• Ново
Надуваема пързалка на батут бияч замъка на батут за малките деца надуваема с воздуходувкой CE / UL YLW-бияч 203

Надуваема пързалка на батут бияч замъка на батут за малките деца надуваема с воздуходувкой CE / UL YLW-бияч 203

BGN 1275.20

Сума
Налично за поръчка


ве молиме контактирајте со нас за конечната испорака на трошоците, пред да се направи нарачката!
ако не, а њујорк загуби ќе бидат на товар со вас !
0.55 мм ПВЦ Церада деца гумени брануваа,деца гумени игралиште за amusemen парк,гумени забава град за Забава на Отворено
големина : 5*4*3m
Ние-YLW INT'L Забавен Опрема копродукции, ltd, се најголемите и најпознатите професионални гумени производителот во Кина! Ние уживаат во добар углед од нашите клиенти низ целиот свет! Најважно,ние може да ви понуди најдобар квалитет,конкурентна цена,атрактивен дизајн,прва класа на услуги и креативни идеи.
Добредојдовте да се распрашува за нашите гумени производи и добредојдовте да ја посетите нашата фабрика за подетални информации,секогаш ќе уживате во најдобра услуга и брз одговор.
Нашите високо квалитетни трајни производи се погодни за изнајмување на бизнисот, продажба на мало, трговија на големо, комерцијални настани, страни, клубови, паркови, отворено entertainmentand home-користење итн. Тие може да донесат забава за двете деца и возрасни со обезбедување на мулти-функции како бие, скокање, индексирање, лизгање и сл. Нашиот квалитет во согласност со стандардот на Европските и САД на пазарот. Ние се продаваат голем број на производи за клиенти, компании од целиот свет.
1. Предности на нашите Гумени се Како што Следува :
1). Високо Квалитетен Материјал :
Комерцијални одделение 0.55 mm(1000 D, 18 МЛ) ПВЦ церада, има 3 слоеви, два ПВЦ обложени страни со силна нето ткаенини во внатрешноста, која е оган retardant, вода-доказ,Анти-УВ, и анти-пукната.
2). Најдобри Машини За Шиење :
Со користење на најдобрите машини за шиење нареди да се справи со најлон нишка ние двојно бод целата единица со најдобрите 18 унца тешки Винил.
3). Двојно Крои насекаде :
Ние двојно крои насекаде, со fourfold шевови на дното стрес точка. Двојно крои внатре и двојно крои надвор за да бидете сигурни дека inflatables се доволно силни.
4). Засилен Ленти во Заеднички
Нашите техничари ќе го направи засилен ленти на дното заеднички и секој агол. Па кога децата отскокнување на игри, вие не треба да се грижи за безбедноста на сите. Како дното може да се носат деца без разлика колку тие се игра на игри.
5). Издржливи Патентите :
Ние се направи силна патент на дното на секоја надувување. Патентите може да ви помогне да разбивам на надувување побрзо. Над патент, постои патент покривка, која е помош за да ги растера патент на стрес.
6). Безбедност Компресор Цевка :
За цевка се поврзани со компресор, ние специјално дизајнирани еден наушник на внатрешноста на крајот на цевката, тоа ќе размавта до кога компресор за, и ќе размавта надолу кога електричната енергија одеднаш и компресор off. Тоа може да се спречи воздухот одлив, и заштита на децата.
7). Д-затворач Прстени за Фиксација :
Секој производ ќе имаат дебели Д - затворач прстени или круг прстени за да се поправи на надувување врз земјата да остане стабилен.
8). Тесни и Безбедност Пакет Торби :
Ние пак гумени игри во непропустлива церада и воздухот компресори спакувани во трајни извоз картон, така што на пакети нема да се frazzled за време на испорака процес.

Всичко за продукта

Материал:
Надуваема Детска Площадка
Тип:
На Откритата Площадка
is_customized:
Yes
Категория:
Голям Батут
Възраст:
>3 години
Номер На Модела:
YLW-Бияч 203

Подобни продукти в категория

Раздувной Надуваем Замък Надуваема Замразено Свличане На Търговски Надуваема Пързалка Деца Раздувной Батут Приплъзване Бияч

Гумени Жив Замокот Гумени Замрзнати Слајд Комерцијални Гумени Деца Слајд Гумени Кенгура Слајд Брануваа Отворено Спортски ИгриКарактеристики : Точка име : гумени кенгура slideМатеријал : ПВЦ ЦерадаДимензија : 6x4x4.35m(19.7x13.1x14.3ft)Додатоци : Поправка печ;складирање торба;компресорВозраст Опсег : > 3 годиниГаранција : 12yearsУпотреба : парк, играње центар,дом,градинаПроцес на производство : Двоенstitched засилен шевовите и префрли се на површинаПакување : вода доказ ЈП торба внатре, трајни ПВЦ церада торба средината,вода доказ ЈП торба надвор; Стандард картон за компресор...

BGN 2707.20

Надуваем бияч Inflatabe саботаж игри с топка, надуваем удар за игра с топка, надуваем батут с воздуходувкой за продажба

Гумени Кенгура Inflatabe Саботаж Топка Игри Гумени Влијание Топката Игра Гумени Брануваа со Компресор за ПродажбаКарактеристики : Точка име : гумени кенгура slideМатеријал : ПВЦ ЦерадаДимензија : 5m(16.4 ft) Кол / 8m(26.2 ft) КолДодатоци : Поправка печ;складирање торба;компресорВозраст Опсег : > 3 годиниГаранција : 12yearsУпотреба : парк, играње центар,дом,градинаПроцес на производство : Двоенstitched засилен шевовите и префрли се на површинаПакување : вода доказ ЈП торба внатре, трајни ПВЦ церада торба средината,вода доказ ЈП торба надвор; Стандард картон за компресор...

BGN 2745.60

пяна проправи раздувной костюм костюми сумо за бебето

Име На ПроизводГумени сумо одговараТочка БР.TKSSБренд ИмеTUNKI ИГРАЧКИГолемина1.4 м сумо за деца и помлади , или прилагодениМатеријалНајдобри 0.55 mm дебелина,ја исполнува EN71, ASTM сертификација, УВ заштита.БојаИсто како слика или по барањеПрилагодено дизајнНа располагањеВоздушниот компресорне треба воздушниот компресорСертификатиCE; УЛ; ГШ; EN71; ASTM; AS3533; БС EN14960; ISO9001Додатоци2 сумо костуми, ракавици, шлемови,душекРок На ПлаќањеAli ExpressВремето За Производство512 денаПревозотОд страна на Морето, Со авион или Од Експрес (DHL, UPSот, FEDEX, итн.)Предност1.Супериорен Квалитет И Конкурентна Цена2.Одличен Дизајн и Прекрасен изглед3.Погодност на инсталација4.Издржливи, атрактивни, разновиден, безбедно, водоотпорен и животната средина загрижениУпотребаНастанот, Партија, Клуб, Перформанси, Забавен парк, Изнајмување бизнис, итн.

BGN 1040.00

Миниый бияч Bcastle PVC Раздувной подови или закрита площадка за игра на малки деца

Важни Информации : 1.Нормално превозот начин е преку море ,ние се единствените одговорни за транспорт на производот до пристаништето.Бидејќи различни превозот стапки за различни земја и области,нашиот бесплатен превозот е заснован на северна Америка,Европа,Австралија и Азија.ако не ви припаѓа на овие земји и области,ве молиме контактирајте со нас за да се потврди превозот цена пред да се направи исплата.2.Ве молиме да обрнете внимание дека увозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ќе мора да ги собереш од пристаништето и да се направи сопствен царинење и плаќаат данок.Различни држави ,на различни порта , различен производ ,различни Порта цена (за 300usd1000 USD) .Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.3.Ако ви е потребен воздухот на превозот и да ги изразат испорака , контактирајте ме ,јас ќе ги провери цената за вас .Без разлика што , пред вашата нарачка , ве молиме слободно да контактирате со мене , јас ќе ги провери најдобри превозот начин за вас .Ви благодариме за вашиот вид разбирање.Оваа цена не се вклучени превозот ,пред да нарачате, ве молиме да ми кажете на вашата адреса.MOQ 1pcМатеријал ПВЦ церада 0.55 mm дебелина, вода доказ и оган retardant функции,да ги исполнуваат ASTM,EN71 & УВ сертификацијаБесплатни Додатоци воздушен компресор, поправка комплет, песок торба и ноктите.OEM Услуга Сопствени дизајни,бои, големини, логото на печатење и сл...

BGN 1140.00 1200.00

завъртащо се стол люлка за парк

децата замавМатеријал : Инженерство зелените пластичниГолемина на : 320*150*160 cmCE,TUV сертификатиДеца игра центар е создаден со страст и увид во тоа како нашата опрема може да помогне детскиот развој.Зошто да изберете нас : 1...

BGN 659.20

Раздувной Бияч Вода

вода бранувааМатеријал0.9 милиметри дебелина(32oz) трајни ПВЦ церадаголемина3m дијаметар или прилагодениТип на структураиздржливи пролет и метална цевка од нерѓосувачки челикДруги големина4m(13ft) дијаметар, 5m (16.4 ft) дијаметар,6m(19.7 ft) дијаметар,7m(23ft) дијаметар и др ЛоготоКорисниците на логото може да биде labledАпликацијата локации : воден парк, базен, езеро& морскиот брегЦена рокEXW, ФОБ, ЦФР се опционални Сертификација Материјал со SGS / EN71, EN 14960 Компресор со CE стандардПратката рокод страна на морето, од воздух, од express се опционалниРок на плаќање ЗачувамMOQ1 PCДодатоциПоправка на полнење(одредување на материјал и лепак), CE одобрено воздушна пумпа и издржливи винил превоз торбаЗабелешкашто е направен со одлични заварување машина направени во САД која има стабилни перформанси

BGN 968.00

Раздувная чанта скокове на вода 7*3m раздувная подскача

Големина7x3 m или како приспособенБоречки0.6 мм ПВЦ церада со техника на топлина заварување / ер запечатениИзмената наГолемина / color / дизајн / лого / слоганотПечатењеПрофесионални silkscreen или дигиталниMOQЕдно парчеПримерокПрифатливи, повеќе со цел, подобра ценаГаранција1 година за надувување воден парк и воздушна пумпаУслуга по100% одговорни за грешките на квалитетот под правилна употребаПакетСилна PVC кеса за надувување воден парк и стандардна картон за воздушна пумпаСертификацијаУЛ, CE, EN71, EN14960,ASTM F963, HR4040, Бразил, АУВоздушна ПумпаCE / UL воздушна пумпаДоаѓаат со1...

BGN 1200.00

(Китай Гуанджоу) производителите, които продават надуваеми пързалки, надуваеми замъци, животни пързалки COB-219

квалитетот на ПВЦ Церада Стружење : 1, со голема сила, добра еластичност, одлична затегнувачка, солза, кора својства...

BGN 3040.00

Брави фабрика в Китай Надуваеми подови оживени с скольжением за деца

Гумени Отворено Жив Замоци со слајд КинаВажни Информации : 1.Нормално превозот начин е преку море ,ние се единствените одговорни за транспорт на производот до пристаништето.Бидејќи различни превозот стапки за различни земја и области,нашиот бесплатен превозот е заснован на северна Америка,Европа,Австралија и Азија.ако не ви припаѓа на овие земји и области,ве молиме контактирајте со нас за да се потврди превозот цена пред да се направи исплата.2.Ве молиме да обрнете внимание дека увозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ќе мора да ги собереш од пристаништето и да се направи сопствен царинење и плаќаат данок.Различни држави ,на различни порта , различен производ ,различни Порта цена (за 300usd1000 USD) .Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.3.Ако ви е потребен воздухот на превозот и да ги изразат испорака , контактирајте ме ,јас ќе ги провери цената за вас .Без разлика што , пред вашата нарачка , ве молиме слободно да контактирате со мене , јас ќе ги провери најдобри превозот начин за вас .Ви благодариме за вашиот вид разбирање.Оваа цена не се вклучени превозот ,пред да нарачате, ве молиме да ми кажете на вашата адреса.Зошто Да Го Одберете Нас? Имаме искусен тим и високотехнолошки капацитети...

BGN 1338.00 1408.00

2017 PVC подгонял надуваема пързалка за продажба и / или цена на цена на производителя надуваема пързалка на земята

Почитувани купувачиВи благодариме за вашиот заинтересирани во нашите производи .ние сме фабриката ,па нашиот производ е прилагодено.Значи, ако имате големина на побарувачката, боја на побарувачката и логото на побарувачката , само кажи ми .Важни Информации : 1.Нормално превозот начин е преку море ,ние се единствените одговорни за транспорт на производот до пристаништето.Бидејќи различни превозот стапки за различни земја и области,нашиот бесплатен превозот е заснован на северна Америка,Европа,Австралија и Азија.ако не ви припаѓа на овие земји и области,ве молиме контактирајте со нас за да се потврди превозот цена пред да се направи исплата.2.Ве молиме да обрнете внимание дека увозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ќе мора да ги собереш од пристаништето и да се направи сопствен царинење и плаќаат данок.Различни држави ,на различни порта , различен производ ,различни Порта цена (за 300usd1000 USD) .Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.3.Ако ви е потребен воздухот на превозот и да ги изразат испорака , контактирајте ме ,јас ќе ги провери цената за вас .Без разлика што , пред вашата нарачка , ве молиме слободно да контактирате со мене , јас ќе ги провери најдобри превозот начин за вас .Ви благодариме за вашиот вид разбирање.Оваа цена не се вклучени превозот ,пред да нарачате, ве молиме да ми кажете на вашата адреса...

BGN 1904.00

Етаж раздувной заключване бияч

Отворено гумени двојно слајд,со качување слајд со базенAnswer : ___________________________ Note : оваа цена не се вклучени превозот ,Превозот diffrent земја ,различни порта,различни порта цена(about300500 USD)значи пред да нарачате,pls проверете со мене,во знаете море, превозот ,тоа е најдобра ,ако не'tclear,pls проверете со мене ,ти благодарам многуЗошто Да Го Одберете Нас? Имаме искусен тим и високотехнолошки капацитети...

BGN 1955.00 2057.60

Плъзгащи HOTSALE търговски надуваема, надуваема пързалка

Answer : ___________________________ Note : оваа цена не се вклучени превозот ,Превозот diffrent земја ,различни порта,различни порта цена(about300500 USD)значи пред да нарачате,pls проверете со мене,во знаете море, превозот ,тоа е најдобра ,ако не'tclear,pls проверете со мене ,ти благодарам многуЗошто Да Го Одберете Нас? Имаме искусен тим и високотехнолошки капацитети...

BGN 1946.00 2048.00

печка на рока, забавление гума с изкачването вериги, въже, куки рока парк трайни съоръжения за деца / възрастни

внатрешна и надворешна гума вртлива плоча со синџирисинџири можат да бидат прилагодливи до 2.3 mплоча големина е 45*19cmПлаќање : 1.Пред pla cing вашата нарачка, ве молиме потврдете го цените и други детали со нас.2.Ние прифаќаме Зачувам за плаќање,или други методи за плаќање ќе ви бидат потребни.3...

BGN 64.00

PVC 0.55 m за заключване на играчки малки деца подово, раздувного дома прыжока

Драг пријател,Добредојдовте на нашата продавница,ние сме фабриката ,па нашиот производ е прилагодено.100% вистински фотографии се направени во нашата фабрика,квалитет гарантиранзначи, ако имате големина,боја,логото на побарувачката,само кажи ми...

BGN 1807.00 1902.40

надуваеми костюми сумо

Големинависина 1.4 m за деца и младинциБојажолта,зелена,сина,црвена,бела или како вашето барањеМатеријал0.45 мм пвц церада со contton внатреСертификатиCE, EN71,SGSКарактеристикиВодоотпорен и FireresistanceМатеријал Солза силаWarp527 N Weft323.8 NMOQ1 компјутерГаранција2 годиниУпотребапартија,изнајмување,настани,реклами,промотивни итн.Време на испорака715 дена откако доби плаќањеДодаток2 сумо костуми, ракавици, шлемови, еден слој тепихПакувањегумени спакувани во ПВЦ торба за носењеЛоготоМоже да Се Печати од Свила & Digital & HandprintОЕМприфатливоРок на плаќањеЗачувамТрговски УсловиEXW / ФОБ / CNF итн.превозотекспрес / дишните патишта со 47daysБрод во рок од 2545 дена

BGN 1040.00

(Китай Гуанджоу) производителите, които продават надуваеми пързалки, надуваеми замъци, надуваеми препятствия COB-30

квалитетот на ПВЦ Церада Стружење : 1, со голема сила, добра еластичност, одлична затегнувачка, солза, кора својства...

BGN 3360.00

помощно оборудване меки играчки моста на дъгата покрита спортни площадки деца меко за деца, подгонянного цветове мека изкачването ladding

затворен игралиште за додатоци за децаголемина : 265*115cm(прилагоди) ве Молиме имајте во предвид : 1 бидејќи игралиште е многу голема,тоа мора да биде deliveried од страна на морето, ако сте заинтересирани во оваа игралиште,може да се прилагоди на боја ви се допаѓа.производство потреба 24days 2.Многу повеќе игралиште додатоци се достапни во нашата фабрика, ако треба, ве молиме контактирајте со нас за цените...

BGN 416.00

Вълнуващо PVC евтини надуваем воден батут за продажба

вода кенгура1)Материјал : 0.9 мм пвц церада2)Големина и боја : прилагодено3)Сертификација : EN71 & CEвода кенгураМатеријал0.6 мм дебелина(32oz) трајни ПВЦ церадаголемина3m дијаметар или прилагодениТип на структураиздржливи пролет и метална цевка од нерѓосувачки челикДруги големина4m(13ft) дијаметар, 5m (16.4 ft) дијаметар,6m(19.7 ft) дијаметар,7m(23ft) дијаметар и др ЛоготоКорисниците на логото може да биде labledАпликацијата локации : воден парк, базен, езеро& морскиот брегЦена рокEXW, ФОБ, ЦФР се опционални Сертификација Материјал со SGS / EN71, EN 14960 Компресор со CE стандардПратката рокод страна на морето, од воздух, од express се опционалниРок на плаќање ЗачувамMOQ1 PCДодатоциПоправка на полнење(одредување на материјал и лепак), CE одобрено воздушна пумпа и издржливи винил превоз торбаЗабелешкашто е направен со одлични заварување машина направени во САД која има стабилни перформанси

BGN 968.00

(Китай Гуанджоу) производителите, които продават надуваеми пързалки, надуваеми замъци,nflatable бияч на КОЧАН-49

квалитетот на ПВЦ Церада Стружење : 1, со голема сила, добра еластичност, одлична затегнувачка, солза, кора својства...

BGN 2080.00

Делфин надуваема пързалка Бияч разход дизайн надуваеми скача скача къща за продажба

започнетекрајотВажни Информации : 1.Нормално превозот начин е преку море ,ние се единствените одговорни за транспорт на производот до пристаништето.Бидејќи различни превозот стапки за различни земја и области,нашиот бесплатен превозот е заснован на северна Америка,Европа,Австралија и Азија.ако не ви припаѓа на овие земји и области,ве молиме контактирајте со нас за да се потврди превозот цена пред да се направи исплата.2.Ве молиме да обрнете внимание дека увозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ќе мора да ги собереш од пристаништето и да се направи сопствен царинење и плаќаат данок.Различни држави ,на различни порта , различен производ ,различни Порта цена (за 300usd1000 USD) .Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.3.Ако ви е потребен воздухот на превозот и да ги изразат испорака , контактирајте ме ,јас ќе ги провери цената за вас .Без разлика што , пред вашата нарачка , ве молиме слободно да контактирате со мене , јас ќе ги провери најдобри превозот начин за вас .Ви благодариме за вашиот вид разбирање.Оваа цена не се вклучени превозот ,пред да нарачате, ве молиме да ми кажете на вашата адреса.

BGN 1338.00 1408.00

раздувная изкачването стена / раздувной бияч спортове разход за продажба / на подхлъзване двойна майны раздувного

2016 година гумени маратон ѕид / гумени спортски кенгура комбо за продажба / двојно лејн гумени slideголемина : 8m *8m *6mAnswer : ___________________________ Note : оваа цена не се вклучени превозот ,Превозот diffrent земја ,различни порта,различни порта цена(about300500 USD)значи пред да нарачате,pls проверете со мене,во знаете море, превозот ,тоа е најдобра ,ако не'tclear,pls проверете со мене ,ти благодарам многуПроизвод decribtion Објектвисок квалитет на надувување вода слајд за деца inflatble слајд за продажба на ПВЦ Материјал церада(пожарretardant,водоотпорен,нетоксични,УВ и стареењето отпор) Големина Обратете ни се на модел големина или прилагодено Дизајн Професионален дизајнер orcustomized Занаетите Двојно крои насекаде,reforcing дизајн во секој заеднички и агол Уметнички дела Дигитално печатење и iaminating за лого,карактер,тема на Соодветна возраст 315 години Користење место за Изнајмување на деловни,семејни употреба,расадник училишта,градини,вили,паркови,игралишта,трговски центри и така натаму...

BGN 4277.00 4501.60

Безплатна доставка огромен надуваем надуваем замък детска играчка надуваем Бияч за вътрешни или външни детски игри

Бесплатен превозот огромен гумени Жив Замокот детска играчка гумени нешто големо за внатрешна или надворешна деца игриКарактеристики : Точка име : гумени кенгураМатеријал : ПВЦ ЦерадаДимензија : 4.5x4.5x4.5m(14.8x14.8x14.8ft)Додатоци : Поправка печ;складирање торба;прирачник;компресорВозраст Опсег : > 3 годиниУпотреба : парк, играње центарПроцес на производство : Двоенstitched засилен шевовите и префрли се на површинаЗа испорака метод : 'Продавачот за испорака метод" е само доставени од страна на морето превоз под условите ЦФР (ФОБ такса, океанот товар, не вклучувајќи дестинација на трошоците)...

BGN 2390.16

закрит и подови гумена печка рока с нитове от неръждаема стомана суинг места люлка EVA парк заменя аксесоар за деца / възрастни

внатрешна и надворешна гума нерѓосувачки челик вртлива плоча со синџирплоча големина е 63.5*15cmоваа гума замав е со челични синџири и кукиПлаќање : 1.Пред pla cing вашата нарачка, ве молиме потврдете го цените и други детали со нас.2.Ние прифаќаме Зачувам за плаќање,или други методи за плаќање ќе ви бидат потребни.3...

BGN 52.00

2018 Long water slide 1000 ft slip n slide надувное свличане на град надуваеми игри на открито увеселителен парк, търговски пързалки комплект

23Производот Информациите КоиГолеминаФакултативна големини или прилагодениТежинаЗависи од материјалот и големинаПечатењеДигитално печатење или Свила екран печатење е достапнаПлаќањеL / C, T / T, Western Union, Pay Pal , Пари, Пари Грам, Банкарска СметкаТрговски УсловиEXW, ФОБ, CRF, CIF ценаПревозот начинОд страна на Морето, Од Воздух, Од Експрес, како ви се допаѓаВреме На Испорака7 до 10 денаМатеријалнајдобар платон 0.55 mm трајни ПВЦ церадаКарактеристикиОганДоказ; SerurityГаранција; ТрајниТехникадвоентрокреветна бод насекаде плус екстра засилувања од ПВЦ лентиГаранција3 годиниСертификатиCE, EN71, EN14960, SGS, ASTM, УЛ, ROHSДодатоциCE / UL воздушен компресор, поправка колекции, соодветен приклучокMOQ1 парчеТипГумени спорт арена, гумени спорт игра, гумени фудбалски терен, гумени фудбалскиот терен, гумени фудбал арена, гумени footble арена...

BGN 4864.00 5120.00

раздувная мека спортна площадка, детски играчки за площадка развлечения

гумени мека игралиште,детски играчки за забава игралиштеМатеријал : ПВЦ Инженер пластика со челични цевкиГолемина : D : D=300cm,H=220 CMКапацитет : 815 лицаСертификат : CE,TUV,EN1176,ГШВе молиме имајте во предвид : ова игралиште за деца е многу голема,треба да се испораката од страна на морето,па ве молиме да не направи цел пред да контактирате со нас за финалето превозот цена од морето,ако сте заинтересирани во оваа игралиште,ве молиме контактирајте со нас!Внатрешна игралиште основи на децата карактеристика на имотот, тоа не само што го прави децата среќен таму, но, исто така, го стимулира децата имагинација...

BGN 3184.00

Популярно надуваема пързалка вода замъка бияч с басейн за възрастни и деца

Популарната гумени слајд со базен за возрасни градотAnswer : ___________________________ Note : оваа цена не се вклучени превозот ,Превозот diffrent земја ,различни порта,различни порта цена(about300500 USD)значи пред да нарачате,pls проверете со мене,во знаете море, превозот ,тоа е најдобра ,ако не'tclear,pls проверете со мене ,ти благодарам многуЗошто Да Го Одберете Нас? Имаме искусен тим и високотехнолошки капацитети...

BGN 2508.00 2640.00

CE, ISO, TUV ЕХПОРТИРОВАЛО подова плъзгащи Градина, спортни площадки силна пластмасова гальванизированная структура ylw-OUT171031 игри за развлечение училище тръби

YLW забава на отворено игралиште опрема за деца парк 1140*920*550cm препорачува возраста на корисниците : 312 години капацитет : 2545 лицата ве Молиме имајте во предвид : 1...

BGN 14768.00