• Ново
10 бр./лот 1.8 м удължителен кабел на контролера за Sega Saturn джойстик Gamepad

10 бр./лот 1.8 м удължителен кабел на контролера за Sega Saturn джойстик Gamepad

BGN 60.53
BGN 56.00 -7 %

Сума
Налично за поръчка

Промоции
Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, ве молиме изберете јазик, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас! Добредојдовте на најголемиот дел цел, квалитетот е загарантирана, цената има предности!
Поврзани Производи Производ Слика
10pcs/многу 1.8 M Контролер Продолжување Кабел за Сега Сатурн Gamepad Џојстик
Опис На Производот
100% сосема нов Висок квалитет на Кабел legth : околу 1.8 M Боја : црна
Пакување На Содржина
10pcs × Кабел
Плаќање
Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките. За да дознаете повеќе за плаќање на Ali Express, ве молиме погледнете го "Help Center"
Испорака
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. Ние брод на цел превозот адреса САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат. Ние не бродот на викенд или државни празници. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Гаранција & Одржување
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние исто така, обезбеди 12 месец бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.

Всичко за продукта

Съвместим Марка/Модел:
Сега
търговска марка:
сюнбэйфан
Номер На Модела:
Черен
Модел На Сега:
Сатурн
За да кандидатстват за:
за SEGA Saturn
Вид На Продукта:
Удлинительный Кабел
Дължина на кабела:
1.8 m

Подобни продукти в категория

CGA+EGA+RGB to VGA Video GAME Converter Board 1 VGA Output Game Convert GBS8200

Опис : КАРАКТЕРИСТИКИ Го поддржува CGA / EGA / YUV сигнал на текст. Го поддржува VGA излез 640*480,800*600,1024*768,1360*768 CGA / EGA сигнал auto scan (15 K,24 K,31 K) YUV сигнал auto scan (480i,576i,720i,1080i,480p,576p,720p,1080p) Кинески и англиски јазик на OSD. Го поддржува позицијата на контрола & зум контрола. Точно дигитална 24битен A / D конвертор за вистински 16.7 милиони бои конверзија. Ги поддржува сите VGA монитор (CRT、LCD、ПДП、ПРОЕКТОТ...)СПЕЦИФИКАЦИИМоќностDC5 V 2 A + / 0.5 vP7 или P9Влезниот сигналCGA / EGA14.516.5 К23.5беа 25,5 К30.532.5 КAuto scanP3 или P11 или P10RGBHV30.532.5 КAuto scanP10 или P11VGA30.532.5 КAuto scanP10 или P11Ypbpr480p,576p,720p,1080pAuto scanP2Ycbcr480i,576i,720i,1080iAuto scanP2Повратен сигналVGA640*480,800*6001024*768,1360*768P4 и P12Корисничка контролаТекст Префрлување, Image Zoom, Слика Позиција,Излезна Резолуција ,РGB се здобијат со прилагоди.На Копчето За МениRGБ VRДимензии115*105*20mmМЕНИ ЗА КОНТРОЛА НА "MENU" отвори OSD мени, и внесете. "ДО" и се зголеми. "DOWN / AUTO" и да се намали.Притиснете го ова копче за : auto scan CGA / EGA сигналПритиснете на ова копче над 5 секунди и порака : ресетирање на системот** (оваа операција е валиден кога ќе ја отворите OSD мени) "ШВ" switch влезниот сигнал, Ypbpr / RGBS / RGBHV.** (оваа операција е валиден кога ќе ја отворите OSD мени) "Менгеме сп" & "Стега" немојте да се прилагоди на ова копче, освен на монитор има црна ставка или слика на забите. За повеќе функции контрола, ве молиме погледнете на OSD да работат.Најчесто поставувани ПРАШАЊАНема сигнал за што следатве молиме проверете влез и излез кабли, осигурајте се дека сите кабли се поврзуваат...

BGN 37.18

360w 48v 7.5 A AC / DC monitoring switching industrial power supply 360 W 48 волта 7.5 ампера AC / DC industrial monitoring transforme

360w 48v 7.5 AC / DC следење префрлување индустриско напојување 360 вати 48 volt 7.5 amp AC / DC индустриски следење на трансформатор.Карактеристики : Пакет : 1 x Адаптер за Напојување1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 91.00 95.98

5,6-инчов tft LCD дисплей LCM AT056TN53 V. 1 резолюция 640x480 с висока яркост, led подсветка 350cd/m2

ОПИС на ЕДИНИЦА Производ Име 5.6" TFT LCD Модул Модел Не AT056 TN53 640 Пиксели RGB (H) X 480 (V) пиксели Преглед Димензија 126.5 X 100 X 5.7 mm Дисплеј Област 112.896(H) X 84.672(v) mm Пиксели Теренот 0.0588(H) X 0.1764(V) mm Светлото Бела LED Конектор 40pin 0.5 теренот mm Потрошувачка на Енергија 4.8 да 5.2 (B / L Систем) V Потрошувачка на Енергија 380 (LCD Панел) Мр Оперативни Temp 20 до 70 Складирање Temp 30 до 805.6 инчен tft lcd модул1...

BGN 85.10

Машина на времето Маро 60 Pin игрална карта за 8 битов играч Subor Game

8 Малку 60 Pin Игра Картичка Капка Превозот Бесплатен Превозот1 Руски купувачот , ве молиме кажете ни го вашето име со Три англиски Зборови , или пратката не ќе биде доставена и нема враќање!!!2...

BGN 8.00

6 броя кръгли тип 60 мм осветени бутон осветени кръгъл бутон с микропереключателем за аркада игрален автомат,

60 mm запалени push buttonМонтажа дупка : 24 MMКопчето оди со LED светло и microswitchВе молиме изберете боја со оставање на порака...

BGN 11.52

7 TFT LCD дисплей AT070TN90 е съвместим с AT070TN92 800x480 дебелина 5 мм

7" AT070 TN90 800 X480 LCD Екран : Display Mode TN, Нормално Бела, TransmissiveРезолуција 800 RGB)×480Преглед На Големина 165.2 × 96.62×5.7 (H×В×Д)Приказна Површина 154.08 × 85.92 (H×V)Осветленоста 250 cd / m2 (Typ.)Контраст Размер 500 : 1 (Typ.) (TM)Агол На Гледање 70 / 70 / 60 / 70 На (Typ.)(CR≥10) [Лево / Десно / Горе / Долу]Сигнал Интерфејс Паралелно RGB (1 ch, 8битни) , 50 пина , FPCСветлото WLEDВлезен Напон 3.3 V (Typ.)1× 7inch AT070 TN90 800 X480 LCD Екран

BGN 34.37

240 W 48 Волта 5 ампера рельсовый превключващ промишлен трансформатор 240 W 48 Волта 5 ампера AC / DC импулсен източник на захранване

240 вати 48 volt 5 amp Железнички монтирани префрлување индустриски трансформатор 240 вати 48 volt 5 amp AC / DC префрлување напојувањеКарактеристики : Пакет : 1 x Адаптер за Напојување1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 272.00 286.21

Mosleader STPS20M120STN TO220 50шт STPS20M120ST STPS20M120 STPS20M120S мощност изправяне Шоттки високо качество

Имаме инженери тест за квалитет за вас .Ние сме професионални за Mosfets , Transistors , Диоди и Optocouplers .Ако ви треба некои примероци за испитување ,Ве молиме контактирајте со нас слободно !Ако ви треба големи количини ,Ве молиме контактирајте со нас слободно ,Ние ќе ви даде подобра цена !

BGN 25.60

A Ausuky OD 6.0 Toslink оптичен кабел цифров аудио оптичен PS II / PSIII / HDVD кабел 1M -25

OD 6.0 Toslink Оптички Влакна Кабел Дигитален Аудио Оптички PS II / PSIII / HDVD Кабелот 1 MКарактеристики100% Сосема нов.Апликации : Мини Диск, CD, DVD, DAT, MP4, BLUERAY, XBOX, PS3, PS4, ЗВУЧНИЦИ, ЗВУК БАР со целосно збогатен и детални квалитет на звукот.Компатибилен : ADAT, Dolby Digital, сите DTS уреди со Toslink приемник, DAW, Про Аудио КартичкиСпецификацииБоја : ЦрнаДолжина : Околу 1 милионКонектор школка : Алуминиум / Златна (Не Ниска Цена Пластика)Слабеењето : ≤на 0,2 d B / mНаведнуваат радиус : 5 X core дијаметарПакет се вклучени1 x Оптички Влакна КабелПлаќање Опис1.Ние прифаќаме сите средства на плаќање aliexpress одобрени.2.Ние ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите...

BGN 5.00 6.34