• Ново
SPEXCEL високо качество водоотблъскваща всепогодная pro team колоездене Джърси 3/4 дължина с къс ръкав ветрозащитная велосипедна облекло

SPEXCEL високо качество водоотблъскваща всепогодная pro team колоездене Джърси 3/4 дължина с къс ръкав ветрозащитная велосипедна облекло

BGN 47.98

Сума
Налично за поръчка

Опис на Нови рефлексивни armband за слаба светлина видливост 'Hydrophobic' дожд заштита Дише, дури и кога работите напорно Ветер отпорни Водат-плетени ткаенини кои се намалува за да одговара Бранеа внатре за на кожата удобност ¾ должина на ракавите Три задните џебови со архивиран essentials џеб Достапни Големина : XS/ S / M / L / XL / XXL / Про Тим wr Џерси нуди револуционерен нов пристап за да се тркаат во лоши временски услови. Користејќи се водат-плетени ткаенини, оваа форма-фитинг џерси нуди неповторливо ниво на заштита против елементи, додека нудат дише удобност под принуда. Оваа сезона е џерси беше подобрена со подобро на велосипеди се вклопуваат. 5.Нашиот модел е 175cm,65kg Носат М големина 1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. 2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. 3. Според нашето искуство, Обичај проверете парцели од страна на случаен избор, за 0.5-1% парцели ќе бидат проверени и може да наплаќаат некои тарифа. 4. Со цел да се намали купувачот увоз данок или дури и ослободени купувачот од увоз доход, ние ќе го прогласи објектот со многу помалку вредност од реалната цена на клиентот плаќа за објектот. 5. На помала декларирана вредност нема да се одрази на вкупната цена која ја плаќаат од страна на корисникот или пазарната цена за предмет, и можеби нема да биде погодна за оние земји со различни посебни тарифни стандард. За Превозот 1). Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) во ЗАБЕЛЕШКА кога ќе се направи исплата. Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-5 дена по приемот на плаќање. 2). Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број еднаш за вашиот пакет се испраќаат надвор. 3). Било какви објекти ќе ред ќе биде само превезува по вашата исплата е примена од страна на Трети Лица (Банка ) Ние брод на објект за клиентите преку Chinapostair, EMS, UPS-от, DHL, Fedex или Воздух Mail, според фактичката состојба . 4). Како за испорака дестинации (вашата адреса) каде што само DHL или ПРОЗОРЦИ се достапни, ако тоа е т.н. далечинско област со DHL или UPS-от, на дополнителен надоместок се платени од страна на купувачот. 5). Време на испорака ќе врз основа на различни земји или региони низ светот. 6). Ние нема да преземе одговорност за било каква превозот несреќи, одложувања или други прашања резултат од превозот превозници или виша сила причини. 7). За пакет пропуштени на патот до дестинацијата, ние ќе се обидеме потрудиме да се поврзеш со конкретна компанија и ажурирање на најновите информации за вас. Сепак, може да постојат некои одложен одговор, бидејќи на временската разлика. Враќање & Exchange * Ако ние испрати на погрешен стил или погрешна боја, ние би можеле да ви вратат парите или reship. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. * Ако предметите не можат да ги задоволат вашата потреба, ние исто така може да го прифати вашето враќање.

Всичко за продукта

Размер:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип Елемент:
Трикотажни изделия
Спортен Тип:
Колоездене
Дължина ръкав(см):
Кратък
Форма:
Подходящ е по-малко, отколкото обикновено. Моля, проверете информацията за размера на този магазин
Пол:
Мъже
Дължина На Цип:
Пълна Светкавица
Номер На Модела:
Водоотблъскваща Майк PRO TEAM
Сезон:
зима, есен, пролет
Характеристика:
Дишащ, анти-пот, отразяваща,ветрозащитный, водоустойчив
Материал:
Полиестер, Ликра
търговска марка:
SPEXCEL
is_customized:
Yes
Тип Тъкани:
Джърси

Подобни продукти в категория

Weimostar САЩ череп Колоездене дрехи есен с дълъг ръкав Колоездене Джърси мъжете зима термален руно екипът на мтб велосипеди Джърси

Нашите Велосипедизам Џерси е Азија Големина Помала од Европска Големина, Така Што Треба да се Избере Една Многу Поголема Големина.Ако не знаете како да се избира ,не двоумете се да ме контактиратеВи благодариме за вашето внимание !Weimostar САД Черепот Велосипедизам Облека Есен Долг Ракав Велосипедизам Џерси Мажите Зима Топлинска Руно Про Тим Тркачки Спорт mtb Велосипед Велосипед Џерси Ropa Ciclismo InviernoМатеријал : ПолиестерБоја : Како Што Е ПрикажаноЕ Применливо : Велосипедизам, Игралишта СпортскиВисок Квалитет, Дише, Удобно Возење Велосипед Возење Велосипед Дресови ОдговараОва е еден дел од Велосипедизам Џерси , не се содржани Велосипедизмот Кратко .Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична...

BGN 30.00 33.57

widewins бунтовник Quick-Dry Колоездене Джърси комплект от полиестер МТБ велосипедна облекло комплект Verano Ropa Maillot Ciclismo 5299

wyприклучокstartЖешка Стока$21.89$24.72$20.53$22.83$21.75$25.46$21.84$19.99wyприклучоккрајwidewins бунтовниците БрзоСува Велосипедизам Џерси Поставување 100% Полиестер MTB Велосипед Облека Поставите Verano Ropa Maillot Ciclismo 5299Детали За Производот : Име : Велосипедизам ЏерсиБренд : widewins®Пол : УнисексГолемина : 2 XS XS S M L XL XXL XXXL 4 XL 5 XL 6 XLМатеријал : Џерси;100% ПОЛИЕСТЕРЕ применливо : велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортскиПакет : ЈП торбаПрилог : ОзнакаКарактеристики : Е применливо; Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична...

BGN 43.00 53.86

Открит Колоездене Джърси мъжка велосипедна облекло велосипедни върховете Ropa Ciclismo maillot road МТБ jersey youth 2018 Racing team спортна риза

Опис : Материјал : Полиестер Бренд : W eimostar COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа да Дише, брз суво лето носат Пакет Вклучуваат : 1 Piece x Велосипед ЏерсиДетална Слика : 1.Деколте : Мода Едноставна Јака ,Да Се Намали Триењето2.Ракавот : Флексибилен и Заднината, раката може слободно да се водат 3.Патент : Метал Патент, Трајни и ' Рѓадоказ 4.Hemlines : Пропадна Лента,Удобно и да се спречи дислокација 5.Страна : Large grid ткаенина, еластична, дише, брз сува 6.Џеб : Три џебовиДве рефлексивни ленти : безбедно Возење во текот на ноќтаОтворено Велосипедизам Џерси Mens велосипед облека велосипед блузи Ropa Ciclismo maillot патот MTB џерси младите 2018 тим Трки Спортски маици брз сува Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални или Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас! Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 22.00 25.42

Q461 Нов 2017 колоездене соболезнуем предпазен костюм с къси ръкави под наем с къси ръкави годишният прашка нов костюм Колоездене лигавник шорти

Детали За ПроизводотИме : Кратки Ракави Велосипедизам Лигавче СетБренд : XINTOWNПол : МажиГолемина : S M L XL 2 XL 3 XLМатеријал : Џерси 100% Полиестер, Панталони 84%Полиестер + 16%SpandexЕ применливо : Патот Велосипеди, Планински Велосипеди Велосипедизам, игралишта спортскиПакет : OPP Паг (34*30cm)Карактеристики Продажба Точка : Дише брзо сушење, Wicking, се водат добро.Погодна за долги и кратки јава, ноќно возење, благи кроскантри, кратко растојание патот трка и така натаму.01 Сопствен Бренд, Патент : XINTOWN сопствени автозаклучување функција невидливи патент, чиста и убава, професионален спортпатент, позиционирање перформанси, јава не опаѓа02 Дигитално Печатење Процес : употреба на италијански увозот на мастило, дигитално печатење, светли бои не исчезнат.03 Пазувите Крои Ткаенини : Underarm дише ткаенина крои, ефикасно намалување на телесната температура, намалување на мишкапотењето, се задржи кул.04 Задниот Џеб и Рефлексивни Лента : Назад независни џеб, можете да поставите копче, паричници или други предмети...

BGN 55.81

тигър Мъже/Жени Колоездене Джърси Луни с къс ръкав Мтб Планинска дишаща быстросохнущий под наем на облекло на открито спортно облекло Bicycle5527

wyприклучокstartЖешка Стока$26.53$23.48$19.5$21.43$24.68$25.46$19.9$23.16wyприклучоккрајтигар Мажи / Жени Велосипедизам Џерси Loong Кратко Sleeve Mtb Планина Дише БрзоСува Велосипед Облека Отворено Спортски Bicycle5527Детали За Производот : Име : Велосипедизам ЏерсиБренд : widewins®Пол : УнисексГолемина : 2 XS XS S M L XL XXL XXXL 4 XL 5 XL 6 XLМатеријал : Џерси;100% ПОЛИЕСТЕРЕ применливо : велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортскиПакет : ЈП торбаПрилог : ОзнакаКарактеристики : Е применливо; Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична...

BGN 27.00 34.61

KEYIYUAN Men Road Racing Носете Колоездене Джърси + езда мек (лигавник) шорти черен

Опис : Материјал : 90% Полиестер и 10% Lycra COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожаПакет опис : Џерси+шорцеви е 1piece џерси и 1piece не лигавче шорцевиЏерси+ЛИГАВЧЕ шорцеви е 1piece џерси и 1piece ЛИГАВЧЕ шорцевиОзнаката големина е Азија големина,ве Молиме изберете еден поголем големина.Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 46.00 48.75

Плодове зеленчуци Quick Dry Колоездене Джърси лято мъжете Мтв велосипед къса дрехи Ropa Bicicleta Maillot Ciclismo велосипедна облекло 572

Овошје зеленчук Брз Сува Велосипедизам Џерси Лето Мажите Mtb Велосипед Краток Облека Ropa Bicicleta Maillot Ciclismo Велосипед Облека 5726 ПРЕВОЗОТ 1...

BGN 33.92

Забавен спускане Джърси с дълъг ръкав мотокрос колоездене облекло под наем Джърси dh велосипедна облекло Майо мтб яке skinsuit мъжки дрехи

Здраво, драги пријател Ви благодариме за посетата на нашата продавница Се надеваме дека ќе има добар шопинг време во нашата продавница...

BGN 31.00 42.40

2017 Мъже с къс ръкав Колоездене потници екип Колоездене облекло МТБ велосипедна облекло велосипедна облекло Quick Dry maillot ciclismo

Карактеристики : Брзосува функција и да се чувствувате поудобно Дише мрежа облека направи вашата велосипедизам поудобно...

BGN 28.00 42.61

Racmmer Колоездене Джърси 2018 Pro Team Мтб Велосипедна Облекло Велосипедна Дрехи Къси Майо Roupa Ropa De Ciclismo Hombre Verano

Материјал : Дресови (100% Полиестер) Имаат Многу Силна Отпорност, Добра Еластичност, Отпорност На Триење Висок Квалитет Хулахопки Ткаенини : Светлина И Намалување На Ветрот Тоа Може Да Ви Се Исуши И Кул Во Топла Состојба ! Дури и да Сте Испотени, Дрес Никогаш не се Придржуваат До Вашата Кожа ! ГОЛЕМИНА : S,M,L, XL,XXL,XXXL Уште Поголем 4 XL,5 XL,прилагодите големина е прифатенаНОВА ПРО ФИТ ВЕРЗИЈА Ергономски Ниска Јака Дизајн Увезени Супердише УлтраЛесни Ткаенини Ракави Употреба италијански Лента со Висока еластичност Ткаенина Три Длабоки Џебови Назад ПРО ФИТ ВЕРЗИЈА Исто Како Про Велосипед ТимSLEEVEИталијански Лента со Висока еластичност Ткаенина ,Високо Дише.Крои Дизајн,Добро Истегнување.Тесните Ракави Дизајн : Повеќе Skinsuit,Високо Одговара Рака.ТКАЕНИНИВелосипедизам Џерси Материјал : 100% Полиестер,Погоден За Носене,И Wicking Ергономски Сече , Се Вклопуваат Кожата Многу Добро,Целосно Ја Покажа Убавината На СпортотСТРАНА ТКАЕНИНАСтрана Ткаенини : Large Grid Ткаенина.Високо Еластична,Високо Дише.ДЕКОЛТЕБренд Moden ДизајнSTITCHEКрои Различни Ткаенини Заедно,Имаат Подобра ФункционалностЗАДНИОТ ЏЕБПостојат Три Џебови На Задниот Дел На Облека,Ќе Може Да Се Стави Телефони,Шишиња Со Вода И Сите Работи Што ТребаПАТЕНТUse Hidden Мазна ПатентHEMLINESНа Hemline Додавање Пропадна Лента,Спречување На Дислокација3 D Ергономски Намали3 D се Прилагоди врз Основа На Ергономијата И ВелосипедВратот И Колковите Се Однесува Пред Навалите Дизајн...

BGN 24.00 41.58

Горещо лято колоездене Фланелка с къс ръкав Колоездене Skinsuit унисекс Триатлон невидима светкавица чорапогащник сраснали тела колоездене

ВНИМАНИЕ : Нашата триатлон спортски облека влошки стандардно е триатлон влошки, релативно тенок, главно за велосипедизам,пливање или трчање...

BGN 48.00 95.94

Нов паладин Леопард стил Дамски Колоездене Джърси риза върховете лятото е открит на МТВ велосипед Колоездене дрехи под наем спортни дрехи

2016 година Нови ПАЛАДИН Леопард Стил на Жените Велосипедизам Џерси Кошула Блузи Лето Отворено MTB Велосипед возење Велосипед Облека Спортски ВелосипедНашите Велосипедизам Џерси е Азија Големина Помала од Европска Големина, Така Што Треба да се Избере Една Многу Поголема Големина.Ако не konw одбра големина ,ве молиме да ни кажете вашата висина и тежинаВи благодариме за вашето внимание !Материјал : 100% Полиестер COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа1 Piece x Велосипед Јакна ПРЕВОЗОТ Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 31.98

Хип-хоп мъжете Колоездене комплекти Мтб Джърси планинско колоездене облекло Ropa Ciclismo диско Майо дрехи лято Колоездене облекло 5502

wyприклучокstartЖешка Стока$21.89$24.72$20.53$22.83$21.75$25.46$21.84$19.99wyприклучоккрајХип хоп Мажите Велосипедизам Поставува Mtb Џерси Планински Велосипед Облека Ropa Ciclismo Диско Maillot Носат Лето Велосипедизам Облека 5502Детали За Производот : Име : Велосипедизам ЏерсиБренд : widewins®Пол : УнисексГолемина : 2 XS XS S M L XL XXL XXXL 4 XL 5 XL 6 XLМатеријал : Џерси;100% ПОЛИЕСТЕРЕ применливо : велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортскиПакет : ЈП торбаПрилог : ОзнакаКарактеристики : Е применливо; Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична...

BGN 41.00 52.00

Мъжете военни тактически ръкавици за стрелба с страйкбол, пейнтбол CS полицията армия влияние защитен битка с боен твърд юмрук черен

добредојде!!!Ако ви се допаѓа нашите производи ,ве молиме да Додадете Желба Листа или Add to My Favourate Продавници за долгорочни односи100% Сосема нов и висок квалитет на Супер триење дланка материјал...

BGN 5.00 6.29

2017 мъжки колоездене потници велосипедна екип widewins колоездене облекло МТБ / пътен под наем дрехи велосипедна дрехи с къс ръкав Quick Dry 8020

2017 Мажите Велосипедизам дресови Велосипедизам Тим widewins велосипедизам облека MTB / ПАТОТ Велосипед облека Велосипед Носат Кратки Ракави Брз Сува 8020 ПРЕВОЗОТ 1...

BGN 34.98

цвят бар Колоездене Джърси жени мтб Колоездене Джърси велосипедни шорти ризи под наем, спортно облекло под наем Ciclismo Cycle clothing 5329

wyприклучокstartЖешка Стока$21.89$24.72$20.53$22.83$21.75$25.46$21.84$19.99wyприклучоккрајбоја на лентата за Велосипедизам џерси жените mtb Велосипед џерси Шорцеви велосипед кошули Велосипед Спортски велосипед Ciclismo Циклус облека 5329Детали За Производот : Име : Велосипедизам ЏерсиБренд : widewins®Пол : УнисексГолемина : 2 XS XS S M L XL XXL XXXL 4 XL 5 XL 6 XLМатеријал : Џерси;100% ПОЛИЕСТЕРЕ применливо : велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортскиПакет : ЈП торбаПрилог : ОзнакаКарактеристики : Е применливо; Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична...

BGN 42.00 53.71

Жените под наем Колоездене Cap планински велосипед под Наем шапка колоездене шапки и аксесоари за велосипеди един размер

Карактеристики : брз сува прашина, влага апсорпција, потење, дише, антибактериска функција.Цел : да се вози велосипед, референци, патува, пешачење, кошарка, уметничко лизгање и така натаму.Големина На : Слободен ГолеминаПревозот : 1...

BGN 15.00 16.00

Bxio марка 2017 Жени Колоездене Джърси комплекти спортни тениски похитителите градинска облекло Смешни Pro Team Ropa Ciclismo BX-0109FG025

2017 BXIO Бренд Жените Спортски Дресови индијана џонс : крадците Џерси Отворено Велосипедизам Поставува Облека Смешно Про Тим Ropa Ciclismo BX0109 FG025ПРЕВОЗОТ 1)...

BGN 62.00 111.94

wideiwns високо качество ! Лято Колоездене Джърси 2017 с къс ръкав велосипедна облекло МТБ велосипедна облекло Ropa Ciclismo 5544

wyприклучокstartЖешка Стока$26.53$23.48$19.5$21.43$24.68$25.46$19.9$23.16wyприклучоккрајwideiwns Висок Квалитет ! Лето Велосипедизам Џерси 2017 Кратко Sleeve Велосипед Облека MTB Велосипед Облека Ropa Ciclismo 5544Детали За Производот : Име : Велосипедизам ЏерсиБренд : widewins®Пол : УнисексГолемина : 2 XS XS S M L XL XXL XXXL 4 XL 5 XL 6 XLМатеријал : Џерси;100% ПОЛИЕСТЕРЕ применливо : велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортскиПакет : ЈП торбаПрилог : ОзнакаКарактеристики : Е применливо; Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична...

BGN 26.00 33.38

Делфините лято Колоездене Джърси дишаща къс ръкав под наем быстросохнущий под наем Джърси Делфин анти-пот 5534

wyприклучокstartЖешка Стока$26.53$23.48$19.5$21.43$24.68$25.46$19.9$23.16wyприклучоккрајДелфин Лето Велосипедизам Џерси Дише Кратко Sleeve Велосипед Брзо Сушење Велосипед Џерси Делфин Антипот 5534Детали За Производот : Име : Велосипедизам ЏерсиБренд : widewins®Пол : УнисексГолемина : 2 XS XS S M L XL XXL XXXL 4 XL 5 XL 6 XLМатеријал : Џерси;100% ПОЛИЕСТЕРЕ применливо : велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортскиПакет : ЈП торбаПрилог : ОзнакаКарактеристики : Е применливо; Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична...

BGN 27.00 34.61

Мъжете Колоездене яке руно под наем топлинна подвижна дълги ръкави, яке под наем туризъм Есен Зима облекло Ciclismo Азиатски S-3XL

>> ВНИМАНИЕ ВЕ МОЛИМЕ : 1 Ве молиме да се разбере дали големината на предмети не се погодни за вас во купување, така што нема да предизвика непотребни недоразбирања, по приемот на стоката.2...

BGN 115.00 135.82

FIRELION водоустойчив Колоездене дъждобран комплекти планински велосипед МТВ Джърси дъждобран панталони Ciclismo ветрозащитная велосипедна облекло

Име : Модерни Стилски МултиЦел Јава Мантил Поставите Големина : M,L,XL,XXL,XXXL Бои : Зелена,Сива,Бела,Сина Повод : дождовната сезона,отворено патување,кампување,велосипедизам,секојдневно Материјал : 50% Полиестер,50% TPU екопријателски ткаениниКарактеристики : Употреба на еколошки материјали TPU нов материјал Не се токсични и без мирис,искуство и добар ефект на Сите круг водоотпорен Правец на науката и технологијата и добрата Вентилација систем Wicking ткаенинаВе молиме да забележите

BGN 28.00 35.01

Xintown череп Колоездене Джърси върховете отборни състезания спорт колоездене дрехи с къс ръкав мтв велосипед Джърси велосипедна облекло Ropa Ciclismo

Xintown Черепот Велосипедизам Џерси Врвот Велосипед Тим Трки Спортски Велосипедизам Облека Кратко Sleeve mtb Велосипед Џерси Велосипед Облека Ropa Ciclismo Maillot CiclismoНашите Велосипедизам Џерси е Азија Големина Помала од Европска Големина, Така Што Треба да се Избере Една Многу Поголема Големина.Ви благодариме за вашето внимание !Материјал : 100% ПолиестерБрзсува функција и да се чувствувате поудобноВисок квалитет на хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветротТоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојбаДури и да сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа1 Парче x Велосипед ЈакнаГолемина На Табелата : Детална Слика : ПРЕВОЗОТ Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 23.00 38.37

XINTOWN Колоездене потници МТВ велосипед Джърси комплект планинско колоездене дрехи с къс ръкав Колоездене облекло Ropa Ciclismo под наем лигавник кратък

Детали За ПроизводотИме : Кратки Ракави Велосипедизам ПоставеноБренд : XINTOWNПол : МажиГолемина : S M L XL 2 XL 3 XLМатеријал : Џерси 100% Полиестер, Панталони 84%Полиестер + 16%SpandexЕ применливо : Патот Велосипеди, Планински Велосипеди Велосипедизам, игралишта спортскиПакет : OPP Паг (34*30cm)Карактеристики Продажба Точка : Дише брзо сушење, Wicking, се водат добро.Погодна за долги и кратки јава, ноќно возење, благи кроскантри, кратко растојание патот трка и така натаму.01 Own Бренд, Патент : XINTOWN сопствени автозаклучување функција невидливи патент, чиста и убава, професионален спортпатент, позиционирање перформанси, јава не опаѓа02 Digital Печатење Процес : употреба на италијански увозот на мастило, дигитално печатење, светли бои donot исчезнат.03 Armpit Крои Ткаенини : Underarm дише ткаенина крои, ефикасно намалување на телесната температура, намалување на мишкапотењето, се задржи кул.04 Back Џеб и Рефлексивни Лента : Назад независни џеб, можете да поставите копче, паричници или други предмети...

BGN 55.00 73.60

2018 Космически Роботи Колоездене Потници Ropa Ciclismo Sportwears Pro Team Велосипедни Тениски С Къс Ръкав Ризи Колоездене

Нашите Велосипедизам Џерси е Азија Големина Помала од Европска Големина, Така Што Треба да се Избере Една Многу Поголема Големина.Ако не знаете како да се избира ,ве молиме да ми кажете вашата висина и тежинаВи благодариме за вашето внимание !Материјал : 100% Полиестер COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа1 Парче x Велосипед Јакна Детали слики : Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 22.00 23.97

Racmmer 2018 дишаща Pro Колоездене Джърси лято Мтб дрехи къси велосипед облекло Ropa Майо Ciclismo велосипед облекло комплект DX-23

Материјал : Дресови (100% Полиестер) Имаат Многу Силна Отпорност, Добра Еластичност, Отпорност На Триење Висок Квалитет Хулахопки Ткаенини : Светлина И Намалување На Ветрот Тоа Може Да Ви Се Исуши И Кул Во Топла Состојба ! Дури и да Сте Испотени, Дрес Никогаш не се Придржуваат До Вашата Кожа ! ГОЛЕМИНА : S,M,L, XL,XXL,XXXL Уште Поголем 4 XL,5 XL,прилагодите големина е прифатена Киселина Сина Бела Пинк МАНЖЕТНАТАКрои Дизајн , Добар Водат,Раката Може Слободно Да Се ВодатТКАЕНИНИВелосипедизам Џерси Материјал : 100% Полиестер,Погоден За Носене,И Wicking Ергономски Сече , Се Вклопуваат Кожата Многу Добро,Целосно Ја Покажа Убавината На СпортотСТРАНА ТКАЕНИНАСтрана Ткаенини : Large Grid Ткаенина.Високо Еластична , Високо Дише.ДЕКОЛТЕБренд Moden ДизајнЛИНИЈА НА ОБЛЕКАНа Линија На Облека Е Многу Мазна И Тесни,Сопствени Стандарди Како Меѓународната КорпорацијаSTITCHEКрои Различни Ткаенини Заедно , H ave На Подобра ФункционалностЗАДНИОТ ЏЕБПостојат Три Џебови На Задниот Дел На Облека,Ќе Може Да Се Стави Телефони,Шишиња Со Вода И Сите Работи Што ТребаПАТЕНТUse Hidden Мазна ПатентHEMLINESНа Hemline Додавање Пропадна Лента,Спречување На Дислокација3 D Ергономски Намали3 D се Прилагоди врз Основа На Ергономијата И ВелосипедВратот И Колковите Се Однесува Пред Навалите Дизајн...

BGN 21.00 36.78