• Ново
Безплатна доставка на компоненти BUX48 BUX48A

Безплатна доставка на компоненти BUX48 BUX48A

BGN 25.41
BGN 24.00 -6 %

Сума
Налично за поръчка

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувам
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
8. Време На Испорака : Земја Прибл. Време на испорака
Кина Пост Воздух-Mail сад, Велика Британија, Австралија 20-30 работни дена Канада, Западна Европа, Северна Европа, Централна Европа 20-30 работни дена Друга Земја 20-30 работни дена Fedex или DHL Северна Америка, Австралија, Западна Европа, Северна Европа, Централна Европа 3-7 работни дена Друга Земја 5-10 работни дена
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
добредојдовте на следната посета

Всичко за продукта

Съвместим:
Игрова Конзола, Преносим Плеър, PlayStation Move, Kinect
Съвместим Марка/Модел:
Няма
търговска марка:
SHIJIE
is_customized:
1

Подобни продукти в категория

Безплатна доставка 2MBI400U4H-120 IGBT

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

BGN 115.00 121.41

Игри, видео конвертор CGA ,EGA YUV на VGA сигнал 2vga изход GBS8220

Опис : КАРАКТЕРИСТИКИ Го поддржува CGA / EGA / YUV сигнал на текст. Го поддржува VGA излез 640*480,800*600,1024*768,1360*768 CGA / EGA сигнал auto scan (15 K,24 K,31 K) YUV сигнал auto scan (480i,576i,720i,1080i,480p,576p,720p,1080p) Кинески и англиски јазик на OSD. Го поддржува позицијата на контрола & зум контрола. Точно дигитална 24битен A / D конвертор за вистински 16.7 милиони бои конверзија. Ги поддржува сите VGA монитор (CRT、LCD、ПДП、ПРОЕКТОТ...)СПЕЦИФИКАЦИИМоќностDC5 V 2 A + / 0.5 vP7 или P9Влезниот сигналCGA / EGA14.516.5 К23.5беа 25,5 К30.532.5 КAuto scanP3 или P11 или P10RGBHV30.532.5 КAuto scanP10 или P11VGA30.532.5 КAuto scanP10 или P11Ypbpr480p,576p,720p,1080pAuto scanP2Ycbcr480i,576i,720i,1080iAuto scanP2Повратен сигналVGA640*480,800*6001024*768,1360*768P4 и P12Корисничка контролаТекст Префрлување, Image Zoom, Слика Позиција,Излезна Резолуција ,РGB се здобијат со прилагоди.На Копчето За МениRGБ VRДимензии115*105*20mmМЕНИ ЗА КОНТРОЛА НА "MENU" отвори OSD мени, и внесете. "ДО" и се зголеми. "DOWN / AUTO" и да се намали.Притиснете го ова копче за : auto scan CGA / EGA сигналПритиснете на ова копче над 5 секунди и порака : ресетирање на системот** (оваа операција е валиден кога ќе ја отворите OSD мени) "ШВ" switch влезниот сигнал, Ypbpr / RGBS / RGBHV.** (оваа операција е валиден кога ќе ја отворите OSD мени) "Менгеме сп" & "Стега" немојте да се прилагоди на ова копче, освен на монитор има црна ставка или слика на забите. За повеќе функции контрола, ве молиме погледнете на OSD да работат.Најчесто поставувани ПРАШАЊАНема сигнал за што следатве молиме проверете влез и излез кабли, осигурајте се дека сите кабли се поврзуваат...

BGN 46.11

7 дебелина 3 мм дисплей LCM AT070TN90 800x480 TFT LCD как AT070TN92 AT070TN93

7" AT070 TN90 800 X480 LCD Екран : Display Mode TN, Нормално Бела, TransmissiveРезолуција 800 RGB)×480Преглед На Големина 165.2 × 96.62×5.7 (H×В×Д)Приказна Површина 154.08 × 85.92 (H×V)Осветленоста 250 cd / m2 (Typ.)Контраст Размер 500 : 1 (Typ.) (TM)Агол На Гледање 70 / 70 / 60 / 70 На (Typ.)(CR≥10) [Лево / Десно / Горе / Долу]Сигнал Интерфејс Паралелно RGB (1 ch, 8битни) , 50 пина , FPCСветлото WLEDВлезен Напон 3.3 V (Typ.)1× 7inch AT070 TN90 800 X480 LCD Екран 3мм thinckness

BGN 47.09

VGA LCD такса контролер KYV-N2 V2+7 800x600 A070SN02 LCD екран

LCD Контролер Одбор : ​VGA LCD Одбор Работи за 60 Pin TTL LCD ЕкранТекст Адаптер : 12 Vdc Повеќе од 1 A.Дојде Во Standby Модел Кога Не Влезниот СигналStandby МоделВидео Внесување : VGAOSD : Brightness Разлика од Авто Јазик И Така НатамуЈазик : Англиски Француски Германски На Шпански, Италијански И Така НатамуОдбор Големина : 110mm x 85mm x 10мм7" A070 SN02 800 X600 LCD Екран : Display Mode TN, Нормално Бела, TransmissiveРезолуција 800 ( RGB)×600Преглед На Големина 143.6 × 108.2×3(H×В×Д)Приказна Површина 141.6× 106.2 (H×V)Осветленоста 250 cd / m2 (Typ.)Контраст Размер 500 : 1 (Typ.) (TM)Агол На Гледање 70 / 70 / 50 / 60 На (Typ.)(CR≥10) [Лево / Десно / Горе / Долу]Сигнал Интерфејс TTL (1 ch, 6 / 8bit) + SPI , FPC , 60 игличкиСветлото WLEDВлезен Напон 3.3 V (Typ.)Пакување листа : 1× VGA LCD Контролер Одбор KYVN2 V21× 7inch A070 SN02 800 X600 LCD Екран1× Кабел За Напојување1× VGA Кабел1× Тастатура Со КабелСпецификација Downlo ад

BGN 110.08

Машина на времето Маро 60 Pin игрална карта за 8 битов играч Subor Game

8 Малку 60 Pin Игра Картичка Капка Превозот Бесплатен Превозот1 Руски купувачот , ве молиме кажете ни го вашето име со Три англиски Зборови , или пратката не ќе биде доставена и нема враќање!!!2...

BGN 8.00

RGB MDA CGA EGA to VGA converter, за промишлено LCD монитор GBS8219

RGB, MDA,CGA,EGA VGA КОНВЕРТОРGBS8219 широко се користи во SIMATIC S5 6 AV 12420 AB 10 RGB следи repare или да го замени CGA СледењеЗамена EGA Следи Замена Монохроматски MDA Следи Замена, Мицубиши CNC Мониторизамена индустриски следи замена num 760 надгледување на замена и сл.ОПИС на Име на Производ ВИДЕО ИГРА КОНВЕРТОР Модел Не GBS8219 Сигнал VGA да CGA,CVBS,SVIDEO CONVERTER ПРИМЕНА : широко се користат во SIMATIC S5 6 AV12420 AB10 RGB следи repare или да го замени,CGA Следи Замена,EGA Следи Замена,Монохроматски MDA Следи Замена, Мицубиши CNC Следи замена, индустриски следи замена,num 760 следи замена итнПакет : 1× Нови RGB MDA CGA EGA VGA КОНВЕРТОР XVGA КУТИЈА

BGN 304.00

Страхотен Човек-Паяк игра дизайн аксесоари-евтина цена Vinyl стикер за PSP vita 1000 стикер на кожата

Мало Цел : Цел на оваа налепница за youself или некој ќе konw Dropship Услуга : Цел на оваа налепница за вашите клиенти Можеме да понудиме dropship услуга професионално...

BGN 3.65

Battletoads 60 Pin Игрална Карта За 8 Битов Играч Subor Game

8 Малку 60 Pin Игра Картичка Капка Превозот Бесплатен Превозот1 Руски купувачот , ве молиме кажете ни го вашето име со Три англиски Зборови , или пратката не ќе биде доставена и нема враќање!!!2...

BGN 12.00 12.64

240 W 48 Волта 5 ампера рельсовый превключващ промишлен трансформатор 240 W 48 Волта 5 ампера AC / DC импулсен източник на захранване

240 вати 48 volt 5 amp Железнички монтирани префрлување индустриски трансформатор 240 вати 48 volt 5 amp AC / DC префрлување напојувањеКарактеристики : Пакет : 1 x Адаптер за Напојување1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 272.00 286.21

Безплатна доставка BSM400GA170 BSM400GA170DLC IGBT

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

BGN 115.00 121.41

6 броя кръгли тип 60 мм осветени бутон осветени кръгъл бутон с микропереключателем за аркада игрален автомат,

60 mm запалени push buttonМонтажа дупка : 24 MMКопчето оди со LED светло и microswitchВе молиме изберете боја со оставање на порака...

BGN 11.52

360w 48v 7.5 A AC / DC monitoring switching industrial power supply 360 W 48 волта 7.5 ампера AC / DC industrial monitoring transforme

360w 48v 7.5 AC / DC следење префрлување индустриско напојување 360 вати 48 volt 7.5 amp AC / DC индустриски следење на трансформатор.Карактеристики : Пакет : 1 x Адаптер за Напојување1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 91.00 95.98

А контролер VGA AV OSD LCD+5.6 inch AT056TN52V. 3 640x480 LCD Sc're'En

LCD Контролер Одбор : ​VGA AV LCD Одбор Работи за 50 Pin TTL LCD ЕкранТекст Адаптер : 12 Vdc Повеќе од 1 A.Дојде Во Standby Модел Кога Не Влезниот СигналStandby МоделВидео Внесување : VGA AVOSD : Brightness Разлика од Авто Јазик И Така НатамуЈазик : Англиски Француски Германски На Шпански, Италијански И Така НатамуОдбор Големина : 110mm x 85mm x 10мм5.6" AT056 TN52 V3 640 X480 LCD Екран : Display Mode TN, Нормално Бела, TransmissiveРезолуција 640 RGB)×480Преглед На Големина 126.5 ×100×6 (H×В×Д)Приказна Површина 112.9 × 84.7 (H×V)Осветленост 200 cd / m2 (Typ.)Контраст Размер 500 : 1 (Typ.) (TM)Агол На Гледање 70 / 70 / 50 / 70 На (Typ.)(CR≥10) [Лево / Десно / Горе / Долу]Сигнал Интерфејс Паралелно RGB (1 ch, 8битни) , 50 пина , FPCСветлото WLEDВлезен Напон 3.3 V (Typ.)Пакување листа : 1× VGA AV LCD Контролер Одбор KYVV1 N21× 5.6 инчен AT056 TN52 640 X480 LCD Екран1× Кабел За Напојување1× VGA Кабел1× AV Кабел1× Тастатура Со Кабел

BGN 104.88

1бр USB-SC09-FX АД жълт кабел за програмиране SC-09 SC09 FX FX1N / FX2N / FX1S / FX3U АД кабел за програмиране

Поддржува САМО : Windows 98 / ME / 2000 / XP 8 pin DIN конектор целосно компатибилен со USB V1.1 Оперативен Температура : 20 ~ +75 C Кабел должина : 3 m Боја : Црна Дизајниран за компјутерите, без сериски порт...

BGN 13.00 13.74

990w 48v 20A AC / DC high power industrial Power supply 960 W 48 волта 20 ампера AC/DC high power industrial monitoring transformer

990w 48v 20 A AC / DC висока моќност индустриско напојување 960 вати 48 volt 20 amp AC / DC висока моќност индустриски следење на трансформатор.Карактеристики : Пакет : 1 x Адаптер за Напојување1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 456.00 479.98