• Ново
1pc*10M / 33ft Holiday lights led string light for christmas wedding party festival туинкъл decoration lamp bulb warm white string

1pc*10M / 33ft Holiday lights led string light for christmas wedding party festival туинкъл decoration lamp bulb warm white string

BGN 11.20
BGN 10.00 -11 %

Сума
Налично за поръчка

10 M 33 FT 100 led 3 AA Батерија Напојува Декорација ПРЕДВОДЕНА од Бакарна Жица Самовила String Светла Светла за Празник Божиќ Свадба Партија, Тоа е совршен за било цветни аранжмани на партијата украсување, од букети, колачи, или било која друга посебна прилика настани што би можеле да имаат. Партија настани како што се свадби, родендени, holloween, божиќ, или кои било други специјални настани или занает проекти што би можеле да имаат. Внимание Ве Молам !!!
Пакетот содржи 1set 10 M 100 Led String , Секој String светло со 3 AA Батеријата pack (не вклучуваат 3 AA батерии) .
препорачувам Alkalina батерии.
На Бакар Или Сребро String, Ако не се советува, ќе испрати Сребрена жица само
Спецификации :
Работи на 3 АА батерии (не се вклучени)
100 Висок Квалитет Led Диоди
Избор : Топло бела/бела/Сино/Зелено/RGB/Red/Жолта/Розова /Виолетова
Бакарна жица
Жица должина : 10 Метри (33 FT)
LED простор : 10 CM (4 Инчи) НОВ стил на мали LED string светла кои се водоотпорни, па тие може да се користат под вода и се неверојатно! 10 метри 33 FT 100 мали, но многу светла LED е вграден на флексибилни бакарна жица 360 степени светлина, видливост. Заштеда на енергија, еколошки Карактеристики кул светлина која не е лесно да се стане топла Совршен за различни прилики, како на пример, свадба, хотел, деловна зграда, фестивал украс, дома декорација, продавница прозорец, клуб, концерт, пеење сала, модна ревија, танцување сала и на сцената и така натаму Тоа ќе создаде прекрасна визуелни ефекти за секоја прилика и празникот на вашите очи Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Ви благодариме! Пакет Содржина : 1x 10 M 100 LED string светла со Батерија кутија

Всичко за продукта

Отделят Цвят:
Синьо, RGB, зелен, бял, топъл бял
Мощност:
3w
Тип Елемент:
Мъниста
Водоустойчив:
ДА
Напрежение:
6V
Източник На Захранване:
Суха Батерия
Номер На Модела:
ЧЕНГЕ-БЛ-010-08
търговска марка:
КИТОСУН
Тип Штепсельной Вилици:
Няма
Форма:
Капка Вода
Цвят на светлината Led :
Бял Топъл Бял Червен Зелен Син Розов Виолетов Оранжев Кехлибар
Разстояние между светодиодите :
10 см, 4 инча
Обща Дължина :
10M 100шт мини led светлини
Източник На Захранване :
3aa батерия работи . Работа около 8 часа
Напрежение :
6V
Форма:
Капка Вода
Приложения :
цветя за декорация на партита от букети, торти

Подобни продукти в категория

Freeshipping 100W led flood light Outdoor Wall шайба garden park square yard building projector search Industry luminaire лампа

Име на производ : ПРЕДВОДЕНА од поплави светлинаLED Emitter Моќност : 100 WРабота Напон : 85~265 VБоја : Сива100% Сосема Нов.Школка Материјал : Висока Јачина АлуминиумМаска Материјал : 5mm Висока Јачина ОчилаЗрак Агол : 120°Боја Temp : 6000~6500 K( Чиста Бела ) ИЛИ 30003200 K ( Топло Бела )Водоотпорен : IP65 ( Но не може да се стави во вода )Животниот век Време : 50.000 часови1.Ние прифаќаме alipay тука.2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.3.Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад...

BGN 832.00

3aa батерии меден проводник светлини 10 м 100LEDs звездното ред светлини за открит, градини, къщи, танци, Коледно парти

3 AA Батеријата Напојува од Бакарна Жица Светла 10 M 100 LEDs Ѕвездена String Светилки за Надворешна употреба, Градини, Домови, Танцување, Божиќ Партија, Тоа е совршен за било цветни аранжмани на партијата украсување, од букети, колачи, или било која друга посебна прилика настани што би можеле да имаат...

BGN 11.00 11.20

DC5V 50nodes WS2811 pixel light; диаметър 12 мм;номинална IP68;скала 256gray;прозрачни проводници;попълнена от епоксидна смола

Карактеристики : 1 Adpots висок квалитет 8мм 0.24 w круг шапка RGB LED како осветлување извор.2 Со добар proection ниво...

BGN 14.40

Нова Пристигане! 6 LED Solar Lamp-Light Sensor Outdoor Pathway на един канал Light Garden Outdoor Energy Осветление за водоустойчиви, с монтиран на стената лампа

Нови Пристигнување! 6 LED Соларна Светилка за Светлосен Сензор Отворен Пат Олук Светлина Градина Отворено Енергија за Осветлување Водоотпорен Ѕид Светилка забелешка : предмети Вклучуваат батериите(1500 m Ah) големина : 12.7*13.3*6.8 cm сензор : light sensorПРАТКАТА во Светот Mail Услугата треба да се справи со голем број на нарачки, ние ќе го избере најбрз начин во согласност со фактичката состојба на логистика...

BGN 13.00 14.13

Низковольтный led прожектор 20 W Проекционная лампа IP66 12V-24V DC батерия прожекторное осветление

Низок напон ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина 20 W Проекција светилка IP66 12 V 24 V DC Батеријата Floodlight осветлувањеМодел : FL20 Влезен напон : 1224 V DC моќност : 20 W LED светилка број : 1 Школка материјал : Алуминиум светла боја : бела,топло бела заштита ниво : IP66 Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 41.44

16LED/20LED соларен панел LED Flood Security Слънчев Градински светлина сензор за светлина сензор за движение път стенни лампи външен авариен лампа

Функција : Се инсталира лесно во секунди Без жици е потребно,соларна енергијанапојувани Соларен погон отворено светло, harnesses енергијата на сонцето за светло на вашата ноќ.Вклучување на прекинувачот,светлината се врти автоматски во текот на ноќта,и се добие висока светлина кога сензор за движење откриен.Притиснете го прекинувачот за да ја отворите,не треба да користите копчето pin,лесен за употреба.LED Сензор Светлината со голем сензор уреди со покажувач на опсегот на 5m со 120 степен сензори агол.IP64 водоотпорен и heatproof, соларен погон светла, погоден за повеќето видови на weathers.Голема надворешна светлина за вашата градина, двор, aisle, тремот, патио, или патеката итн..Кога движење е откриен, обезбедува maxсветлината осветлување за безбедност и безбедноста заштита.Параметарот : Соларен панел : 0.55 W 17% ефикасностБатерија : 3.7 V 800m AhLED количина : 16 LED / 20 LEDLED моќ : 0.2 W / ЕЕЗМатеријал : ABS Пластика, PCПрекинувач : OFF / ONWaterprooff : IP64Полнење време : 6~8 HГолемина : 107x53x142mmТежина : 170gПакет : 1 x соларна светилка2 x Инсталирање Завртки

BGN 16.00 31.74

4 светодиода на слънчевата енергия ограда канавката светлина Открит градина декорация на стената лоби път лампа за управление на осветлението слънчева стълба 2 бр.

4 Led диоди Соларен Погон Ограда Олук Светлина Отворено Градина Ѕид Лоби Пат Крушка Светилка предводена од сончевата светлина ѕид скалило светлината 2 парчиња / многу100% Сосема Нов.Боја на школка : Бела Светилка Големина : 167mm x 95mm x 80mm / 6.51"x4.68"x24.6",L x W x H OFF / ON Switch...

BGN 19.00 20.48

ZESOL 30w LED Flood light прожектор прожектор външно осветление 220v градински растения

Led диоди 30 w floodlight 220 центарот на Вниманието led светилка проектор Водоотпорен IP65 рефлектор Производ : ПРЕДВОДЕНА од Поплави светлинаПредмет Бр...

BGN 40.00

4бр 18W RGB топло студено бял LED Wall Шайба DMX512led wall шайба light шайба lamp led outdoor lamps building lamp-light wall

1.Ние прифаќаме alipay тука.2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата processor ESCROW.3.Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7дена за замена или пари назад...

BGN 232.00

Водоустойчива IP65 high power led прожектор 10w led пейзаж светлина AC85-265V CE & ROHS > 1000lm 10 бр./лот промоция, DHL безплатна доставка

IP65 водоотпорен висока моќност предводена floodlight 10w, предводена пејзаж светлина,AC85265 V,CE&ROHS,9001000lm бела боја, 10pcs / многу промоција,DHL / ФЕДЕКС / EMS бесплатен превозот!Карактеристики : 100% Сосема Нов.Тежина : 650gБоја : Сива sliverДимензии : 11.2 cm x 8.5 cm x 8.4 cmLED Боја : Ладна Бела или природна бела или топло Бела или ЦРВЕНА / ЗЕЛЕНА / СИНАШколка Материјал : Висока Јачина АлуминиумМаска Материјал : 5mm Висока Јачина ОчилаLED Emitter Моќ : 10wЗрак Агол : 120°Боја Temp : 3500~7000 KВодоотпорен : IP65Животниот век Време : > 50.000 часаРабота Напон : AC 85~265 VПримена : Игра Основа, Предниот или Задниот дел Дворови; Реклама Билборд; Изградба на Зграда, ГрадинаПакет Содржина : 1 x 10 W Потоп светлинатаФабриката floodlight работилница покажува : ве молиме остатокот увери купување,вашата satisfiction ,нашите извршување Превозот : Ние Брод на Светот, освен APO / FPO .Предмети се испраќаат од Кина користење изразат, да стигнете до повеќето земји во рок од 5 до 7 работни дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 9 работни дена...

BGN 342.00 342.40

Горещи продажба 20W слънчев сензор за движение на светлината Led Security Garden Light

Карактеристики : МОДЕЛ : ХЛFR20 P20 W светла бела led светилки со рефлексивни intensifierДетектира движење до 1~12 MПрилагодливи доцнењетосветло се исклучува по 5360 секунди, освен ако предлогот е откриенСпецификации : Прозрачна флукс( ЛУКС) : 1800 lumensПрилагоди Времето на Реакција : 5360тиLED Боја и тип : Топло Бела / Чиста бела Интегрирани LEDОткривање спектар : 180 степениБатерија : 4 x Батерија 18650 L ithium Batterie s,8.4 V4400 MAHМатеријал : Алуминиумски умрекастинг светилка школка,калено стаклоДо 2 часа се користи на целосно наполнетаПанел : Поликристални силикон соларен панел 18 V / 7 W со 3 метри кабелСветилка големина : Прибл 180x190x140(mm)Употреба : и за внатрешна и надворешна,осветлување до вашата соба,куќа,градина,двор,или публицитет,како billcoard,итн..Гаранција : 24months од примање стокаПакет се вклучени : 1.1 pc потоп Светлината+ Планината хардвер2.1 PC соларен панел + Планината хардверВистински слики : Оперативни инструкцииЧувствителност, осветлување време и амбиент illuminance кога е активирано може да се readjusted со три копчиња се наоѓа на врвот на ПИР контролер.Во текот на ноќта може да биде активирана од страна на движење и да го исклучите во зората (светлина само ќе дојде на во текот на ноќта).SENS(чувствителност) : светлината може да се активира во повеќе од далечина значење зголемена чувствителност;ВРЕМЕ : осветлување на подолго време (мин неколку дик и максимум 5 минути за);ДНЕВНА СВЕТЛИНА : амбиентниот светлост , кога knob поставен на мин точка на светлина, може да се активира кога тоа е многу темен .Производ На Сертификатот : За НАСпакет : еден сет во кутија21*22*26 CM 2.5 KG4 PCS во тетрапак45*42*29 CM 11 KGR

BGN 64.00

8 бр. / лот LED Retrofit Kit за тенис корта Light E27 E39 E40 Mogul Base Wall Pack/Shoebox LED Retrofit 6500K 50W 80W 100W 150W

8pcs / многу LED Retrofit Комплет За Тенис Светлина E27 E39 E40 име магнат База Ѕид Пакет / Shoebox LED Retrofit 6500 K 50 W 80 W 100 W 150 WЗабелешка : 1.Базата може да E26 E27 E39 E40,Pls остават порака што ви треба.2.влезниот напон е глобална напојување за ac100277v,ако треба 347v или 480v,pls контактирајте со нас да се преговара за цената.3.Ние ќе превозот со DHL или Fedex или UPS или ТНТ експрес услуги според различни земјиE26 E27 E39 E40 Led Retrofit Колекции Спецификација : Зрак Агол120°(можат да бидат прилагодливи)Извор На Светлина / Countвисока светла SMD3030BracetRotableПотрошувачка На Енергија30 W 45 W 60 W 80 W 100 W 120 W 150 W ±5%LED Прозрачна Ефикасност140lm / wСветилка е Ефикасност ( %)>95 %Боја Температура СтандардТопло Бела : 2,700 ~ 3,500 КПриродните Бела : 4,000~5,000 ККул Бело : 5,500~6,700 КБоја Рендерирање Индекс(CRI)Ра>80LED Emitter Живот50.000 часаЗаменаCFL 100 W 120 W 150 W 250 W 400 WВозачотВисока безбедност Meanwell возачот глобална напојување за AC100277 VАпликацииe26 e27 e39 e40,улица,двор,плоштад.итнE26 E27 E39 E40 Led Retrofit Колекции Покаже : E26 E27 E39 E40 Led Retrofit Колекции Детали : E26 E27 E39 E40 Led Retrofit Тест Колекции : E26 E27 E39 E40 Led Retrofit Колекции Се Инсталира : E26 E27 E39 E40 Led Retrofit Колекции Апликација : Fireflier Компанија Информации...

BGN 1058.00 1113.60

Е26/27/39/40 54 W градината на Открито LED царевица лампа IP64 led улично осветление по Шенжен технологии AC100-240V 5 години гаранция 4 бр. / лот

2014 година нови пристигнување E26 / 27 / 39 / 40 54 W Отворено Градина Led Пченка Светилка IP64 ПРЕДВОДЕНА од Уличните Светилки Со Шенжен Технологија глобална напојување за AC100240 V 5 Години Гаранција 4 PCS / Многу Топла Продажба!Карактеристики & БенефицииБоја : топло бела ,природни бела ,кул белоПотрошувачка на енергија : 54wсветилка база тип : E26 / 27 , E39 / 40Lumens : 4300 / 4590 / 4900 LMВлезен напон : AC 100240 V ,5060 HzФактор на моќност>0.9Зрак агол : 330 Степеннови умрефрлија aluminums листОперативен амбиентална температура : 20 o C до +45 оДолго l ifespan : >50, 000hrsDemension големина : E39 / 40 тип Dia93*H267mm ; E26 / 27 тип dia93x H259mmБруто тежина : 970gLED Извор : 216pcs убав квалитет Epistar SMD2835 Led диоди.имаат многу добра боја стабилност на висока температура enviroments.Ниска топлина,без УВ, Без IR зрачење светлинаБрзо се поврзете терминал блокови за лесна инсталацијаСтандардна гаранција : 5 годиниБезбедност стандард : Ro HS, CE,CCCAnswer : ___________________________ Note : ве молиме љубезно кажете ни за вашите омилени база тип ( e26 / 27 / 39 / 40 ) и боја( топло / физичко / кул бело ) по вашиот ред,благодарам.~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~За нашата услугаПлаќање : Ние прифаќаме alipay тука .Ние, исто така, ја прифати T / T,запад унија, и други начини на плаќање.Ако треба повеќе детали,ве молиме слободно контактирајте со нас,ви Благодариме!Превозот : Ние брод во светот од експрес од DHL,UPSот,FEDEX (избор од најдобрите на оваа три начини) ....

BGN 499.20

10M LED Silver тел/Copper Wire 3AA Battery Operated LED Фея String Light for Christmas Holiday Wedding Party Хелоуин Decor

10 M ПРЕДВОДЕНА од Сребрена жица / Бакарна Жица 3 AA Батерија Управувана LED Самовила String Светлина за Празник Божиќ Свадба Партија ноќта на Вештерките Оркестарот Тоа е совршен за било цветни аранжмани на партијата украсување, од букети, колачи, или било која друга посебна прилика настани што би можеле да имаат...

BGN 11.00 11.20

1pc*100LED 33ft Christmas lights outdoor holiday string светлини waterdrop wedding party decoration светлини AA battery operated

10 M 33 FT 100 led 3 AA Батерија Напојува Декорација ПРЕДВОДЕНА од Бакарна Жица Самовила String Светла Светла за Празник Божиќ Свадба Партија, Тоа е совршен за било цветни аранжмани на партијата украсување, од букети, колачи, или било која друга посебна прилика настани што би можеле да имаат...

BGN 10.00 11.20

7LEDs Solar LED Lamp преносим водоустойчив открит слънчева светлина, лампа за палатка лампа нощна светлина окачен лампа lamparas solares екстериор

7 LEDs Соларна LED Светилка Преносни Водоотпорен Отворен Соларни Светилки Шатор Светилка Ноќ Светлина Виси Светилка lamparas solares надворешноста Функција : 100% Сосема Нов Надворешен Дијаметар : 7.5 cm (прибл) Целата Висина : 17cm Материјал : ABS + Електронски компоненти Извор на Енергија : sloar енергија Пакет : боја кутија Настава : ·Извор на Светло : 7pcs LED ,бела светлина, 100000hours живот...

BGN 14.00 20.48

20 LED Solar Powered Moon String Светлини for Christmas Party home decoration

Спецификација : Светла боја : како на сликата покажуваБатерија : вграденво 600m AH NIМЗ батеријатаВреме на полнење : 8 часаРаботно време : 68 часа, вкупно работно време повеќе од 10,000 часаПрекинувач : Моќ / ИСКЛУЧУВАЊЕ& MODELED количина : 20pcsЛесни начини : 2Режим на блиц : Долги светла+единствен флешДва вида на автоматски режим се трансформира (Треба да притиснете на прекинувачот со рака да конвертирате една светлина на владата)Батерија : 1.2 V 600 MAH (Батерија, не се вклучени)Соларен панел : 2 V 100 MAЖивот време : 5000hКонтрола метод : светлинауправувана + копчињаИнтервал : 16.5 cm прибл.Доведе Жица : 1.5 метри, прибл.Должина Целокупната : 4.8 метри прибл.Пакетот Вклучува : 1 x Соларен Панел1 x 24 cm Скок1 x 20 LED Соларна String СветлаAnswer : ___________________________ Note : 1...

BGN 20.02

led прожектор открит 20 W 220 прожектори IP65 водоустойчив прожектор външно осветление

предводена од поплави светлина отворено 20 W 220v рефлектори IP65 водоотпорен Searchlight светлина надворешно осветлување Производ : ПРЕДВОДЕНА од Поплави светлинаПредмет Бр...

BGN 48.00

OSIDEN Led String Светлини 4m 100ledCurtain Icicle Коледа Outdoor Decoration Indoor Droop 0.3-0.5 m Garden Party 110 220V

Карактеристики : Мини и уметнички изглед, тоа е лесно да се носат.Со многоцветни светло, изгледа многу убаво во текот на ноќта.String Светлина со 100 LED светилки малку.Ниска потрошувачка на енергија, безбеден и сигурен.Еднокопчеоперација дизајн, тоа е полесно да се користи.Океаните на малку ѕвезди трепкане, блиц и промена магично.Тоа може да се стави или закачени на ѕидови, прозорци, врати, подови, тавани, треви, новогодишни елки и сл.Совршена декорација за Денот на Вљубените, Божиќ, други празници, забава, свадба, итн.Со 8 различни режими на репродукција : Комбинација, Во Бранови, СеквенцијаленБркотници / Flash, Бавно / Исчезнат, Трепкане / Flash, Стабилен На.Спецификација : LED боја : Блу / Бела / RGBLED количина : 4m 100ledsНапон : 220v / 110v (Ако сте треба 110v , ве молиме оставете порака ...

BGN 12.00 13.86

LEDGLE 15W LED Flood Light RGB прожектори водоустойчиви външни осветителни тела с дистанционно управление UK US EU Plug16 цветове 4 режима на осветление

Информации : LEDGLE® Еден Свет, Еден Светлина.Заштитени со алуминиумска рамка и цврсти завртки, потоп светлината има трајни квалитет...

BGN 33.00 49.66

Led слънчев фенер водна топка от цветна светлина led двор плаващ басейн на езерото басейн Нощен светлина автоматичен цветен плаващите вода лампа

LED Соларна Фенер Вода Топката Светлина Шарени LED Лебди Двор Градина Езерцето Базен Ноќ СветлинаКарактеристики : 100% Нов и висок квалитет1 Ултра Светла БојаПромена Led Диоди (Црвена, Жолта, Зелена, Сина, Портокалова И Виолетова)Соларен Лебди СветилкаАвтоматски го активира сензорот во мракОсветлување Како Мрак И Полнење Како Бел ДенУлтразвучно Сврзување И ВодоотпоренМоже Да Работи Како Што Лебди На Вода И Виси На ДрвоON / OFF Прекинувач Поставен На Дното На Постоечкиот СветилкаПостои дупка на врвот, така што тие може да се жичени заедно со иглаСпецификации : Батерија : Вграденна Полнење АА, 1.2 V / 600m Ah NiCdГолемина : 11 См (Кол.)Производ Димензии : 11cmМатеријал Тип : ПластикаДополнителни карактеристики на производот : ВодоотпоренИзвор на енергија тип : Сончевата, БатеријаПакување се вклучени : 1*Соларен Лебди Светилка

BGN 29.73

20 бр / компл. Бял на батерии памучни топки струнни инструменти с Коледни светлини led гирлянди празнична парти сватба, дете, детска стая украса

Спецификации за 2.6 m 20 топки AC приклучок : Состојба : НОВИОТ Тип : Памук топката светла LED Кол : 20pcs Топката Количина : 20pcs Топка Големина : 5 cm Светлина Должина : 2.6 m(Вклучувајќи го 0.6 m доведе линија) Жица Боја : бела Светлина Материјал : ПП & TPR & CRV челик Работа Живот : 60000 часа Топки во боја : Бела Светлина, Боја : Топло бела Светлина Режим : Стабилен на Напојува Поддршка : 110 / 220 V Пакет Тежина : 0.3 KGСпецификации за 4.5 м 35 топки AC приклучок : Состојба : НОВИОТ Тип : Памук топката светла LED Кол : 35pcs Топката Количина : 35pcs Топка Големина : 5 cm Светлина Должина : 4.5 м(Вклучувајќи го 0.6 m доведе линија) Жица Боја : бела Светлина Материјал : ПП & TPR & CRV челик Работа Живот : 60000 часа Топки во боја : Бела Светлина, Боја : Топло бела Светлина Режим : Стабилен на Напојува Поддршка : 110 / 220 V Пакет Тежина : 0.4 KGСпецификации за батерија управувана led светла : Состојба : НОВИОТ Тип : Памук топката светла LED Кол : 20 / 30 / 40 / 50 компјутери Топката Количина : 20 / 30 / 40 / 50 компјутери Топка Големина : 6 cm Должина на Светлина : 2.0 / 3.0 / 4.0 / 5.0 / 10.0 m(Вклучувајќи го доведе линија) Жица Боја : бела Светлина Материјал : ПП & TPR & CRV челик Работа Живот : 60000 часа Топки во боја : Бела Светлина, Боја : Топло бела Светлина Режим : Трепкане / Flash,Мирно на Напојува Поддршка : 1.2 V Пакет Тежина : 0.25 / 0.35 / 0.45 / 0.6 / 0.9 KGКарактеристики : топки може лесно да се изгради фестивалот или партија се чувствувате желба...

BGN 12.00 13.76

Worldwide Store Classic Outdoor Solar Power Туинкъл LED Candle Light Yard Garden Decoration Фенер Hang Lamp

Карактеристики : Соларен светлина, 1pcs топло бела LED, имитираат светлина на свеќа треперење во правец, да создадете романтична атмосфера.Дизајниран со поликристални соларен панел, автоматски се наплаќа во текот на денот (доволно сонце), и светне во текот на ноќта.Добро издржливост.Висока енергетска конверзија стапка и еколошки.Лесно операција на АВТО / ИСКЛУЧУВАЊЕ на уредот, и конкретни светлинасистем за контрола прави сигурни дека ПРЕДВОДЕНА само светлината во темнината.Дизајн со клип, многу погодно да се откажам до тоа.Погоден за возвишеното градина, двор, пат, итн.Спецификации : Соларен панел : 2 * 2 V 60m A поликристални соларен панелМатеријал : Железо + ABS + PSБатерија : 1.2 V / 600m Ah АА NiМЗLED количина : 1pcsТемпература на бојата : 30003500 KОсветлување час : 79 часа (по добивање на целосна доплата)LED услуга живот : до 100,000 часаВреме на полнење : 4.5 часови (во целина)Соларен панел големина : 5.5 * 2.3 см / 2.2 * 0.9"Производ големина : Прибл.8.8 * 8.8 * 12.5 cm / 3.5 *3.5 * 4.9"Производ нето тежина : 189gОперација : А...

BGN 13.00 17.78

Външен прожектор 10W 20W 30W 50W RGB led flood light Spot street light With IR remote controller

Вовед : Како да се изберете очекува предмети во различни & комплекс на пазарот?Како да се Изберете = Висок Квалитет + Строга Контрола на Квалитетот + Стареење Времето + Брза Испорака Време + Professional & Брз Одговор + РизикLemonbest = Увери Квалитетот + 5 Чекори Строго КК + 48 Часа Стареење Времето + Брод во рок од 24 Часа + Супериорен 99.8% Задоволството на Клиентите + 60 Ден Гаранција + Лесно се Враќа + Бесплатен ПревозотПримена : Индустриски Поплава Осветлување, Архитектонски Осветлување, Бизнис Безбедност Осветлување, Дома Осветлување, Брод Осветлување, Приватен Клуб, Реклама Осветлување, Патио Осветлување, Градина Осветлување, Плаза Осветлување, Фабрика Светла, Доковите, Билборди, Надворешен Ѕид Осветлување, Ресторан, Хотел, Уметнички Галерии, Амбиентална Светлина, Празник Декорација, и многу Многу Повеќе!Функција : Супер Светло Кул Бело LED, Висок Интензитет и Сигурност, Времето Доказ Висока Јачина Алуминиум Домување Заштеда на Енергија, Ниска Потрошувачка на Енергија, Ниска Температура, и Долг Животен Век ги Вклучува Претходно спроведен Стандард Приклучок за Северна Америка Места Над 60,000 Час Живот и IP65 Водоотпорен ОценкаСпецификации : Моќност : 10 W 20 W 30 W 50 W Влезен Напон : AC 85265 V Материјал : Висока Јачина Алуминиум Легура (сива школка); 5mm Висока Јачина Стакло (капак) Ingress Protection Оценка : IP65, водоотпорен Зрак Агол : 180 степен на животниот Век : 50000 часа LED Работа Температура : 25°C +65°C Големина : 115*85*85 мм Проекција Далечина : 5 метри Пакетот Вклучува : 1x RGB LED Водоотпорен Потоп Светлината 1 x 24key Далечински Controll...

BGN 24.00

250 W led прожектор led енергоспестяващ квадратен проектор, лампа, външно осветление за водоустойчиви, с монтиран на стената перална лампа

250 W ПРЕДВОДЕНА од Поплави светлина Лер заштеда на енергија плоштадот проекција светилка за Отворен осветлување водоотпорен ѕид перење светилкаМодел : ХСFL250 Влезен напон : AC 85265 V моќ : 250 W Флукс : 100120 (LM) Заштита ниво : IP67 Оперативни фреквенција : 50 (Hz) Школка материјал : авијација алуминиум Светлина емитирачки агол : 90 степени C / 120 C (степен) температурата на работа : 5060 Големина на : 425*330*200 тежина : 7.53 KG Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 382.40

(6 бр./лот) 85-265 в 24 в Epistar chip 36 W бял червен зелен син жълт топла бяла светлина RGB LED стенни миене прожектор прожектори

LED Ѕид за Миење Спецификација : 36 W LED Ѕид за Миење Чип Бренд : Epistar Моќност : 36 WLED Количина : 36pcsДимензија : 1000*63*62mm Боја : RGB,бела,Топло Бела,Црвена,Жолта,Зелена,Сина Влезен Напон : 85265 V Оперативни Температура : 30 ~ 60 °C животниот век : 50000 H Сертификат : CE, и Ro HS Гаранција : 3 Години

BGN 416.00

Слънчеви led струнни светлини 200 светодиоди 8 режима зелен цвят на 22 метра градински фенери Коледа струнное осветление партия сватбена украса

Dcoo Соларна LED String Светла 200 Led диоди 8 Режими 3 Бои 22meter Градина Светла Отворено String Осветлување Партија Свадба ДекорацијаПроизводи Карактеристики : 1...

BGN 23.00 24.30

Toika 10 бр./лот открит слънчева светлина 6-led светлини път нагоре-стълбище стенен градина ограда двор лампа

fedex бесплатен превозот 50pcs / многу Отворено Соларен Погон 4LED Светла Пат ДоСкалило Ѕид Монтирани Градина Ограда Двор Светилка многу50 парчиња / многу6pcs / многу Отворено Соларен Погон 4LED Светла Пат ДоСкалило Ѕид Монтирани Градина Ограда Двор Светилка многу6 парчиња / многу50pcs Соларни Сензор за Светлина, сончева светлина ПИР сензор за движење, соларен панел led сите во едно, водоотпорен IP65, Градина светлина, по скали светлина многу50 парчиња / многу4 парче Соларни Сензор за Светлина,сончева светлина ПИР сензор за движење,соларен панел led сите во едно, водоотпорен IP65, Градина светлина, по скали светлина многу4 парчиња / многуСоларни Сензор за Светлина, сончева светлина ПИР сензор за движење, соларен панел led сите во едно, водоотпорен IP65, Градина светлина, по скали светлина парче

BGN 289.12

10 W RGB led прожектор безплатна доставка на 3 бр./лот пейзаж осветление за водоустойчиви led прожектор AC85-265V

Бесплатен Превозот Водоотпорен 10 W Предводена од Поплави Светлина Топло Бела / Бела / RGB LEDСуперсветли LED floodlight, совршен за декорација.Висока прозрачна ефикасност и долг животен век.Ниска потрошувачка на енергијазаштеда.Направен од челик, силни и издржливи.Се тресатдоказ, животната срединапријателски.Водоотпорен дизајн, идеален дури и за надворешна употреба.Лесна инсталација, прилагодлив стојат ви овозможува точка на светлина во различни агли.Идеален за парк, градина, итн.Спецификации : Светлината тип : LEDПроизвод во боја : СребренаСветла боја : RGBТемпература на бојата : 30003500 K / 65007000 KТекст : 85264 VМоќност : 10 W / 20 W / 30 W / 50 WЛумен : 4500 LMПроизвод големина : 22.3 * 18.5 * 14cmПроизвод тежина : 2100gПакет големина : 23.5 * 20.5 * 14.2 cmПакет тежина : 2310g

BGN 68.00 79.68