• Ново
1.5 M 10LED - 3M 20LED Карта Photo clip string светлини фея светлини for Christmas wedding party decoration plug EU/battery power

1.5 M 10LED - 3M 20LED Карта Photo clip string светлини фея светлини for Christmas wedding party decoration plug EU/battery power

BGN 18.18
BGN 18.00 -1 %

Сума
Налично за поръчка


1.5 М 10 LED - 3 M 20 LED КАРТИЧКА Фото клип string светла самовила светла за Божиќ свадба партија декорација ЕУ plug/енергија од батеријата
Опис : .100% сосема нов и висок квалитет. .Фото ѕид декорација, свадба, свадба декорација, спална соба спална соба фото клип, прозорец порака клип клип клип. .Се супер светло и ниска потрошувачка на енергија. .Лесно да се инсталира на повеќето површини : ѕидови, прозорци, врати, подови, тавани, треви, стакло, дрво, метал, пластика, Новогодишни елки, итн. Пакет : 1 сет x string светлина производот има различна големина и боја, ве молиме видете ја опис на светлината низа и потоа ставете цел. Ви благодариме. Производот не содржи батеријата.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Мъниста
Водоустойчив:
ДА
Тип Штепсельной Вилици:
вилица за европейския стандарт
Източник На Захранване:
AC
Напрежение:
6V
Номер На Модела:
Цуань-ЛБ1
търговска марка:
Халоджаджу
Форма:
карта
Категория Продукти:
Начало Декор
Номер На Модела:
приказни светлини
Име:
струнни светлини
тип 1:
коледни светлини
Воспользуйся:
weding декорации, събития и празнични аксесоари
тип 2:
Осветителни Струни
Стил:
Външно Осветление
Тип На Батерията:
Батерия тип AA (не се включва)
Номер На Главата:
10-20 гола
Номер На Модела:
Карта на снимка клип ред светлини

Подобни продукти в категория

Worldwide Store Classic Outdoor Solar Power Туинкъл LED Candle Light Yard Garden Decoration Фенер Hang Lamp

Карактеристики : Соларен светлина, 1pcs топло бела LED, имитираат светлина на свеќа треперење во правец, да создадете романтична атмосфера.Дизајниран со поликристални соларен панел, автоматски се наплаќа во текот на денот (доволно сонце), и светне во текот на ноќта.Добро издржливост.Висока енергетска конверзија стапка и еколошки.Лесно операција на АВТО / ИСКЛУЧУВАЊЕ на уредот, и конкретни светлинасистем за контрола прави сигурни дека ПРЕДВОДЕНА само светлината во темнината.Дизајн со клип, многу погодно да се откажам до тоа.Погоден за возвишеното градина, двор, пат, итн.Спецификации : Соларен панел : 2 * 2 V 60m A поликристални соларен панелМатеријал : Железо + ABS + PSБатерија : 1.2 V / 600m Ah АА NiМЗLED количина : 1pcsТемпература на бојата : 30003500 KОсветлување час : 79 часа (по добивање на целосна доплата)LED услуга живот : до 100,000 часаВреме на полнење : 4.5 часови (во целина)Соларен панел големина : 5.5 * 2.3 см / 2.2 * 0.9"Производ големина : Прибл.8.8 * 8.8 * 12.5 cm / 3.5 *3.5 * 4.9"Производ нето тежина : 189gОперација : А...

BGN 13.00 17.78

1pc*100LED 33ft Christmas lights outdoor holiday string светлини waterdrop wedding party decoration светлини AA battery operated

10 M 33 FT 100 led 3 AA Батерија Напојува Декорација ПРЕДВОДЕНА од Бакарна Жица Самовила String Светла Светла за Празник Божиќ Свадба Партија, Тоа е совршен за било цветни аранжмани на партијата украсување, од букети, колачи, или било која друга посебна прилика настани што би можеле да имаат...

BGN 10.00 11.20

WS2801 IP68 pixel led module, 256scale gray, IP68;4wire (червено/зелено/синьо/черно)DC5V input;50шт ред

1 : влезен напон : DC5 V1.Напон : DC5 V2.актуелни : 60m A3.Номинална Моќност : 0.3 W / еез4.LED количина : 30 F8 LED светла монистра5.светлост : 9 Lm6.Достапни бои : Полна боја 256 Сиви ниво7.Зрак Агол : 110°180°8.Димензии : 34mm*12mm9.Степен на Заштита : IP68

BGN 28.80

Градина Слънчева светлина прожектор бял стенен монтаж лампа водоустойчив слънчева светлина 48led външен авариен led тревата осветление лампа Lampe Solaire

Ново Отворено Соларна Светилка IP65 Водоотпорен Модерна Градина Соларни светилки 48leds SMD 2835 Итни Led Тревник Осветлување Сијалица Lampe SolaireОтворено Соларна Светилка Предност : 1...

BGN 42.00 65.31

250 W led прожектор led енергоспестяващ квадратен проектор, лампа, външно осветление за водоустойчиви, с монтиран на стената перална лампа

250 W ПРЕДВОДЕНА од Поплави светлина Лер заштеда на енергија плоштадот проекција светилка за Отворен осветлување водоотпорен ѕид перење светилкаМодел : ХСFL250 Влезен напон : AC 85265 V моќ : 250 W Флукс : 100120 (LM) Заштита ниво : IP67 Оперативни фреквенција : 50 (Hz) Школка материјал : авијација алуминиум Светлина емитирачки агол : 90 степени C / 120 C (степен) температурата на работа : 5060 Големина на : 425*330*200 тежина : 7.53 KG Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 382.40

Led слънчев фенер водна топка от цветна светлина led двор плаващ басейн на езерото басейн Нощен светлина автоматичен цветен плаващите вода лампа

LED Соларна Фенер Вода Топката Светлина Шарени LED Лебди Двор Градина Езерцето Базен Ноќ СветлинаКарактеристики : 100% Нов и висок квалитет1 Ултра Светла БојаПромена Led Диоди (Црвена, Жолта, Зелена, Сина, Портокалова И Виолетова)Соларен Лебди СветилкаАвтоматски го активира сензорот во мракОсветлување Како Мрак И Полнење Како Бел ДенУлтразвучно Сврзување И ВодоотпоренМоже Да Работи Како Што Лебди На Вода И Виси На ДрвоON / OFF Прекинувач Поставен На Дното На Постоечкиот СветилкаПостои дупка на врвот, така што тие може да се жичени заедно со иглаСпецификации : Батерија : Вграденна Полнење АА, 1.2 V / 600m Ah NiCdГолемина : 11 См (Кол.)Производ Димензии : 11cmМатеријал Тип : ПластикаДополнителни карактеристики на производот : ВодоотпоренИзвор на енергија тип : Сончевата, БатеријаПакување се вклучени : 1*Соларен Лебди Светилка

BGN 29.73

Freeshipping 100W led flood light Outdoor Wall шайба garden park square yard building projector search Industry luminaire лампа

Име на производ : ПРЕДВОДЕНА од поплави светлинаLED Emitter Моќност : 100 WРабота Напон : 85~265 VБоја : Сива100% Сосема Нов.Школка Материјал : Висока Јачина АлуминиумМаска Материјал : 5mm Висока Јачина ОчилаЗрак Агол : 120°Боја Temp : 6000~6500 K( Чиста Бела ) ИЛИ 30003200 K ( Топло Бела )Водоотпорен : IP65 ( Но не може да се стави во вода )Животниот век Време : 50.000 часови1.Ние прифаќаме alipay тука.2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.3.Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад...

BGN 832.00

(6 бр./лот) 85-265 в 24 в Epistar chip 36 W бял червен зелен син жълт топла бяла светлина RGB LED стенни миене прожектор прожектори

LED Ѕид за Миење Спецификација : 36 W LED Ѕид за Миење Чип Бренд : Epistar Моќност : 36 WLED Количина : 36pcsДимензија : 1000*63*62mm Боја : RGB,бела,Топло Бела,Црвена,Жолта,Зелена,Сина Влезен Напон : 85265 V Оперативни Температура : 30 ~ 60 °C животниот век : 50000 H Сертификат : CE, и Ro HS Гаранција : 3 Години

BGN 416.00

led прожектор открит 20 W 220 прожектори IP65 водоустойчив прожектор външно осветление

предводена од поплави светлина отворено 20 W 220v рефлектори IP65 водоотпорен Searchlight светлина надворешно осветлување Производ : ПРЕДВОДЕНА од Поплави светлинаПредмет Бр...

BGN 48.00

8 бр. / лот LED Retrofit Kit за тенис корта Light E27 E39 E40 Mogul Base Wall Pack/Shoebox LED Retrofit 6500K 50W 80W 100W 150W

8pcs / многу LED Retrofit Комплет За Тенис Светлина E27 E39 E40 име магнат База Ѕид Пакет / Shoebox LED Retrofit 6500 K 50 W 80 W 100 W 150 WЗабелешка : 1.Базата може да E26 E27 E39 E40,Pls остават порака што ви треба.2.влезниот напон е глобална напојување за ac100277v,ако треба 347v или 480v,pls контактирајте со нас да се преговара за цената.3.Ние ќе превозот со DHL или Fedex или UPS или ТНТ експрес услуги според различни земјиE26 E27 E39 E40 Led Retrofit Колекции Спецификација : Зрак Агол120°(можат да бидат прилагодливи)Извор На Светлина / Countвисока светла SMD3030BracetRotableПотрошувачка На Енергија30 W 45 W 60 W 80 W 100 W 120 W 150 W ±5%LED Прозрачна Ефикасност140lm / wСветилка е Ефикасност ( %)>95 %Боја Температура СтандардТопло Бела : 2,700 ~ 3,500 КПриродните Бела : 4,000~5,000 ККул Бело : 5,500~6,700 КБоја Рендерирање Индекс(CRI)Ра>80LED Emitter Живот50.000 часаЗаменаCFL 100 W 120 W 150 W 250 W 400 WВозачотВисока безбедност Meanwell возачот глобална напојување за AC100277 VАпликацииe26 e27 e39 e40,улица,двор,плоштад.итнE26 E27 E39 E40 Led Retrofit Колекции Покаже : E26 E27 E39 E40 Led Retrofit Колекции Детали : E26 E27 E39 E40 Led Retrofit Тест Колекции : E26 E27 E39 E40 Led Retrofit Колекции Се Инсталира : E26 E27 E39 E40 Led Retrofit Колекции Апликација : Fireflier Компанија Информации...

BGN 1058.00 1113.60

46LEDs 800LM 4Modes Super Bright Microwave Radar Motion Sensor Solar Light Street Outdoor Wall Path Lamp Security Спот Осветление

Четири работни модовиПрво покривање на соларни панели или соларни панели надолу на десктоп, и потоа притиснете и задржете го копчето за 5 секунди за да започнете светилка коло работа, започнете по внесување на првиот начин на работење; секој притиснете го копчето за да се замени со режим, додека светлата се трепка; режими се како што следува : 1...

BGN 55.00 86.13

Безплатна доставка 20 бр/лот 5 м 50 светодиоди 3AA батерии мини микро led светлини ред за сватба събитие коледна украса

Бесплатен Превозот 20pcs / многу 5m 50leds 3 AA Батерија Управувана Микро Мини LED Светла String За Свадба Партија Настан Божиќ Декорација Тоа е совршен за било цветни аранжмани на партијата украсување, од букети, колачи, или било која друга посебна прилика настани што би можеле да имаат...

BGN 152.00

20 LED Solar Powered Moon String Светлини for Christmas Party home decoration

Спецификација : Светла боја : како на сликата покажуваБатерија : вграденво 600m AH NIМЗ батеријатаВреме на полнење : 8 часаРаботно време : 68 часа, вкупно работно време повеќе од 10,000 часаПрекинувач : Моќ / ИСКЛУЧУВАЊЕ& MODELED количина : 20pcsЛесни начини : 2Режим на блиц : Долги светла+единствен флешДва вида на автоматски режим се трансформира (Треба да притиснете на прекинувачот со рака да конвертирате една светлина на владата)Батерија : 1.2 V 600 MAH (Батерија, не се вклучени)Соларен панел : 2 V 100 MAЖивот време : 5000hКонтрола метод : светлинауправувана + копчињаИнтервал : 16.5 cm прибл.Доведе Жица : 1.5 метри, прибл.Должина Целокупната : 4.8 метри прибл.Пакетот Вклучува : 1 x Соларен Панел1 x 24 cm Скок1 x 20 LED Соларна String СветлаAnswer : ___________________________ Note : 1...

BGN 20.02

3aa батерии меден проводник светлини 10 м 100LEDs звездното ред светлини за открит, градини, къщи, танци, Коледно парти

3 AA Батеријата Напојува од Бакарна Жица Светла 10 M 100 LEDs Ѕвездена String Светилки за Надворешна употреба, Градини, Домови, Танцување, Божиќ Партија, Тоа е совршен за било цветни аранжмани на партијата украсување, од букети, колачи, или било која друга посебна прилика настани што би можеле да имаат...

BGN 11.00 11.20

7LEDs Solar LED Lamp преносим водоустойчив открит слънчева светлина, лампа за палатка лампа нощна светлина окачен лампа lamparas solares екстериор

7 LEDs Соларна LED Светилка Преносни Водоотпорен Отворен Соларни Светилки Шатор Светилка Ноќ Светлина Виси Светилка lamparas solares надворешноста Функција : 100% Сосема Нов Надворешен Дијаметар : 7.5 cm (прибл) Целата Висина : 17cm Материјал : ABS + Електронски компоненти Извор на Енергија : sloar енергија Пакет : боја кутија Настава : ·Извор на Светло : 7pcs LED ,бела светлина, 100000hours живот...

BGN 14.00 20.48

4бр 18W RGB топло студено бял LED Wall Шайба DMX512led wall шайба light шайба lamp led outdoor lamps building lamp-light wall

1.Ние прифаќаме alipay тука.2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата processor ESCROW.3.Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7дена за замена или пари назад...

BGN 232.00

10 бр./лот 2 м 20 светодиоди стъкло вино LED String Light Cork формата на сърце Wine Bottle Stopper Light Lamp Коледно Парти Decoration

Карактеристики : 2 M 20 LEDs Сребрена жица string, погоден за повеќето шишиња Стави жица во шише, така што шишето станува убава блескав украс На string има добра флексибилност, може да се претвори во различни форми сакате...

BGN 19.00 27.39

OSIDEN Led String Светлини 4m 100ledCurtain Icicle Коледа Outdoor Decoration Indoor Droop 0.3-0.5 m Garden Party 110 220V

Карактеристики : Мини и уметнички изглед, тоа е лесно да се носат.Со многоцветни светло, изгледа многу убаво во текот на ноќта.String Светлина со 100 LED светилки малку.Ниска потрошувачка на енергија, безбеден и сигурен.Еднокопчеоперација дизајн, тоа е полесно да се користи.Океаните на малку ѕвезди трепкане, блиц и промена магично.Тоа може да се стави или закачени на ѕидови, прозорци, врати, подови, тавани, треви, новогодишни елки и сл.Совршена декорација за Денот на Вљубените, Божиќ, други празници, забава, свадба, итн.Со 8 различни режими на репродукција : Комбинација, Во Бранови, СеквенцијаленБркотници / Flash, Бавно / Исчезнат, Трепкане / Flash, Стабилен На.Спецификација : LED боја : Блу / Бела / RGBLED количина : 4m 100ledsНапон : 220v / 110v (Ако сте треба 110v , ве молиме оставете порака ...

BGN 12.00 13.86

48Leds слънчева светлина водоустойчива IP65 микровълнова печка радар сензор за светлина открит светлина, с монтиран на стената лампа за прожектори led соларни лампи суп?

48 Leds Сончевата Светлина Водоотпорен IP65 Микробранова Радар Сензор за Светло Отворено Светло Ѕид Светилка Рефлектори LED Соларна светилка Супер светлоСоларен панел напојување : 5 V 3.2 WБатерија : Lithum батеријата 3.7 V 1000m AhLED : 0.2 W 60m A / 30 LM / SMD2835*48 PCSПрозрачна флукс : 800~1000lmКоло Startup време : 15 SМека осветлување кога нема никој околу себе...

BGN 49.00 98.11

10M 100 led 3AA акумулаторна батерия на открито LED silver цвят на медна жица Фея светлини ред за Коледа, празник, Хелоуин, парти

10 M 100 led 3 AA Батеријата Напојува Отворено LED Сребрена Боја Бакарна Жица Самовила String Светла за Божиќ, Празник,ноќта на Вештерките ,Партијата Тоа е совршен за било цветни аранжмани на партијата украсување, од букети, колачи, или било која друга посебна прилика настани што би можеле да имаат...

BGN 11.00 11.20