• Ново
KEYIYUAN Men Road Racing Носете Колоездене Джърси + езда мек (лигавник) шорти черен

KEYIYUAN Men Road Racing Носете Колоездене Джърси + езда мек (лигавник) шорти черен

BGN 48.75
BGN 46.00 -6 %

Сума
Налично за поръчка


Опис : Материјал : 90% Полиестер и 10% Lycra COOLMAX : брзо-сува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа
Пакет опис : Џерси+шорцеви е 1piece џерси и 1piece не лигавче шорцеви
Џерси+ЛИГАВЧЕ шорцеви е 1piece џерси и 1piece ЛИГАВЧЕ шорцеви
Ознаката големина е Азија големина,ве Молиме изберете еден поголем големина.
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние исто така, обезбеди 12 - месечно бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.

Всичко за продукта

Размер:
5XL, 4XL, 3XL, XXL, XL, L, M, S
Материал:
Плойестер
Размер На Ръкавите:
Къс Ръкав
Форма:
Подходящ е по-малко, отколкото обикновено. Моля, проверете информацията за размера на този магазин
Сезон:
Лято
Пол:
Мъже
търговска марка:
веймостар
Номер На Модела:
CC1052
is_customized:
Yes
Тип:
Комплекти Джърси
Дължина На Цип:
Пълен
Колоездене Джърси Pad Стил:
Гел дишаща уплътнение
Методи На Продажба:
Директни продажби с фабрика
Материал Панталони:
80% полиестер и 20% ликра
Материал Трико:
100% Polyester

Подобни продукти в категория

BXIO Brand New Men Thermal Fleece Winter Колоездене лигавник панталони мек под наем / Наем на облекло Pantalones De Ciclsmo BX-022-P

BXIO Сосема Нов Мажите Топлинска Руно Зима Велосипедизам Лигавче Панталони Поместена Велосипед / Велосипед Велосипед Облека Pantalones Де Ciclsmo BX022PПРЕВОЗОТ 1)...

BGN 36.00 70.34

Racmmer Колоездене Джърси 2018 Pro Team Мтб Велосипедна Облекло Велосипедна Дрехи Къси Майо Roupa Ropa De Ciclismo Hombre Verano

Материјал : Дресови (100% Полиестер) Имаат Многу Силна Отпорност, Добра Еластичност, Отпорност На Триење Висок Квалитет Хулахопки Ткаенини : Светлина И Намалување На Ветрот Тоа Може Да Ви Се Исуши И Кул Во Топла Состојба ! Дури и да Сте Испотени, Дрес Никогаш не се Придржуваат До Вашата Кожа ! ГОЛЕМИНА : S,M,L, XL,XXL,XXXL Уште Поголем 4 XL,5 XL,прилагодите големина е прифатенаНОВА ПРО ФИТ ВЕРЗИЈА Ергономски Ниска Јака Дизајн Увезени Супердише УлтраЛесни Ткаенини Ракави Употреба италијански Лента со Висока еластичност Ткаенина Три Длабоки Џебови Назад ПРО ФИТ ВЕРЗИЈА Исто Како Про Велосипед ТимSLEEVEИталијански Лента со Висока еластичност Ткаенина ,Високо Дише.Крои Дизајн,Добро Истегнување.Тесните Ракави Дизајн : Повеќе Skinsuit,Високо Одговара Рака.ТКАЕНИНИВелосипедизам Џерси Материјал : 100% Полиестер,Погоден За Носене,И Wicking Ергономски Сече , Се Вклопуваат Кожата Многу Добро,Целосно Ја Покажа Убавината На СпортотСТРАНА ТКАЕНИНАСтрана Ткаенини : Large Grid Ткаенина.Високо Еластична,Високо Дише.ДЕКОЛТЕБренд Moden ДизајнSTITCHEКрои Различни Ткаенини Заедно,Имаат Подобра ФункционалностЗАДНИОТ ЏЕБПостојат Три Џебови На Задниот Дел На Облека,Ќе Може Да Се Стави Телефони,Шишиња Со Вода И Сите Работи Што ТребаПАТЕНТUse Hidden Мазна ПатентHEMLINESНа Hemline Додавање Пропадна Лента,Спречување На Дислокација3 D Ергономски Намали3 D се Прилагоди врз Основа На Ергономијата И ВелосипедВратот И Колковите Се Однесува Пред Навалите Дизајн...

BGN 24.00 41.58

MERSTEYO Pro мъжки велосипед Джърси с дълъг ръкав отбор Колоездене облекло черно червено зима мъжки МТБ облекло Ropa Ciclismo ризи топ Quick Dry

Материјал : Џерси : 100% Полиестер панталони : 80% Полиестер&20% lycra COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Функција : Брзо сушење 1...

BGN 31.00 38.38

Ropa Ciclismo Безплатна доставка велосипед Джърси за мъже лято полиестер Quick Dry къс ръкав Колоездене дрехи размер S до 6XL

Модата На ВелосипедизамПомалку Стрес, Уживаат Во ЖивототДолготрајни и безбедно печатење дизајнЖивотот На вистинскиот пат единствени дизајни се печатени со нетоксични состојки не се штетни завашата кожа и тоа трае долго времеНапредни Перформанси ТкаенинаБрзапсорпција, Брзасушење, Удобно и Дише материјалиЦелиот Живот На Патеката производи направени од страна на мулти функционална напредни ткаенинакој обезбедува најдобра состојба за велосипедисти.ВниманиеСтоката треба 12 недели да се направи...

BGN 38.00 61.94

ZEROBIKE мъжка с дълъг ръкав Колоездене комплект дрехи на МТВ велосипед Джърси лигавник панталони 3D мек гел дишащи спортни дрехи ropa ciclismo

Функција : 1 Материјал : Џерси 100% Полиестер, Панталони : 80% Полиестер & 20% Lycra & 3 D Гел поместена 2 Човечкото тело дизајн технологија прават поудобно како што се возеше во џерси 3...

BGN 58.00 71.84

Xintown череп Колоездене Джърси върховете отборни състезания спорт колоездене дрехи с къс ръкав мтв велосипед Джърси велосипедна облекло Ropa Ciclismo

Xintown Черепот Велосипедизам Џерси Врвот Велосипед Тим Трки Спортски Велосипедизам Облека Кратко Sleeve mtb Велосипед Џерси Велосипед Облека Ropa Ciclismo Maillot CiclismoНашите Велосипедизам Џерси е Азија Големина Помала од Европска Големина, Така Што Треба да се Избере Една Многу Поголема Големина.Ви благодариме за вашето внимание !Материјал : 100% ПолиестерБрзсува функција и да се чувствувате поудобноВисок квалитет на хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветротТоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојбаДури и да сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа1 Парче x Велосипед ЈакнаГолемина На Табелата : Детална Слика : ПРЕВОЗОТ Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 23.00 38.37

тигър Мъже/Жени Колоездене Джърси Луни с къс ръкав Мтб Планинска дишаща быстросохнущий под наем на облекло на открито спортно облекло Bicycle5527

wyприклучокstartЖешка Стока$26.53$23.48$19.5$21.43$24.68$25.46$19.9$23.16wyприклучоккрајтигар Мажи / Жени Велосипедизам Џерси Loong Кратко Sleeve Mtb Планина Дише БрзоСува Велосипед Облека Отворено Спортски Bicycle5527Детали За Производот : Име : Велосипедизам ЏерсиБренд : widewins®Пол : УнисексГолемина : 2 XS XS S M L XL XXL XXXL 4 XL 5 XL 6 XLМатеријал : Џерси;100% ПОЛИЕСТЕРЕ применливо : велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортскиПакет : ЈП торбаПрилог : ОзнакаКарактеристики : Е применливо; Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична...

BGN 27.00 34.61

Хип-хоп мъжете Колоездене комплекти Мтб Джърси планинско колоездене облекло Ropa Ciclismo диско Майо дрехи лято Колоездене облекло 5502

wyприклучокstartЖешка Стока$21.89$24.72$20.53$22.83$21.75$25.46$21.84$19.99wyприклучоккрајХип хоп Мажите Велосипедизам Поставува Mtb Џерси Планински Велосипед Облека Ropa Ciclismo Диско Maillot Носат Лето Велосипедизам Облека 5502Детали За Производот : Име : Велосипедизам ЏерсиБренд : widewins®Пол : УнисексГолемина : 2 XS XS S M L XL XXL XXXL 4 XL 5 XL 6 XLМатеријал : Џерси;100% ПОЛИЕСТЕРЕ применливо : велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортскиПакет : ЈП торбаПрилог : ОзнакаКарактеристики : Е применливо; Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична...

BGN 41.00 52.00

Weimostar САЩ череп Колоездене дрехи есен с дълъг ръкав Колоездене Джърси мъжете зима термален руно екипът на мтб велосипеди Джърси

Нашите Велосипедизам Џерси е Азија Големина Помала од Европска Големина, Така Што Треба да се Избере Една Многу Поголема Големина.Ако не знаете како да се избира ,не двоумете се да ме контактиратеВи благодариме за вашето внимание !Weimostar САД Черепот Велосипедизам Облека Есен Долг Ракав Велосипедизам Џерси Мажите Зима Топлинска Руно Про Тим Тркачки Спорт mtb Велосипед Велосипед Џерси Ropa Ciclismo InviernoМатеријал : ПолиестерБоја : Како Што Е ПрикажаноЕ Применливо : Велосипедизам, Игралишта СпортскиВисок Квалитет, Дише, Удобно Возење Велосипед Возење Велосипед Дресови ОдговараОва е еден дел од Велосипедизам Џерси , не се содржани Велосипедизмот Кратко .Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична...

BGN 30.00 33.57

2017 мъжки колоездене потници велосипедна екип widewins колоездене облекло МТБ / пътен под наем дрехи велосипедна дрехи с къс ръкав Quick Dry 8020

2017 Мажите Велосипедизам дресови Велосипедизам Тим widewins велосипедизам облека MTB / ПАТОТ Велосипед облека Велосипед Носат Кратки Ракави Брз Сува 8020 ПРЕВОЗОТ 1...

BGN 34.98

MTSPS 2018 Pro Team Men Cycling Jersey с дълъг ръкав планинско колоездене дрехи полиестер влага и суха засаждане Джърси

Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени?За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака.За пад на превозот,можете да ја поднесете ред со вашиот клиент адреса,можеме да ја пратите пратката без било какви информации за нашите продавница.Дали има некој царина?Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински...

BGN 27.00 43.18

Racmmer 2018 дишаща Pro Колоездене Джърси лято Мтб дрехи къси велосипед облекло Ropa Майо Ciclismo велосипед облекло комплект DX-23

Материјал : Дресови (100% Полиестер) Имаат Многу Силна Отпорност, Добра Еластичност, Отпорност На Триење Висок Квалитет Хулахопки Ткаенини : Светлина И Намалување На Ветрот Тоа Може Да Ви Се Исуши И Кул Во Топла Состојба ! Дури и да Сте Испотени, Дрес Никогаш не се Придржуваат До Вашата Кожа ! ГОЛЕМИНА : S,M,L, XL,XXL,XXXL Уште Поголем 4 XL,5 XL,прилагодите големина е прифатена Киселина Сина Бела Пинк МАНЖЕТНАТАКрои Дизајн , Добар Водат,Раката Може Слободно Да Се ВодатТКАЕНИНИВелосипедизам Џерси Материјал : 100% Полиестер,Погоден За Носене,И Wicking Ергономски Сече , Се Вклопуваат Кожата Многу Добро,Целосно Ја Покажа Убавината На СпортотСТРАНА ТКАЕНИНАСтрана Ткаенини : Large Grid Ткаенина.Високо Еластична , Високо Дише.ДЕКОЛТЕБренд Moden ДизајнЛИНИЈА НА ОБЛЕКАНа Линија На Облека Е Многу Мазна И Тесни,Сопствени Стандарди Како Меѓународната КорпорацијаSTITCHEКрои Различни Ткаенини Заедно , H ave На Подобра ФункционалностЗАДНИОТ ЏЕБПостојат Три Џебови На Задниот Дел На Облека,Ќе Може Да Се Стави Телефони,Шишиња Со Вода И Сите Работи Што ТребаПАТЕНТUse Hidden Мазна ПатентHEMLINESНа Hemline Додавање Пропадна Лента,Спречување На Дислокација3 D Ергономски Намали3 D се Прилагоди врз Основа На Ергономијата И ВелосипедВратот И Колковите Се Однесува Пред Навалите Дизајн...

BGN 21.00 36.78

2018 Космически Роботи Колоездене Потници Ropa Ciclismo Sportwears Pro Team Велосипедни Тениски С Къс Ръкав Ризи Колоездене

Нашите Велосипедизам Џерси е Азија Големина Помала од Европска Големина, Така Што Треба да се Избере Една Многу Поголема Големина.Ако не знаете како да се избира ,ве молиме да ми кажете вашата висина и тежинаВи благодариме за вашето внимание !Материјал : 100% Полиестер COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа1 Парче x Велосипед Јакна Детали слики : Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 22.00 23.97

Открит Колоездене Джърси мъжка велосипедна облекло велосипедни върховете Ropa Ciclismo maillot road МТБ jersey youth 2018 Racing team спортна риза

Опис : Материјал : Полиестер Бренд : W eimostar COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа да Дише, брз суво лето носат Пакет Вклучуваат : 1 Piece x Велосипед ЏерсиДетална Слика : 1.Деколте : Мода Едноставна Јака ,Да Се Намали Триењето2.Ракавот : Флексибилен и Заднината, раката може слободно да се водат 3.Патент : Метал Патент, Трајни и ' Рѓадоказ 4.Hemlines : Пропадна Лента,Удобно и да се спречи дислокација 5.Страна : Large grid ткаенина, еластична, дише, брз сува 6.Џеб : Три џебовиДве рефлексивни ленти : безбедно Возење во текот на ноќтаОтворено Велосипедизам Џерси Mens велосипед облека велосипед блузи Ropa Ciclismo maillot патот MTB џерси младите 2018 тим Трки Спортски маици брз сува Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални или Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас! Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 22.00 25.42

Bxio марка 2017 Жени Колоездене Джърси комплекти спортни тениски похитителите градинска облекло Смешни Pro Team Ropa Ciclismo BX-0109FG025

2017 BXIO Бренд Жените Спортски Дресови индијана џонс : крадците Џерси Отворено Велосипедизам Поставува Облека Смешно Про Тим Ropa Ciclismo BX0109 FG025ПРЕВОЗОТ 1)...

BGN 62.00 111.94

Мъжете военни тактически ръкавици за стрелба с страйкбол, пейнтбол CS полицията армия влияние защитен битка с боен твърд юмрук черен

добредојде!!!Ако ви се допаѓа нашите производи ,ве молиме да Додадете Желба Листа или Add to My Favourate Продавници за долгорочни односи100% Сосема нов и висок квалитет на Супер триење дланка материјал...

BGN 5.00 6.29

Корпуса на морската пехота на САЩ Колоездене Джърси МТВ велосипед дишаща Malciko Колоездене облекло Ropa Ciclismo за лятото Bicicleta Трико

Опис : Дрес е направен од Микрофибер 100% Wicking Полиестер.Три џебови на задната страна да се одржи на вода во шишиња или други потреби.Може да се однесува на нашата големина на табелата,Според вашата висина и тежина за да изберете големина.Ве молиме видете ја големината на табелата тука : ​INTERNATIONAL SHIPPING : Ние брод во Светот! Нарачки ќе брод во рок од 3 работни дена по исплата е расчисти...

BGN 26.00 28.43