• Ново
Високо Качество На Надуваема Пързалка Вода Приплъзване N Приплъзване На Града За Продажба

Високо Качество На Надуваема Пързалка Вода Приплъзване N Приплъзване На Града За Продажба

BGN 19200.00
BGN 18240.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка


2
3
Производот Информациите Кои
Големина
Факултативна големини или прилагодени
Тежина
Зависи од материјалот и големина
Печатење
Дигитално печатење или Свила екран печатење е достапна
Плаќање
L/C, T/T, Western Union, Pay Pal , Пари, Пари Грам, Банкарска Сметка
Трговски Услови
EXW, ФОБ, CRF, CIF цена
Превозот начин
Од страна на Морето, Од Воздух, Од Експрес, како ви се допаѓа
Време На Испорака
7 до 10 дена
Материјал
најдобар платон 0.55 mm трајни ПВЦ церада
Карактеристики
Оган-Доказ; Serurity-Гаранција; Трајни
Техника
двоен-трокреветна бод насекаде плус екстра засилувања од ПВЦ ленти
Гаранција
3 години
Сертификати
CE, EN71, EN14960, SGS, ASTM, УЛ, ROHS
Додатоци
CE/UL воздушен компресор, поправка колекции, соодветен приклучок
MOQ
1 парче
Тип
Гумени спорт арена, гумени спорт игра, гумени фудбалски терен, гумени фудбалскиот терен, гумени фудбал арена, гумени footble арена. вода фудбалски терен, гумени фудбалски терен .
Превозот 1. Од експрес , Fed Ex/DHL/UPS/EMS , Врата-до-Врата служба 2. Од Воздухот или од страна на Морето, ако големи Димензии , Аеродром/ Порт примање 3. Потрошувачите наведувајќи шпедитери или да се преговара превозот методи 4. Време на испорака : 3~5 работни дена, ако имаме во акции; 7-10 дена, ако ја започнете цел начин на Плаќање
1. Плаќање : T/T , Western Union , Money Gram , Pay Pal ; 40% депозити ; 60% рамнотежа пред испорака.
2. MOQ : 1pcs
3. Гаранција : 3 години
4. Пакет Информации :
а.висока јачина на pvc кеса за надувување
б.Картонска кутија за воздушна пумпа
в.Oxford торба за додатоци

Всичко за продукта

търговска марка:
joyinflatable
Материал:
Надуваема Детска Площадка
Тип:
На Откритата Площадка
Номер На Модела:
Град на вода утехи Раздувной-07
is_customized:
Yes
Категория:
Слайд / Разход На Слайд
Възраст:
>3 години

Подобни продукти в категория

ограда, играчки за деца на закрит, басейн топчета, парк, спортни площадки бебе пластмасови защита

деца затворен играчка,детска играчка ограда,бебе пластика оградаМатеријал : Инженерство зелените пластичниоградата големина на : 105*55*5 см,105*75*5cmCE,TUV сертификатиДеца игра центар е создаден со страст и увид во тоа како нашата опрема може да помогне детскиот развој.Зошто да изберете нас : 1...

BGN 184.00

Популярно надуваема пързалка вода замъка бияч с басейн за възрастни и деца

Популарната гумени слајд со базен за возрасни градотAnswer : ___________________________ Note : оваа цена не се вклучени превозот ,Превозот diffrent земја ,различни порта,различни порта цена(about300500 USD)значи пред да нарачате,pls проверете со мене,во знаете море, превозот ,тоа е најдобра ,ако не'tclear,pls проверете со мене ,ти благодарам многуЗошто Да Го Одберете Нас? Имаме искусен тим и високотехнолошки капацитети...

BGN 2508.00 2640.00

(Китай Гуанджоу) производителите, които продават надуваеми пързалки, надуваеми замъци,nflatable бияч на КОЧАН-49

квалитетот на ПВЦ Церада Стружење : 1, со голема сила, добра еластичност, одлична затегнувачка, солза, кора својства...

BGN 2080.00

печка на рока, забавление гума с изкачването вериги, въже, куки рока парк трайни съоръжения за деца / възрастни

внатрешна и надворешна гума вртлива плоча со синџирисинџири можат да бидат прилагодливи до 2.3 mплоча големина е 45*19cmПлаќање : 1.Пред pla cing вашата нарачка, ве молиме потврдете го цените и други детали со нас.2.Ние прифаќаме Зачувам за плаќање,или други методи за плаќање ќе ви бидат потребни.3...

BGN 64.00

Плъзгащи HOTSALE търговски надуваема, надуваема пързалка

Answer : ___________________________ Note : оваа цена не се вклучени превозот ,Превозот diffrent земја ,различни порта,различни порта цена(about300500 USD)значи пред да нарачате,pls проверете со мене,во знаете море, превозот ,тоа е најдобра ,ако не'tclear,pls проверете со мене ,ти благодарам многуЗошто Да Го Одберете Нас? Имаме искусен тим и високотехнолошки капацитети...

BGN 1946.00 2048.00

Брави фабрика в Китай Надуваеми подови оживени с скольжением за деца

Гумени Отворено Жив Замоци со слајд КинаВажни Информации : 1.Нормално превозот начин е преку море ,ние се единствените одговорни за транспорт на производот до пристаништето.Бидејќи различни превозот стапки за различни земја и области,нашиот бесплатен превозот е заснован на северна Америка,Европа,Австралија и Азија.ако не ви припаѓа на овие земји и области,ве молиме контактирајте со нас за да се потврди превозот цена пред да се направи исплата.2.Ве молиме да обрнете внимание дека увозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ќе мора да ги собереш од пристаништето и да се направи сопствен царинење и плаќаат данок.Различни држави ,на различни порта , различен производ ,различни Порта цена (за 300usd1000 USD) .Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.3.Ако ви е потребен воздухот на превозот и да ги изразат испорака , контактирајте ме ,јас ќе ги провери цената за вас .Без разлика што , пред вашата нарачка , ве молиме слободно да контактирате со мене , јас ќе ги провери најдобри превозот начин за вас .Ви благодариме за вашиот вид разбирање.Оваа цена не се вклучени превозот ,пред да нарачате, ве молиме да ми кажете на вашата адреса.Зошто Да Го Одберете Нас? Имаме искусен тим и високотехнолошки капацитети...

BGN 1338.00 1408.00

Вълнуващо PVC евтини надуваем воден батут за продажба

вода кенгура1)Материјал : 0.9 мм пвц церада2)Големина и боја : прилагодено3)Сертификација : EN71 & CEвода кенгураМатеријал0.6 мм дебелина(32oz) трајни ПВЦ церадаголемина3m дијаметар или прилагодениТип на структураиздржливи пролет и метална цевка од нерѓосувачки челикДруги големина4m(13ft) дијаметар, 5m (16.4 ft) дијаметар,6m(19.7 ft) дијаметар,7m(23ft) дијаметар и др ЛоготоКорисниците на логото може да биде labledАпликацијата локации : воден парк, базен, езеро& морскиот брегЦена рокEXW, ФОБ, ЦФР се опционални Сертификација Материјал со SGS / EN71, EN 14960 Компресор со CE стандардПратката рокод страна на морето, од воздух, од express се опционалниРок на плаќање ЗачувамMOQ1 PCДодатоциПоправка на полнење(одредување на материјал и лепак), CE одобрено воздушна пумпа и издржливи винил превоз торбаЗабелешкашто е направен со одлични заварување машина направени во САД која има стабилни перформанси

BGN 968.00

PVC 0.55 m за заключване на играчки малки деца подово, раздувного дома прыжока

Драг пријател,Добредојдовте на нашата продавница,ние сме фабриката ,па нашиот производ е прилагодено.100% вистински фотографии се направени во нашата фабрика,квалитет гарантиранзначи, ако имате големина,боја,логото на побарувачката,само кажи ми...

BGN 1807.00 1902.40

Търговско, подови надуваеми люлка

Комерцијални, отворено гумени замавAnswer : ___________________________ Note : оваа цена не се вклучени превозот ,Превозот diffrent земја ,различни порта,различни порта цена(about300500 USD)значи пред да нарачате,pls проверете со мене,во знаете море, превозот ,тоа е најдобра ,ако не'tclear,pls проверете со мене ,ти благодарам многуЗошто Да Го Одберете Нас? Имаме искусен тим и високотехнолошки капацитети...

BGN 1353.00 1424.00

Раздувная чанта скокове на вода 7*3m раздувная подскача

Големина7x3 m или како приспособенБоречки0.6 мм ПВЦ церада со техника на топлина заварување / ер запечатениИзмената наГолемина / color / дизајн / лого / слоганотПечатењеПрофесионални silkscreen или дигиталниMOQЕдно парчеПримерокПрифатливи, повеќе со цел, подобра ценаГаранција1 година за надувување воден парк и воздушна пумпаУслуга по100% одговорни за грешките на квалитетот под правилна употребаПакетСилна PVC кеса за надувување воден парк и стандардна картон за воздушна пумпаСертификацијаУЛ, CE, EN71, EN14960,ASTM F963, HR4040, Бразил, АУВоздушна ПумпаCE / UL воздушна пумпаДоаѓаат со1...

BGN 1200.00

раздувной прекрасен скача къща на замъка прыжока

4*3*3m гумени жив замокотОпис на производот Името на Новиот Дизајн скокање гумени замокот, гумени жив замокот, гумени кенгура Големина 4x3x3m или прилагодено Боја изборен Материјал ПВЦ 0.55 mm церада од Платон Изработка1.Двојно stiching во текот на единица со тројно stiching2.Четворни stiching во клучните области во внатрешноста на база на единицата3.Екстра webbing засилен лента на сите стрес точка и внатрешни работи панел MOQ 1 парче Сертификати CE / UL / SGS / En7123 Гаранција 1 година животниот век 38years Додатоци1.УЛ или CE заверена компресор,110 V~240 V со различни видови на приклучоци од страна на вашата земја.2...

BGN 1920.00

Безплатна доставка огромен надуваем надуваем замък детска играчка надуваем Бияч за вътрешни или външни детски игри

Бесплатен превозот огромен гумени Жив Замокот детска играчка гумени нешто големо за внатрешна или надворешна деца игриКарактеристики : Точка име : гумени кенгураМатеријал : ПВЦ ЦерадаДимензија : 4.5x4.5x4.5m(14.8x14.8x14.8ft)Додатоци : Поправка печ;складирање торба;прирачник;компресорВозраст Опсег : > 3 годиниУпотреба : парк, играње центарПроцес на производство : Двоенstitched засилен шевовите и префрли се на површинаЗа испорака метод : 'Продавачот за испорака метод" е само доставени од страна на морето превоз под условите ЦФР (ФОБ такса, океанот товар, не вклучувајќи дестинација на трошоците)...

BGN 2390.16

гореща продажба на плаващ надуваем батут за вода

дијаметар 5m вода бранувааМатеријал : 0.6 мм ПВЦ церадаГолемина на : Дијаметар 5m или како вашето барањеItem No.TKWTгаранција1 годинаКарактеристикиИздржливи, атрактивни, разновиден, безбедно и животната средина загрижениПечатење : Рака печатење,компјутер, за печатење или свила печатењеИзработка : Пораби со двокреветни / четворни бода или Повеќе Крои за Чувствителни ДеловиДодаток : 1pc CE / UL потврдија компресор,поправка колекцииНачинот на достава / време : 38 работни дена по примање на депозитПакет : КартонOEM / ODMYesПратката термини : Од експрес (за 723 ден)Начин на плаќање : ЗАЧУВАМMOQ : 1 КОМПЈУТЕР,толку повеќе ќе ви цел,подобра цена е!Употреба : Широко поставени во паркови, плоштади, семејните градини, училишта, спортски арени,играње центри луѓето можат да играат заедно и да уживаат во суперпрекрасна забава рај...

BGN 2480.00

CE, ISO, TUV ЕХПОРТИРОВАЛО подова плъзгащи Градина, спортни площадки силна пластмасова гальванизированная структура ylw-OUT171031 игри за развлечение училище тръби

YLW забава на отворено игралиште опрема за деца парк 1140*920*550cm препорачува возраста на корисниците : 312 години капацитет : 2545 лицата ве Молиме имајте во предвид : 1...

BGN 14768.00

(Китай Гуанджоу) производителите, които продават надуваеми пързалки, надуваеми замъци, надуваеми препятствия COB-37

квалитетот на ПВЦ Церада Стружење : 1, со голема сила, добра еластичност, одлична затегнувачка, солза, кора својства...

BGN 3840.00

завъртащо се стол люлка за парк

децата замавМатеријал : Инженерство зелените пластичниГолемина на : 320*150*160 cmCE,TUV сертификатиДеца игра центар е создаден со страст и увид во тоа како нашата опрема може да помогне детскиот развој.Зошто да изберете нас : 1...

BGN 659.20

закрит батутный парк,фитнес-батут,спортни батутные игри

Нашиот спорт брануваа е многу популарна на пазарот и скокање брануваа кревет е една од вежба начин да клуч одговара,уште повеќе важна работа е дека нашите фитнес брануваа е огромна забава,тоа е лесно да се управуваат.Брануваа паркот е изграден од квалитетни материјали (алуминиум и нерѓосувачки челик) до највисоките стандарди за безбедност и придобивки од стекнување на велика британија тестирање и бројни меѓународни прописи за безбедност...

BGN 14080.00