• Ново
1pc*10M/100leds сребрист тел светлини за коледни светлини фестивал на сватба парти декорация на дома с коледни Звезди струнни светлини

1pc*10M/100leds сребрист тел светлини за коледни светлини фестивал на сватба парти декорация на дома с коледни Звезди струнни светлини

BGN 11.20
BGN 10.00 -11 %

Сума
Налично за поръчка

10 M 33 FT 100 led 3 AA Батерија Напојува Декорација ПРЕДВОДЕНА од Бакарна Жица Самовила String Светла Светла за Празник Божиќ Свадба Партија, Тоа е совршен за било цветни аранжмани на партијата украсување, од букети, колачи, или било која друга посебна прилика настани што би можеле да имаат. Партија настани како што се свадби, родендени, holloween, божиќ, или кои било други специјални настани или занает проекти што би можеле да имаат. Внимание Ве Молам !!!
Пакетот содржи 1set 10 M 100 Led String , Секој String светло со 3 AA Батеријата pack (не вклучуваат 3 AA батерии) .
препорачувам Alkalina батерии.
На Бакар Или Сребро String, Ако не се советува, ќе испрати Сребрена жица само
Спецификации :
Работи на 3 АА батерии (не се вклучени)
100 Висок Квалитет Led Диоди
Избор : Топло бела/бела/Сино/Зелено/RGB/Red/Жолта/Розова /Виолетова
Бакарна жица
Жица должина : 10 Метри (33 FT)
LED простор : 10 CM (4 Инчи) НОВ стил на мали LED string светла кои се водоотпорни, па тие може да се користат под вода и се неверојатно! 10 метри 33 FT 100 мали, но многу светла LED е вграден на флексибилни бакарна жица 360 степени светлина, видливост. Заштеда на енергија, еколошки Карактеристики кул светлина која не е лесно да се стане топла Совршен за различни прилики, како на пример, свадба, хотел, деловна зграда, фестивал украс, дома декорација, продавница прозорец, клуб, концерт, пеење сала, модна ревија, танцување сала и на сцената и така натаму Тоа ќе создаде прекрасна визуелни ефекти за секоја прилика и празникот на вашите очи Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Ви благодариме! Пакет Содржина : 1x 10 M 100 LED string светла со Батерија кутија

Всичко за продукта

Отделят Цвят:
Синьо, RGB, зелен, бял, топъл бял
Мощност:
3w
Тип Елемент:
Мъниста
Водоустойчив:
ДА
Напрежение:
6V
Източник На Захранване:
Суха Батерия
Номер На Модела:
ЧЕНГЕ-БЛ-010-08
търговска марка:
КИТОСУН
Тип Штепсельной Вилици:
Няма
Форма:
Капка Вода
Цвят на светлината Led :
Бял Топъл Бял Червен Зелен Син Розов Виолетов Оранжев Кехлибар
Разстояние между светодиодите :
10 см, 4 инча
Обща Дължина :
10M 100шт мини led светлини
Източник На Захранване :
3aa батерия работи . Работа около 8 часа
Напрежение :
6V
Форма:
Капка Вода
Приложения :
цветя за декорация на партита от букети, торти

Подобни продукти в категория

Търговия на едро с 6 бр. /лот, 10 W RGB LED осветление пейзаж LED Flood Light Wall Wash Light AC85~265V

10 W RGB LED Пејсажи Осветлување ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина Ѕид се Мијат Светлина AC85~265 VСпецификации : Светлината тип : LEDLED количина : 9 ситни парчињаСветлосен ефект : До 900 LMОсветлување агол : 120 степениСветла боја : Црвена, Зелена, Сина, Бела, и така натаму (вкупно 16 бои)Текст : AC 85265 VПотрошувачка : 10 WДалечински управувач батерија : 1 x CR2025 Копчето Мобилен Батеријата ( Батерија, не се вклучени )Сместување : Висока Јачина Алуминиум; 5mm Висока Јачина Стакло (капак)Ingress Protection Оценка : IP65Фактор На Моќ : >0.90CRI (боја рендерирање индекс) : >80Животен Век : >60,000 часаПроизвод во боја : СиваПроизвод големина : 114x104x85mmПроизвод тежина : 470gПакет големина : 135x115x98mmПакет тежина : 480gКарактеристики : 4 главни бои (Црвена, Зелена, Сина и Бела)...

BGN 162.00 266.27

20 бр / компл. Бял на батерии памучни топки струнни инструменти с Коледни светлини led гирлянди празнична парти сватба, дете, детска стая украса

Спецификации за 2.6 m 20 топки AC приклучок : Состојба : НОВИОТ Тип : Памук топката светла LED Кол : 20pcs Топката Количина : 20pcs Топка Големина : 5 cm Светлина Должина : 2.6 m(Вклучувајќи го 0.6 m доведе линија) Жица Боја : бела Светлина Материјал : ПП & TPR & CRV челик Работа Живот : 60000 часа Топки во боја : Бела Светлина, Боја : Топло бела Светлина Режим : Стабилен на Напојува Поддршка : 110 / 220 V Пакет Тежина : 0.3 KGСпецификации за 4.5 м 35 топки AC приклучок : Состојба : НОВИОТ Тип : Памук топката светла LED Кол : 35pcs Топката Количина : 35pcs Топка Големина : 5 cm Светлина Должина : 4.5 м(Вклучувајќи го 0.6 m доведе линија) Жица Боја : бела Светлина Материјал : ПП & TPR & CRV челик Работа Живот : 60000 часа Топки во боја : Бела Светлина, Боја : Топло бела Светлина Режим : Стабилен на Напојува Поддршка : 110 / 220 V Пакет Тежина : 0.4 KGСпецификации за батерија управувана led светла : Состојба : НОВИОТ Тип : Памук топката светла LED Кол : 20 / 30 / 40 / 50 компјутери Топката Количина : 20 / 30 / 40 / 50 компјутери Топка Големина : 6 cm Должина на Светлина : 2.0 / 3.0 / 4.0 / 5.0 / 10.0 m(Вклучувајќи го доведе линија) Жица Боја : бела Светлина Материјал : ПП & TPR & CRV челик Работа Живот : 60000 часа Топки во боја : Бела Светлина, Боја : Топло бела Светлина Режим : Трепкане / Flash,Мирно на Напојува Поддршка : 1.2 V Пакет Тежина : 0.25 / 0.35 / 0.45 / 0.6 / 0.9 KGКарактеристики : топки може лесно да се изгради фестивалот или партија се чувствувате желба...

BGN 12.00 13.76

Външен прожектор 10W 20W 30W 50W RGB led flood light Spot street light With IR remote controller

Вовед : Како да се изберете очекува предмети во различни & комплекс на пазарот?Како да се Изберете = Висок Квалитет + Строга Контрола на Квалитетот + Стареење Времето + Брза Испорака Време + Professional & Брз Одговор + РизикLemonbest = Увери Квалитетот + 5 Чекори Строго КК + 48 Часа Стареење Времето + Брод во рок од 24 Часа + Супериорен 99.8% Задоволството на Клиентите + 60 Ден Гаранција + Лесно се Враќа + Бесплатен ПревозотПримена : Индустриски Поплава Осветлување, Архитектонски Осветлување, Бизнис Безбедност Осветлување, Дома Осветлување, Брод Осветлување, Приватен Клуб, Реклама Осветлување, Патио Осветлување, Градина Осветлување, Плаза Осветлување, Фабрика Светла, Доковите, Билборди, Надворешен Ѕид Осветлување, Ресторан, Хотел, Уметнички Галерии, Амбиентална Светлина, Празник Декорација, и многу Многу Повеќе!Функција : Супер Светло Кул Бело LED, Висок Интензитет и Сигурност, Времето Доказ Висока Јачина Алуминиум Домување Заштеда на Енергија, Ниска Потрошувачка на Енергија, Ниска Температура, и Долг Животен Век ги Вклучува Претходно спроведен Стандард Приклучок за Северна Америка Места Над 60,000 Час Живот и IP65 Водоотпорен ОценкаСпецификации : Моќност : 10 W 20 W 30 W 50 W Влезен Напон : AC 85265 V Материјал : Висока Јачина Алуминиум Легура (сива школка); 5mm Висока Јачина Стакло (капак) Ingress Protection Оценка : IP65, водоотпорен Зрак Агол : 180 степен на животниот Век : 50000 часа LED Работа Температура : 25°C +65°C Големина : 115*85*85 мм Проекција Далечина : 5 метри Пакетот Вклучува : 1x RGB LED Водоотпорен Потоп Светлината 1 x 24key Далечински Controll...

BGN 24.00

Freeshipping 100W led flood light Outdoor Wall шайба garden park square yard building projector search Industry luminaire лампа

Име на производ : ПРЕДВОДЕНА од поплави светлинаLED Emitter Моќност : 100 WРабота Напон : 85~265 VБоја : Сива100% Сосема Нов.Школка Материјал : Висока Јачина АлуминиумМаска Материјал : 5mm Висока Јачина ОчилаЗрак Агол : 120°Боја Temp : 6000~6500 K( Чиста Бела ) ИЛИ 30003200 K ( Топло Бела )Водоотпорен : IP65 ( Но не може да се стави во вода )Животниот век Време : 50.000 часови1.Ние прифаќаме alipay тука.2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.3.Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад...

BGN 832.00

Висококачествени мултифункционални led слънчева светлина водоустойчив градински лампи, градински декоративни улични фенери външно осветление

Високквалитет на мултифункционални соларна LED светла водоотпорен тревник светилки градина декоративни уличните светилки отворено осветлување Опис : .100% сосема нов и висок квалитет...

BGN 36.80

10M 100 led 3AA battery powered outdoor led copper wire string светлини for christmas festival wedding party decoration

10 M 100 led 3 AA батеријата напојува отворено предводена од бакарна жица string светла за божиќ фестивал свадба партија декорација Тоа е совршен за било цветни аранжмани на партијата украсување, од букети, колачи, или било која друга посебна прилика настани што би можеле да имаат...

BGN 11.00 11.20

Външно осветление 10W 20W 30W 50W Led Floodlight Фокус RGB Spot Flood Light Lamp Reflector Refletor Foco Exterior Projecteur

Отворено Осветлување 10 W 20 W 30 W 50 W Led Floodlight центарот на Вниманието RGB Место Потоп Светлината Светилка Рефлектор Refletor Foco Надворешноста Projecteur Freeshipping ype : RGB / Топло / Бела Предводена од Поплави светлина Отворено осветлување Напон : AC / DC 12 V 50 / 60hz Моќ : 10 W / 20 W / 30 W / 50 W Чипови : Висока Моќност Epistar Led Чипови Боја : Топло Бела 27003500 K Ладно Бела 55006500 K RGB : Црвена+Зелена+Сина Зрак Агол : 10 W 90degree 20 W 30 W 50 W 120 Degree Тело Материјал : Висока Јачина Алуминиум; Гаранција : 2 Години Водоотпорен : IP65 Боја Направи Индекс : >90 Ра фактор на Моќ : 0.900.99 Работа температура : 30+60 степени Апликација : Билборд Улица, Пристаништа Места;Парк дрвја; Хотели и станбени објекти;Скалила; Патишта и Мостови;Станици и терминалиПревозот : Ние Брод на Светот, освен APO / FPO .Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена...

BGN 13.00 15.98

20 LED Solar Powered Moon String Светлини for Christmas Party home decoration

Спецификација : Светла боја : како на сликата покажуваБатерија : вграденво 600m AH NIМЗ батеријатаВреме на полнење : 8 часаРаботно време : 68 часа, вкупно работно време повеќе од 10,000 часаПрекинувач : Моќ / ИСКЛУЧУВАЊЕ& MODELED количина : 20pcsЛесни начини : 2Режим на блиц : Долги светла+единствен флешДва вида на автоматски режим се трансформира (Треба да притиснете на прекинувачот со рака да конвертирате една светлина на владата)Батерија : 1.2 V 600 MAH (Батерија, не се вклучени)Соларен панел : 2 V 100 MAЖивот време : 5000hКонтрола метод : светлинауправувана + копчињаИнтервал : 16.5 cm прибл.Доведе Жица : 1.5 метри, прибл.Должина Целокупната : 4.8 метри прибл.Пакетот Вклучува : 1 x Соларен Панел1 x 24 cm Скок1 x 20 LED Соларна String СветлаAnswer : ___________________________ Note : 1...

BGN 20.02

10M 33ft 100 led 3AA battery powered outdoor led copper wire string светлини for christmas festival party wedding decoration

10 M 33ft 100 led 3 AA батеријата напојува отворено предводена од бакарна жица string светла за божиќ фестивал партија свадба декорација Тоа е совршен за било цветни аранжмани на партијата украсување, од букети, колачи, или било која друга посебна прилика настани што би можеле да имаат...

BGN 11.00 11.20

Е26/27/39/40 54 W градината на Открито LED царевица лампа IP64 led улично осветление по Шенжен технологии AC100-240V 5 години гаранция 4 бр. / лот

2014 година нови пристигнување E26 / 27 / 39 / 40 54 W Отворено Градина Led Пченка Светилка IP64 ПРЕДВОДЕНА од Уличните Светилки Со Шенжен Технологија глобална напојување за AC100240 V 5 Години Гаранција 4 PCS / Многу Топла Продажба!Карактеристики & БенефицииБоја : топло бела ,природни бела ,кул белоПотрошувачка на енергија : 54wсветилка база тип : E26 / 27 , E39 / 40Lumens : 4300 / 4590 / 4900 LMВлезен напон : AC 100240 V ,5060 HzФактор на моќност>0.9Зрак агол : 330 Степеннови умрефрлија aluminums листОперативен амбиентална температура : 20 o C до +45 оДолго l ifespan : >50, 000hrsDemension големина : E39 / 40 тип Dia93*H267mm ; E26 / 27 тип dia93x H259mmБруто тежина : 970gLED Извор : 216pcs убав квалитет Epistar SMD2835 Led диоди.имаат многу добра боја стабилност на висока температура enviroments.Ниска топлина,без УВ, Без IR зрачење светлинаБрзо се поврзете терминал блокови за лесна инсталацијаСтандардна гаранција : 5 годиниБезбедност стандард : Ro HS, CE,CCCAnswer : ___________________________ Note : ве молиме љубезно кажете ни за вашите омилени база тип ( e26 / 27 / 39 / 40 ) и боја( топло / физичко / кул бело ) по вашиот ред,благодарам.~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~За нашата услугаПлаќање : Ние прифаќаме alipay тука .Ние, исто така, ја прифати T / T,запад унија, и други начини на плаќање.Ако треба повеќе детали,ве молиме слободно контактирајте со нас,ви Благодариме!Превозот : Ние брод во светот од експрес од DHL,UPSот,FEDEX (избор од најдобрите на оваа три начини) ....

BGN 499.20

1pc*100LED 33ft Christmas lights outdoor holiday string светлини waterdrop wedding party decoration светлини AA battery operated

10 M 33 FT 100 led 3 AA Батерија Напојува Декорација ПРЕДВОДЕНА од Бакарна Жица Самовила String Светла Светла за Празник Божиќ Свадба Партија, Тоа е совршен за било цветни аранжмани на партијата украсување, од букети, колачи, или било која друга посебна прилика настани што би можеле да имаат...

BGN 10.00 11.20

7LEDs Solar LED Lamp преносим водоустойчив открит слънчева светлина, лампа за палатка лампа нощна светлина окачен лампа lamparas solares екстериор

7 LEDs Соларна LED Светилка Преносни Водоотпорен Отворен Соларни Светилки Шатор Светилка Ноќ Светлина Виси Светилка lamparas solares надворешноста Функција : 100% Сосема Нов Надворешен Дијаметар : 7.5 cm (прибл) Целата Висина : 17cm Материјал : ABS + Електронски компоненти Извор на Енергија : sloar енергија Пакет : боја кутија Настава : ·Извор на Светло : 7pcs LED ,бела светлина, 100000hours живот...

BGN 14.00 20.48

ZESOL 30w LED Flood light прожектор прожектор външно осветление 220v градински растения

Led диоди 30 w floodlight 220 центарот на Вниманието led светилка проектор Водоотпорен IP65 рефлектор Производ : ПРЕДВОДЕНА од Поплави светлинаПредмет Бр...

BGN 40.00

Нова Пристигане! 6 LED Solar Lamp-Light Sensor Outdoor Pathway на един канал Light Garden Outdoor Energy Осветление за водоустойчиви, с монтиран на стената лампа

Нови Пристигнување! 6 LED Соларна Светилка за Светлосен Сензор Отворен Пат Олук Светлина Градина Отворено Енергија за Осветлување Водоотпорен Ѕид Светилка забелешка : предмети Вклучуваат батериите(1500 m Ah) големина : 12.7*13.3*6.8 cm сензор : light sensorПРАТКАТА во Светот Mail Услугата треба да се справи со голем број на нарачки, ние ќе го избере најбрз начин во согласност со фактичката состојба на логистика...

BGN 13.00 14.13

(6 бр./лот) 85-265 в 24 в Epistar chip 36 W бял червен зелен син жълт топла бяла светлина RGB LED стенни миене прожектор прожектори

LED Ѕид за Миење Спецификација : 36 W LED Ѕид за Миење Чип Бренд : Epistar Моќност : 36 WLED Количина : 36pcsДимензија : 1000*63*62mm Боја : RGB,бела,Топло Бела,Црвена,Жолта,Зелена,Сина Влезен Напон : 85265 V Оперативни Температура : 30 ~ 60 °C животниот век : 50000 H Сертификат : CE, и Ro HS Гаранција : 3 Години

BGN 416.00

Градина Слънчева светлина прожектор бял стенен монтаж лампа водоустойчив слънчева светлина 48led външен авариен led тревата осветление лампа Lampe Solaire

Ново Отворено Соларна Светилка IP65 Водоотпорен Модерна Градина Соларни светилки 48leds SMD 2835 Итни Led Тревник Осветлување Сијалица Lampe SolaireОтворено Соларна Светилка Предност : 1...

BGN 42.00 65.31

Низковольтный led прожектор 20 W Проекционная лампа IP66 12V-24V DC батерия прожекторное осветление

Низок напон ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина 20 W Проекција светилка IP66 12 V 24 V DC Батеријата Floodlight осветлувањеМодел : FL20 Влезен напон : 1224 V DC моќност : 20 W LED светилка број : 1 Школка материјал : Алуминиум светла боја : бела,топло бела заштита ниво : IP66 Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 41.44

Worldwide Store Classic Outdoor Solar Power Туинкъл LED Candle Light Yard Garden Decoration Фенер Hang Lamp

Карактеристики : Соларен светлина, 1pcs топло бела LED, имитираат светлина на свеќа треперење во правец, да создадете романтична атмосфера.Дизајниран со поликристални соларен панел, автоматски се наплаќа во текот на денот (доволно сонце), и светне во текот на ноќта.Добро издржливост.Висока енергетска конверзија стапка и еколошки.Лесно операција на АВТО / ИСКЛУЧУВАЊЕ на уредот, и конкретни светлинасистем за контрола прави сигурни дека ПРЕДВОДЕНА само светлината во темнината.Дизајн со клип, многу погодно да се откажам до тоа.Погоден за возвишеното градина, двор, пат, итн.Спецификации : Соларен панел : 2 * 2 V 60m A поликристални соларен панелМатеријал : Железо + ABS + PSБатерија : 1.2 V / 600m Ah АА NiМЗLED количина : 1pcsТемпература на бојата : 30003500 KОсветлување час : 79 часа (по добивање на целосна доплата)LED услуга живот : до 100,000 часаВреме на полнење : 4.5 часови (во целина)Соларен панел големина : 5.5 * 2.3 см / 2.2 * 0.9"Производ големина : Прибл.8.8 * 8.8 * 12.5 cm / 3.5 *3.5 * 4.9"Производ нето тежина : 189gОперација : А...

BGN 13.00 17.78

led прожектор открит 20 W 220 прожектори IP65 водоустойчив прожектор външно осветление

предводена од поплави светлина отворено 20 W 220v рефлектори IP65 водоотпорен Searchlight светлина надворешно осветлување Производ : ПРЕДВОДЕНА од Поплави светлинаПредмет Бр...

BGN 48.00

10M LED Silver тел/Copper Wire 3AA Battery Operated LED Фея String Light for Christmas Holiday Wedding Party Хелоуин Decor

10 M ПРЕДВОДЕНА од Сребрена жица / Бакарна Жица 3 AA Батерија Управувана LED Самовила String Светлина за Празник Божиќ Свадба Партија ноќта на Вештерките Оркестарот Тоа е совршен за било цветни аранжмани на партијата украсување, од букети, колачи, или било која друга посебна прилика настани што би можеле да имаат...

BGN 11.00 11.20

WS2801 IP68 pixel led module, 256scale gray, IP68;4wire (червено/зелено/синьо/черно)DC5V input;50шт ред

1 : влезен напон : DC5 V1.Напон : DC5 V2.актуелни : 60m A3.Номинална Моќност : 0.3 W / еез4.LED количина : 30 F8 LED светла монистра5.светлост : 9 Lm6.Достапни бои : Полна боја 256 Сиви ниво7.Зрак Агол : 110°180°8.Димензии : 34mm*12mm9.Степен на Заштита : IP68

BGN 28.80

3aa батерии меден проводник светлини 10 м 100LEDs звездното ред светлини за открит, градини, къщи, танци, Коледно парти

3 AA Батеријата Напојува од Бакарна Жица Светла 10 M 100 LEDs Ѕвездена String Светилки за Надворешна употреба, Градини, Домови, Танцување, Божиќ Партија, Тоа е совршен за било цветни аранжмани на партијата украсување, од букети, колачи, или било која друга посебна прилика настани што би можеле да имаат...

BGN 11.00 11.20

High Power DMX512 White/Red/Yellow/Blue/Green/RGB 36W LED Wall Шайба Light Waterproof IP65 Outdoor Landscape Lighting

Висока Моќност 85~265 V Светилки Бело / Црвено / Жолта / Сино / Зелено / RGB 36 W LED Ѕид за Миење Светлина Водоотпорен IP65 Отворено Пејсажи Осветлување Материјал : Dieизлиени Алуминиум Моќ : 36pcs / 24pcs / 18pcs Висока Моќност 1 W LED Чип Боја Температура : 2700 K6500 K Светлосен флукс : 100lm / w Влезен Напон : DC24 V (DMX512 Модел, НЕ вклучувајќи го DMX512 Контролер) Температурата на работа : 2040° Работа Температура : 20°C40°C Ефикасноста на напојување : >90% Фактор на моќност (PC) : >0.9 Димензија : L1000x W62x H63mm (36 W) Гаранција : 2year Животен век Време : Повеќе од 50,000 часот 16key Далечински Контролер на 36 W Led Ѕид за Миење DMX512 Кабел Поврзете го Патот за вашиот референца...

BGN 125.00 137.60

13M Connectable White Festoon топка string Светлини G40 Christmas fairy светлини for outdoor patio Wedding party Garland decoration

Да 8 M / 10 Глобуси Festoon Светла : Должина : 10 M ( Вклучени се и 3 метри доведе жица и 5 Meters на Светлата String ) Број на Светилки : 10 Bulbs ( Растојание помеѓу две светилки е 0.5 M ) Сијалица Дијаметар : 4.5 cm Led Кол:10pcs Светла Боја : Топло Бела Жица Боја : Бела / Црна Гума Кабел Трансформатор : 110 V да 240 V текст 18 V излез Connectable (трансформатор вклучени ќе трае до 6 групи)Да 13 M / 20 Глобуси Festoon Светла : Должина : 13 M ( Вклучени се и 3 метри доведе жица и 10 Метри од Светлата String ) Број на Светилки : 20 Светилки ( Растојание помеѓу две светилки е 0.5 M ) Сијалица Дијаметар : 4.5 cm Led Кол:20 компјутери Светла Боја : Топло Бела Жица Боја : Бела / Црна Гума Кабел Трансформатор : 110 V да 240 V текст 18 V излез Connectable (трансформатор вклучени ќе се кандидира до 3 групи) Забелешка : Овие високо квалитетни LED светла се водоотпорен запечатени кој може да се користи на отворено...

BGN 38.00 39.98

OSIDEN Led String Светлини 4m 100ledCurtain Icicle Коледа Outdoor Decoration Indoor Droop 0.3-0.5 m Garden Party 110 220V

Карактеристики : Мини и уметнички изглед, тоа е лесно да се носат.Со многоцветни светло, изгледа многу убаво во текот на ноќта.String Светлина со 100 LED светилки малку.Ниска потрошувачка на енергија, безбеден и сигурен.Еднокопчеоперација дизајн, тоа е полесно да се користи.Океаните на малку ѕвезди трепкане, блиц и промена магично.Тоа може да се стави или закачени на ѕидови, прозорци, врати, подови, тавани, треви, новогодишни елки и сл.Совршена декорација за Денот на Вљубените, Божиќ, други празници, забава, свадба, итн.Со 8 различни режими на репродукција : Комбинација, Во Бранови, СеквенцијаленБркотници / Flash, Бавно / Исчезнат, Трепкане / Flash, Стабилен На.Спецификација : LED боја : Блу / Бела / RGBLED количина : 4m 100ledsНапон : 220v / 110v (Ако сте треба 110v , ве молиме оставете порака ...

BGN 12.00 13.86

LED PAR36 лампа 9W (еквалайзер до 50 W халогенни) 10-30V дневна светлина 5000K IP68 водоустойчив прожектор лампи

Почитувани Клиенти, Тука се белешки за вас како следниве : 1).Ако сакате да плаќаат помалку увоз доход, pls ни остави порака, ние може да ви помогне да се изјасни ниска вредност...

BGN 23.00 23.36

външно осветление 12w 24w 40w 60w 240V 270V 110V улично осветление за продажба focos led 220v exterior muursticker trappen

LED module12 x 1 W LED Светилка чип / 24 x 1 W LED Светилка чип / 40 x 1 W LED Светилка чип / 60x1 W светилка LED чипЛеќа Боја : Вода Clea р Емитуваат Боја : Кул Бела / Топло БелаРабота состојба : 85 V265 V AC 50 / 60 HzИнтензитетот Прозрачна (Iv) : 900 LM / 1920 LM / 3200 LM / 4800 LMТемпература на бојата : 30003500 K / 60006500 KЗрак Агол : 120°Живот време : 50,000 ЧасТело Материјал : АлуминиумПакет Содржина : 1x 12 W LED Осветлување ts ИЛИ 1x24 W LED Светла1 x 40 W LED Осветлување ts ИЛИ 1x60 W LED Светла

BGN 120.00

DC5V 50nodes WS2811 pixel light; диаметър 12 мм;номинална IP68;скала 256gray;прозрачни проводници;попълнена от епоксидна смола

Карактеристики : 1 Adpots висок квалитет 8мм 0.24 w круг шапка RGB LED како осветлување извор.2 Со добар proection ниво...

BGN 14.40

Безплатна доставка 20 бр/лот 5 м 50 светодиоди 3AA батерии мини микро led светлини ред за сватба събитие коледна украса

Бесплатен Превозот 20pcs / многу 5m 50leds 3 AA Батерија Управувана Микро Мини LED Светла String За Свадба Партија Настан Божиќ Декорација Тоа е совршен за било цветни аранжмани на партијата украсување, од букети, колачи, или било која друга посебна прилика настани што би можеле да имаат...

BGN 152.00