• Ново
Безплатна доставка 2MBI400U4H-120 IGBT

Безплатна доставка 2MBI400U4H-120 IGBT

BGN 121.41
BGN 115.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувам
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
8. Време На Испорака : Земја Прибл. Време на испорака
Кина Пост Воздух-Mail сад, Велика Британија, Австралија 20-30 работни дена Канада, Западна Европа, Северна Европа, Централна Европа 20-30 работни дена Друга Земја 20-30 работни дена Fedex или DHL Северна Америка, Австралија, Западна Европа, Северна Европа, Централна Европа 3-7 работни дена Друга Земја 5-10 работни дена
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
добредојдовте на следната посета

Всичко за продукта

Съвместим:
Игрова Конзола, Преносим Плеър, PlayStation Move, Kinect
Съвместим Марка/Модел:
Няма
търговска марка:
SHIJIE

Подобни продукти в категория

5шт оригинални мини-телевизор преносима игрова конзола HDMI изход семейна игрална конзола за вграден 600 мини игри без повторение

Оригиналното Мини ТВ Рачни игра конзола HDMI Излез Семејство игра конзола Вграден 600 игри мини Не се ПовториОпис на производот: Супер мини големина : 13cm*10см*4.5 cm 600 различни изграденаво NES игри...

BGN 236.00 248.00

Машина на времето Маро 60 Pin игрална карта за 8 битов играч Subor Game

8 Малку 60 Pin Игра Картичка Капка Превозот Бесплатен Превозот1 Руски купувачот , ве молиме кажете ни го вашето име со Три англиски Зборови , или пратката не ќе биде доставена и нема враќање!!!2...

BGN 8.00

RGB MDA CGA EGA to VGA converter, за промишлено LCD монитор GBS8219

RGB, MDA,CGA,EGA VGA КОНВЕРТОРGBS8219 широко се користи во SIMATIC S5 6 AV 12420 AB 10 RGB следи repare или да го замени CGA СледењеЗамена EGA Следи Замена Монохроматски MDA Следи Замена, Мицубиши CNC Мониторизамена индустриски следи замена num 760 надгледување на замена и сл.ОПИС на Име на Производ ВИДЕО ИГРА КОНВЕРТОР Модел Не GBS8219 Сигнал VGA да CGA,CVBS,SVIDEO CONVERTER ПРИМЕНА : широко се користат во SIMATIC S5 6 AV12420 AB10 RGB следи repare или да го замени,CGA Следи Замена,EGA Следи Замена,Монохроматски MDA Следи Замена, Мицубиши CNC Следи замена, индустриски следи замена,num 760 следи замена итнПакет : 1× Нови RGB MDA CGA EGA VGA КОНВЕРТОР XVGA КУТИЈА

BGN 304.00

HD-U60 led control card led modern led light for wall led open closed sign

Забелешка:ве Молиме контактирајте со нас пред место цел ,бидејќи акции е ограничен!!! HDU60 led контрола на картичката led модерната led светло за ѕид доведе отвори затворена знакКлучни Карактеристики : 1.Прочитајте картички автоматски(вклучува сериски картичка и LAN картичка) 2.99%usb флеш диск компатибилност...

BGN 5.28

VGA LCD такса контролер KYV-N2 V2+7 800x600 A070SN02 LCD екран

LCD Контролер Одбор : ​VGA LCD Одбор Работи за 60 Pin TTL LCD ЕкранТекст Адаптер : 12 Vdc Повеќе од 1 A.Дојде Во Standby Модел Кога Не Влезниот СигналStandby МоделВидео Внесување : VGAOSD : Brightness Разлика од Авто Јазик И Така НатамуЈазик : Англиски Француски Германски На Шпански, Италијански И Така НатамуОдбор Големина : 110mm x 85mm x 10мм7" A070 SN02 800 X600 LCD Екран : Display Mode TN, Нормално Бела, TransmissiveРезолуција 800 ( RGB)×600Преглед На Големина 143.6 × 108.2×3(H×В×Д)Приказна Површина 141.6× 106.2 (H×V)Осветленоста 250 cd / m2 (Typ.)Контраст Размер 500 : 1 (Typ.) (TM)Агол На Гледање 70 / 70 / 50 / 60 На (Typ.)(CR≥10) [Лево / Десно / Горе / Долу]Сигнал Интерфејс TTL (1 ch, 6 / 8bit) + SPI , FPC , 60 игличкиСветлото WLEDВлезен Напон 3.3 V (Typ.)Пакување листа : 1× VGA LCD Контролер Одбор KYVN2 V21× 7inch A070 SN02 800 X600 LCD Екран1× Кабел За Напојување1× VGA Кабел1× Тастатура Со КабелСпецификација Downlo ад

BGN 110.08

VGA+AV+OSD tft VGA driver board HCR-N1 V2 +7inch tft lcd модул с висока разделителна способност 800x480 AT070TN92 за автомобил на видеорегистратора

ОПИС на ЕДИНИЦА Производ Името 7" TFT LCD Модул Модел Не AT070 TN92 800 Пиксели RGB (H) X 480 (V) пиксели Преглед Димензија 164.90 x 100 x 5.70 mm Активната Област 154.08*85.92 mm mm Пиксели Теренот 0.0642(H) X 0.1790(V) mm Светлото Бела LED Конектор 50pin 0.5 теренот mm Оперативни Temp 20 до 70 C Складирање Temp 30 до 80 CHCRN1 V2 VGA Возачот Одбор е дизајн за дигитални TFT LCD.Applicaitons : Тоа е широко се користи за Индустриска Контрола, Видео спогодба, Инструменти и метри, Медицинска Опрема, Сигурност и заштита за Контрола На возилото Екранот, Банкарски Систем, ПОС Машина и сл.Пакет : 1× Нови 7inch tft AT070 TN921× Нови VGA+AV Возачот одбор

BGN 101.84

CGA+EGA+RGB to VGA Video GAME Converter Board 1 VGA Output Game Convert GBS8200

Опис : КАРАКТЕРИСТИКИ Го поддржува CGA / EGA / YUV сигнал на текст. Го поддржува VGA излез 640*480,800*600,1024*768,1360*768 CGA / EGA сигнал auto scan (15 K,24 K,31 K) YUV сигнал auto scan (480i,576i,720i,1080i,480p,576p,720p,1080p) Кинески и англиски јазик на OSD. Го поддржува позицијата на контрола & зум контрола. Точно дигитална 24битен A / D конвертор за вистински 16.7 милиони бои конверзија. Ги поддржува сите VGA монитор (CRT、LCD、ПДП、ПРОЕКТОТ...)СПЕЦИФИКАЦИИМоќностDC5 V 2 A + / 0.5 vP7 или P9Влезниот сигналCGA / EGA14.516.5 К23.5беа 25,5 К30.532.5 КAuto scanP3 или P11 или P10RGBHV30.532.5 КAuto scanP10 или P11VGA30.532.5 КAuto scanP10 или P11Ypbpr480p,576p,720p,1080pAuto scanP2Ycbcr480i,576i,720i,1080iAuto scanP2Повратен сигналVGA640*480,800*6001024*768,1360*768P4 и P12Корисничка контролаТекст Префрлување, Image Zoom, Слика Позиција,Излезна Резолуција ,РGB се здобијат со прилагоди.На Копчето За МениRGБ VRДимензии115*105*20mmМЕНИ ЗА КОНТРОЛА НА "MENU" отвори OSD мени, и внесете. "ДО" и се зголеми. "DOWN / AUTO" и да се намали.Притиснете го ова копче за : auto scan CGA / EGA сигналПритиснете на ова копче над 5 секунди и порака : ресетирање на системот** (оваа операција е валиден кога ќе ја отворите OSD мени) "ШВ" switch влезниот сигнал, Ypbpr / RGBS / RGBHV.** (оваа операција е валиден кога ќе ја отворите OSD мени) "Менгеме сп" & "Стега" немојте да се прилагоди на ова копче, освен на монитор има црна ставка или слика на забите. За повеќе функции контрола, ве молиме погледнете на OSD да работат.Најчесто поставувани ПРАШАЊАНема сигнал за што следатве молиме проверете влез и излез кабли, осигурајте се дека сите кабли се поврзуваат...

BGN 37.18

150w 48v 3.2 a AC / DC monitoring switching industrial power supply 153 W 48 волта 3.2 ампера AC / DC industrial monitoring

150w 48v 3.2 AC / DC следење префрлување индустриско напојување 153 вати 48 volt 3.2 amp AC / DC индустриски следење на трансформатор.Карактеристики : Пакет : 1 x Адаптер за Напојување1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 79.00 83.18

7 дебелина 3 мм дисплей LCM AT070TN90 800x480 TFT LCD как AT070TN92 AT070TN93

7" AT070 TN90 800 X480 LCD Екран : Display Mode TN, Нормално Бела, TransmissiveРезолуција 800 RGB)×480Преглед На Големина 165.2 × 96.62×5.7 (H×В×Д)Приказна Површина 154.08 × 85.92 (H×V)Осветленоста 250 cd / m2 (Typ.)Контраст Размер 500 : 1 (Typ.) (TM)Агол На Гледање 70 / 70 / 60 / 70 На (Typ.)(CR≥10) [Лево / Десно / Горе / Долу]Сигнал Интерфејс Паралелно RGB (1 ch, 8битни) , 50 пина , FPCСветлото WLEDВлезен Напон 3.3 V (Typ.)1× 7inch AT070 TN90 800 X480 LCD Екран 3мм thinckness

BGN 47.09

5,6-инчов tft LCD дисплей LCM AT056TN53 V. 1 резолюция 640x480 с висока яркост, led подсветка 350cd/m2

ОПИС на ЕДИНИЦА Производ Име 5.6" TFT LCD Модул Модел Не AT056 TN53 640 Пиксели RGB (H) X 480 (V) пиксели Преглед Димензија 126.5 X 100 X 5.7 mm Дисплеј Област 112.896(H) X 84.672(v) mm Пиксели Теренот 0.0588(H) X 0.1764(V) mm Светлото Бела LED Конектор 40pin 0.5 теренот mm Потрошувачка на Енергија 4.8 да 5.2 (B / L Систем) V Потрошувачка на Енергија 380 (LCD Панел) Мр Оперативни Temp 20 до 70 Складирање Temp 30 до 805.6 инчен tft lcd модул1...

BGN 85.10

Battletoads 60 Pin Игрална Карта За 8 Битов Играч Subor Game

8 Малку 60 Pin Игра Картичка Капка Превозот Бесплатен Превозот1 Руски купувачот , ве молиме кажете ни го вашето име со Три англиски Зборови , или пратката не ќе биде доставена и нема враќање!!!2...

BGN 12.00 12.64

6pcs Home Full Cleaning Tools Brush Kit за Дайсън DC34 DC35 DC44 DC50 DC56 DC58 DC24 V6 и V8 прахосмукачки алергия набор от инструменти Ac

Висок Квалитет на 6 во 1 Дома Целосно Чистење Алатката Четка за Полнење За Dyson правосмукалки Алергија алатка за полнењеОпис : Одговара Модел : DC16,DC24 Животно, DC24 Мулти Кат, DC34, DC34 Реновиран, DC35, DC35, DC35 Животно, DC35 Ексклузивни, DC35 Потекло Exlusive, DC44 Животно, DC44 Животно, DC44 Животинско Fuchsia, DC44 Животинско Вкупно Чисти, DC44 Ексклузивни, DC44 Ексклузивни, DC59 Животно, DC59 Животинско Заврши, DC59 Животинско Ексклузивни, DC59 Животинско Ексклузивни, DC59 Животинско V6, DC59 Motorhead, за Dyson Тешко DC56, за Dyson V6 Животно, за Dyson V6 Животно, за Dyson V6 Животните,за Dyson V6 Motorhead,за Dyson V6 Motorhead Ексклузивни, за Dyson V6 Motorhead Ексклузивни,за Dyson V6 Motorhead Ексклузивни, V6 Животинско Екстра Што е вклучена : 1x Flexi Пукнатина Прашина Четка Алатка 1x Mattress Алатка Четка 1x Soft прашина четка Алатка 1x Stiff наежвам четка Алатка 1x Wide Млазницата Четка Алатка 1x32mm (1 1 / 4in) конектор адаптер Објект карактеристики : Материјал : ABS Главната Боја : Темно Сива боја Објект големина (приближно) : како на сликата шоу

BGN 38.00 43.18