• Ново
Безплатна доставка BSM400GA170 BSM400GA170DLC IGBT

Безплатна доставка BSM400GA170 BSM400GA170DLC IGBT

BGN 121.41
BGN 115.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувам
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
8. Време На Испорака : Земја Прибл. Време на испорака
Кина Пост Воздух-Mail сад, Велика Британија, Австралија 20-30 работни дена Канада, Западна Европа, Северна Европа, Централна Европа 20-30 работни дена Друга Земја 20-30 работни дена Fedex или DHL Северна Америка, Австралија, Западна Европа, Северна Европа, Централна Европа 3-7 работни дена Друга Земја 5-10 работни дена
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
добредојдовте на следната посета

Всичко за продукта

Съвместим:
Игрова Конзола, Преносим Плеър, PlayStation Move, Kinect
Съвместим Марка/Модел:
Няма
търговска марка:
SHIJIE

Подобни продукти в категория

Безжичен геймпад за PS3 Android Телефон/PC / TV Box джойстик 2.4 G Безжичен джойстик гейм контролер за Xiaomi OTG смартфон

Безжична Gamepad За Android Телефон / PC / ТВ Кутија Џојстик 2.4 G Joypad Игра Контролер За PS3Производство Опис 1 2.4 G безжична gamepad, не Bluetooth...

BGN 14.00 19.18

А контролер VGA AV OSD LCD+5.6 inch AT056TN52V. 3 640x480 LCD Sc're'En

LCD Контролер Одбор : ​VGA AV LCD Одбор Работи за 50 Pin TTL LCD ЕкранТекст Адаптер : 12 Vdc Повеќе од 1 A.Дојде Во Standby Модел Кога Не Влезниот СигналStandby МоделВидео Внесување : VGA AVOSD : Brightness Разлика од Авто Јазик И Така НатамуЈазик : Англиски Француски Германски На Шпански, Италијански И Така НатамуОдбор Големина : 110mm x 85mm x 10мм5.6" AT056 TN52 V3 640 X480 LCD Екран : Display Mode TN, Нормално Бела, TransmissiveРезолуција 640 RGB)×480Преглед На Големина 126.5 ×100×6 (H×В×Д)Приказна Површина 112.9 × 84.7 (H×V)Осветленост 200 cd / m2 (Typ.)Контраст Размер 500 : 1 (Typ.) (TM)Агол На Гледање 70 / 70 / 50 / 70 На (Typ.)(CR≥10) [Лево / Десно / Горе / Долу]Сигнал Интерфејс Паралелно RGB (1 ch, 8битни) , 50 пина , FPCСветлото WLEDВлезен Напон 3.3 V (Typ.)Пакување листа : 1× VGA AV LCD Контролер Одбор KYVV1 N21× 5.6 инчен AT056 TN52 640 X480 LCD Екран1× Кабел За Напојување1× VGA Кабел1× AV Кабел1× Тастатура Со Кабел

BGN 104.88

Игри, видео конвертор CGA ,EGA YUV на VGA сигнал 2vga изход GBS8220

Опис : КАРАКТЕРИСТИКИ Го поддржува CGA / EGA / YUV сигнал на текст. Го поддржува VGA излез 640*480,800*600,1024*768,1360*768 CGA / EGA сигнал auto scan (15 K,24 K,31 K) YUV сигнал auto scan (480i,576i,720i,1080i,480p,576p,720p,1080p) Кинески и англиски јазик на OSD. Го поддржува позицијата на контрола & зум контрола. Точно дигитална 24битен A / D конвертор за вистински 16.7 милиони бои конверзија. Ги поддржува сите VGA монитор (CRT、LCD、ПДП、ПРОЕКТОТ...)СПЕЦИФИКАЦИИМоќностDC5 V 2 A + / 0.5 vP7 или P9Влезниот сигналCGA / EGA14.516.5 К23.5беа 25,5 К30.532.5 КAuto scanP3 или P11 или P10RGBHV30.532.5 КAuto scanP10 или P11VGA30.532.5 КAuto scanP10 или P11Ypbpr480p,576p,720p,1080pAuto scanP2Ycbcr480i,576i,720i,1080iAuto scanP2Повратен сигналVGA640*480,800*6001024*768,1360*768P4 и P12Корисничка контролаТекст Префрлување, Image Zoom, Слика Позиција,Излезна Резолуција ,РGB се здобијат со прилагоди.На Копчето За МениRGБ VRДимензии115*105*20mmМЕНИ ЗА КОНТРОЛА НА "MENU" отвори OSD мени, и внесете. "ДО" и се зголеми. "DOWN / AUTO" и да се намали.Притиснете го ова копче за : auto scan CGA / EGA сигналПритиснете на ова копче над 5 секунди и порака : ресетирање на системот** (оваа операција е валиден кога ќе ја отворите OSD мени) "ШВ" switch влезниот сигнал, Ypbpr / RGBS / RGBHV.** (оваа операција е валиден кога ќе ја отворите OSD мени) "Менгеме сп" & "Стега" немојте да се прилагоди на ова копче, освен на монитор има црна ставка или слика на забите. За повеќе функции контрола, ве молиме погледнете на OSD да работат.Најчесто поставувани ПРАШАЊАНема сигнал за што следатве молиме проверете влез и излез кабли, осигурајте се дека сите кабли се поврзуваат...

BGN 46.11

A Ausuky OD 6.0 Toslink оптичен кабел цифров аудио оптичен PS II / PSIII / HDVD кабел 1M -25

OD 6.0 Toslink Оптички Влакна Кабел Дигитален Аудио Оптички PS II / PSIII / HDVD Кабелот 1 MКарактеристики100% Сосема нов.Апликации : Мини Диск, CD, DVD, DAT, MP4, BLUERAY, XBOX, PS3, PS4, ЗВУЧНИЦИ, ЗВУК БАР со целосно збогатен и детални квалитет на звукот.Компатибилен : ADAT, Dolby Digital, сите DTS уреди со Toslink приемник, DAW, Про Аудио КартичкиСпецификацииБоја : ЦрнаДолжина : Околу 1 милионКонектор школка : Алуминиум / Златна (Не Ниска Цена Пластика)Слабеењето : ≤на 0,2 d B / mНаведнуваат радиус : 5 X core дијаметарПакет се вклучени1 x Оптички Влакна КабелПлаќање Опис1.Ние прифаќаме сите средства на плаќање aliexpress одобрени.2.Ние ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите...

BGN 5.00 6.34

VGA+AV+OSD tft VGA driver board HCR-N1 V2 +7inch tft lcd модул с висока разделителна способност 800x480 AT070TN92 за автомобил на видеорегистратора

ОПИС на ЕДИНИЦА Производ Името 7" TFT LCD Модул Модел Не AT070 TN92 800 Пиксели RGB (H) X 480 (V) пиксели Преглед Димензија 164.90 x 100 x 5.70 mm Активната Област 154.08*85.92 mm mm Пиксели Теренот 0.0642(H) X 0.1790(V) mm Светлото Бела LED Конектор 50pin 0.5 теренот mm Оперативни Temp 20 до 70 C Складирање Temp 30 до 80 CHCRN1 V2 VGA Возачот Одбор е дизајн за дигитални TFT LCD.Applicaitons : Тоа е широко се користи за Индустриска Контрола, Видео спогодба, Инструменти и метри, Медицинска Опрема, Сигурност и заштита за Контрола На возилото Екранот, Банкарски Систем, ПОС Машина и сл.Пакет : 1× Нови 7inch tft AT070 TN921× Нови VGA+AV Возачот одбор

BGN 101.84

5,6-инчов tft LCD дисплей LCM AT056TN53 V. 1 резолюция 640x480 с висока яркост, led подсветка 350cd/m2

ОПИС на ЕДИНИЦА Производ Име 5.6" TFT LCD Модул Модел Не AT056 TN53 640 Пиксели RGB (H) X 480 (V) пиксели Преглед Димензија 126.5 X 100 X 5.7 mm Дисплеј Област 112.896(H) X 84.672(v) mm Пиксели Теренот 0.0588(H) X 0.1764(V) mm Светлото Бела LED Конектор 40pin 0.5 теренот mm Потрошувачка на Енергија 4.8 да 5.2 (B / L Систем) V Потрошувачка на Енергија 380 (LCD Панел) Мр Оперативни Temp 20 до 70 Складирање Temp 30 до 805.6 инчен tft lcd модул1...

BGN 85.10

10,2 TFT LCD дисплей AT102TN03V. 9 800x480 10,2-инчов TFT LCD екран

10.2" AT102 TN03 800 X480 LCD Екран : Display Mode TN, Нормално Бела, TransmissiveРезолуција 800(RGB)×480Преглед На Големина 235 × 145.8×6.3(H×В×Д)Приказна Површина 222× 132.4 (H×V)Осветленоста 250 cd / m2 (Typ.)Контраст Размер 300 : 1 (Typ.) (TM)Агол На Гледање 65 / 65 / 45 / 65 На (Typ.)(CR≥10) [Лево / Десно / Горе / Долу]Сигнал Интерфејс TTL (1 ch, 6 / 8bit) + SPI , FPC , 60 игличкиСветлото WLEDВлезен Напон 3.3 V (Typ.)1× 10.2 инчен AT102 TN03 800 X480 LCD Екран

BGN 113.90

5шт оригинални мини-телевизор преносима игрова конзола HDMI изход семейна игрална конзола за вграден 600 мини игри без повторение

Оригиналното Мини ТВ Рачни игра конзола HDMI Излез Семејство игра конзола Вграден 600 игри мини Не се ПовториОпис на производот: Супер мини големина : 13cm*10см*4.5 cm 600 различни изграденаво NES игри...

BGN 236.00 248.00

Безплатна доставка 1бр ac dc 12v 0.7 a захранващ адаптер 700ma EU input 100 240v ac 5. 5x2.1mm 0.9 m DC захранващия кабел на трансформатор

Бесплатен превозот 1pcs ac dc 12v 0.7 еден адаптер 700ma ЕУ за влез 100 240v ac 5.5x2.1mm 1m DC кабел за Напојување трансформатор.Карактеристики : 1...

BGN 20.00 20.78

Mosleader STPS20M120STN TO220 50шт STPS20M120ST STPS20M120 STPS20M120S мощност изправяне Шоттки високо качество

Имаме инженери тест за квалитет за вас .Ние сме професионални за Mosfets , Transistors , Диоди и Optocouplers .Ако ви треба некои примероци за испитување ,Ве молиме контактирајте со нас слободно !Ако ви треба големи количини ,Ве молиме контактирајте со нас слободно ,Ние ќе ви даде подобра цена !

BGN 25.60