• Ново
На 35 000 бр. / лот диаметър 16 мм самозалепваща хартиена етикета стикер цветни точки за избор, инв. № OF22

На 35 000 бр. / лот диаметър 16 мм самозалепваща хартиена етикета стикер цветни точки за избор, инв. № OF22

BGN 224.00

Сума
Налично за поръчка


35 налепници/лист
35000 налепници/многу

Всичко за продукта

търговска марка:
XMYLNG
Форма:
Кръг
Възраст:
>8 години
Номер На Модела:
ОФ22
Размер:
16mm
Материал:
Хартия

Подобни продукти в категория

Продажба на едро non-drying label 1 cm / 1000QC чрез голографическую цветен стикер стикер стикер може да бъде конфигуриран

Додека испраќање на Кина пост воздух mail или Хонгконг пост воздух mail, треба околу 15 до 25 работни дена да пристигнат.Ако ви треба добра итно, ве молиме изберете превозот метод како што курирската служба DHL, UPSот, EMS, плати дополнителен товар (59 дена за да стигне до вас).?

BGN 17.00 17.41

1 x СОНЯ Reminisce paper sticker САМ декоративна стикер за албума scrapbooking kawaii канцеларски дневник стикер

Материјал : специјален тип на хартијаГолемина : 15 * 11cmЛепило : ДАФункција : Албум налепница ,Scrapbooking decal, Запечатување налепница итн.

BGN 2.00 2.82

45 бр. / опаковане. карикатура Kawai момиче ръчно чрез стикери за украса Дневник декорации DIY scrapbooking етикет отпечатване на етикет с канцеларски материали

Совети : 1, За наредби ≥ $5 , Ние нудиме цел следење на број, можете да ги пратите сите на траекторијата!2, За наредби ≥ $ 20, системот автоматски го намалува $ 1За нарачки ≥ $ 59, системот автоматски го намалува $ 3За нарачки ≥ $ 98, системот автоматски го намалува $ 53, Ако сакате да купите повеќе од еден производ, ве молиме додадете сè да Количката прво...

BGN 2.00 2.26

8 бр./много Kawaii animal sticker Sumikko gurashi penguin bear хартиени етикети за рамка писма инструменти за scrapbooking канцеларски материали F142

8 компјутери / Многу Kawaii животинско налепница Sumikko gurashi пингвин мечка хартија налепници за писмо рамка scrapbooking алатки Канцелариски F142Функција : Инспирација : Sumikkogurashi.Боја на каросеријата : 8 шема.Големина : 19.5*9cm .Тежина : 10g.Функција : Декорација / Scrapbooking tools .Совет : Ова е 8 компјутери / многу, се меша со 8 дизајн...

BGN 7.00 9.60

45 бр. / опаковане. домашни любимци синият кит риба мини книжен стикер Дневник декорации DIY scrapbooking етикет отпечатване на етикет с канцеларски материали

започнетекрајот Совети : 1, За наредби ≥ $5 , Ние нудиме цел следење на број, можете да ги пратите сите на траекторијата!2, За наредби ≥ $ 20, системот автоматски го намалува $ 1За нарачки ≥ $ 59, системот автоматски го намалува $ 3За нарачки ≥ $ 98, системот автоматски го намалува $ 53, Ако сакате да купите повеќе од еден производ, ве молиме додадете сè да Количката прво...

BGN 2.00 2.24

1.5 inch Garden Romance Hydrangea Wedding Favor Labels Classic Round Sticker

Предности на производите 1 Ние ќе ви одговори веднаш на клиент прашања , испорака брзина .2 Производ големина , боја и текстот може да се менува во согласност со барањата на клиентот , клиентите треба само барање ,ние дизајн уметнички дела како што се бара , под клиент ревизии потврди производство...

BGN 32.00

Japan style Vintage специално за вас Flag series САМ многофункционална дълга печат на стикер / подарък стикер/подарък издател

1 СМЕШНО! Нов Дизајн2 Количина : 750pcs / многуГолемина : околу 5520mm секој еден,брод мешана боја,ви благодариме.Известување : само печат налепница,без јаже,без кеса!СМЕШНО!Како што гледате оваа прекрасна налепница , може да се користи на подарок или било каде треба декорација, со полна со љубов...

BGN 24.00

120 бр. / 3 компл. DIY много Сладка Chubby Rabbit Series Sticker Label Stickers декоративна хартия етикети scrapbooking САМ Дневник албум

[xlmodel][фото][0000] Опис Име : 120pcs / 3sets DIY Симпатична Чаби Зајакот Серија Налепница Етикета Декоративни Налепници за Канцелариски Налепници Scrapbooking DIY Дневник АлбумМатеријал : МИЛЕНИЧИЊАСтил : Случајно испратите не може да ги собереш на СтилотПроизвод Големина : За 9cm X10cm1 Сет Кол : за 40pcsПакетот Вклучува : 3 Сетови НалепнициЗАБЕЛЕШКА : сликата е прикажано тука се дел стил само...

BGN 2.72

90 бр. / 2 компл. Ван Гог мини книжен етикет с декорации Diy албум Дневник scrapbooking етикета стикер Kawai канцеларски материали

[xlmodel][фото][0000] ОписИме : 90 PCS / 2sets Van Gogh Мини Хартија Налепница Декорација Diy Албум Дневник Scrapbooking Етикета Налепница Kawaii КанцеларискиМатеријал : ХартијаКутија Големина : Околу 44 * 44mm1 Кутија Количина : 45 PCS / Кутија2 Кутии= Околу 90 КОМПЈУТЕРИ1 Box стил и големина се различниФункција : 100% Нов висок квалитетФункција : Користете за албум,дневник книга,scrapbooking итн.Pakage вклучува : 2 Кутии * 45 парчиња Украсни Налепница[xlmodel][фото][0000] Слики

BGN 2.72

1,5-инчов Близнак момиче носи стикер

Предности на производите 1 Ние ќе ви одговори веднаш на клиент прашања , испорака брзина .2 Производ големина , боја и текстот може да се менува во согласност со барањата на клиентот , клиентите треба само барање ,ние дизајн уметнички дела како што се бара , под клиент ревизии потврди производство...

BGN 32.00

1.5-инчов карта костюм деколтета на слонова кост класически кръгъл стикер

Предности на производите 1 Ние ќе ви одговори веднаш на клиент прашања , испорака брзина .2 Производ големина , боја и текстот може да се менува во согласност со барањата на клиентот , клиентите треба само барање ,ние дизајн уметнички дела како што се бара , под клиент ревизии потврди производство...

BGN 32.00