• Ново
T30 Wifi IP Mini Camera Full HD 1080P Night Vision Kamera Клип Motion Detection Micro Camera DV DVR Камера Mini Video Камери

T30 Wifi IP Mini Camera Full HD 1080P Night Vision Kamera Клип Motion Detection Micro Camera DV DVR Камера Mini Video Камери

BGN 76.85
BGN 60.00 -22 %

Сума
Налично за поръчка


НОВО НОВО НОВО 2018 !!!
Wifi IP Мини Камера Full HD 1080 P Ноќ Визија Kamera Клип Движење Откривање на Микро Камера DV DVR Камера Мини Видео видео камера
PS : (DHL превозот метод) клиент треба плаќаат екстра превозот надомест доколку адресата во оддалечените области Карактеристики
Wifi Контрола На Камера
Движење Откривање
IR Ноќ Визија Спецификација
Тип Wifi IP Мини Камера
Видео Резолуција 1920x1080
Видео форма AVI
Агол 140 степен
Играчот VLC media player
Интерфејс Мини 5 PIN USB2.0
Батеријата 850m Ah
Микро Мемориската Картичка Поддршка 8 G-64 GB(не се вклучени

Всичко за продукта

Пакет:
T30, T30 с 8GB, T30 с 16GB, T30 с 32GB
Тип:
Мини
Пакет:
ДА
търговска марка:
КАМСОЙ
сензорна техника:
CMOS
Номер На Модела:
Т30
Размер на вградена памет:
НЕ
Вид Карта С Памет:
MicroSD / TF карта
Подкрепа С Висока Разделителна Способност:
1080P (Full HD)
Тип:
Камера IP, Wifi Миниая
Резолюция На Видео:
1920x1080
Видеоформа:
AVI
Рамка:
20-25fps
Ъгъл:
140
Играч:
VLC media player
Интерфейс:
Mini 5pin USB2. 0
Микро карта памет:
Поддръжка 8G-64GB(не са включени в комплекта)
Батерия:
850mAh
Нощно виждане:
Поддръжка

Подобни продукти в категория

Дигитална видео камера full hd 1080P HDV-Z20 WIFI професионална видеокамера с 3.0сензорен екран 16x цифрово увеличение

Опција 1 : стандардОпција 2 : стандард + широк агол леќаОпција 3 : стандардни + микрофонОпција 4 : стандард+картичка 32 GBОпција 5 : стандард+ картичка 64 GBОпција 6 : стандард + широк агол леќа + микрофонОпција 7 : стандард + широк агол леќа + микрофон + картичка 32 GBОпција 8 : стандард + широк агол леќа + микрофон + картичка 64 GBКарактеристики 5.1 mp cmos сензор , max 24mp 3.0" touch дисплеј 16x оптички зум sd картичка до 64 GB батерија lihtium батеријата поддршка на макро леќа и топла чевли микро телефон full hd дигитален видео 1080p видео камера f=3.8 mm F NO : 2.6 remoter контрола Антисе тресат Автопат Стан далечинска контролаСпецификација на производот Модел : HDVZ20 Производот : Full HD H...

BGN 169.58

PULUZ WIFI Endoscope Camera 1.3 MP HD IP67 водоустойчив ръчен бороскоп инспектиращата камера с 6 светодиода за Android и Windows устройства

Опис1 Едноставно, светлина, рационализација appearande.2 Камерата може да бидат ротирани во 360 степени.3 Сплит дизајн, лесно да се чисти и disinfect.4...

BGN 58.00 67.73

Winait Full HD 1080P цифров фотоапарат SLR Камера 3.0 TFT LCD дисплей SD-карта памет Макс до 32 GB сменяеми обектива

Winait Full HD 1080 P Дигитални SLR Камера Камери 3.0" TFT LCD Дисплеј SD Мемориска Картичка До 32 GB Макс Променливи ЛеќаСпецификацииСензор На СликаТип8.0 MP CMOS, Max 24 MPМоделOV8810Заднинската Чипсет(DSP)ПРОЦЕСОРОТJL2233 AПроизводителN / AЛеќаТип4 P+1Вистински Фокусна Должина5.04 mmОтворена Бленда2.4Нормално фокус опсег1m~БесконечнаАгол На Гледање(D) / 66.1°(H) / 53.2°(V) / 20°ЕкранотПанел ТипTFT 3.0"Пиксели960*480Резолуција960*480Светлина ПрилагодиНиво 3Складирање медиумиВнатрешна меморија8 MBНадворешна меморијаSD Картичка 32 GB SD3.0(HC)ИнтерфејсUSBМикро USB 2.0HDMIN / ACVBS излезN / AМикрофонВграден МикрофонГоворникотВградениот ЗвучникБатеријатаТипLiionКапацитет800m AhПолнење Ограничен Напон4.2 VДимензија124*69*45mmТежина264.8 gФормат На ДатотекаВидеоAVIФотоJPGРезолуција На Сликата5600x4200(24 MP); 5200x3900(20 MP); 4000x3000(12 MP);3264x2448(8 MP); 2592 x 1944(5 MP); 2048х1536(3 M); FHD : HD 1920x1080;Резолуција На Видео1920x1080 @15fps; 1280x720 @30fps; VGA : [email protected] 30fpsСнимањеЕден Снимање; Одлагање Шут(2s, 10ти); Континуирано Снимање;Режим На СценаAuto, Спорт, Ноќта, Вертикален, Хоризонтален, Осветлување, Партија, Плажа, Висока ЧувствителностОткривање На ЛицеЗа Вклучување / ИсклучувањеБаланс На Белата БојаАвтоматски, Дневна Светлина, Облачно, Волфрам, FluoresecentИзложеност3.0 EV~+3.0 EV (Скала : 1)ISOAuto, 100, 200, 400КвалитетСупер Парична Казна, Казна, НормалноОстринатаМека, Нормално, ОстарЕфектНормално, B&W, Сепија, Црвена, Зелена, Сина, Зајдисонце, Топло, Ладно, со Текот на Изложеност, МО,Бинарни, Живописни, Полугласно, Бог Око, Aibao, Готски, Јапонија Стил, LOMO, Негативни,Дотерување на заситеностаHigh, Normal, НискоКарактеристикиОткривање На ЛицеЗа Вклучување / ИсклучувањеАнтиСе ТресатЗа Вклучување / Исклучување, Електронски StablizerПремерувањеЦентар, Мулти МестоОтпечатокИсклучување, Датум, Датум И ВремеШтедење На Енергија1min, 3min, 3min, 10minКомпатибилностПечати На ЧекањеНИКОЈДомаќин Платформа[ПОБЕДИ] : 98, 98 SE, ME, 2000, XP, Vista,Win7[Linux] : FC12, Ubuntu(TBD)[MAC] : OS X, 10.2.3 Канцеларии, 10.3 Или понова верзија(TBD)Компанијата ИнформацииОснована во 1999 година, Winait Технологии Ограничена е симбол за дигитални производи и електроника на глобално ниво...

BGN 127.98

IDV009 Mini Pen Camera MP3 плейър HD 1080P Motion Detection Micro Secret Video Camera Voice Recording Pen Camera Mini Камери

SMARCENT IDV009 Мини Камера 180 Степен Ротација MP3 Камера HD 1080 P Микро Камера 700m Ah Видео Глас Снимање Пенкало Камера MP3Карактеристики : 1.Мини камера 1080 P / 720 P2.180° ротација леќа3.Движење Откривање4.MP3 Плеер5.За снимање на Видео со звук6.Снимањето пен7.со екран8.Max поддршка 64 G ТФ9.700 m Ah капацитет на батеријатаСлики :

BGN 51.00 74.50

Безплатна доставка 18mp еднократна камера, цифрова камера, 2.7 TFT цветен LCD дисплей, компактен цифров фотоапарат евтин Cam 8x цифрово увеличение

Freeshipping 18mp за Еднократна употреба Камера Дигитална Камера 2.7" TFT LCD Дисплеј Компактни Камери, Дигитални Евтини Cam 8x Дигитален ЗумКарактеристики1 ...

BGN 63.98

FGHGF SQ12 HD mini camera SQ11 mini cam 1080P широкоъгълен водоустойчив мини видеокамера DVR, мини камера за спортни видеокамери SQ 11

SQ12 ВОДООТПОРЕН МИНИ DV DVR НОВИ ОТКРИТИЈА, БЕСКРАЈНИВодоотпорен дизајн Мобилни уреди со покажувач на Едно копче го подигнете155 степен широк агол леќа Раш рабовите снимање со Инфрацрвени ноќ визијаУживајте во моментот на радостЉубов на дизајнот на уметничко творештвосо цел да се направи сите да се во можност да ги користат камери за различни прилики.ние сме committeb даминималистички apperance и работата дизајн...

BGN 11.00 18.64

2017 най-новият 2.4 TFT HD екран 12MP цифров видео рекордер 8x цифрово увеличение HDV камера с батерия 1200Mah DV-20

2017 Најновите 2.4" HD TFT Екран 12 MP дигитален видео камера 8x Дигитален Зум HDV видео камера Со Батерија 1200 Mah DV20Карактеристики Max 12 MP мегапиксели 720 P HD Антисе тресат 1200m A Литиум батерија 8x дигитален зум Ниска температура работиСпецификации Max...

BGN 71.98

Ново поколение слънчева енергия WIFI ONVIF IP камера с 80-метров нощно виждане и ефективни тонкопленочными с помощта на слънчеви панели с откриване на движение

Функција : 1 Соларна Енергија WIFI ONVIF IP камера2 P2 P, 720 P, Х 264, IRНАМАЛУВАЊЕ на3 2 X12 АХ батерии4 Целосно наполнет да се постигне 48 H непрекинато напојување5...

BGN 259.00 398.40

Winait hot sale HDV-Z82 цифрова камера с 3-инчов сензорен екран Max 24.0 Mega pixels

Winait популарни HDVZ82 дигитален видео камера со Highend CMOS сензор 10 X оптички зумстандард:Не микрофони и екстра леќиoption2 : имаат микрофони и екстра леќи Главни Карактеристики : Лесен и пренослив 3инчен екран на допир, погодно за употреба на Висококрај CMOS сензор, висока чувствителност Max...

BGN 233.58

Безплатна доставка 24MP IR RED Night Vision Digital Video Camera Full HD 1920x1080P 3 Екран Li-Battery широкоъгълен по избор

DHL Бесплатен Превозот 24 MP IR ЦРВЕНО Ноќ Визија Дигитален Видео Камера 1920x1080 P Full HD 3" Екран LiБатерија Широк Агол ФакултативнаОпис на производот : Главни карактеристики FHD1080 P, Макс.24.0 Мега пиксели, ДИС, се Соочуваат со Фати& насмевка на снимање, Фотографијата beautification У диск, Ноќ визија, Далечински управувач, Поддршка за леќа проширување БР...

BGN 111.98

Winait 18MP Mini Digital Camera 2.4 TFT LCD Display FHD 1920*1080 3x оптично увеличение професионален цифров фотоапарат-Безплатна доставка

Winait 18 MP Мини Дигитален фото апарат 2.4" TFT LCD Дисплеј FHD 1920*1080 3 X Оптички Зум Професионални Дигитална Камера FreeshippingСпецификацииМоделDCV700Сензор1 / 2.3" 8.0 MP CMOSСлика резолуцииМакс 18mpЕкранот2.4"TFT LCDРезолуција на видеоFHD 1080p,30fpsСкладирањеВнатрешната : 32 MB НПД Надворешни : 32 GB SDЗум3x оптички зум ,2x дигитален зумЛеќаf=5.0 mm, F=3.3 ммИзложеност3.0 EV~+3.0 EVБаланс на белата бојаAutomatic (автоматски), s unny, облачно, волфрам светилка, флуоресцентна светилка.ISOАвто,50,100,200,400,800,1600PC интерфејсUSB2.0НапојувањеЗК01 литиум батеријаРежим на снимањеЕдинечно, континуирано снимање, автотајмерот 2s / 5s / 10тиМикрофонВграденвоОткривање на лицеYesПрепознавање на насмевкаYesАнтисе тресатYesОперативен СИСТЕМWindows 2000 / XP / VISTA / MACДодатоциUSB кабел, CDROM ,прирачник за Корисникот, врвка за околу рака, торбичка, Liion батерија, напојување адаптер Компанија ИнформацииОснована во 1999 година, Winait Технологии Ограничена е симбол за дигитални производи и електроника на глобално ниво...

BGN 87.98

SQ8 Mini Camera Full HD 1080P 720P Micro Camera Digital DVR Cam Video Voice Recorder Mini DV Камери IR Night Vision Камера

SQ8 Мини Камера Full HD 1080 P 720 P Микро Дигитална Камера DVR Камери за Видео Рекордерот на Глас Mini DV видео камера IR Ноќ Визија веб КамераГлавни Карактеристики : Висока дефиниција целосна HD1080 PКомпактен дизајн, преносни handhelПоддршка за TV излез, ТВ монитор видео connectioСликата дел : 4 : 3Капацитетот на батеријата : 200m AhРаботно време : Околу 100 минутиПолнење напон : DC 5СпецификацииОпштиСистемски побарувања : Mac OS x 10.3.6 погоре,Win 7,Windows 2000 / XP / VistaСкладирањеМакс Надворешни Картичка е Поддржана : ТФ 32 GBКласа Оценка Барања : Класа 10 или НадМоќностБатерија Тип : Вграденво 200m Ah полнете ја батеријатаПолнење начин : USB полнење со PCОсновни Информации.Камерата Пиксели : 12 MPВидео / Слика / АудиоДекодирање Формат : MJPGВидео формат : AVIВидео Резолуција : 1080 P (1920 x 1080),720 P (1280 x 720)Видео Рамка Цена : 30fpsСлика Формат : JPGРезолуција на слика : 12 M (4032 x 3024)Аудио Систем : Вграден микрофон / звучници (AAC)ФункцииMotion Detection : ПоддршкаUSB Функција : USBДискотИнтерфејс Тип : Мини 8 pin USBВистински предмети слика : 1x мини камера1x usb кабел1x клип1x упатство

BGN 18.00 22.19

Winait Max. 24MP подкрепа за разпознаване на лица 1080P Full HD цифрова камера с LCD сензорен екран HDV-Z8 Camera Камери

Карактеристики : 24 мегапиксели, можете да зумирате и одзумирате, и исечете сликата на волја.1080 P Full HD, тоа може да снима видео во full HD, фаќањето сите вкус на вашиот живот.3.0" LCD екран на допир, супер голем екран на допир со совршен, мазна и удобен операција.CMOS image sensor, може да се направи DV добиете одличен квалитет на сликата, дури и во услови на слаба светлина.Поддршка за откривање на лице, секоја убава насмевка може да биде заробен, совршено.Антисе Тресат DSP, што ќе ви овозможи да се земе мазна и стабилна слики лесно да се движите.16× Дигитален Зум, на влез за DV има својство на супердолго зум, навистина неверојатни зум перформанси.Снимање процес може да се паузира со еден клик...

BGN 129.58

Безплатна доставка 2.7 инчов евтин цифров фотоапарат 12 мегапиксела 4X цифрово увеличение Мини камера с акумулаторна литиево-йонна батерия

5.0 Мега Пиксели CMOS Евтини за Еднократна употреба Дигитална Камера 12 MP 4 X Дигитален Зум Мини Камера Дигитални SD Картичка До 32 GB Главните Карактеристики 1.12 MP Дигитална Камера 2.Mass Storage 3.Антисе тресат 4.4 x Дигитален Зум 5.2.7"TFT 6...

BGN 63.98

Winait 2017 популярна цифрова камера DC-V700 с 8.0 MP cmos-сензор, 8-кратно увеличение, sd карта до 32 GB, анти червени очи

Winait DCV700 дигитална камера со Флеш режимот Automatic (автоматски), анти redeye , блиц, блиц затворени Главни Карактеристики 1...

BGN 87.98

2017 гореща продажба 3.0 сензорен екран 24mp камера за видео професионален Full HD 1080p 64GB памет Китай HDV видеокамера с вграден Wi-Fi

2017 Топла Продажба 3.0" Екран на Допир 24mp Камера за Видео Професионално Full HD 1080p 64 GB Меморија Кина HDV видео камера Со Вграден WIFIОпција 1 : стандардОпција 2 : стандард+екс батеријатаОпција 3 : стандардни+широк објективОпција 4 : стандард+картичка 64 GBОпција 5 : стандард+ микрофонОпција 6 : стандард+екс батеријата+широк агол леќа+микрофон+ картичка 64 GBГлавни карактеристики1...

BGN 176.00

1080P HD Мини Камера DV DVR Micro Камери широкоъгълен дълго време на работа на IR за нощно виждане Откриване на движение поддръжка на памет до 64G

1080 P HD Мини Камера DV DVR Широк Агол Долго Време Работи IR Ноќ Визија Движење Откривање Меморија Поддршка на 64 G карактеристики на Производот 1) камера функција : ултра мал волумен, погодно во безбедноста заштита, комерцијални распоредување, секојдневниот живот, спроведување на истражни судии, возење евиденција, обука, видео и сл.; 2) бизнис / закон за спроведување на истражни судии за снимање функција : олеснување на бизнис интервјуа, учење, живи, за спроведување на законот, докази за снимање; 3) читач на картички функција : ТФкартичка, максимална поддршка 32 GB (micro SD), погодно за мобилни складирање датотека, безбеден и удобен; 4) висок квалитет сензори, HD леќи, динамични видео пикап, 25~30 рамки / сек; 5) поддршка за подигање видео, повеќе удобен операција; 6) батеријата за откривање на функцијата, ефикасно да го заштити вашиот видео датотеки; 7) двојно индикатор за светло покажува работната државата, и будала тип на операција е полесно; 8) опремен со висококапацитетот на литиум батерии, батеријата има повеќе од 500 минути за време на снимање; 9) стандардниот MICRO USB, поддржува голем број на животната средина полнење и датотека читање; Производ параметри 1) image sensor : CMOS сензор со висока дефиниција; 2) агол на гледање : околу 140 степени; 3) светлина осветлување : 10 Lux или над 4) капацитетот на батеријата : за 1200mah 5) време на траење на време : околу 500 минути 6)температура на Чување : 10 ~ 70 степени 7)Брзина : 1080 P (~20), 720 P (30), 480 P (30 рамки) 8) Мемориска картичка тип : ТФ (SD Micro) картичка 9) Мемориска картичка капацитет : поддршка 4 GB64 GB(ви Препорачуваме >8 GB) 10) резолуција на Видео : 720*480, 1920*1080,1280*720 11)сегментација Видео : 10 минути 12) Адаптивни интерфејс : USB1.1, USB2.0 13) за Поддршка на системот : XP / Vista32 / WIN7 и погоре, Mac OS 14) на батеријата е полна време : >од 5 часа(5 V 1А) 15) работна влажност : 15~85%RH9 Мерки на претпазливост за Употреба : ве Молиме строго се придржуваат кон релевантните државни закони, овој производ не може да се користи за други незаконски цели, или опасност...

BGN 75.00 136.00

2017 най-новият 2.7 HD екран на най-евтина цифрова камера с 12 мегапиксела камера Мини-камера с 4-кратно увеличение и 2 led лампи

2017 Најновите 2.7" HD Екран Најевтиниот Дигитален Видео Камера 12 Мега ПикселиВидео Камера Мини Камера Со 4 X Дигитален Зум И 2 LED СветлоГлавни Карактеристики : 1...

BGN 71.98

мини камерата на ендоскоп 2018 най-новият оригинален HD 1080P MD18 инфрачервено нощно виждане мини камера за откриване на движение DV видео sq11

мини камера Endoscope 2018 најновите Оригиналниот HD 1080 P MD18 Инфраред Ноќ Визија Мини видео камера Движење Откривање DV Видео sq11Карактеристики 1).HD FULL HD 1080 P DV 2).Мали облик дизајн, преносни рачен DV 3).Тоа може да биде снимен во hd слика на ниско осветлување 4).На батеријата за откривање функционира ефикасно ги штити вашата камера и снимање на фајлови 5).Поддршка рекорд со полнењето на полначот може да се евидентира веќе На референтен формат е како што следува : 1 : 20180101192526 Y (временски жиг на екранот) 2 : 20180101192526 N (без временски жиг на екранот) Конекција компјутер : Во подигање на мирување и исклучување држава, може да биде поврзан директно на компјутер, поврзете го компјутерот после може да се користи како У диск, слободна датотека копирате, се сече и паста, избришете ја форматирате У диск...

BGN 22.00 23.98

Winait Full HD камера, сензорен екран, цифрова камера снимка HDV-Z8

Max.24 MP Поддршка за Откривање на Лице 1080 P Full HD Дигитален Видео КамераLCD Екран на Допир Камери и видео камераСтандарден Пакет : Додадете telephoto леќа пакет : Други видео камера слики : Карактеристики : 24 мегапиксели, можете да зумирате и одзумирате, и исечете сликата на волја.1080 P Full HD, тоа може да снима видео во full HD, фаќањето сите вкус на вашиот живот.3.0" LCD екран на допир, супер голем екран на допир со совршен, мазна и удобен операција.CMOS image sensor, може да се направи DV добиете одличен квалитет на сликата, дури и во услови на слаба светлина.Поддршка за откривање на лице, секоја убава насмевка може да биде заробен, совршено.Антисе Тресат DSP, што ќе ви овозможи да се земе мазна и стабилна слики лесно да се движите.16× Дигитален Зум, на влез за DV има својство на супердолго зум, навистина неверојатни зум перформанси.Снимање процес може да се паузира со еден клик...

BGN 129.58