоци, ве Молиме оставете порака за да ни кажете кои типот на приклучокот што треба. Инаку,ние ќе ги испраќате на приклучокот со соодветната дека во вашата земја.
Производот Се Покаже
Превозот во СВЕТОТ на ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO / FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние не сме одговорни за било обичај давачки, увоз даноци и релативни трошоци. Ако имате било какви прашања во врска со транспортот прашања, молам контактирајте ме!
Повратни информации ве Молиме да ја напуштат повратни информации 5 ѕвезди пофалби. Ве молиме Не го остави 1 ѕвезда, 2 ѕвезди, 3 ѕвезди. Ако има било какви прашања во врска Т и производ, ве молиме контактирајте со тоа.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Ефект На Осветяване На Сцена
търговска марка:
ZJRIGHT
Номер На Модела:
Р-Л-311
Случай:
Професионална сцена и dj
силата на:
9W
Стил:
Мини
Напрежение:
AC110v~AC240v , 50/60Hz
цвят на лазера:
червен, зелен, червен, син
Ефект:
Пълноцветен ефект на галактиката, динамичен ефект на модела.
Лазерна Класификация:
Кас 3Р
Водоустойчив Ниво:
IP68
Режим На Работа:
Регулиране на ключа, автоматична
Размер:
370mm x 150mm
Тегло:
0.78kg
Воспользуйся:
Светлината на Коледа, дискотека светлина, dj-светлина, luces discoteca,KTV club light
собственост:
лазерен лъч
Характеристика:
Водоустойчив

Подобни продукти в категория

1pc Case/Housing/Host for Focusable Waterproof Laser Pointer / Факел, GD-350 Type

1pc Случај / Станови / Домаќин за Focusable Водоотпорен Ласерски Покажувач / Факел ГД350 ТипКарактеристики : .Погодна бранова Должина ЗА ЛАСЕРСКИ DIY : 405nm / 532nm / 650nm / Погоден Батерија тип : 1x18650 Батерија 3.7 vFocusable Домаќин YesМатеријал и Боја на Тврд Алуминиум & Сребро.Водоотпорен Материјал YesДимензии 145mm×25mmx25mmДеталиВе молиме да се напомене дека ова не е ласерски покажувач, но само за домување или домаќин за нашите ласерски покажувач ГД350 тип.Таа користи 18650 1x батеријата!Батеријата е позитивен до крајот капа, негативните на оптичка леќа дел...

BGN 22.88

Freeshipping Flight Case 2in1+2 бр./лот 36X10W 4IN1 Zoom Moving Head Wash Light Beam функцията за мащабиране DMX 512 Pan 540 Tilt 280

Брз прегледОва се движат измијте се изработени од нов тип на висока температура сила на инженеринг пластика и фрлија алуминиум обвивка со убав изглед...

BGN 1225.60

На водача на захранване 5V 250mA Power за модул лазерен диод

Спецификација : Излезна Моќност НеБранова должина 200nm1100nmРаботен Напон 5 VDCРаботат на струјата 250m ATTL ДАДимензии 33x 57mmФункција : Ова е моќ возачот за ласерски диоди / модул!Широко индустриски или ЛАБОРАТОРИСКИ употреба!Чувајте го во сува средина далеку од вода и влага!Пакет : 1 x 5 V 250m A Напојување Возачот за Ласерски Диоди МодулПревозот И ИспоракаНие брод на меѓународната преку Кина Пост Воздухопловната или Хонг Конг Пост Воздухопловната, и секоја парцела ќе биде регистриран со следење на број...

BGN 12.16

Открит водоустойчива RGB лазер Snow Sky Patterns проектор full color празник парти Коледно дърво къщата DJ Градински пейзаж светлина T60

ПРОДАВНИЦА ИЗВЕСТУВАЊЕ Shpping Време : обично треба 2055 работни дена може да се постигне, некои земјата треба 3070 работни дена ,Меѓународната Логистика нестабилност,(Главно царинење време) на некои парцели може да бидат одложени се 720 дена...

BGN 118.38

TIPTOP TP-T53 1500W Multi Angle Fog Machine 2000 cu ft/min/2.5 L Fog Oil Tank DMX512/Wireless Remote Control Лого Paint

Спецификација за производ : Напон : AC90 V120 V / 220 V240 VМоќност : 1500 WПредгреење time : 8minsЧадот излез : 2000 cu ft / minКапацитет на резервоар : 2.5 LЧадот растојание : 58 метарЕлектронска контрола на температурата : поддршкаDMX512 : поддршкаБезжичен контролер : поддршкаНето тежина : 7.5 kgБруто тежина : 8.5 kgГолемина : 61*25*28cm* стандардот на машина за контрола начин е безжичниот далечински управувач или dmx512* ако ви треба количината и времето контролер...

BGN 316.80

Високо качество на stage light computer 240 road dmx dj controller 3 pin dmx output connect can control 12pcs stage lights led par can

DMX512 контролер 240 CH светлина конзола перформанси свадба движи главата светлина контролерSpecificate;Напон : 220v 50 до 60 hzвкупниот број на канали : 240 патотконтролира износот на количеството : 12 единициконтролира износот на премин е : канал 16Програма чекори најголемите чекор (сценарио) 40вкупниот број (сценарио) 480 чекориСцена пауза time : 0.1 беа 25,5 секунди / чекорСцена : на тебе брзина : 0.1 до беа 25,5 секундиDimmer канал : 24 каналиЕкран : LCD екран со течни кристали 16 x2 карактер DMX512 излезен интерфејс : 3 основни XLR игла мост и дупкаГолемина на : 483 * 178 * 80 ммТежина : 3.5 kgPictuer шоуТрговија рокРок на плаќање : T / T,Western Union ,Paypal,Зачувам, 30% депозит,70% биланс плати пред с hipmentПа c kaging : стандардна картонска кутија или во лет случајПредадена e ry време : 3 4 работни дена зависи од количествотоГаранција : 1 година да им понуди на резервен дел за слободни, покрај тоа, ние сме, исто така, ги преземе за OEM услугаПо продажбата на услугата : Доколку постои проблем со производот, прво треба испратите слика или видео за нас , тогаш нека бидете сигурни дека она што е проблем во врска со производот, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне .ако проблемот може да се користат дел да се реши,ние ќе ви понуди замена за слободни рок од 1 година.Ветувањето : 1...

BGN 136.00

18 * 45мм 100mw 150mW от 650 nm 655nm 660nm диоден модул лазер червена точка с външния шофьор

Опис На Производот18*45mm 100m W 150m W 650nm 655nm 660nm Црвена Точка Ласерски Модул Диоди со надворешни ВозачотСпецификации бранова Должина 655 nm Работа на Владата TTL Излезна Моќност 100m W 150m W Дивергенција Оперативен Напон 5 VDC животниот век >5000 Hrs Оперативни Тековната Типичен 200m A Жица долга 300мм Температурата на работа 060 centiстепенГолемина Ø18.0*45.0 mmAnswer : ___________________________ Note : modules се тестирани и излезна моќ се мери со ласерски моќ метар пред испраќање...

BGN 19.00 19.17

8 бр. / лот LED RGBW 4in1 за led осветление RGBW led чипове червен / зелен/христо смирненски / бял бърза доставка,SHEHDS

Добредојдовте на нашата продавница и да Купите од нас во Фабрика.И ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.Спецификација На ПроизводотЕден моќност : 12 WСертификација : CE,ROHS,CCC,FCC,ССАПросечен Живот (часот) : 6000Црвено светло напон : 2.32.6 Црвено светло на струјата : 400m AЗелено светло напон : 3.23.6 Зелено светло на струјата : 500m AСино светло напон : 3.23.6 V Сина светлина на струјата : 500m AБела светлина напон : 3.23.6 V Бела светлина, струја : 500m AПроизвод ЕкранотНа Пример : може да се користи на овие светла LED Рамен Par 7x12 W RGBW ОсветлувањеАлуминиум легура LED Par 7x12 W RGBW Lightin gНајчесто поставувани ПРАШАЊАП : Кој ќе плати за царина?A : Тоа е купувач кој треба да се плати царина.П : LED Осветлување употреба на приклучокот и на напон, е во согласност со нормална на мојата земја стандарди?A : Да, ние ќе бидат во согласност со стандардите на електрични апарати во вашата земја, да ви испрати да се исполнат барањата на приклучокот, ЕУ Приклучокот, НИ приклучокот, АУ приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок и така натаму.П : Што ако јас сум незадоволен со производот?О : Па жал ми е да го чуе тоа...

BGN 13.60

12 * 35 mm 5.6 mm TO-18 лазерен диод метален корпус с корпуса на обектива-1230-5.6

Опис На Производот12*35mm 5.6 mm ДО18 Ласерски Диоди Метал Домување Куќа Случај со Леќите ДОМУВАЊЕ12305.6Функција : Домување за 5.6 mm Ласерски ДиодиУниверзална должина за 2001100nmОпис12*35mm 5.6 mm ДО18 Ласерски Диоди Метал ДомувањеОва е ласерски диоди куќа за ласерски DIY...

BGN 2.40

100 Mw лазерни светлини beam sound auto 450nm DPSS laserlights club lighting нощен клуб лазерно светлинно шоу, дискотека магазин светлинни ефекти

Модел : B100Контролор : Висок капацитет и брзина МикроконтролорСкенер : Чекор МоторниЛасерски Моќ : 450nm 100m W ласерски диоди пумпа цврста состојба [DPSS], воздух за ладењеЛасер Во Боја : СинаЕфект : Уникатен blanking ефект, Ротација (пан), Зум (+ / ),Валање, точка цртање, чекор цртање, итн.Повеќе од 100 зрак покаже модели беа preprogramedРежим На Play : Звук Активирање / Авто РаботиНапојување : 110 V / 220 V 5060 HZДимензии : 32 X 18 X 15cmТежина : 2.3 kgПлаќањеНие претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ и western union.Ве молиме не заборавајте да ги споделите со нас вашата адреса која ставка се посака да биде испратен.ПревозотБесплатен превозот во Светот, освен за APO / FPO...

BGN 175.00 184.00

Евтини 108x3W Moving Head Light Stage Effect Adj Led Wash DMX Led Концерт Stage интелигентна осветително оборудване decoracao festa de

Евтини 108x3 W Движи Главата Светлина Фаза Ефект Adj Led Миење DMX Led Концерт Фаза Интелигентни Опрема за Осветлување decoracao де феста3 W x108 LED Миење Движи Главата СветлинаМодел : LH6808Напон : AC 100 V / 240 V 50 / 60 HzИзвор на светлина : 3 Wx108 RGBW Led диодиПотрошувачка на енергија : 350 WКонтрола на владата : звук на активен / Auto / Master & Роб / DMX512Канал : 12 ИзборБоја : RGBW боја мешањеDimmer : Променлива електронски dimmer (0100% )Xоска : 540deg ротација 8 / 16 битна резолуцијаYоска : 270deg ротација 8 / 16 битна резолуцијаФино подесување : хоризонтални, вертикални 1.8 сте ротацијаStrobe : 125 флеш / вторКорекција на грешка / Ресетирање / Автоматски се идентификуваат DMX 512 сигналБлиц : Флеш 110 / sМазна Rubberized покриеностДисплеј : 2x16 LCD Дисплеј и 4 се префрлите копче за да го изберете menu (мени)Пакување Димензии : 41x32x46cmG...

BGN 559.46

3в1 (точка/линия/кръст) 30 Mw 650нм 660нм Червен диоден лазерен модул с адаптер ac-dc

3in1(dot / линија / крст) 30mw 650nm 660nm Црвени ласерски диоди модул со ACDC адаптерИзлез : 30mwработен напон : 5vdcтри совети : точка, линија, крстлеќи на камерата : пластикаfocusable : дапакет : еден ласер + еден адаптерAnswer : ___________________________ Note : modules се тестирани и излезна моќ се мери со ласерски моќ метар пред испраќање...

BGN 20.77

2017 Newest 60W LED Moving Head Light DMX DJ Disco Party Wedding Stage Lighting Effect 60W White LED Spot Moving Head Светлини

2017 Најновите 60 W LED Движи Главата Светлина DMX DJ Диско Партија Свадба Фаза Ефект за Осветлување 60 W Бела LED Спот Движи Главата Светла , Професионални DMX Фаза & DJ Осветлување со Висок Квалитет Фабрика Цена да брод од страна на курирската служба DHL, ТНТ, UPSот, Fedex и други превозот начини на 5 дена.Спецификација за производ : 60 W LED Движи Главата Место Напојување влезна моќност : AC100240 V,5060 Hz потрошувачка на Енергија : 90 W LED извор : 60 W Бела LED Светилка живот : 5000 часа светилка животен век и ниска потрошувачка DMX канал : 4 / 15 канали Боја тркала : 7 бои + бела,виножито Gobo тркала : 5 gobos + отворен,тресење 3аспект призмата Моторизирани фокус Зрак агол : 13 степен Движење : пан 540 степен,тилт 210 степен Контрола на владата : Auto,Звук ,DMX,Master / Роб IRДалечински управувач факултативна Екран : LCD дисплеј Димензија : 195*190*290mm Тежина : 4.5 кг Превозот, вклучувајќи ги на секоја светлина : 1pcs LED Движи Главата Светлина 1pcs моќ кабел 1pcs DMX кабел 1pc УпатствоПочитувани клиенти, ние се уште се продаваат МА серија конзоли кои 100% копирање на оригиналниот освен логото...

BGN 331.00 360.00

EL Panel Neon Glow Light Board 12V DC Inverter lakeblue

Функција : Electroluminescent панели (за да ги даде своите полно име!) се тенки, останете кул на допир и може да се користи двете затворен простор и надвор што ги прави голема осветлување решение во носивост на апликации : Дом и градина оркестаротВозилото оркестаротShop / продавница прикажуваПартија носииИграчки и модел правењеБезбедност / итен случај осветлувањеСпецификации : Боја : светло lackblueДимензии : 100 x 100 x 0.5 mm (4 x 4 x 0.02")Влезен напон : 12 V DCДоаѓаат со : ЕЛ панел и 12 V DC инвертер

BGN 14.00 14.21

60w RGBW 4-In-1 цветна светлина лого с висока разделителна способност завърта проекция и мащаб на светлина DJ / Bar / Party /Show /Stage Light

60w RGBW 4Во1 Шарени Висока Дефиниција Логото Светлина Ротирате Проекција & ЗУМ Светлина DJ / Бар / Партија / Show / Фаза Светлина >>>>>> Приклучок Тип : ЕУ / САД / AU / велика БРИТАНИЈА Приклучок( Поддршка на сите видови на приклучок) 1 Бренд Име : MZMLing 2 Предмет Тип : Фаза Осветлување Ефект 3 Стил : DMX Фаза Светлина 4 Повод : Професионална Фаза & DJ 5 Приклучок Тип : ЕУ Plug 6 Број на Модел : НЕМА.179 7 влезна моќност : AC90240 V 50 / 60 Hz 8 LED извор : 60 W LED RGBW 4во1 9 Проекција далечина : 12m (Во темна околина) 10 Заштита одделение : IP45 11 Живот за led извор : 50000h 12 Прозрачна флукс : 7200 Lm 13 Боја температура : 3200 K / 6000 K 14 Gobo големина : 37.5 mm 15 Пакет големина : 297*132*157mm / 2.5 KG 16 Трговец кодирање : НЕМА.179 >>>Вклучуваат : 1 x светлина (Комплетен сет, вклучувајќи додатоци) 1 x упатството 1 x услуга картичка >>>Потсетник : [1] немојте да се грижите за данок...

BGN 430.40

2 x зелено 3156 3157 18 smd 5050 SMD LED стоп сигнал

2x Зелена 3157 3156 18 5050 SMD LED Кочница Пак Сијалица Функција : .БОЈА : ЗеленаКоличина 2 парчиња СветилкиКарактеристики Секоја сијалица содржи 18pcs 5050 SMD ПРЕДВОДЕНА од 3чипВграденво Коло за 12 VDC Напон на ТекстНиска Потрошувачка На ЕнергијаДолготрајниКрстот Референца : 3156 3157 = 3056 3356 3456 3057 3457 4157Ве молиме пратете ми порака за други боиПакет : 2 парчиња на Зелена 3156 3157 18 LED 5050 висока моќност SMD LEDПревозот и Испорака Ние брод на меѓународната преку Кина Пост Воздухопловната или e Packed,и секоја парцела ќе биде регистриран со следење на број...

BGN 5.15

1665 фокусируемый 830nm 300mW IR инфраред точка на линия, кръст лазерен модул диод w адаптер за монтиране

Опис На Производот1665 Focusable 830nm 300m W IR Инфраред Точка Линија Крстот Ласерски Модул Диоди w Адаптер за Монтирањебранова должина 830nmизлез : 350m Wласерски облик : правоаголник dot / линија / крстотстапувањето : 0.12mrad работен напон : DC 3 V3.3 V точка со дијаметар : min 0.5 mm на 1 метар Должност циклус : 2 часа на ( кога ќе го инсталирате на планината / heatsink), 5 минути исклучување Леќа : K9 стаклоголемина : 16mm×68mmПакет : 1668.г 830nm модулдополнителна опрема : еден адаптер, еден се качиAnswer : ___________________________ Note : modules се тестирани и излезна моќ се мери со ласерски моќ метар пред испраќање...

BGN 38.00 38.37